Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

ja byłam juz z pieskiem a zaraz musze jakieś śniadanie przygotować... A mój Pan i władca jeszcze śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierna :) to sie chwali, że jazdy nie było miałabyś zwaloną niedziele :) jarek ospałe? hmmm ja myslałam, że kaszalot jak sie "nażre" to energii nabywa :-D nie jestem z łodzi .. ja z gór :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję : " kochanie jednedo złapałem takiego małego szczupaka ale oddałem Marcinowi tak na wkręta " a ja upojona zrobiłam :D:D:D:D:D:D normalka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam narazie jedna kanapke :) musze dbac o linie, wprawdzie nosze rozmiar ale ostatnio kupilam nowe spodnie i stwierdzilam ze trzeba chyba zrzucic troche a ze ruchu za bardzo nie lubie...musze ograniczyc jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _50_
a ja bym chciala zeby moj facet oderwal sie od kompa i poszedl lowic rybki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem cos zaraz musze zmotac i tego mojego knuuurrrraaa obudzić wkońcu! ;) żal... niedziela i DZIEŃ TROLLA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że dam mu się wyspać wkońcu ma tylko jeden dzień taki w tygodniu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam go unicestwic ale zwial skubaniec!!! przecisnal sie przez drzwi...mam nadzieje ze poszedl sobie na dwór...tudziez na pole jak mówia w niektorych rejonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanki do poźniej 🖐️ ide robic papu a poźniej mam nadzieje na udana niedziele... ;) kobiecka naiwnosc nie zna granic 👄 narka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam moje kochane koleżanki!!!!!! Dzień dobry: wiernej, konkubinie, nimfie...i geronimo cadillac !!!... i pozostałym również jeżeli kogoś nie wymieniłam :D Jaki mamy dziś śliczny dzionek :D Niepojechaliśmy do tego lasu... rodzice odwołali...a nam się niechciało w dwójkę tylko jechac... Co w końcu z pająkiem ... napewno zwiał ??? zawsze należy się upewnic 2 razy czy wróg na 100% się oddalił !!!! A od rana zaliczyłąm już śniadanie - które zresztą powłaziło mi w zęby.... ...oraz kłótnie dotyczącą tego kto ma iśc teraz do sklepu po zakupy... ....... no a skoro tu siedzę to wiadomo kto wygrał bój :D:D:D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty wściekł się .... już mi się drugi tydzień odgraża że ja teraz będę chodzic po zakupy bo się oderwałąm od rzeczywistości... ale to chyba nie do końca tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×