Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gonia twoja Emilka jest śliczna 🌼 Widzę jakieś podobieństwo do mojej Marty - chodzi mi o usteczka i ten uroczy nosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Pimach tak ci współczuję tego że Antoś takie koncerty ci urządza, ty to masz przejścia. Dobrze, że chociaż choróbsko już zwalczone. Moja Marta też mi tak wyła w nocy (jak jeszcze byłam w szpitalu) i nie wiedziałam z jakiego powodu i ryczałam razem z nią :( Takie uczucie niemocy jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki;-) Czytam Was codziennie, ale ja to jestm leń do pisania, może dlatego, że taką mam pracę, że ciągle na kompie i dlatego mi się nie chce pisać, a jak już mam wenę to bardzo często wszystko mi szlak trfia i się nie wysyła a ja nie skopiuje wcześniej i potem jestem taka wściakłą, że nie chce mi sie znów pisać...;-( U nas wszystko w porządeczku-jedynie Kubusiowi oczka ropieją ale dostał już kropelki i jest lepiej. Moj synek ogólnie bardzo grzeczny, płacze tylko przy kąpieli i przewijaniu, na karmienie budzi się co 3h, dzień głównie śpi, albo wisi na cycu, ale już nie tak długo jak na początku, rozmawiałam z perdiatrą i po 5 minutach robię przerwę-mam duuużo pokarmu i sam się leje i Kubuś jadł za dużo i potem wszytko mu sie ulewało-jeszcze w trkcie karmienia, teraz jak robię te przerwy co 5 min, to już to się nie zdaża, jadł chyba więcej niż jego żołądeczek był w stanie pomieścić. Przytył prawie pół kg od wyjścia ze szpitala;-)robi się mały pączuszek;-) Anniu P, ja też biorę żelazo, u mnie tez niedokrwiutość po porodzie, pewnie sporo krwi straciłyśmy;-( czasem mam zawroty głowy, ale nie jest źle. Dunia, dobrze, że napisałaś o swojej wizycie u gin to troszkę się uspokoiłam, że to krwawienie mam raz spore raz mniejsze. No i to, że nie wyglądamy tam za łądnie. Ja to niby nie byłam nacinana -tylko małe pęknięcie, ale tak mnei zszyła, że mam taką falbankę i się zastanawiałam, czy to będzie kiedyś lepiej wyglądać;-) A macie może problem z cewką moczową? Mnie boli i piecze, ale w sumie jak mam badanie moczu zrobić jak mam krwawienie jeszcze(?);-( piję żurawinę, ale średnio pomaga, a najbardziej boli jak ćwiczę mięście kegla, troszkę mnie to martwi, mam nadzieję, że nie mam jakiegość zakażenia układu moczowego;-( Co do wypróżniania to rozumiem te z Was, które miały problem, mi sie udało 6 dnia, ale malo przyjemne;-( teraz też nie za często bo to żelazo biorę, ale mam czopki glicerynowe jakby co;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnosnie spacerow kiedy mozna takiego maluszka wziasc pierwszy raz na spacer? I czy najpierw lepiej na poczatek otwierac oknoa? czy od razu na dwor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, jak na złość urwalo mi wątek;-(;-( a znów napisałam sporo i szlat trafil całą treść;-( Na spacer latem to można odrazu po kilku dniach, zimą trzeba werandować i po o k 3 tyg. Ja wyszłam po 4 dniach od wyjscia ze szptala, ale tylko dlatego, że wczesniej strasznie wiało, tak wyszlabym wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach - jejciu to porobilo sie, ale dobrze, ze juz infekcja zwalczona i jestescie w domku ! Powodzenia w walce z kolkami ! I dalej u mnie nic , kompletnie zero objawow, jedynie co to dziecko wolniej i mniej chaotycznie rozpycha sie , no ale nie ma juz tyle miejsca i mam ciagle niemily posmak w ustach - ale to pewnie po tych olbrzymich antybiotykach :( Wypilam juz 2 herbaty z lisci, wymylam kafelki w lazience i kuchni - ale to juz raczej w ramach walki z nuda ;) i dalej nic ! I dalej prawie co nie odzywam sie do mojego - juz jak na niego patrze to we mnie gotuje sie, wiec wole nie odzywac sie aby nie wybuchnac, jak np dzis rano ... A pojutrze juz moj termin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzenia:) dodałam zdjecie Kubusia ale nie tam gdzie trzeba ,czy ktoś moze poprawić...bo nie uuuuumiem buuuuu:( a ja dzis caly dzien leżę:( krwawie z szewka i to bardzo mocno... za duzo chcialam na raz zrobic i za duzo po schodach chodzilam chyba. Fasolkowa mamo z seduszkiem na szczescie w porzadku ale wystraszylam sie bo po porodzie zabrali go bo nie plakał tylko \"mruczał\" odjeli mu za to jeden punkt ale na szczescie okazalo sie ,ze to tylko zmeczenie po porodzie Tunciu duuuuzo zdrowenka dla Mateuszka ,modle sie nadal za jego zdrowko i wierze ,ze wszytsko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Czekoladko moja właśnie też tak dużo je, że w trakcie jej się ulewa. Czasami to nawet nie puści cyca tylko połyka ile się da z tego co się ulało i na nowo pije. Może też spróbuje jej zrobić przerwy. Ja mam jeszcze problem z odbijaniem. Kładę ją sobie na ramie, głaszczę i oklepuję delikatnie plecki, albo pochylam do przodu i zazwyczaj i tak nic jej się nie odbija. A potem jak ją kładę do przebrania pieluchy to ulewa na leżąco :( Jak długo wy czekacie aż się odbije waszemu dziecku? Filmik o masażu na kolki: http://www.edziecko.pl/wideo_edziecko/10,79343,4032206,Masaz_na_kolke.html Przed chwilką Martusi odpadła pępowinka. Zostało tylko trochę czegoś w pępuszku, ale z tego co pamiętam pisałyście żeby tego nie ruszać, to nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach__ale mieliscie przejscia w tym szpitalu,ale juz jestescie w domku to super,a kolki to z tego co czytam to kazda z nas mniej lub bardziej musi doswiadczyc. ja dalej bez objawow,oprocz pobolewania rzadkiego w podbrzuszu,a moj ostateczny termin to w sobote wywolanie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czyj ten Kubus z pierwszej strony? Bo nie podpisany. Dodałabym to zdjecie do mamusi zeby był porzadek ale nie wiem czy to Jolii czy białej czekoladki? Ja tez dodam nowe fotkli Mateuszka:) A od jutra jade do szpitala:) Takze 3-4 dni mnie nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach juz doczytałam:P to chyba zdjecie Kubusia od Joli. Moj Mateuszek juz dodany na bloga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO Z MUM2BE? uRODZIŁA I JUZ CZASU DLA NAS NIE MA? :p Zartuje oczywiscie. Ale mogłabys sie odezwac...Jak malenstwo? Ale bałaganu na tym naszym blogu... Zrobiłam troszke porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja miałam dokłąd ie ten sam problem co Ty, czasem chodziliśmy nawet godzine i nie odbijało mu sie i potem ulewał, a teraz jak robię te przerwy to bez problemu, nie wiem czy to tym spowodowane czy zbieg okoliczności, albo to, że już większy jest, ale problem zniknął. Ja to robię tak, że daję mu z jednej piersi tak ok 5 min. potem robię przerwę i do odbicia (odbija mu się praktycznie odrazu) i potem znów z dugiej piersi i naprawdę widzę, że jest lepiej- nie ulewa i odbija mu sie odrazu. Wxześniej jadł zbyt łapczywie stąd te problemy, może u Ciebie też podziała taka zmiana;-) Joolu, cieszę się, że imiennim mojego synska sie urodził;-) tak się zastanawiałam ostatnio co tam u Ciebie i czy dzizdia już jest na świecie;-) Dziewczyny, czy Wy kąpiecie maluszki codizennie? I czy w przegotowanej wodzie czy w kranówie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kapałam Nikodemka na poczatku codziennie w przegotowanej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE !!! Wiem ze dlugo sie nie odzywalam ale jakos nie mialam weny tworczej za to kilka razy dziennie Was czytam i ogladam Waszego bloga. Ja mialam termin na 17 ale moja dzidzia postanowila ze jeszcze sobie posiedzi u mnie w brzuszku :) Dzisiaj od popoludnia mam skurcze najpierw byly nieregularne i slabe teraz sa coraz mocniejsze i tylko co 26min wiec jeszcze z mezem czekamy na rozwoj wypadkow. :) Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i szybko urodze. Pozdrawiam Was ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Czekoladko spróbuję twojego systemu bo nie mogę przez to spać, gdyż się poję że jej się uleję w trakcie snu i że się zadławi. Trochę obawiam się tych przerw bo ona nawet przy zmianie piersi jest jak dzikus i szuka sutka jak szalona chrumkając przy tym jak świnka :D Dziś nagraliśmy te odgłosy :) My kąpiemy małą w kranówie (tak nam w szpitalu pokazali), a kąpiele to nie codziennie tylko co 2 lub 3 dni (instrukcje położnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda369 trzymam kciuki za szybki i łatwy poród 🌻 Daj znać jak już będzie po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P, uśmialiśmy się z meżem jak przeczytałam mu o chrumkaniu jak świnka, bo nasz robi dokładnie to samo;-);-);-) chrumka, złości się, zaciska pięści ;-) a jak już dorie sutka to trzyma mnie łapką za stanik, chyba żebym nie uciekła;-) Jak zdaży Ci się, że się malutkiej nie odbije a kładziesz ją do łóżeczka to kłądź na boku, wtedy się nie zachłyśnie nawet jak jej się uleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc przy niedzieli :-) U nas rodzinnie bo dzis tutaj jest Dzien Ojca. Wiec bylismy z tej okazji na karuzeli i na lodach, A teraz M z dzieciakami sie bawi. A ja w koncu (jest prawie wpol do piatej) mam okazje usiasc do kompa!!! Pimach____ dobrze, ze juz Tusiek jest zdrowy i ze juz jestescie w domu. Trzymam palce zeby te kolki jednak wam odpuscily, bo jesli nic nie dziala to chyba jedyne co to przetrzymac, choc serce sie kraje :-o Mowisz, ze m w delegacji... to co, wrocil nieco do lask? Sorki, ze tak obcesowo pytam, ale trzymam kciukski, zeby ci sie ulozylo jak chcesz ❤️ Gonia____ wiem, ze w PL jest teoria, zeby dziecko najepierw werandowac, czyli np stawiac przy otwartym oknie. Ale jesli masz cieplo na dworze i w miare bezwietrznie to teraz, o tej porze roku, werandowanie chyba mozna odpuscic. I od razu na spacer. tuncia______ to trzymaj sie dzielnie w tym szpitalu i ucaluj Matiego w piete od forumowych ciotek ❤️ Biala Czekoladko____ ja kapie malego w kranowie. Na poczatku byla to kranowa z rumiankiem, a teraz kranowa z plynem do kapieli dla neimowlat. Ale przegotowana myje oczka i buziaka (choc czasami, jak sprzatam, gdy mu sie uleje to buziaka przetre i kranowa). No i w zasadzie teraz kapiemy go juz co dzien, bo tutaj tak cieplo, ze jakiekolwiek wyjscie z domu to maly spocony z miejsca jak mysz :-D No i poza tym luuubi, jak tylko nie jest wsicielke glodny to ma taki blogi wyraz pyszczka w wannie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP_____ a nie lepeij przewijac mala przed karmieniem? Czy ma tendencja do produkcji w pieluche w trakcie jedzenia? U nas tez czasmi sie ulewa, nawet dlugo po jedzeniu, takim twarozkiem. Ale coz, taka fizjologia malucha. Przelyk tez sie nie do konca jeszcze zamyka, a jak brzucho pelne, albo nie odbite do konca to wystarczy jeden wiekszy kopniak nozka i z buzi leci. Uroki dzieciaka, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bloga. Tuncia, dzieki za porzadek. Ale jedna rzecz. Gonia, Emilka twoja pojawia sie chyba w kliku miejscach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Kubus, chyba Joli, z numerkiem 17 :-) Tez jest np. pod Pimach i pod Jola. Ale to Jolii, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaE gratuluje Buziaki dla maluszka i Myszki:):):) Ciesze sie bardzo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W srode wieczorem przyszedl na swat moj synek Alex. 3370 i 51 cm. Jest zdrowiutki i sliczniutki. podczytywalam Was w wolnych chwilach.. zaraz nadgonie zeby byc na biezaco... a widze. ze sporo wydarzylo sie GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH MAMUS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice mantraelle.......34...15.06........S................ .................stany JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama.....21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......W arszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn... .Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06..............3250/57..........Kornelia......Kali sz AniaP................13.06..............3310........sn.. ....Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.............13.06..............3275/57.......... ..Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc..... Malaika. . ........Tarnów takietam.............15.06.......40.....3090/51....cc... . .Antosia..............Lublin jolaa.................15.06..............3850/58....sn.. ......Kubuś.......Śląsk annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....M ichał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50......... .Emilia..........Limerick gonzallo.............17.06..............3550/55 ..sn.....Jaś...........Częstochowa MantraElle..........17.06.....40+2....3370/51....sn...Alex........stany Mama E..............19.06.....40+2....3526/?............Corka.... . ....UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle gratulacje; super imie dla malucha tak na marginesie. Daje znac ze zyje jakkolwiek niewyspana jestem . Mala spi od 22 do 7 z przerwa na cyca przez sen ALE po 3 godz snu zaczyna wydawac takie odglosy; steka, piszczy, chrumka ze jaspac nie moge!!!!malo tego wpycha sie na mnie, kopie ja sie odsuwam a ta dalej, no to ja spycham Sama z materaca ehhhh a w swoim kloszyku nie laska spac bo sie boi samotnie lezec . A ja juz na rzesach chodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×