Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Mantraelle__gratulacje,syneczkowi moc zdrowka,a dla mamy przespanych nocy bez kolek i innych utrudnien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra- wielkie gratulacje! :) :) :) Pimach- trzymam kciuki za Antosia, żeby już nic więcej się nie przypałętało. Biedny Maluszek. Jak sobie radzisz z kolkami? Jakiś czas temu pisałaś o kropelkach, nadal je stosujesz, czy jeszcze coś..? Na Moją nic nie działa i zaczynam łapać się każdych sposobów... :( Co do kąpieli- ja kapię w kranówce, buzię myję przegotowaną. Kąpiemy Małą co drugi dzień, do mycia stosujemy oilatium. Wcześniej myłam w Nivea i używałam oliwki, ale po akcji z trądzikiem stosuję coś delikatniejszego. Gonia- my na spacerze byliśmy po 8 dniach od urodzin. Po 8 tylko dlatego, że była nieładna pogoda, położna przy temperaturze ok. 20 stopni na dworze pozwoliła wychodzić nawet wcześniej. Z tym wietrzeniem i wychodzeniem najpierw na krócej- to się stosuje w zimie, w lecie można normalnie spacerować. Jak pogoda dopisuje ( co na razie jest bardzo rzadko...) my jesteśmy prawie cały czas na dworze. Zaraz uderzam do pediatry na nagłą wizytę. Ten trądzik u Kingi wygląda tragicznie. :( Jakby zaropiałe krostki, twarda, sucha skórka aż sobie rozdrapała do krwi przy usteczkach. :( Najgorsze, ze te krosty pojawiły się wokół ust, czyli ciągle to podrażniamy przy jedzeniu, ulewaniu i najgorsze- przy smoczku... A Mała bez smoczka wrzeszczy wniebogłosy.... :( :( Już czuję, że dostanę opiernicz od pediatry, że powinnam wcześniej przyjść, a wcześniej inna pediatra mówiła, ze to samo przejdzie..... Masakra jakaś. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna- Michaś słodziutki. jaką ma czuprynkę. ;) Gonia- Emilka śliczna! Będzie z niej laska, ma takie całuśne usteczka. ;) Tuncia- Mateuszek bardzo podobny do Ciebie Biała Czekoladko- Ty też zdjęcia dodałaś. Jaki duży chłopczyk z Kubusia, rośnie jak na drożdżach. AniaP- Martusia śliczna i te czarne włoski. :) Dunia- super zdjęcie na "rogalu" :) Joola- Kubuś słodziutki. Jak kogoś pominęłam, to bardzo przepraszam. Dawno nie byłam na blogu, a tam tyle zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja na razie w biegu bo moja księżniczka nie chce się odkleić od cyca a właśnie słyszę że się budzi.... Dodałam parę foteczek na bloga. Obiecuję że jak sytuacja się ustabilizuje to będę bardziej aktywna. Pozdrowionka mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatna korekta tabelki, Mantre wypisujemy z oczekujacych NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama.....21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......W arszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn... .Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06..............3250/57..........Kornelia......Kali sz AniaP................13.06..............3310........sn.. ....Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.............13.06..............3275/57.......... ..Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc..... Malaika. . ........Tarnów takietam.............15.06.......40.....3090/51....cc... . .Antosia..............Lublin jolaa.................15.06..............3850/58....sn.. ......Kubuś.......Śląsk annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....M ichał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50......... .Emilia..........Limerick gonzallo.............17.06..............3550/55 ..sn.....Jaś...........Częstochowa MantraElle..........17.06.....40+2....3370/51....sn...Al ex........stany Mama E..............19.06.....40+2....3526/?............Corka.... . ....UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama.....21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......W arszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn... .Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06.....38+5......3250/57...sn.....Kornelia......Kali sz AniaP................13.06..............3310........sn.. ....Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.............13.06..............3275/57.......... ..Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc..... Malaika. . ........Tarnów takietam.............15.06.......40.....3090/51....cc... . .Antosia..............Lublin jolaa.................15.06..............3850/58....sn.. ......Kubuś.......Śląsk annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....M ichał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50......... .Emilia..........Limerick gonzallo.............17.06..............3550/55 ..sn.....Jaś...........Częstochowa MantraElle..........17.06.....40+2....3370/51....sn...Al ex........stany Mama E..............19.06.....40+2....3526/?............Corka.... . ....UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo duuuzy plus:) Za to że Mati podobny do mnie:)Już dzis do niego jade:) Głowa mnie boli z wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladalam dzidziunie na naszym bloogu,ale one wszystkie sa slodkie,kazdy ma cos specjalnego w sobie,na serio,przy kazdym zatrzymalam wzrok sa takie wspaniale i chlopcy i dziewczynki,dla mnie boskie,tylko tulic,calowac te male paluszki i kochac bezgranicznie. Zakochana Mamo__masz wozek concord najwyrazniej,ja tez tylko moj jest z tym Y stelazem concord neo,a gondolka tez proton,jak sie sprawuje ta maszynka;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra, a jednak mnie wyprzedzilas, wyscigowcu ty :D:D:D Gratulacje kochana ❤️ tak jak bysmy sie zmowily z imionami .... ;) NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama.....21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......W arszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc...Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn... .Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06.....38+5......3250/57...sn.....Kornelia......Kal i sz AniaP................13.06..............3310........sn.. ....Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.............13.06..............3275/57.......... ..Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc..... Malaika. . ........Tarnów takietam.............15.06.......40.....3090/51....cc.. .Antosia..............Lublin jolaa.................15.06..............3850/58....sn.. ......Kubuś.......Śląsk annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....M ichał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50......... .Emilia..........Limerick gonzallo.............17.06..............3550/55 ..sn.....Jaś...........Częstochowa MantraElle..........17.06.....40+2....3370/51....sn...Al ex........stany Mama E..............19.06.....40+4....3526/?....cc........Alex.... . ....UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, my od wczoraj wieczorem juz w domciu :D musze powiedziec ze troszke to z szokiem obydwie znioslysmy bo nasz dom to raczej do spokojnych nie nalezy. No i jak z M przewidywalismy, dom ma cztery sypialnie a cala czworka tylko w tej jednej ;) ale po godzinie delikatnie wyprosilam i M i Mysz, dzisiaj musimy sie jakos inaczej zorganizowac. Ja dosc szybko dochodze do siebie, choc jak pamietam z przed trzech lat to jest u mnie bardzo zdradliwe bo nic juz nie boli i zaczynam sie ruszac a potem jakas infekcja sie przyplatuje. No ale M jest teraz na ojcowskim i stara sie mnie juz dopilnowac, mam tylko siedziec lub lezec :) oj, mala chyba cyca chce (mam juz nawal mleka) do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraaElle Gratuluje Alexa. Duzo zdrowka zycze obojgu i przespanych nocek. Zakochana Mamo - Kornelcia wyglada super w tej sukieneczce. Oj bedzie tatus kawalerow przeganial hihi. Aniu P Martusia robi podobne minki jak moja Emilka tak smisznie marszczy czolko. Wogole fajniusie te nasze dzieciaczki. I zauwazylam ze wiekszosc w rekawiczkach. Emilka potrafi nawet mnie podczas karmienia podrabac i to dosyc porzadnie. Dziekuje za rady o spacerkach. Co do karmienia to ja zaczynam od jednego cyca, przerwa na odbijanie(dlugosc zalezy jak bardzo domaga sie jedzenia, co prawda nie chrumka ale kreci glowa jak szalona), druga strona. I oczywiscie zmiana pampersa koniecznie przed inaczej nie chce jesc tylko marudzi. Duniu masz racjeEmilka jest tez w innych miejsach jesli ktos umie to poprawic poprosze i z gory dziekuje. A Jasiek wyglada tak slodko na tym rogalu. Tez bede musiala sprobowac ulozyc tak Emilke. Wyczytalam ze dziecko w nocy powinno byc w lozeczku a na dzien dobrze polozyc je w innym miejscu wiec poki co na dzien idzie do wozka. Ja kapie mala w zwyklej kranowie tak robili w szpitalu i poki co codziennie. Co do problemow z wyproznianiem (wiem nieciekawy temat) dla mnie jest to bardziej bolesne niz porod. Pewnie ze wzgledu na duze naciecie, ale pomaga mi jedzenie jogurtu w moim przypadku Activia i spacer. Nawet krotki 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaconda nadrabiam czytanie i doszlam do opisu Twojego porodu- dobrze ze juz sie moge smiac bo ubaw mialam po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam dziś czytanie bo Mała tak mi w kość daje że juz nawet na forum rzadko wchodzę. W dodatku Mój całe dnie w pracy i nie ma mi kto pomóc. Fasolkowa mamo Moja też dostała krostek na buzi.Fatalnie to wygląda.Mam nadzieję zę szybko znikną.Ma na całym czole,główce i na policzkach.Niczym tego nie smaruje bo chyba nie wolno.Ma samo zniknąć. Kasza22 mam ten sam problem co Ty.Moja tak od 3 nad ranem wydaje z siebie dziwne dźwięki więc spanie mam z głowy.Nie wiem może jakieś koszmary ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sajgon... dziewczyny podczytuje, ale nie mam czasu pisac... jak tylko troche sie ustabiluzje to obiecuje pisac MamoE - no to wygralam;) z imieniem tez Cie wyprzedzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu no właśnie Marta robi kupkę zazwyczaj po karmieniu :( Biała czekoladko próbowałam z tymi przerwami. I właściwie to tylko po pierwszych 5 min karmienia jej się odbiło a potem to nic, tylko się niecierpliwiła - ale jeszcze popróbuje. Widzę, że nie tylko ja mam prosiaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza moja Marta ma tak samo z tymi odgłosami i też jakoś ok 3godz po poprzednim karmieniu. No i robi przy tym dziwne miny. Pytałam o to położną bo też nie mogłam spokojnie spać, bo bałam się że coś jej jest - ponoć to norma. No więc teraz jakoś walczę ze sobą i nie zrywam się przy każdym odgłosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie u pediatry i powiem Wam, że krostki u Kingi to nie trądzik niemowlęcy... :( Ma łojotokowe zapalenie skóry, Bidulka. Takie fatalne strupy na buzi i zaczęło ją swędzieć. Czekam tylko do jutra aż mi lek na zamówienie zrobią i od jutra smarowanie ciałka. Trafiłam na panią pediatrę, która patrząc na dziecko wiedziała, co zaraz się wydarzy. Patrzy na Kingę i mówi, że Mała właśnie siku robi i faktycznie. Potem mówi, że coś z brzuszkiem jest nie tak i chyba dziecko uleje i Kinga ulała. Aż byłam w szoku, ale lata praktyki i takie rzeczy się wie. Powiedziała, ze dziecko mi cierpi, bo brzuszek boli.. :( Dostałam specjalne mleko na receptę. Zobaczymy, na razie zjadła i zasnęła bez prężenia się i płaczu. Mam nadzieję, że to nie alergia, bo nie wiadomo skąd to się wzięło.... Zakochana mamo- chyba nasze Maleństwa mają podobne sukieneczki. To z H&M, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Co sądzicie o takim łóżeczku przenośnym? Czy ten bajer ze światełkiem może starsze dziecko zainteresować na tyle, ze postanowi je rozebrać? http://www.sklepbambino.pl/product-pol-1131-Lozeczko-turystyczne-Coneco-kojec-Apollo-120x60.html Znajomi chcą nam koniecznie zrobić taki prezent, a ja nie wiem, na jaki kojec się zdecydować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 mantra______ serdeczne gratulacje!!! Tak mi sie wydawalo, ze chyba cie ruszylo bo na pare dni zniknelas zupelnie, a to sie raczej nie zdarzalo :-) Dochodz szybko do siebie a Alex niech zdrowo i radosnie rosnie! ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 A z imionami faktycznie dziewczyny jakby sie zmowily. Tyle ze Mantry to chlopiec, a Mamy E - dziewczynka :-D Mama E_____ u nas tez poki co prawie co noc wszyscy w jednej sypialni :-O co wiecej, jak mnie juz mocno wkurzy to chrumkanie Jaska nad ranem, wiercenie se i sapanie, to tez biore go do lozka, zeby miec chociaz pod reka. Wiec nie dosc ze w jednej sypialni to i w jednym lozku :-O komfort maja chyba tylko dzieciaki ;-) u nas dzis kiepska nocka. Jasiek cos porzadnie nie moze kupki zrobic od wieczora i byla mala jazda w srodku nocy. Teraz tez sie prezy i marudzi od czasu do czasu. Mam nadzieje, ze mu sie odblokuje w koncu. A my dzis mamy pediatre po 4 tyg i pierwsze szczepionki :-o ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa Mamo fajnie wyglada ten kojec. Co prawda nie za bardzo widze na tym zdjeciu gdzie sa te swiatelka ale wydaje mi sie ze powinny byc dobrze zabezpieczone przed malymi majsterkowiczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski, wszystkim bardzo gratuluje bobaskow, a tym w dwupakach zycze cierliwosci i lekkich porodow:-):-):-) MamoE dobrze ze tak szybko dochodzisz do siebie. U nas M spi przy Oli w jednej sypialni a ja z Julka w drugiej i jest ok - narazie;-) Kaszko ja mam to samo z mala w nocy a i w dzien malo spi i tylko na raczkach by siedziala, tyle ze mi jeszcze 2,5 lataka dochodzi i rece mi opadaja, dlatego tak rzadko daje znac na forum, ale choc poczytac moge jak karmie Julke. A my juz po chrzcie jestesmy hihi W te sobote nadalism imiona malej Julia Anna. Szybka ceremonia, obiadek w kanjpce i po chrzcinach. Tak poki jest babcia to chcelismy to zalatwic bo do PL przez najblizszy rok sie nie wybieramy. A tutaj nie ma problemu tzn nie potrzebne papierki chrzestnych, swieca, szatka w zestawie a jak dawalismy co laska ksiedzu to na drzwi pokazal:-) oczywiscie to byl angielski kosciol bo jak sie dowiadywalam to pl ksiadz zaspiewal 30F+oplata za swiece, szatke i inne formalnosci. Przesylam wirtualne buziaki wszytskim dzieciaczkam (sa sliczne!!!) i duuuzzzooo sily dla ich mamusek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja tylko na chwile. GRATULACJE DLA NOWYCH MAM!!! Ja nadal bez zmian. A na dodatek mam takie wahaia nastroju, że śmieje się przez łzy! A więc nie mam za bardzo weny do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dzis przeterminowana mozna powiedziec bylam na wizycie i jestem wsciekla najpierw panika ze mam malenke dziecko a dzis mi mowi ze juztro na oddzial cc w srode bo mam bardzo duze dziecko potem zrobil usg i wyszlo ze 3400 ale stwierdzil ze wiecej o wiele bo glowki dobrze nie moze zmierzyc obawiam sie ze sami nie wiedza czy duze czy male a ja mam krzywa macice i duzego nie urodze wiec te cc moze i lepiej trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ty to masz przejścia, naprawdę anielskiej cierpliwości potrzeba do tych twoich lekarzy. Trzymam kciuki żeby cc poszło bezproblemowo, a dzidzia bez względu na wagę urodziła się zdrowiutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! MantraElle gratulacje !!! Sliczne te wszystkie dzieciaczki na naszym blogu :) A ja tez dalej cala, wrrrrr !!! Jutro moj termin i do jutra l4 i bedzie mi lecial macierzynski a dzieciaka ni widu ni slychu. Troszke jakby bardziej bolal mnie brzuch, tak niby miesiaczkowo, ale tak poza tym nic - i pewnie moglabym tak jeszcze pochodzic z miesiac :( W piatek jesli nic nie zmieni sie to badania w szpitalu :(. Czop mi nie odszedl (no chyba, ze tak niezauwazalnie ;) ) plamien brak, dziecko mniej ruszalo sie, ale dzis dalo popalic ( a juz mialam nadzieje ,ze szykuje sie ) ajjj jak ja mam dosc takiego czekania i jeszcze wkurza mnie to ,ze w srode bede musiala kombinowac albo macierzynski bez dzieciaka zaczynac. Dyskusje tutaj juz na tematy wylacznie dzieciaczkowo-cyckowo-kupkowe a ja nawet nie moge dolaczyc sie !!! Z moim zawieszenie broni ;) Jak narazie, az moje hormony i zniecierpliwienie dadza znac o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis - powodzenia na cc !!! Myszka gdzies znikla - moze juz urodzila , albo zatrzymali ja w szpitalu w zwiazku z tym cisnieniem... Sztorm - tez ucichl ;) NIedlugo wszystkie z konca tabelki mnie przeskocza a ja sama zostane , buuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×