Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

oj, dziecko, dziecko... już ja bym ci napisała co ja mogę polizać i włożyć... ale po co...? Ok, Laski, ja spadam budzić Śpiącego i jak przystało na alkoholików idziemy po browary :D:D:D 3majcie się i zaglądajcie tu czasem :D:D:D:D Dzięki za miły wieczór i popołudnie :D:D:D Wasz salceson- konkubina :D:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a z tymi fajkami to jakos no nie wiem jak to powiedziec lubie je :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ konkubinko !! Ale musisz obiecac, że tu będziesz tu przylazic i to regularnie, bo ja obiecuje, jak tu siedze !!! :D:D:D 🖐️ konkubino , do szybkiego zobaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem i zgodze sie z Tobą ... ale boję się nadwagi jak rzucę fajki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi poprostu smakuja - bardzo smakują , zwłąszcza jak dłuzej niepale i zapale to wtedy no niepowiem ze słodko ale smakują!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ograniczam ,ale rzucic nie moge po paru dniach znów muszę zapali , bo jakś tak samo przychodzi tzn ta ochotka na papieroska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupi pieczywo to kanapki ,a jak nie kupi to będzie jajecznica, miałam iśc do sklepu ale wiecie , hehehe taka mnie niemoc ogarneła...no i w pidżamie to głupio troche wyłazi....heheheeh :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepozbierana >>> kochana siedzisz od rana w piżamie a nimfa juz siedzi w piżamce a ja nie noszę piżam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimfa no dobra ,ale ty się ubrałaś a ja tak szaleję w pidżamce od rana hihihihi taki dzień dziecka sobie dzisiaj zrobiłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle tez nie nosze ale chciałam mu zabrac pidżamkę zeby się zdziwił trochę ze mogę w jego patałaszkach cieka po chałupce :Dhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na złość mojemu B. zrobie dzień trolla a co niech ma kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×