Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

wpadnij skoczymy na zimne piffko ... Konkubina tez wpadnij rozbujamy jakies balety samcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się ruszyć i psa wyprowadzić bo juz robi miny do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super by było ... może kiedyś się uda jakoś spiknąc :)... ale ja mam cały urlopik juz prawie wykorzystany ...więc rodziny pewnie jeszcze długo nieodwiedzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no to juz siła wyższa!! :D jak trzeba to trzeba... no poprostu nie ma co zwlekac bo Ci sprezentowa może mokrą niespodziewajkę w przedpokoju np. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu no to Wrocław zobacz koniecznie , a Łódź to możesz sobie odrazu odpuścic bo szkoda czasu hehehe:) Ale na pocieszenie... ja w Bydgoszczy też niebyłam nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, Bydgoszcz też nie jest za ciekawa, chociaż ostatnio tak jakby ładniej tu się robiło :) Kurczę, a Śpiący wciąż śpi!! Ani planu działania na jutro nie obgadaliśmy, ani nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... driny zrobily swoje i te schody wyjatkowo wysokie dzisiaj... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie byłam ani w B. ani w Ł. niestety... jakos nie było okazji :( oj te bóle głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów mi nic o pająkach! Ja mam rolet zew. i w tych puszkach gdzie chowa się roleta zagnieździły mi się pająki!! Co je zabije to są nowe! Takie wielkie- fuuuj!! Dobrze, że tylko wieczorem wyłażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajaki fujjj... grzyby cacy... u nas jest masa wysyp istny dziadkowie B. byli i maja masę jak wysusza to dadza dzieciom tak powiedzieli ostatnio... a jak bedzie to sie zobaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pjecia jak wytepij pajaki!!! trzeba topik założyc chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) ja juz w mieszkaniu grzybów więcej suszyc nie będę bo mi sie popusły ostatnio prawie wszystkie bo je źle suszyliśmy, teraz wole je dac do mmamy i rodzice juz sie mi tym zajmą hihihi, trochę to jest wyręczanie się ale co mi tam nieprotestuja na razie :)... zapomniałąm że mam pranie do rozwieszenia i teraz trochę jest pomarszczone wszystko :P eehhh... to przez to piwo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×