Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ju......

poznalam cudownego faceta...

Polecane posty

Gość ju......

...wczoraj, wlasnie wrocilam do domu. prawdziwy gentleman, prawdziwy MEZCZYZNA! i chociaz ja nie popisalam sie za bardzo, wymienilismy sie kontaktami. wybaczcie, ale musialam sie pochwalic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooool
ale byl sex czy niee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
nie bylo:) ale wlasnie wyjmuje trawe z wlosow. kurcze, bardzo mi sie podoba, nie spodziewalam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfds
trawe? :o bylo mizianie na trawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfds
to faktycznie prawdziwy gentelmen :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja heloł
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
ale szok.... wiedzialam, ze kogos poznam wreszcie na karaoke.:P ale takiego faceta nie moglabym sobie nawet wysnic. ciekawe tylko, co on mysli...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefo
A wyładniałaś wreszcie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
nie wyladnialam. co wiecej, bylam bez makijazu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 100 procent.
P R O W O K A C J A ;p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
o 16.00 sie pozegnalismy, wiec wiadomo, ze sie nie odezwal. oby sie odezwal jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
hej no, jaka prowokacja?:( chociaz sama nie wiem, dlaczego sie zainteresowal ale nie narzekam, o nie!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
tylko ze troche... wysokie progi, ze tak powiem:( ale nie bralby nru, gdyby nie chcial, nie? ale mu glupoty nagadalam, gdybym wiedziala wczesniej, ze to NIE material na kumpla, to by inaczej to wygladalo... myslicie, ze sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wytłumacz mi prosze
jak mozesz pisac, że to parwdziwy facet skoro w trawie się z Toba zabawiał?:D:D:D a to, że wziął numer NIC a NIC nie znaczy;););) więc nie licz, że zadzwoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
dlaczego sie ze mna nie cieszycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak wątpliwości Cię dopadły:P nie nastawiaj się ani tak ani siak. Pocieszę Cię, że nieraz słyszałam, jak laska wspominała, że przed facetem zrobiła z siebie kompletną idiotkę (nie twierdzę, że Ty tak zrobiłaś) a i tak z tego coś było. Wyluzuj, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
bo tylko faceci -cioty nie zabawiaja sie w trawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się mogę z Tobą cieszyć :D nie jestem taką małpą jak większość kafeterianek :> świetnie, że poznałaś fajnego kolesia - najlepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
sorry, ale w publicznym parku bysmy sie nie zabawiali. ale buzi bylo:P:P:P gdyby mu nie zalezalo, to by mnie nie odwozil i nie odprowadzal pod drzwi. chcecie mnie zdolowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
ooo, dzieki, Kro🌻 spokojnie, jestem wyluzowana, ale ciesze sie, bo takie rzeczy mi sie NIE zdarzaja:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wytłumacz mi prosze
i tu się mylisz;) znam wiele przypadków poznania sie , numer o ktory facet prosił 10 razy, w koncu dostał, odwoził do domu, zabawa była super, taniec, całusy, w dodatku on tak nigdy nie robil wczesniej bo byl wydywany na niejednej imprezie i nie ma w zwyczaju calwoania sie i "wyrywania" kobiet, a jednak nic z tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, NIE WIESZ, co by zrobił, gdyby mu zależało, a co, gdyby mu nie zależało!:P nie wiem w jakim jesteś wieku, ale ja poznałam różnych facetów i wiele różnych przypadków i naprawdę facet może się zachowywać cały czas super, a potem kumplowi powiedzieć, że swoją laską jest tylko dlatego, że mu jest potrzebna do seksu. Wiem, bo znam ten przypadek osobiście, choć na szczęście nie chodziło o mnie. Po prostu nie mogę słuchać takich tekstów: ale gdyby mu nie zależało, to by..? Po cholerę takie analizowanie? To nas właśnie nieraz gubi! Zyczę powodzenia z "twoim" i oby się wszystko układało. Przypadek powyższy podałam dlatego, że nie powinno się analizować cudzych zachowań, bo ludzie potrafią czasem świetnie grać. Jak facetowi będzie serio zależało, to pewnie się o tym wkrótce przekonasz jeśli już nie przekonujesz, pozdrawiam. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
oczywiscie, ze moze byc nic. ale jest szansa, zeby bylo cos:P odzyskalam wire w facetow... ze nie chodzi tylko o szybki nrek w kiblu czy samochodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henimuzeusz
" ze nie chodzi tylko o szybki nrek w kiblu czy samochodzie" wlasnie! jemu chodzilo o szybki numerek na trawie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Fotunia, dzieki. wiem, ze czas pokaze... a ja sie juz pokaze z lepszej strony:D kurcze, ale jakie ciacho:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love love
a gdzie poznałaś tego owego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×