Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

aahhh.... bo ty kobiet nienawidzisz, no teraz dopiero doczytałam w twojej posmarkanej stopce ,że ty taki obruchany na wszystkie kobitki jesteś...uułłłuułłu.... ....no coż... nie no... trochę szkoda dziada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepozbierana >>> chodź pójdziemy na spacer... czekam na reklamy i ide ale u mnie juz małolaty stoją pod klubem mam klub naprzeciwko domu masakra! A piesek malutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak przy rynku mieszkasz to faktycznie są pewne minusy,ale i tak zazdroszczę bo kocham Twoje i trochę też moje miasto i b. chętnie pójdę z Tobą na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
niestety znam ten ból,a najlepsze jest to ze sama sie nauczyłam łowic przy nim ryby i nawet niezle mi to wychodzi:)kto by pomyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie oddałam do słoika poranny mocz :D przeczytałam na kafe o urynoterapii....na poczatku przemoc sie nie moglam ale teraz leje siuski na wlosy bez problemu :D co wy tak dlugo spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo cadilac
hejo ... wiecie co ? myslała najpierw, że to wam odbiło i gadacie do jakiegoś jarka a nic nie widzę, potem doszłam do wniosku, że to mnie ostro wali i ze to ja jestem slepa bo widze posty do jarka a jarka NIET - a to sprawka moderatora ... bhhhhhoże blondynka ze mnie pozdrawiam topik jest extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo cadillac
ups mały błąd ... wierna opowiadaj co z tym Twoim ukochanym po wedkowaniu? musiało nie byc kary skoro odsypiasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ... męskie nasienie moje każdy weekend spedza na meczu, ale nie na ogladaniu tylko biega po boisku z gwzdkiem .... masakra przywykłam prawie, ale jesooooo zastanawiam się, że jemu sie to nie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geronimo cadilac, nimfa--- dzień dobry, dzień dobry!! Ale zwichrowana jestem :O Głowa wciąż boli :( W nocy z takim bólem się obudziłam, że szokkkk! Z chęcią też bym tez zrobiła sobie dziś dzień trola ale mamy do moich rodziców iść. A tak mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×