Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

gratulacje joolu i takietam! dziekuje tez za gratulacje dla mnie;) ja mam chwilę bo Jasiu śpi.Słuchajie mój poród to jakiś ewenement.W szpitalu na obserwacji robili mi ktg.Wychodziły skurcze,których ja nie odczuwałam.Zaczęło mnie dopiero coś smyrać jak lekarz stwierdził,ze mam 5cm rozwarcia.Czyli prawie połowa porodu za mną...szybko poprosiłam o wlew bo miał byc mąż przy porodzie,więc chciałam zeby było elegancko:).Po lewatywie jeszcze parę mocniejszych skurczy i tłumaczę,że chcę sprawdzić rozwarcie-było już 8cm a mnie zachciało się przeć.Mąż nie dotarł.Wparował w tym śmiesznym kostiumie i czapie na głowie jak syn był wycierany z krwi.Co najlepsze m-y partymi skurczami błagałam-proszę nie wpuszczać męża jak przyjedzie-on już jest niepotrzebny.A położna-bo ja nie mam co robić teraz tylko barykadować drzwi przed twoim starym!!!Wyszłam na jakąś idiotkę bo polozna b.pomagała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straty w czytaniu nadrobione :) Ewcisko, Shila2, Marteeeczka, takietam, joolaa, Gonia, annnnnnna, gonzallo, MamaE przyjmijcie moje gratulacje 🌻❤️ Niech Wasze pociechy zdrowo się chowają :) joolaa Tobie przy okazji również składam serdeczne życzenia z okazji urodzin 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tincia nawet nie wiesz jak się cieszę, że u Mateuszka się poprawiło. Wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wiszenie na cycu, to moja Marta też bardzo lubi sobie miętolić mój sutek jak już się naje - ku mojemu niezadowoleniu bo mam na nich jeszcze rany. Początkowo nie chciała smoka, wypluwała, miałam wrażenie że jest za długi, ale spróbowałam kolejnego dnia i huraaaaaaaaa zaakceptowała. Wkleję fotkę na bloga, na której będzie widać jaka zadowolona była z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza no transfuzji nie miałam więc lepiej mi nie pisz co się może stać bo się jeszcze załamię. M pilnuje z zegarkiem w ręku żebym brała tabletki w odpowiednim czasie, tzn żeby jedzonko które obniża wchłanianie żelaza było przyjęte odpowiednio późno/wcześnie. jeszcze mam pytanie o kupkę, ale moją (sorki) Zrobiła się ciemno zielona - czy to możliwe, że to przez żelazo? Pytałam dziś o to położnej, a ona że tak ale też i te wszystkie wnętrzności wracają na miejsce i to też może mieć wpływ. Ja już jakieś schizy dostaje, że mam krwotoki wewnętrzne (choć wtedy to kupka chyba czarna?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu o kupie ;p Mnie poradzono w szpitalu, że jeśli muszę iść się załątwić, a boję się że w trakcie mi się coś tam porozrywa lub naciąga, to mam sobie wszystko za wyjątkiem odbytu przydusić podpaską. Ja tak robiła i rzeczywiście czułam się pewniej, a dziś odważyłam się i zrobiłam to już po ludzku :) Obiecuję, że kończę już temat kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże właśnie weszłam na bloga. To Wam pokaz zdjęć zafundowałam. Nie wiedziałam, że to się wkleiło tyle razy, zaraz poprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie zamieściłam, ale choć przerobiłam je tak jak wszystkie inne to mi ucina w połowie - ale najważniejsze widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik_____ tak, badala mnie ginekologicznie i NIC nie bolalo :-) Zasdniczo to juz jest wszystko pogojone, tylko czekam az te szwy sie rozpuszcza i juz. Serio, serio, badanie ginekologiczne teraz to juz takie normalne, zero tego bolu, ktory byl przy badaniach pod koniec ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 takietam, jola_____ dziewczyny, najserdeczniejsze gratulacje!!! Wielkie buziaki dla was i rodzinek! Szybko dochodzcie do siebie i cieszcie sie nowym swiatem odkrywanym z pozycji mamy :-D ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola___ dla ciebie jeszcze specjalny buziak urodzinowy!!! Sto lat, kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP____ w temacie kupy :-O Tak, jelsi bierzesz zelazo to jak najbardziej mozesz miec ciemny stolec, nawet do prawie czarnego. Co wiecej, moze cie przyblokowac wiec wcinaj tez duzo blonnika. Powodzenia. A kiedy masz jakaies badania krwi kontrolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolla- serdeczne gratulacje, czyli te problemu w trakcie ciąży z serduszkiem Kubusia minęły jak ręką odjął. Super!!! :) :) Zdrówka dla Was! I oczywiście imieninowe najlepsze życzonka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin mantraelle.......34...15.06........S................ .................stany JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama.....21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......W arszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn... .Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06..............3250/57..........Kornelia......Kali sz AniaP................13.06..............3310........sn.. ....Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.............13.06..............3275/57.......... ..Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc.....Malaika. . ........Tarnów takietam.............15.06.......40.....3090/51....cc... . .Antosia..............Lublin jolaa.................15.06..............3850/58....sn........Kubuś.......Śląsk annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....Michał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50......... .Emilia..........Limerick gonzallo.............17.06..............3550/55 ..sn.....Jaś...........Częstochowa Mama E..............19.06.....40+2....3526/?............Corka.... . ....UK Gratulacje dla nowych mamuś, dzieciaczki rosnijcie zdrowo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNOWU POPRAWKA MAŁEGO BŁĘDU, ale jak ma być niech jest dobrze :) NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice mantraelle.......34...15.06........S................ .................stany JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama.....21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......W arszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn... .Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06..............3250/57..........Kornelia......Kali sz AniaP................13.06..............3310........sn.. ....Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.............13.06..............3275/57.......... ..Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc..... Malaika. . ........Tarnów takietam.............15.06.......40.....3090/51....cc... . .Antosia..............Lublin jolaa.................15.06..............3850/58....sn.. ......Kubuś.......Śląsk annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....M ichał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50......... .Emilia..........Limerick gonzallo.............17.06..............3550/55 ..sn.....Jaś...........Częstochowa Mama E..............19.06.....40+2....3526/?............Corka.... . ....UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulaje nowe mamusie duzo zdrowka dla maluszkow i was ja czekam dalej grzecznie w poniedzialek pojde do lekarza i zobaczymy co i jak pewnie nic sie nie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola Takietam gratulacje dziewczyny!!!niech maluchy zdrowo rosna i daja duzo radosci Aniu p kupa zielona-problem zzelazem/trawieniem kupa czarna -nie mylic z ciemnobrazowa; ma byc czarna-krwotok. koniec o kupach hehe Tuncia buzka dla Matiego od cioteczki;zuch chlopak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym mamusiom 🌻 Jolu wszystkiego najlepszego:* Ja juz nie wiem co o tym myslec... Dzis lekarz powiedział ze w 70% u takich dzieci jak Mateuszek wstawia sie jednak zastawke:( Sorki ze was tak mecze moimi problemami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia no właśnie dziś spytałam o to położną, powiedziała, że za 2 lub 3 tyg mam się przypomnieć to wtedy zrobią badanie. W szpitalu powiedzieli, że organizm będzie potrzebował kilka tygodni żeby wrócić do normy. Naprawdę mam nadzieję, że dam sobie z tym radę, bo jakoś boję się transfuzji - to tak poważnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu pisz o swoich problemach, tobie takie podzielenie się emocjami wyjdzie na dobre, a nam to naprawdę nie przeszkadza 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Tuncia - po to tutaj jestesmy , aby dzielic sie smutkami jak i radosciami. Trzymaj sie dzielnie ! A u mnie kolejny dzien i zero zmian, na dodatek tak mnie wkurza moj ,ze nie mam ochoty na molestowanie , zreszta i tak prawie ost nie rozmawiamy ze soba, wrrr. Pije tylko te herbatke z lisci malin , przez ta opuchnieta stope i tak nie moge rzucac sie w wir sprzatania czy spacerow po schodach i wyjdzie ,ze urodze po terminie jak nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna,ktore juz maja swoje pociechy,mam pytanie,jakie mialyscie objawy zblizajacego sie porodu tak kilka dni przed,badz dzien przed? u mnie dalej tylko od czasu do czasu pobolewa podbrzusze,no i brzuch niekiedy sie stawia i jest twardy,ale tak to nic;( joola___przepraszam zapomnialam wczoraj....wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie przeterminowałam....... Nadal nic..a wczoraj 20...ciekawa jestem ile jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie przeterminowałam....... Nadal nic..a wczoraj 20...ciekawa jestem ile jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganetka u mnie 2 dni przed porodem zaczął odchodzić czop, a w dniu porodu odeszły wody i po 30 min zaczęły się bóle. Ale nie ma reguły. Moja mama np nawet nie wiedziała, że jest coś takiego jak czop śluzowy, a wody to jej przebijali w trakcie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dlugo mnie nie było, bo wyladowalismy z Tuskiem w szpitalu. Miał zakazenie dróg moczowych bakteriami coli, konieczna była antybiotykoterapia, a u takich maluchów trzeba je podawać dozylnie. Szpital masakra, spanie na ziemi, zero wyzywienia dla matki, lekarze tragiczni... Po powrocie zaczal sie koszmar kolek. Nie dawalam rady, a na dodatek mój m wyjechał w delegację (?) i znowu walczylam sama. Tak wył, ze wezwalam lekarza do domu. Wczoraj byla powtorka z rozrywki, nic ni epomagalo, ani czopki, ani rurka, więc zostawiłam go, niech wrzeszczy. Serce mi pekalo. Trwało to godzine, potem zjadł i padł. Przespał 7 h. Jak sie obudziłam, byłam przerazona, ze zamordowalam wlasne dziecko. Ale dziś wrócił mój dawny Tusiek, grzeczny i kochany. Sztorm, jedni nie dotrwali do terminu inni go nawet przekroczyli... Zycie jest niesprawiedliwe... Spojrzałam na tabelke, sporo sie dzialo, jak mnie nie bylo. reszty jeszcze nie doczytałam, ale dopiero dziś Tusiek pozwolił mi zasiąść do komputera. Buziaki dl awszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeeczka takietam jolaa annnnnnna gonzallo Mama E ---Gratuluje wszystkim nowym mamusiom i zycze duuuzzzoo zdrowka. Ganetka u mnie zaczelo sie w sobote - zaczal odchodzic mi czop, poczatkowo myslalam ze to juz wody (i tak podalam w szpitalu w efekcie czego musialam brac antybiotyki). W niedziele zaczely saczyc mi sie wody a wnocy dostalam boli ale jeszcze niezbyt silnych bo przespalam noc. Rano byly juz bardziej silne wiec pojechalismy do szpitala po 2 godzinnych badaniach zostawili mnie na oddziale. A urodzilam we wtorek o 7:47. Wiec jak widzisz troche to trwalo. Mala ma niestety zoltaczke na szczescie jest niski poziom czegos tam i nie musi byc naswietlana. Pielegniarka zauwazyla to wczoraj jak pobierali jej krew do badania. I zawolala lekarke (straszna suka - wiem nie powinnam ale ona kazala nam czekac 3 godz w szpitalu na wyniki a ja mam 20 min do tego szpitala, na szczescie pielegniarka powiedziala ze zadzwoni do nas z wynikami. I mozna byc milym) Mala poki co przesypia nam noce budzi sie tylko na jedzenie. Tylko pierwsza noc dala nam popalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do samego porodu to nawet kiedy bylam w szpitalu polozna mowila mi ze narazie to sa dopiero bole przepowiadajace, wiec nastawilam sie na cos "nie do wytrzymania". Kiedy wreszcie polozna raczyla mnie zbadac okazalo sie ze mam juz rozwarcie na 8cm. Niestety mala miala zle ulozona glowke przez co troche potrwalo zanim ja urodzilam. I niestety nacieli mnie bardzo gleboko. Pomimo ze nie bralam zzo to i tak do szycia bylam znieczulona od pasa w dol. Emilka urodzila sie z lekko splaszczona glowka i wielkim sincem na czole. Ale na szczescie juz wszystko sie wyrownalo i nic nie widac. Tylko ja cierpie chodzac do lazienki. Chyba jest to dla mnie gorszy bol niz porod. A teraz zabieram sie za czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalam zdjecia malej ale mi wyszly jakies galerie. Nie umiem dodac ich inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×