Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

I JAK TU SIE NIE WKUR.... czekałam na niego aż wróci z pracy podałam obiad ... odpicowałam się jak trzeba po czym on oświadcza kochanie idę z kolesiami na rybki... DNO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję....ale ty tez nie siedź w domu-jestes odpicowana?wyjdz na miasto,gdiekolwiek,kino,kawiarnia,ploteczki...niech widzi,że tez masz swój świat i nie zalezysz od jego łaskawego spojrzenia i poświęcenia ci czasu... A tak poza ty ominie cie skrobanie ryb-heheheh ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
Czasem facet ma potrzebę zamoczenia kija :) ( wielce prawdopodobne że z kumplami obalą tam ze 2L wódki bo ryby nie będą brały )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOaMOŻE
a może te rybki mają cycki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że będzie wódka tp normalka... wróci do domu i od progu powie : KOCHANIE RYBY DZISIAJ NIET!!! ah... faceci! teraz pije sobie drinka i myśle gdzie by tu się wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka333
o rany- ja mam podobnie , mój dziś pojechał do siostry i poszedł z jej synem pograć w tenisa , non stop cos albo z tym małym bąkiem po plecak do szkoly , to do jakiegos parku miniatur to jedzie i gra z nim na konsoli ,powoli mnie to wkurza , ja nie lubie gdzies sie włoczyć z tym dzieciakiem i jego siostra wole spedzic ten czas z nim (mężem), rozumiem ze jego siostra nie jest z mężem -nie jest po rozwodzie ale ze soba nie są ,ale bez przesady przeciez mój mąż nie jest ojcem jej dziecka.Mam juz powoli dosyć - swoich dzieci jeszcze nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka333
a ja piwko pije bo mam dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
Faceci tak mają poprostu :). Kobiety mają swoje kawki inne takie . Chłopy idą na ryby i tam piją i gadają jak baby . ja nie piję bo nie mogę więc do konca normalny nie jestem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
bo zrabalas sprawe...trzeba bylo mu wczesniej czas zarezerwowac...ot juz w srode powiedziec,ze chcesz z nim isc tam i tam,to musialby kumpli splawic..ale pamietaj,ze propozycja musi byc kuszaca,a nie zakupy w centrum handlowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam żeby sam się wykazał inwencją twórczą i mam piję popołudniowego drinka z Kafe... podoba mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka333
no dobra -ale caly tydzien praca i malo sie widzimy tylko wieczorem to ten jeszcze umawia sie z siostrą i tym malym bąkiem. najgorsze ze ten mały dmojego męża dzwoni i non stop coś chce zeby dokladal sie finansowo do jego zabawek. wkurza mnie to już i zaraz ide po następne piwo , bo już sie wykańczam psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka333
wierna-- ja też już się wkurzam i to na maxa.!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
Pewnie to za na sze zdrowie pij :). Jak facet idze pic to idze pić . Jak facet da słowo to da słowo. Moze jakoś się odwdzięczy , a kumpli lepiej nie olewać bo np szafę ciężko się samemu nosi oj ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
facet inwencja? moj chcial zebym z nim sadzila jakies krzaki kolo domu w sobotnie popoludnie....lepiej sie za bardzo na to nie zdawaj:P poza tym jak znam zycie,to jego jakies romatyczne wypady po zamieszkaniu razem rzadko mu wejda do glowy... a co smieszniejsze-ja czesciej mysle o jakims wolnym wieczorze,zeby na spokojie miec czas na porzadny sex...on zawsze wymysli prace w ogrodku albo spacer wokol jeziora..az sie wierzyc nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka333
a gdzie mam isc do kumpeli i tak jestem w zlym humorze i nie mam ochoty pić i gadac o pierdołach z kumpelką. wole juz sama posiedziec na kafe i upić sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekam na jego romantiko inwencje ... dzisiaj jakos tak wyjątkowo mu nie pykło... mieszkamy razem juz jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka333
wierna -no to pijemy.ja sie ubieram i ide do sklepu zakupic pare piwek zeby nie latac co chwile do sklepu .-- Cóz trzeba utopić smutki a jak przyjdzie to mu wkoncu powiem co myśle. ot co.. za 15 minut będe- Wierna no to zdrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
Wiolka przeszkadza Ci łażenie męża , to zrób mu "kinder niespodzankę" , jak tak lubi dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riplej
ciężko wam kobitki dogodzić, nie wyjeżdżam na ryby, nie wychodzę z kumplami, nie chleję piwska, nie lubię futbolu, i nie rozumię o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może chodzi o to że gadasz
jak wieśniak? :O rozumię - o kurwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
wcale nie jest tak Cieżko dogodzić , szłyszałem że trzeba trafić w "czuły punkt" . ps nie mogę sie powstrzymać Ludzie piszczie ROZUMIEM a nie rozumie albo rozumię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet co nie chodzi z kumplami i nie lubi piłki nożnej i dla mnie jest mało męski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno... dzisiaj przyszedł gorset który sobie zamówiłam na Allegro miałam w nim paradować wieczorem a teraz co ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×