Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Aniu P no to pogoda wam sie nie udala. Ale moze cos niebo sie rozjasni dla Was... tego serdecznie zycze! :) Kasza a tak zapytam z ciekawosci, Ty w gorach to tak kolo Zakopanego, czy Nowego Sacza? Pytam bo ja tez z rejonow tych bardziej z gorkami:) Konkretnie powiat Gorlice :D Lilianko a jednak chce wrocic męzus! No, nieladnie narozrabial, i masz racje, niech pocierpi:) rob tak, zeby Tobie i Twojej Coreczce bylo dobrze! :) A moj Witek ma chyba jakas alergie :( Ma takich kilka plackow na ciele, zaczerwienionych i chropowatych. Moze to przez proszek, bo ostatnio pralam jego ubranka w zwyklym i dodatkowo z zapachowym plynem do plukania. A moze to przez jedzonko...? no nie wiem....:/ no coz, zawsze musi byc cos zeby sie mial czlowiek nad czym pozastanawiac i pomartwic, prawda? Spokojnej nocki dziewczyny!!!!! kolorowych snow! ... co z ta Dunia...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Jolu człowiek do dobrego szybko się przyzwyczaja. Nauczył mnie mały spania w nocy i teraz ciężko wstać nawet raz! No ale on dziś cały dzień cudował z jedzeniem, zachowywał się jakby cały czas był głodny! Byłam pewna że skok rozwojowy (3 mce) mamy już zasoba bo dwa tygodnie temu tak się dziwnie zachowywał a może to jeszcze to! No właśnie gdzie ta Dunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen- to może być na jedzenie. U nas po soczku śliwkowym wyskoczyły plamy chropowate z krostkami właśnie na plecach i na czole. Swędziało Małą bardzo, bo ciągle rączkami po buzi jeździła. Teraz dałam jej troszkę jabłkowego z winogronami i też coś mi się zdaje, że też ją uczula... :( W każdym razie cały czas się zastanawiałam, jak to jest i jak ja rozpoznam uczulenie. Nie trudno jednak było rozpoznać, jak już się pojawiło. ;) Od proszku też może być.... W sumie można stwierdzić, tylko po obszarze, na którym plamy się pojawiły... O pranie w proszku miałam się właśnie zapytać, ja jeszcze piorę w niemowlęcym, ale zastanawiam się, jak długo jeszcze.... Czy sterylizujecie wciąż butelki i łyżeczki Maluszków? Lilianko- co tu wiele mówić, faceci są dziwni i to jest naprawdę delikatne określenie........ Kasza- witaj! Wy to się nalatacie przez te miesiące. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Nemezis - gratulacje !!!!! ale to szybko u Was idzie :) Ja z moim zareczylam sie po 5 latach , a slubu nie ma do tej pory :D Najwazniejsze abys w koncu trafila na odpowiedniego faceta :) Lilianko - a widzisz :) Duni dalej nie ma ??? Odezwij sie ! Carmen - moze to rzeczywiscie przez zmiane proszku ? ja predzej to bym obstawiala... Ewka znowu dziwaczeje :D ;) ale to chyba taki jej urok... Dla odmiany ma teraz problemy z samodzielnym zasypianiem tez w ciagu dnia... i zaczela WARCZEC ! Normalnie warczy jak jej cos nie pasuje potem jak bardziej rozkreci sie to jest placz, no i warczy prawie non stop... Mam pytanie jeszcze do Was - ile wasze dzieci spia w ciagu dnia ? Bo moja bije jakies rekordy, wczoraj spala dwa razy po godzinie ! Spi w nocy co prawda 12 godz - z budzeniem sie na jedzenie, ale to raczej przez sen, jednak potem w ciagu dnia to jakis horrorek i tak juz od kilku dni. I tez jakos mniej je. Jak Carmen pisze - zawsze znajdzie sie jakis powod aby martwic sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo - ja bede prac w prosyku dla niemowlat az mi sie skonczy :D Czyli pewnie dosc dlugo bo mam 3 kg paczke, ale juz nie prasuje ubranek i sterzlizuje ale tak na pol gwizdka - wmicrowali daje troche wodz na dno cos z klawiatura mi sie poprzestawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Lusiu Twoja warczy a moja wyje jak maly wilczek. Tzn stara sie wyjsc ale jej wychodzi takie 'niedorobione' gardlowe jakby przez wode 'aaauuuuuu' :-P ej co ja mam robic ze swoim dzieckiem, ona juz nie chce byc sadzano ona chce stac! pod paszki i zeby ja stawiac ma siln nozki jak tak 'stanie' trzymana to stoi nie kiwa sie , czasem odbija sie jak mala pileczka, a to przeciez za wczesnie! hmmmm Dunia zaczyna mnie martwic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Dunia martwi od kilku dni ,zawsze nas informowala o wyjezdzie itp Lusiu moj maly tez spi 2-3 razy po godz a jesli czesciej to po 15 min chyba ,ze na spacerze wtedy dluzej ale ostatnio tez mam problem bo nie chce w gondoli na plasko lezec na spacerach a zawsze byl jak aniolek:) Fasolkowa mamo ,ja piore w proszku dla dzieci i na razie nie mam zamiaru przestac,w koncu one nie sa jakos mocno zabrudzone wiec taki delikatny proszek wystarczy na razie.nie wiem tylko po co tak dbam o te ciuszki skoro wiecej sie nie przydadzą:D lyzeczki i butelki przeplukuje wrzatkiem przed uzyciem Kasza Twoja Marianka to aparatka albo przeklina albo wyje:D no a z tymi nozkami to tez tak mam.nie wiem z czego to sie bierze ale wydaje mi sie ,ze wszystko szybciej sie dzieje niz u mojego pierwszego dziecka.usmiechy,proby siadania,trzymanie główki itp dzisiaj przyjechala do mnie kuzynka z m-cznym Wiktorem jejuuuu jaka to kruszynka:D obie zgodnie doszlysmy do wniosku,ze zeby nacieszyc sie niemowlakiem musialybysmy zatrzymac ten etap na dluzej,strasznie szybko ten czas mi leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za gratulacje czasem sie obawiam ze za szybko ale moze tak lepiej trafilam wkoncu tak czuje:) lilianko teraz mieszkam za Pultuskiem kawalek :) Dunia gdzie jeses!!!!!!!!! Milenka strasznie marudzi ostatnio spac nioe chce zasypia o 23-24 ja juz padam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piore w prosku dla dzieci bo jeszcze mi się nie skończył! Ale już kilka razy prałam w zwykłym jak prałam z naszymi rzeczami rzeczy małego! Co do sterylizacji to ja raz na jakiś czas wszystkie butelki wygotowuje albo sterylizuje w mikrofali! Mój mały też chciałby stać, a jak go trzymam na kolanach to dobiera się do klawiatury (tak jak teraz właśnie, a jak się denerwuje jak go odsuwam i nie może sięgnąć ;-)) puka w nią z wielkim zapałem z babcią na gg bardzo lubi pisać! Co do spania to u nas różnie. Widze że pogoda tez ma wpływ na to jak mały śpi w dzień! Albo częściej po 15 min albo dwie dłuższe drzemki ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta zaczęła mruczeć jak jest zmęczona, jak gada do siebie to tak głośno, że chyba głośniej już nie potrafi i jakoś od tygodnia śmieje się na głos, tzn nie tak jak dorośli "hahaha" tylko tak piszczy, mnie to przypomina Violettę Villas (czy tak to się pisze?) w jakiejś jej piosence :) Wiki byłoby fajnie gdybyśmy mogły się spotkać, gdzieś bliżej mnie. Muszę pomyśleć gdzie jest najbardziej zielono :) Widziałam prognozę pogody i do piątku ma być ładnie i bez deszczu :) Tak się zastanawiałam jak dotrzeć do Duni, bo na blogu nie mamy jej nr telefonu i pomyślałam o Kaszy. Kasza ty pisałaś maile do koleżanki Duni odnośnie twojego przylotu do USA. Może ta koleżanka ma kontakt z Dunią, coś wie o niej lub ma jej nr tel. Nie wiem czy to nie zbyt duża ingerencja w prywatność Dunii, bo w końcu gdyby chciała to podałaby nr kontaktowy, ale po prostu już tak długo się nie odzywała, to kombinuje jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko wydaje mi się, że Twój M albo się wystraszył albo mądrzeje, a może drugie jest skutkiem pierwszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wlasnie wyslalam maila do Dunii, jak sie nie odezwie jeszcze 3 dni to napisze do tej kolezanki (jeszcze wollabym nie bo nie chce robic niepotrzebnie jak cos paniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie ❤️ Mam nadzieje ze jeszce mnie przyjmiecie mimo ze tak dlugo sie nie odzywalam ;P . Jak jest u Was z dawanem kaszki dzieciom bo moj Bartek za nic nie chce jesc kaszki tylko samo mleko by pil na wieczor zagesczam mu kleikiem lub kukurydzianka i dzieki temu przesypial mi do niedawna cala noc jednak pare dni temu cos mu sie odwidzialo i budzi sie 2x na jedzenie ale zaraz zasypia czyli budzi sie bo jest glodny. Kochane jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda witaj:) a co na to pediatra,zaleciła Ci te kaszki przed czwartym m-cem? Ja dopiero zaczynam eksperymentowac ale to tak raz w tyg cos pojedynczego wiec nie poradze tylko wydaje mi sie ,ze to za wczesnie,odczekaj kilka dni i sprobuj z innym smakiem kaszki,byc moze to skok rozwojowy i maly nie spi calej nocy? moj ma 17 tyg i budzi sie co 2-3 godz nawet w nocy ,przybiera na wadze ,wiec jest dobrze Kasza daj koniecznie znac co odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro budzi sie w nocy glodny to podaj mu samo mleko ,piers w zaleznosci co podajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to myśl Aniu gdzie i kiedy, a jak pisałam ze mną nie będzie problemu wsiadamy w auto i jesteśmy! Jakby Ci pasowało do piątku którys dzień to byłoby fajnie bo potem planuje wyjazd do rodziców chociaż nie wiem czy to wypali. Jaogoda ja Ci niestety nie pomogę bo mój malutek jeszcze tylko na mleku. Ale też ostatnio zaczął budzić się w nocy a wczesniej przesypiał noce. Więc mnie chyba czeka etap kleiku a o kaszkach to jeszcze nie myśle bo ta moja kruszyna to jedna z najmłodszych forumowych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pisalam wczesniej ale mi oczywiscie posta wcielo ! wrrrr Kasza dobrze zrobilas, miejmy nadzieje, ze Dunia sie odezwie! Moj tez uwielba ta zabawe, jak go sie trzyma pod paszki i z nim stoi, robi przysiady i robi pierwsze nieswiadome kroczki! alez mam przy tym ubaw, niestety, dlugo tak nie moge, bo ciezar jest znaczny! Co sie tyczy butelek, to sterylizuje jeszcze , ale nastawiam mikrofale na pol zaleconego czasu, tzn na 3 min i z mniejsza iloscia wody.... dodam, ze mam butelki dr brown's wiec tych elementow jest wiecej i wiecej zakamarkow do mycia, wiec wole jeszcze wparzac... Lusiu usmiałam sie z tego warczenia Twojej Ewci :D A moj spi 4 razy w dzien po 30 min okolo, w nocy to idzie spac o 20, spi do 3, 4... zasypia jeszcze i pobudka ta wlasciwa jest ostatnio po 7, okolo 8.... nie wiem, czy to duzo czy malo.... Nemezis a kapiesz mala o tej samej porze i kladzies do lozeczka zaraz po kapieli? bo pewnie wiesz , ale przypomne, ze dzieci wymagaja pewnego stalego rytualu. Mojego zawsze kapie ok 7, daje butle i do lozka. I nie ma mowy i jakichs zabawach jeszcze, chocizby sie tego domagal. I zasypia raczej bezprobemowo! ewentualnie porzytule go do siebie... Jagoda witaj! fajnie , że sie odezwalas. Mysle ze nie musisz sie jeszcze martwic, ze Bartus nie chce jesc kaszki, bo moj jest od Twojego starszy o rowny miesiac a dzisiaj mi cyrki robil przy jedzeniu wlasnie kaszeczki! Z tym zageszczaniem mleczka to dobrze robisz mysle. Ja tez zawsze do buteleczki dodaje pol miarki kleiku np., tak, zeby bylo to konkretniejsze mleczko :)`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ty juz kaszki ja dopiero odrobinke soczku z marchwi dalam i jabluszka a mala tez sie czesciej budzi w nocy 3 razy a kiedys raz carmen o stalej zawsze kompie nie wiem co jest ale nie chce spac :( zatp rano to do10 ale jej sie zmienilo wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, nie ma sprawy, jakby co to dawaj znac, drzwi otwarte i lozko poscielone czeka ;) Macie racje, to nie w Duni charakterze sie nie odzywac albo nie dac znac. Mam nadzieje ze to nic powaznego!!!! Jagoda, nie spiesz sie za bardzo, jesli synus nie chce kaszki to moze jest na nie jeszcze nie gotowy? Poza tym , pomysl, dziecko jest do tej pory przyzwyczajone do plynow a tu nagle jakis klocek w gebie! Dzieci nie maja jeszcze umiejetnosci przesuwania jezyczkiem pokarmu wiec on pewnie nawet nie wie co ma z tym zrobic ;) Sprobuj podawac mu taka bardzo rzadka ta kaszke i nie pchaj mu jej za duzo. A lyzeczke masz taka plaska? Moze to i byc smieszne ale znam dzieci ktore wlasnei nie chcialy jesc bo lyzeczka nie ta byla! Nemezis - gratulacje!!!!!! Jesli w sercu czujecie ze to prawidlowa decyzja, wiec czemu nie? Zycie za krotkie zeby sie za dlugo nad tymi sprawami zastanawiac!!! ;) Fasolkowa, ja piore wszystko, nasze tez, w proszku non bio, ktory tutaj sie poleca do prania rzeczy niemowlakow. Nie sterylizuje, bo ja ciagle prosto z cyca ;) a smoczek jak upadnie to albo pod goraca wode z czajnika albo do buzi mamusi. Przy tym dziecku jestem o wiele mniej przewrazliwiona :) Dzisiaj mala konczy 4 mesiace i powoli bede sie zabierac za wprowadzanie kaszki ryzowej. Przeczekam jeszcze z tydzien bo wydaje mi sie ze znowu jakies wirusisko albo tylko katar nadchodzi bo dzis nic tylko wyje, placze i marudzi i na rekach mam ja nosic. Ledwo przysnie juz sie budzi z placzem tak okropnym ze sie boje ze sasiedzi do opieki socjalnej zadzwonia ze maltratuje dziecko :o a ja nic w domu nie moge zrobic :o Jutro znowu szczepienie i pewnie znowu bedzie caly dzien marudzic 😠 chyba na calodzinny spacer wyjdziemy bo zazwyczaj na spacerze to ona mi spi (czary mary swiezego powietrza :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, witaj ponownie . :D Twój synuś to Bartek a nie Kamil? Chyba mamy jakiś błąd w tabeli. :o Co do kaszek, to Moja starsza o ponad miesiąc a ja kaszki jeszcze nie dawałam... Kleikiem zagęszczam i na razie starcza. Kleik ryżowy polecam, na kaszkach się jeszcze nie znam... Dunia, hop. hop! Normalnie coraz większe mam nerwy, mam nadzieję, że wszystko w porządku u nich.... Muszę się pochwalić, że dziś Mała zdobyła nową umiejętność przekręcania się z plecków na brzuszek. Teraz potrafi już bez problemu przekręcać się z brzuszka na plecy i z pleców na brzuszek, strona nieważna, przekręca się i w lewo i w prawo. Tak jej się podoba, że nie można jej w jednej pozycji utrzymać, normalnie ciężko ją upilnować takie kręciołki robi. Najgorsze, że nieważne, czy jadła czy nie, nie chce leżeć w miejscu i ulewa. :o I pilnować ją trzeba, bo co i rusz jest na krańcu łóżka. Poprawiam też tabelę, bo ostatnio poprawiłam wagę, ale wieku już nie.... Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........4//24...8100//71 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56.........4//10 ...6700.//68 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......3//17.....7085 // 64 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......4 /12 .....6130 /65 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...4/0 ....9000/70 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....3//22. .6800//64 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........3 /13.....//6700 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/ .......8000/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....3//02.. . ..6590//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .3//18...6400//62 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...3//1..7850/68 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......3/ /1......6280/59? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...3//14..7300/? annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .3//19..5800//62 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..3.....6450//65 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53.......3//26... 6920//67 myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /20 ...5620//? kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 3/0 .. ..6700/62 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....3/15.. .....6420//62 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 3/15 ...6750//64 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54......... /...........//... Ściskam wszystkie Wilczki. :D My etap wycia jak wilczek już mamy za sobą, ale strasznie mi się podobało, jak Mała tak wilczkowo śpiewała. Teraz jakieś proste sylaby jej wychodzą i wydziera się wniebogłosy, chyba bada swoje możliwości. ;) Nawet raz zdawało mi się, że mama jej wyszło, ale to chyba moja wyobraźnia troszkę zadziałała... Czekam na te świadome "mama". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba do końca opakowania tym proszkiem niemowlęcym będe prała, a potem spróbuję z normalnym. Najgorsze, ze Mała ciągle ma jakieś uczulenie na skórze. No nic, zobaczymy. Ja też butle przelewam wrzątkiem w ramach sterylizacji i tak zastanawiam się, kiedy zaprzestać, stąd pytanie. Lusia- Moja w dzień śpi różnie. Wstaje ok. 10:00, potem do 12:00 zabawa i czasem drzemka. Na spacerze tak po pół godziny chodzenia też zasypia i zależy ile czasu chodzimy, potrafi do powrotu do domu spać. Koło 17:00 już zaczyna być zmęczona i senna, czasem zaśnie, czasem się rozbudza i do zabawy. Ciężko mi chyba powiedzieć ile śpi w ciągu dnia... Między 20-21 mamy kąpiel, jedzonko i już raczej zasypia na noc. Te dzienne drzemki tez od pogody zależą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jestescie super!!! Dzieki za rady, dziewczyny.Przyznaje ze troche wypadlam z obiegu bo przy malym jest bardzo duzo pracy ale i tak czasami Was podczytywalam ale jakos nie bylo weny do pisania. Joola-wlasnie przybiera na wadze i to moim zdaniem nawet za duzo bo wazy juz 8300 przy "dlugosci " 70cm, chlopiskio z niego jest :D. Chodzi mi o to zeby przesypial cale noce tak jak zawsze a nie budzil sie 2 x a nawet 3 wrrr... Carmen37 - Ty przypadkiem nie udzielas zsie na forum " Nie moge schudnac ta dieta zmienila moje zycie" ??? Tak pytam bo ja jestem wlasnie w trakcie odchudzania i na tym forum tez jest Carmen tylko na pomaranczowo. Mamo E -- ja mu dawalam ta kaszke z butelki Aventu 3-przeplywowej ale za chiny nie che z niej nic ani mleka ani kaszki wiec 40zl poszlooooo..... Nemezis-- garatuluje Ci nowego zwiazku i zycze Ci wszystkiego najlepszego. Troche rozumiem co przeszlas i jak sie czulas.... lilianka --powinnas dac mu popalic wtedy bedzie Cie bardziej szanowal. Ale powinnas wybaczyc oczywiscie nie od razu :) we dwojke zyje sie latwiej a mezczyznom czasem odbija. Fasolkowa mamo--mezowi bardzo podobalo sie imie Kamil ale u mojego brata syn tez ma tak na imie wiec w koncu wybralismy Bartlomija ale taeraz to bym mu dala na imie Bartosz jakies takie bardziej nowoczesne. Co do proszku to ja piore w zwyklym (tzn vizir i omo ) rzeczy Bartkowi juz jak skonczyl 2 miesiace i nic mu nie jest . ze sterylizowniem butelek ja sie przyznam ze gotuje wszystkie smoczki i butelki co jakis czas tzn raz na 2 tyg moze rzadziej ale malemu nic nie jest wiec chyba dobrze a tak to tylko plukam zimna woda. Jestem len po prostu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ta carmen to nie ja :) My tutaj mamy czasami pogawedki o odchudzaniu, nawet tabelka powstala, wiec wpisuj sie :D Fasolkowa moj Witek od wczoraj zaczal sie przekrecac i teraz to ja spokojnie pieluszki nie moge mu przebrac :D Ale cieszy mnie to i to bardzo! :) ... i doszlam wlasnie do wniosku , ze glupia jestem, bo sie wkurzalam, gdy Maly nie chcial mi jesc kaszki, tylko marudzil, a widze , że Wy tak lajtowo podchodzicie do tych nowosci w diecie :) No ale juz mi ladnie wszytsko jadl, a dzisiaj np. kaszka bleee, marchewka z jabluszkiem tez nie smakowala i sie "obrazłam" na Witusia! =( co ze mnie za matka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........przed ciążą/wzrost...teraz....chce...forma...ciąża +?kg Sztorm..........53/158.........60....... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg nemezis2682...54/???..........50........54.. ......nerwy carmen37.......58/163.........59........54........spacer y+dieta..+21kg Dunia77..........64/???..........66.......64 min....duchowe wspieranie odchudzających się aktywnie joolaa............70/???..........82......70min...fitnes s ,basen,ćwiczenia Fasolkowa m....55/???..........59.......54/55......spacery+przemyśleni a ewcisko.........81/169.........81........71......wyciągn ięta kaseta z ćwiczeniami Gonia.............65/169........65,5.......60........nic ........+10kg Biała_czekoladka...65/162.....61........53...fitness 2x w tyg. dużo wody , spacerów i karmienie piersią ..+22kg tuncia...........82/173........82,5.......75..........st res ..........25kg mama E..........68/170.........78........63......ćwiczę i dietuje w myślach.. z 25kg ganetka.........70/155.........59........55......wielkie chęci i słaba wola AniaP.............60/169.........64,2........57.....mnie j słodyczy....+18kg wiki3010........58/156.........71........58......szlaban na słodycze i plany żeby ćwiczyć (na razie tylko plany + 23kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto moje wyniki w odchudzaniu :) nick........przed ciążą/wzrost...teraz....chce...forma...ciąża +?kg Sztorm..........53/158.........60....... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg nemezis2682...54/???..........50........54.. ......nerwy carmen37.......58/163.........59........54........spacer y+dieta..+21kg Dunia77..........64/???..........66.......64 min....duchowe wspieranie odchudzających się aktywnie joolaa............70/???..........82......70min...fitnes s ,basen,ćwiczenia Fasolkowa m....55/???..........59.......54/55......spacery+przemyśleni a ewcisko.........81/169.........81........71......wyciągn ięta kaseta z ćwiczeniami Gonia.............65/169........65,5.......60........nic ........+10kg Biała_czekoladka...65/162.....61........53...fitness 2x w tyg. dużo wody , spacerów i karmienie piersią ..+22kg tuncia...........82/173........82,5.......75..........st res ..........25kg mama E..........68/170.........78........63......ćwiczę i dietuje w myślach.. z 25kg ganetka.........70/155.........59........55......wielkie chęci i słaba wola AniaP.............60/169.........64,2........57.....mnie j słodyczy....+18kg wiki3010........58/156.........71........58......szlaban na słodycze i plany żeby ćwiczyć (na razie tylko plany + 23kg jagoda369....86/176..........94........80.......francuska dieta proteinowa +22kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej brak maila od Dunii... dzis wyslalam pierwsza paczke do texasu jutro idzie druga:-D moja Mucza juz powoli usowa swoje rzeczy, ja tez popakowalam juz rzeczy do oddania jutro znajpmy ma wywiezc. Plus dzis jak mmie pomagal koles taki to powiedzilam zeby sie spytal wsrod znajomych czy ktos nie potrzebuje maty, hustawki, lezaczka itd dla dziecka bo przeciez ja to wszystko zostawiam za soba...niby mam znajomych biora slub w kwietniu chca zajsc w ciaze za rok i tak do nich idzie lozeczko ale bez jaj jeszcze nawet nie w ciazy a i tak juz wszystkie ubranka dla nich poszly... Jagoda dziewczyny maja racje za wczesnie ze stalymi pokarmami zaczelas. Powoli jak maly skonczy 4 miesiace zacznij zageszczac mleko. Ja naprzyklad od kilku dni do mleka dodaje keik ryzowy. Na 150ml mleka dosypuje 2 lyzki plaskie kaszki. Mala wcina az jej sie uszy trzesa. Za tydzien daje marchewke:-) Nemezis ja tez marze aby moja przesypiala nocki chociaz tak do 5 jak miala w zwyczaju przez kilka tygodni ....a teraz to budzi sie po 4 godzinach u siebie w lozeczku, biore ja do siebie na karmienie, potem jak odloze to nie spi tylko przysypia wiec dalej ze mna eeehhh....jak juz pojedziemy za tydzien zmienimy sie na nowy czas to z mezem bedziemy walczyc:-P Mamo E tak jak mowie jak cos to do 2 dni dam znac,,,obecna sytuacja brat wzail wolne mial wynajac woz a tu sie okazalo ze jak on wynajmowal male auto to to kosztowalo grosze. Teraz trzeba wylozyc na wieksze i wyszlo 150za samochod plus ubespieczenie plus benzyna plus 100depozytu. A facet mamy wczoraj sie pytal czy mnie zawiezc ja ze nie. No to on ma juz inne plany. Chyba ze ja pojade z nim do milton keans on ma tam dom jedzie dzien przed moim wylotem, ma jakas sprawe do zalatwienia i moze by mnie odwiozl na nastepny dzien na heatrow...uuuffff... a moja nie hce sie przewracac ani z brzuszka na plecy ani odwrotnie. rzadko kiedy to robi. Leniwiec widze ze jej sie tylka nie chce porzadnie dzwignac ot co. Jak ciezkajest okaze sie jutro;idziemy na ostatnie wazenie w UK:-) Jagoda to twoj waga goni Jaska Dunii:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIlenka zasnela :) a ja juzpadam bo ja nosilam tak marudzila kasza ja juz skapitulowalam spi ze mna :(( mialam dosc wstawania co pare minut :( Moj aniolek stal sie diabolkem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×