Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

hi hi, ja pranie miałam zrobić i zapomniałam :D:D:D wierna, już Ty się nie martw na rybach jest!! Obudziłam Śpiącego ale jeszcze będzie spał (jak królewicz jakiś, hi hi hi), musiałam go poszczuć trochę bo mój przydział piwa mi się skończył :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, zdaza sie...tylko wyrzucam z powrotem do wody bo mam wyrzuty sumienia jak wy robicie te kwiatki jak np niepozbierana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rolet niestety nie mam a wczoraj mialam problem z gruba tłusta mucha mutantem, dwa razy ja zabijalam i nagle ożywała znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale teraz idzie jesień więc chyba będą chciały się gdzieś schowac...:( a jak sobie upatrzą mieszkanie ?? fatalnie ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkubina śpiącego >>> fajnie masz on wstanie ibedzie sie Toba zajmowal a ja w czarnej dupie jestem i zero kontaktu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konukubina... no teraz weś popatrz , obudzi się i Ci tego niezapomni ... no,że mu dałąś tę godzinę , będzie kochany i wogóle , czyli zaprocentuje i to w niedalekiej przyszłości :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim lock'a mam jak nic!! :( nie kumaju ja tego ide po wodeczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poplułam się i monitor... to okropne... ale to wszystko przez Was moje drogie... i ten plan zemsty, piwo... i SIM lock'a :D:D:D:DD hahahaaha :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę, no 2 raz to samo !!!!!!!!! no a to już przez przez konkretną osobę zapytacie przez kogo ? no to cytuję ... " 20:11 konkubina śpiącego jezuuu, gadam sama ze sobą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×