Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vanilla116

PIękne i Zdrowe włosy już na zawsze!!!

Polecane posty

Gość negalin
A próbował ktoś keratynę?? Pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł skrzypolen. Poleciła mi go aptekarka. Byłam sceptycznie nastawiona, bo wcześniej brałam też jakieś inne tablety i nic... A tu bardzo szybko moje włosy odzyskały dawny blask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stacey
ja czekam na wcierke do wlosow jantar,zamowilam na ebaju,ponoc dobra jest,swoja droga swietny temat zalozylas,mozna sie wymienic doswiadczeniami,zalezy mi na pieknych wlosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto potrzebuje ulepszaczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie na pewno takim uzupełnieniem kuracji bedzie równiez taki suplement My Hair and Nails Repair Na efekty nie trzeba bedzie długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejowanie i suplement ze skrzypem polnym, np skrzypolen z biotyną, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta ma wpływ na włosy. Jeśli zależy ci na tym, aby je wzmocnić zadbaj, aby w twoim jadłospisie znalazły się produkty bogate w: magnez (kasza gryczana), żelazo (wątróbka, buraki), selen (płatki kukurydziane). Możesz zaopatrzyć się w preparaty wzmacniające cebulki włosów, np. z wyciągiem ze skrzypu polnego, pokrzywy, rzepy, kapsułki z witaminą H - biotyną. Aby zapobiec wypadaniu włosów możesz przyrządzić maskę z paru kropli nafty, żółtka i oleju. Taką maskę nakłada się na skórę głowy i włosy na godzinę przed myciem głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd pamiętam to dbam o włosy. Nieraz mnie ktoś zaczepia i mówi, że są ładne i pyta co robię. Nie powiem, jest to bardzo miłe :) Z natury mam gęste, falowane włosy. Aktualnie są do połowy pleców. Co robię by ciągle były w nienagannym stanie? Od lat używam masek Biovax. Zdrowo się odżywiam! Zaprzyjaźniłam się z siemieniem lnianym nie tylko w codziennej diecie, ale także w formie płukanek czy naturalnego żelu do włosów. Dbam też o końce. Systematycznie je podcinam, zabezpieczam serum lub olejami. Dwa razy w tygodniu nakładam olej arganowy na włosy (ten sprawdza się u mnie najlepiej). Piję herbatę z pokrzywy. Nie używam prostownicy, lokówki ani suszarki. Czeszę włosy szczotką z naturalnego włosia dzika. Nie szarpię włosów, nie używam metalowych elementów do upinania (mam na myśli wsuwki czy metalowe elementy przy gumkach do włosów). Śpię w koczku. Planuję kupić też jedwabną poduszkę ;) To chyba tyle. ps. umiar w pielęgnacji jest ważny. Nie warto ciągle zmieniać i nakładać na włosy zbyt wiele. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zawsze iść, nic nie zaszkodzi. Możesz tez spróbować np. przyjmować suplemnety w tabletkach. Teraz takim fajnym rozwiązaniem jest My Hair and Nails Repair Medica, który ma korzystny wpływ na wygla cery, wygładza zmarszczki, dobrze nawilża skórę. To jest moim zdaniem naprawde bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kuracje Revital Hair Aliness. Świetnie działa na włosy i paznokcie. Wzmacnia od środka, mniej wypadają i są mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo informacji na temat włosów i jak uniknąć przed ich wypadaniem można znaleźć na www.lysienieplackowate24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apioska
Mnie na włosy pomógł mi szampon z keratyną i te witaminy https://wygrajzdrowie.pl/skora-i-wlosy/1-complete-omega-xtra.html Są z oleju rybiego i trochę się bałam tego produktu, bo jest produkcji amerykańskiej, więc poszłam na konsultację do lekarza. Powiedział, że lepiej wybrać nie mogłam, bo Nordic Naturals to lider w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czesto zastanawiam czy faktycznie warto wchodzic w taki zabieg przedluzania. Czytalam odnosnie cen i tylko great lenghts ma je w miare dobre. Mowimy o zabiegach takich dobrych, pozadnych, ktore wytrzymają aż pół roku. Jaka szkoda, ze nie mieszkam w Poznaniu ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataFurej
Jeśli chodzi o pielęgnację włosów to wszystko zależy od tego co się z nimi dzieje i dlaczego. Czy np. o nie nie dbamy czy może ich zła kondycja spowodowana jest przez stres itd. Ja osobiście miałam wiele stresów związanych z rozwodem, a więc włosy zaczęły wypadać. Żeby temu zapobiec zaczęłam brać suplementy diety i jednym z nich były tabletki http://pl.jacobsonhair.com/ które bardzo mi pomogły, a więc mogę śmiało wam polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O włosy trzeba dbać codziennie lub co drugi dzień, ja mam długie i bardzo je lubie mimo tego że jest nad nimi dużo pracy, trzeba pamietac o odzywkach i odpowiednich kosmetykach do włosów, najlepsze są na fryzomanii http://www.fryzomania.pl/category/kosmetyki-do-wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna33er
mi też wypadały włosy w dużych ilościach.. zdziwicie się jak wiele zależy od stresu.. u mnie bardzo pomogła zmiana diety i uporządkowanie pewnych ważnych spraw.. wcześniej oczywiście konsultacja z lekarzami.. i Theradome - śmieszny "kask".. kto by pomyślał, podpatrzyłam kiedyś u znajomego i teraz się z nim nie rozstaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie dziewczyny, w tym salonie mozecie równiez wykonać taki zabieg http://www.beauty-center.pl/ Szczerze polecam bo naprawde jesli chodzi o efekt na włosach, ich wzmocnienie jest bardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyście robić maseczki z oleju kokosowego, włosy pózniej ładnie pachną i są ślniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryary
żeby mieć na stale ladne zadbane wlosy trzeba na stale zmienic nawyki... jak np mycie ich zle dobranymi szamponami ktore je tylko przesuszają i niszczą ;/ Od kiedy przerzucilam się na lbiotikę z profesjonalnej serii to nie poznaję swoich wlosow, nigdy nie byly tak gladkie i miekkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annna91
A co myślicie o tych produktach, które można bez problemu dostać w drogerii? Moje włosy jakoś ostatnio straciły blask i są strasznie suche zastanawiam się na serią z Biosilk, szampon odżywka, może coś poradzą na moje włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrysiakK956
Dbam o moje przesuszone włosy kiedy tylko mam chwile wolnego czasu. Modelowanie, suszenie prostowanie prowadzi do tego, że na głowie mam suche patyki, gdy zapomnę nałożyć odżywki. Zazwyczaj w sobote gdy mam dzień wolny chodze z turbanem na głowie i aplikuje sobie różnego rodzaju maski z Biowaxu, wcierki z kozieradki, olej kokosowy. Oczywiście nie wszystko na raz ale staram się jakoś działać, żeby moje włosy były piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gepler
HB Jeunesse zdecydowanie pomaga i rzeczywiście włosy wyglądają o wiele lepiej. Duże znaczenie ma systematyczna pielęgnacja, bo jeśli tylko będziecie o nie odpowiednio dbały, to efekty przyjdą zdecydowane. Kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×