Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość atilla
AniaP =========ja tez mam czesto skurcze lekarz powiedzial mi ze mam sie relaksowac kazal lykac magnez 2 razy 500mg i nospa ,,,, niby pomaga ale ,jest roznie .Tez sie martwie czy one nie zaszkodza dzidzi,polozna mi tez==== mowila relaKS RELAKS, A JA LEZE I I TAK MAM TO SAMO MOZE MNIEEJ ALE MAM.Jak nie bola i nie ma plamien to jest dobrze ,,,nie wiem sama pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm..
Ja dolacze do fasolkowej mamy pt" Jestem gruba chce sie rozpakowac................................juz nie moge, wygladam jak wieloryb.Chodzi mi sie okropnie. Boli mnie strasznie podbrzusze,lekkie skurcze..ale ja mam termin dopiero na 20 czerwca i wcale tak na prawde nie chcialabym sie rozpakowac ze wzgledu na malego...a niech sobie mieszka. A w niedziele komunia corki....musze lezec aby potem choc byc z mala. Ogolnie czy wy tez tak macie ,ze jak wyjdziece z lożka to w pol chodzice przez chwilke zgiete.Jak stara babcia. Oj cos mi dzis zle..dziwnie sie czuje bole glowy zawroty i caly czas czuje okropna zgage .... Leki mam..i przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla
CO zrobic tez przytylam ,,,ale jem jak szaLONA ,,,pozniej sie to spali,bieganie przy dzidzi,przewijanie,kapanie,itd ,,,chudym w ciazy tez niebespiecznie !!!! najwazniejsza dzidzia teraz!!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla
A JAK Z ROSTEPAMI MACIE JUZ TAKI PAMIATKI?????ALBO CELLULIT???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamysie🌼 Ja znow ekspresowo, eh. Majowka szybko minela ( relaksacyjnie, w lasku naszym), a teraz tzreba sie wziac do roboty (=nauka). Wy tu juz chcecie sie rozpakowywac, a ja sie modle, zeby nic sie nie dzialo przynajmniej do 15 maja...( bo egzminy). Zaraz ide sie uczyc. Carmen, ja tez ten pas nosilam. Chyba pomogl, ale tez sporo cwiczylam po porodzie+ basen. Tylko grubo sie w nim czulam, a teraz to nie wiem jak bedzie, bo w tym pasie to sie mozna ugotowac w taka pogode:-o Takietam, zaraz napisze maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
Carmen ja to juz mam tak dosyc ze mysle sobie ze jak mnie bedzie mialo zlapac to i tak zlapie i nic na to nie poradzimy wszyscy mi mowia ze mi brzuch sie obnirzyl ze jest bardzo nisko i ze marnie wygladam i ze za niedlugo pojde na porodowke No nie obrazilabym sie wcale naprawde mam juz dosyc i czuje sie gruba brzydka a maz terz juz boi sie kochac i co nam biedaczkom pozostalo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po majówce U mnie mineła spokojnie, bo coraz ciężej mi chodzić i nie najlepiej ię czuje ale na spacerek w niedziele się wybrałam i nawet dobrze się czułam. Za to dziś ledwo wstałam pojechałam zrobić wyniki wróciłam i dalej poszłam spać więć pół dnia spędziłam na spaniu i dalej bym się położyła ;-) Zazdroszcz dziewczyną które mają jeszcze tyle wigoru i na pacery, wycieczki się wybierają. Co do zgięcia w pół przy wstawaniu z łóżka to mam to samo, dopiero w połowie drogi do łazienki jestem w stanie się wyprostować! Ja co do swojego wyglądu to raczej omijam lustro i staram się o tym nie myśleć ;-) Już za 5 dni mam ślub sukienki brak, mój N ubrał wczoraj garnitur odebrany z pralni i stwierdziliśmy, że wyglada nie najlepiej bo był kupowany jakiś czas temu i ani to modne i zbyt dopasowane też nie jest a czasu coraz mniej i to powoduje, że humor mam kiepski do kwadratu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, widze ze majowy weekend dla niektorych bardzo aktywny byl/jest :) Podziwiam Ewcisko :) U nas weekend jeszcze trwa i dopiero jutro do pracy wracam. W sobote pojechalismy na wesele - zdjec niestety nie zrobilam bo na sali dosc ciemno bylo, tak ala disco, ale nawet calkiem calkiem wygladalam. Bylam bardzo zdziwiona bo oprocz mnie, byly jeszcze 4 inne babki z brzusiami, jedna z terminem na 11 czerwca :) to ci dopiero Baby Boom ;) Wczoraj natomiast zaliczylismy poblizne plaze i pogoda dopisala, Mysz sie wybawila i wszyscy zadowoleni do Londynu wracalismy. A tu natomiast zimno, brrrrrr. Nie zazdroszcze Wam tch stawiajacych sie brzuchow, ja mysle ze nigdy czegos takiego nie mialam. No i ciagle jeszcze chodze moim dawnym krokiem, nie jak kaczucha, i zazwyczaj w dosc szybkim tempie, przede wszystkim jak jestem w centrum to sie musze dostosowac do innych, bo jeszcze by mnie podeptali ;) Atilla, a nie pisalas czasami na Majowkach ze nie mieszkasz w PL i ze musisz za porod placic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
wiki nic sie nie boj ja tez mialam slub na wariata buty z ebaya za 3 funty sukienka niby slubna ale cieta na dzien przed przez mame nozyczkami bo za dluga, zakiet od kolezanki w dzien slubu mi przywiozla a wczesniej przez telefon mi opisywala jak wyglada, fryzura w 30minut zrobiona a ja mam przeciez dlugie wlosy(bo sie fryzjerka nie wyrobila z poprzednia klientka ja jej mowie masz pol godz a ona gdzie sie spieszysz ja ze na slub, kilka min pozniej ona sie pyta czyj a ja ze swoj i wielka panika w salonie:-P) moj chlop tez mial stary garnitur prul w ten sam dzien nogawki bo sie za krotkie zrobily ciotka o 12 pyta sie gdzie mam bukiet, ja mowie ze nie mam bo nas nie stac , spojrzala na mnie taaaakim wzrokiem ze oistatnie 4 funty wydalam na kwiaty of kwiaciarki na rogu i wstazke potem cielam roze ktore dostalam 3 dni wczesniej i o 2:20 zadzwonilam po kumpele z tekstem ;tej robimy bukiet:-D a tak wogole to sie spoznilam na wlasny slub, urzedniczka plakala bo myslala ze nie przyjde itd itd:-P moglabym pisac i pisac ludzie maja racje mowiac ze to niezapomniany dzien:-) ale wspominamy naprawde czesto i z duzym usmiechem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o ślubach... ja nie miałam takich wrażeń, ale też spokojnie, bez emocji podchodziłam do tego. Mnie zabija dzisiaj zgaga, brzuch wydaje się między nogami, opanowanie zerowe, myślenie zresztą też :( za to gorąco i niewygodnie ze wszystkim. Generalnie dół okropny Marteeczka odpisałam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kasza za opis przygotowań Twojego ślubu rozweselił mnie bardzo. Tak symapatycznie i wesoło to brzmi, że mój też może tak wyglądać :-) Chociaż troche nerwów pewnie było ;-) Przestane się tym przejmować, co zdąże to zdąże a co nie to nie najważniejsze, że mamy obrączki i siebie nawzajem a reszta jakoś to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
ale sie zdernerwowalam wkurzyl mnie ten okulista wyobrazcie sobie ze chcial zebym mu zaplacila za skierowanie na cesarke No weiec mu mowie ze mnie chodzi o oczy zebym slepa nie byla a nie o to jak urodze to zbadal dal jakies krople kaza zaczekac na korytarzu pol godz a tak mi sie zaczelo w glowie krecic ze nic nie wiedzalam i do teraz gorzej widze a jechalam autem do domu spory kawalek a widzalam jak za mgla szok co za okulista pierwszy raz u niego bylam bo terminow nie bylo nigdzie wolnych No i okazalo sie ze zmiany na sitkowce sa ale rodzic moge powiedzal to z nerwami bo poiwedzalam ze nie mam kasy zeby placic i widzicie moge rodzic normalnie a jak bym zaplacila to by skierowanie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
czesc dziewczyny widze, ze czesc milo spedzila majowke.... a tym z brakiem dobrego nastroju... zycze jego poprawy! dziewczyny co moze znaczyc wieksza aktywnosc dzidzi w brzuchu... on jest ogolnie dosyc aktywny... ale wczoraj wieczorem i wciaz jakos przerasta swoje wczesniejsze mozlwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola- współczuję, żenujące, co ten lekarz wyprawiał, chyba na majówce za dużo kasy wydał i chciał sobie odbić na pacjentce. Koszmar z tą służbą zdrowia. Ja najpierw byłam u jednej okulistki, ale od razu mi powiedziała, ze dostanę krople i nic nie będę widzieć i że ktoś ma być ze mną. Ona mnie zbadała i wtedy dała skierowanie do specjalistycznej przychodni. Tam miałam jakieś badania przez godzinę, łącznie ze znieczuleniem do oczu, bo coś mi tam wpychali. Okulistka w tej przychodni wydała mi dopiero zaświadczenie, żadnej kasy nie chciała, sama mi je po badaniach wypisała. Jakiś konował Ci się trafił, powinni takich odsuwać od zawodu. Za kasę zaświadczenie jest, bo oczy są chore, a jak kasy nie ma, to jesteś zdrowa. W głowie się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, tyle nowych zdjęć na blogu! I Dunia, i Tuncia, Wiki, Ewcisko, Apsika, Shila- sama nie wiem, kiedy ostatnio zaglądałam i czy nikogo nie pominęłam. Przemiło się na Was patrzy. Naprawdę ciężarne mają to coś w sobie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś na badaniach tak jak Ewcisko chyba, czyli dodatkowo zrobiłam pełną morfologię i mocz. Tak na wszelki wypadek przy tej cholernej wysypce, która teraz przeniosła mi się na ręce. Na szczęście mam to za darmo i nie muszę mieć skierowania. Po badaniach polatałam po sklepach w centrum handlowym. Wyglądało to tak, ze wchodziłam na dział dziecięcy, przeglądałam masę ciuszków, coś wybierałam i podchodząc do kasy, stwierdzałam, ze chyba nam to nie potrzebne. Odkładałam i w kolejnym sklepie to samo. Jakaś niezdecydowana byłam.... Sobie też nic nie kupiłam, bo wielka jestem i tak myślałam, ze po porodzie się zmniejszę choć troszkę i nie ma po co takich wielkich ciuszków kupować.... Mój Mąż to chyba musi mieć do mnie anielską cierpliwość, bo ja sama ze sobą przestaje wyrabiać... Zaczynam tez mieć myśli, że moja Dzidzia czuje, ze jest mi już ciężko w ciąży i nie będzie przez to mocnej więzi między nami.... Że zostanie uraz.... No wkręcam się na maksa w takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i jeszcze Wam napiszę, jeśli któraś szuka fajnych rampersów, to w Smyku są przepiękne. Jedne z kapturem na suwaczek rozpinane, drugi dla dziewczynki ze śliczną czapeczką z falbankami. Miodzio. :) a w H&M sukieneczki dla dziewczynki, nie mogłam od nich oderwać oczu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Witajcie poweekendowo. Fasolkowa mamo - ja mam przepisany jeszcze fenoterol plus isoptim i globulki tak na wszelki wypadek. Globulki biore, fenoterol odstawilam kiepsko po nim czuje sie, czytalam ze zle wplywa na dziecko no i po co mam sie truc i dzieciaka jak wystarczy,ze wyleze sie i twardnienie brzuchola zaraz mija. Chodze dalej szybko, az za szybko jak mowi moja mama, ale tak na krotkie dystanse, najbardziej meczy mnie wchodzenie po schodach , brrr. Wizyte bede chyba miala dopiero 14 maja - mam nadzieje, ze lek mnie nie opieprzy zbytnio za ta samowolke w braniu lekow ... Dola jak narazie nie mam, ale dla mamus ktore je przechodza to moze to tylko spowodowane jest pogoda i tymi zmiennymi frontami atmosferycznymi , tak dla pocieszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola, no ja jestem w szoku, na jakiego Ty...rzecz by tzreba bylo-pseudolekarza trafilas!!! I jeszcze pozowolil Ci jechca samochodem! Mnie przed badaniem zawsze pyta, czy kieruje, czy jest ktos ze mna, a co dopiero jak sie jest w zaaawans.ciazy! A z ta kasa za skierowania to juz przekret na maksa! Ale w koncu mozesz rodzic naturalnie,tak? Choc po jego badaniu, to moze...lepiej by bylo jeszcze to z kims skonsultowac. Eh... Kasza, tez sie usmialam z Twojego slubu hihi:-) Bardzo oryginalnie, szybko:-D Napewno Wiki pocieszylas:-) Ale widac, ze Wiki masz bardzo dobre podejscie, na luzie...i tak bedzi epieknie i romantico:-D Fasolkowa, dobrze, ze wiesz, ze sie nakrecasz:-) To juz chyba tak przed porodem bedzie...im blizej, tym wiekszy kreciol:-) Dzieki za namiary do sklepow.Mnie wlasnie brakuje rampersow. Cos jeszcze mialam, ale zapomnialam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
uuuu rzesz cholera ale mnie bol zlapa przed chwilal na 4 minuty jakbyy mnie ktos po nerach normalni e kijem golfowym pojechal (hhehhehe cytat z 'Kilera') bol niesamowity i brzuchol twardy brrrr masakra Paola kurde Ty tego lekarza gdzies zglos jak tak mozna ludzi traktowac tzn co masz rodzic normalnie?a to dal ci na pismie czy tez chcial kase?trzeba bylo poprosic o pisemna zgode na porod naturalny i postraszyc ze jak cos sie stanie to na jego odpowiedzialnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantraelle, ja tylko wiem, ze jak dziecko mniej sie rusza, to znaczy, ze porod tuz tuz.A jak jest aktywne, to chyba bardzo dobrze? U nas seksu raczej teraz brak, bo normalnie sie boje, ze to przyspieszy...Tak bylo za 1szym razem. Ok 24 bylo "male co nieco", a o 3 w nocy odeszly mi wody, a o 6 Matylek byla juz znami:-) Wiec, dziewczyny, ktore sie spiesza do rozpakowania...duzo seksu, herbatka z lisci malin, chodzenie po schodach....iii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla
mama e ,,,owszem zgadza sie nie mieszkam w polsce i za porod musze placic bo tu sie rodzi w domu ,,,ale mam rodzine w polsce i czesto tam jestem teraz nie moge juz jezdzic autem tak daleko,,,a co???? czemu pytasz??? mamo e ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla
ale widzialem ze jest tez inna atilla ten sam nick mudze ten zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola ja tez uwazam zebys lepiej sprawdziła diagnoze twojego okulisty u innego jeszcze, bo wzrok to powazna sprawa jest. Moze idz gdzies prywatnie to Ci zrobia badania od reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Marteczko - ciesze sie, ze maly sie rusza.. lepszr to niz jakby mialsienei ruszac... tylko ze on ogolniejest aktywny i teraz jeszcze bardziej sie rusza...tak jakby nie mogl sie wygodnie ulzoyc... bardzo sie kreci, rozciaga itd..wiec tak zstanawiam sie co to moze znaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Paola - zgadzamsie z Tuncia powinnas isc po 2 opinie..szczegolnie, ze w tym przypadku ciaz nie wiadomo tak na prwde czy wskazne jest cc.... nie ma co ryzykowac, a Polska pod tym wzgledem jest fatalna...lekare wcia znie czuja odpowiedzilanosci i jk cos sa bezkarni najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle mój mały od czterech dni wojuje jak szalony. Już dawno był bardzo aktywny ale teraz przechodzi sam siebie, czuje go prawie bezprzerwy i cały brzuch mi chodzi. Wogóle mam wrażenie, że on teraz chce się przenieść na lewą strone brzuch a zawsze siedział po prawej! Tylko u mnie przyczyną może być zbyt mała ilość wód płodowych wtedy dużo mocniej odczuwa się wszystkie ruchy dziecka. W środe mam wizyte to zapytam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Wiki - ja tez mam takie wrazenie jakby moj maluch caly czas ruszal sie. Mam wizyte w czwarek to rowniz wspomne. Chociaz ostatnio lekarz powiedzial ze czasami dzieci przekreca sie i przez kilka dni szukaja sobie wygodnej pozycji i wtedy ta aktywnosc jest duzo wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak czytam,że u Wasze dzidzie tak sie mocno ruszają i aczynam się zamartwiać;-( U mnie jakby dzidziuś był ostatnuio dużo spokojniejszy...tzn. rusza się o podobnych porach jak dotąd ale dużo słabiej, tak tylko sie przeciąga, kopniaczków juz prawie nie ma, myślicie, że to dlatego, że jest coraz większy i nie ma już tyl miejsca...??? Zaczęły mi sie też skurcze, twardnieje brzuch, pobolewa jak przed miesiączką, ucisk nna pęcherz mam podobny jak chyba Kasza i Ewa pisały, w nocy wstaję co godzinę, aż iżko mi się wyprostować, ze spaniem coraz gożej, wogóle nie mogę sobie znaleźć pozycji no i brzuch się obniżył...chyba nie zacznę zaraz rodzić.......?? już zaczynam wariować i dopadają mnie czrne myśli, boję się tego porodu, tzn.bólu nie, ale tego czy z dzidzią będzie wszystko dobrze, czy nic złego się nie stanie;-|(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla
Moze twoj dzidzia znalazl odpowiednia pozycje,,a jak lezysz????ja jak zjem cos to po godz dzidzia szaleje ale jak leze czasem nawet boli bo jest bardzo nisko i kopie mi pecherz to boli i tez siusiam,brzuch troche sie obnizyl mi troszke ale to normalne a co do brzuszka to tez twardy jest ,,,ide za tydzien do lekarza ,,, jak masz jakies watpliwosci idz tez moze,pozdrawiam i nie stresuj sie/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×