Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Hej po taaakiej nieobecnosci. Jeszcze mam 5 stron do zczytania :-) Jestem, zyje, u nas wsio okej, oprocz przeziebien. Ot, sezon no i pierwszy dla mnie z "podwojnym bonusem" - jedno zalapie i ciaga nosem to po chwili drugie :-o Rodzinka nas wizytujaca wrocila do PL dopeior w piatek i te istatnie dni ich pobytu byly zakrecone na maxa, ostatnie zakupy, jeszcze M z bratem stawiali plot, bo sie przy ostatniej mega burzy polozyl nieco. No i tak wieczorki schodzily na ostatnich pogaduchach, dni - w rozjazdach i w sumie to usiadlam do kompa dzis po raz pierwszy chyba od tygodnia. Az ciezko mi sie "wdrozyc" z powrotem i byc na biezaco. tuncia_____ jeszcze nie doczytam do czwartku, nie mowiac o wejsciu na twojego bloga. Mam nadzieje, ze z Matim wszystko okej. A co do lezaczka, ja mam taki jak ewcisko i nemezis, jeszcze po Hance. I pisalam juz, ze wyciagala ga jeszcze pare dni zanim Jas go przejal - nadal urzywala. A co do zabawek, to jest o tyle dobry, ze mozna odpiac te "firmowe", bo sa na rzepa i zamontowac takie "na pasku" jak np. do wozeczka. Jasiek wlasnie tak ma, takie w poprzek zamontowane i zaczyna juz pieskowi wciskac nosek :-) Osobiscie polecam, tym bardziej, ze nasi synkowie do wagi piorkowej nie naleza :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko___ super masz szefow! Znaczy, to tez gatunek ludzki jednak :-D Dziewczyny____ co do kaszek. Nie wolno mieszac kaszki, ktora juz ma mleko w skladzie dodatkowo z mlekiem! Zbyt duzo dzieciakowi sie wtedy kalorii laduje i mozna mu tym krzywde zrobic. Dlatego, z doswiadczenia na polskich polkach, na obecnym etapie najepeiej szukac zwyklych kaszek NA WODZIE i lepiej nie zaczynac tez od smakowych. Ledwo si epojawilam juz "marudze" - sorki. Ale te mieszane owocowe sa nieco slodsze, wiec lepiej gdy dzieciak je dostanie jak juz pozna inne smaki (glownie chodiz o warzywa, bo te do slodkich nie naleza) :-D A co do smokow, jesli nei ma odpowiedniego do kaszki z firmy, ktorej butelki macie to dobrze zaopatrzyc sie w smoka o "rozmiar" wiekszego niz ten, ktorego aktualnie urzywacie. I zanim podac dzieciakowi po raz pierwszy sprawdzcie jak sie ciagnie przez niego kaszka (jelsi ktoras ma opory higieniczne to odlac nieco przygotowanej mieszanki mleka plus kaszy w druga butelke i pociagnac). Chodzi o to, zeby nie lecialo zbytni o zeby nie przytkalo sie z drugiej strony. U mnie Jasiek juz regularnie wsuwa kaszke (teraz oswiana) na gesto rano w ramach sniadania. Owszem, musi jeszcze popic mlekiem, ale zmieniaja sie proporcje - coraz wiecej kaszy i coraz mniej mleka. Z lyzeczka na szczescie nie ma problemow, nawet juz pysia otwiera. Czytam dalej. Aha, Mamo E_____ te siedzonak sa w Stanach b. popularne, ale ja sie cos do nich przekonac nie moge :-o Bo poki co Jasiek jeszcze sam nie siedzi, choc rwie sie na calego. Ale fotelik do karmienia juz opanowal na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, zostaly mi ze dwie strony, ale ide chyba juz dzis w kimono. Mlody nam urzadza ostatnio w nocy znowu "szuranie", chyba przez przeziebienie. Do ok. 3 spi okej, potem zaczyna sie wiercic i jak zdarze, to przez sen dostaje mleko, zeby sie nie rozbudzil. I to aktualnie jedyne nocne karmienie Jaska. Potem dopiero kolo 8-9 rano kasza idzie. No, ale po mleku, nad ranem to i obudzic sie potrafi i gadac i spiewac do zabawek - jak to bylo dzisiaj. Skonczylo sie tak, ze ja spalam na kanapie w duzym pokoju, M - na starej kanapie w "goscinnym", a w naszej sypialni urzedowali: Hanka w duzym lozku, sama, w poprzek (Jasiek jej ni ebudzi, choc ja zawsze mam stresa) no i szanowny Pan Jan, spiewajacy, piszczacy i w koncu "padniety" i ululany :-o Gdyby nie to, ze jego pokoj ("goscinny") jest w drugim koncu domu to juz dzis bym go wyprowadzila na jego wlosci. Niech tam sobie buszuje. no ale trzeba by latac te "kilometry" zeby smoka chocby podac.... Jutro postaram sie wrzucic tez Myster Pyzola na bloga. To moje dziecko wazy juz 10 kilo, nosi ciuchy tutajsze na 12 miesiecy (a takie nieco bardziej zimowe kupowalam mu na przedzial 12-18 miesiecy i trzeba tylko rekawki podwinac tak ze 2 cm). SZOK!!!! Takze zmiana fotelika samochodowego na dniach, jutro moze odkupie od kolezanki po jej corce. Mamy taki po Hance, ale potrzebujemy drugi, zeby mloda miala awaryjny tez u M w aucie. Kasza____ ty na dniach zlatujesz do Texasu!!! Poki co pogoda sliczna, w nocy chlodno (ok 8C) a w dzien sie ociepla do 23C. Co prawda znowu ma sie zmienic w srode i czwartek, beda burze i pewnie lepko. mam nadzieje tylko, ze nam plotu znowu nie polozy :-O A dokladnie kiedy przylatujesz? Do jutra kobietki. Sorki, ze tak sie nie odzwyalam i milo mi ze sie martwilyscie, jakkolwiek dziwnie to brzmi :-) Wiecie o co chodzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dunia martwilysmy sie bo Ty zawsze produkujesz najwiecej; dzienne raporty skladasz:-=P ja wylatuje w poniedzialek 10;40 z heatrow!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!dom dalej w rozsypce eeehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dunia, nareszcie!!!!! Super, że jesteś, tęskniłyśmy. :D Jasiek to gigant, 10 kg?! O rany! Moja goni, już pond 8kg, jak na dziewczynę to bardzo dużo... Ciuszki też nosi większe, na 6-9mc, czasem zdarza się na 12 i też rękawy podwijam. Te rozmiary są do niczego... Moja ma długie nogi, więc galoty jej zakładam czasem na 80cm. Rozmiary USA i angielskie do niczego się mają, na intuicję muszę liczyć i dobry fart, czy się zmieści teraz, czy chwilkę jeszcze czekamy. No bardzo się cieszę, że się odezwałaś! :D Carmen- a Wituś kręciołki też robi? Ja Kingi nie mogę upilnować momentami... :o Myślałam, że to tylko wczoraj, bo się akurat nauczyła, ale dziś to samo... Ciągle się przekręca. Ciszę się, bo czekałam na ten moment, ale obawiam się, że jej nie upilnuję i zleci z łóżka.... Na podłodze na razie jej nie kładę, nie mamy dywanu (trzeba kupić....) i pies biega. Moja sunia zaczęła wykazywać mega zainteresowanie dzieckiem, ciągle by Małą lizała i oglądała. Mała też zainteresowana, raczki do psa wyciąga i się śmieje. Muszę obydwu pilnować. Kupiłam fotelik do karmienia, wczoraj M zmontował i używaliśmy. Jest super! Kinga zadowolona i wszystko ogląda z wysokości. http://www.allegro.pl/item772656753_max_wyposazenie_krzeselko_do_karmienia_3_kolory.html Bujak już w szafie schowany. Zastanawiam się, czy kupować kolejny, ale chyba sobie odpuszczę. Mała niedługo sama zacznie siadać (mam nadzieję), więc dam sobie spokój z bujaczkiem. Jagoda- uzupełnisz tabelę z danymi? Miło będzie popatrzeć na wymiary Bartusia i porównać do naszych pozostałych pociech. ;) Zmieniłam wygląd jeszcze Wam powiem. Jestem jasną blondyną. Teraz nie widzę, ile włosów mi wypada, bo takie są jasne. ;) Za tydzień wylatuję i przygotowania są w trakcie. Oj, jak mi się nie chce zostawiać mojej małej córeczki..... Strasznie.... Tyle rzeczy mnie ominie przez 2 tyg. :( A ona jest taka słodziutka. Tak się boję tego wyjazdu, że mam przerażające sny ostatnio.... No nic, co ma być, to i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Duniu - witaj !!! :) No w koncu odezwalas sie :) Ja juz robie zapasy kaszek , kleikow, sloikow i juz nie moge doczekac sie aby dawac malej cos innego, choc znajac Ewke nie obejdzie sie bez trudnosci :D Jak narazie jeszcze z dwa tyg poczekam , a potem rozpoczniemy od kleika kukurydzianego bezsmakowego . Mala dalej ma trudnosci ze spaniem - dzis np o 4 nad ranem produkowala kupsko :D , w ciagu dnia tez roznie bywa, za to wieczorem pada jak mucha, no i juz od dawien dawna nie bylo cyrkow wieczornych - tfu tfu - jak pomysle jak to bylo to mnie zimny pot oblewa ;) oby juz nie bylo powtorek. A po probiotykach - kupy teraz sa codzien, zolte - czyli wyregulowalo sie w 100%. Tylko martwia mnie te jej problemy ze spaniem , ale jak czytam jak jest u Was to moja i tak sporo spi ;) i kolejny dzien paskudny. Wychodzicie na spacery z dzieciakami w taka pogode jak dzis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, zaraz biore sie za czytanie, dodalam fotki na blooga no to zabieram sie za czytanie,oby tylko B mi dal nadrobic tyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis - Gratuluje zareczyn!!!! Szybkie zwiazki sa najlepsze :) Ja bylam z chlopakiem 6lat i sie rozstalam A z moim mezem - w listopadzie mina 2 lata, a tu juz slub za nami i Filip ma 4m-ce :):):):):) Co do spania nocnego - to moj tez jakos ostatnio fisiuje Po kapieli tez nie chce spac - mimo, ze zawsze o stalej porze :( Wczoraj szalam w najlepsze do 21:30 :(:(:(:( Co chwile sie budzi i cos mu nie pasi :( W nocy tez nigdy nie jadl, a teraz sobie zyczy kawaler o 2 :( Ale wczoraj zanim poszlam spac (o 22:30) dalam kaszke i pieknie spal do rana :) Moj Filip kaszki wcina :) Najpierw mial tylko waniliowa a teraz jablkowa :) Z nowych pokarmow dostal narazie jabluszko i malinke :) Co do przekrecania to ani mu sie sni :(:(:(:( Raz odwrocil sie na boczek bo cos go zainteresowalo - leniuszek jeden :P:P:P Za to lapie wszystko co pod reka byle tylko usiasc :) Najlepiej wyglada, jak lapie swoja bluzke zeby sie przytrzymac :):):):):):) lilianka - Ja bym mezowi nie odpuscila tak latwo!!! Obrazil sie na Ciebie, a nie na dziecko, wiec nie rozumiem, czemu na Chrzest nie przylazl!!!!! A moj Filip ma jakas wysypke na buzce - juz chyba z miesiac :( Nie wiem, ale chyba to od mleka i za zadne skarby zejsc nie chce :( Smarowalam linomagiem i nawet sudocremem raz, zeby sprawdzic, ale nie chce zejsc :(:(:(:( Macie pomysl co z tym zrobic? Pozdrawiam Was goraco :) Czytam, ale nie zawsze starczy czasu na odpisanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo - fajne to krzeselko, ja zastanawialam sie nad mata edukacyjna - ale nie wiem czy to ma sens teraz kupowac ? Dziewczyny macie takie maty, jak sie sprawdzaja ? a moze faktycznie lepiej ta kase przeznaczyc na taki fotelik ? Nie wiem w sumie co robic , bo mala ma coraz to dluzsze okresy aktywnosci no a wszystko dosc szybko jej sie nudzi, jedynie co jej sie nie nudzi to jak jest noszona po mieszkaniu na rekach , bo nosidelko tez po 10-15 min jest be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOja tez nie obraca sie jak narazie - tylko wygina sie w rogalik , no i dupsko podnosi czy to lezy na plecach czy na brzucholu, ale pelnych obrotow jak narazie brak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,na szybko bo ide na szczepienie mam sajgon w domu ,brat chory zapalenie oskrzeli,Tomek zapalenie ucha,kloca sie ,wariuja straaaszne ,wiec nie moge sie doczekac az beda zdrowi i pojda do szkoly Duniu nareszcie:) stesknilam sie:p Fasolkowa mamo,fajne krzeselko:) wrzuc prosze zdjecia w nowej "Ty" Shila ja mam od ok 4 dni jazdy z malym w nocy a,ze naszych dzieli dzien jesli chodzi o narodziny ,moze to skok? Lusiu ja mate mam taka z canpola ,maly zaczyna sie nia interesowac a w ostatecznosci jakby nie jak odepne palaki to bedzie mial na czym siedziec jak juz bedzie sie bawil na siedxaco moja nie ma zadnych melodyjek ,szeleszcza uszy misia ,jest lusterko(wiecznie obslinione) i grzechotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i zaobserowoalam u malego to samo podnoszenie sie i podtrzymywanie swoją bluzeczką:D dzisiaj sie dowiem ile ksiaze wazy ale kombinezon ma na 80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam matę, od początku jej używamy. Jestem bardzo, bardzo z niej zadowolona. Jest bardzo prosta, nie ma melodyjek, tylko pałąki z zabawkami na rzep, więc co chwilę coś innego przypinam, ma grzechotki i szeleści na materacyku. Mała cały dzień na niej leży i się bawi. To naprawdę był udany zakup. Teraz zaczęła obejmować pałąki raczkami i nóżkami i czasem wygląda, jakby tańczyła przy rurze. :D Strasznie śmiesznie! I obgryza pałąki, łapie je i potrząsa, zabawki wtedy dzwonią, zabawę ma przednią. Polecam. Krzesełko naprawdę jest super. Ten sprzedawca ma tez takie z płozami, jak kołyska, ale my stwierdziliśmy, że płoz i tak byśmy nie używali. Mogę teraz córcię posadzić w krzesełku, postawić w kuchni i razem coś możemy pichcić. Będzie miała lepsze pole widzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu,jestes!juz bardzo sie tu o Ciebie wszystkie martwilysmy,i przyznam tesknilo sie za Twymi postami. Carmen,ja piore rzeczy B.od urodzenia w persilu sensitive gel i narazie pozostaje przy nim,dla malego jest ok,zadnych podraznien itp,a plynu do zmiekczania tez nie uzywam,chociaz mam coccolino sensitive,ale podobno od plynow robia sie alergie,czy cos,tak slyszalam na kursie w ciazy. natomiast ciagle jeszcze sterylizuje butelki i smoczki,my mamy taki express sterylizator z aventu wiec 6 min w mikro i gotowe. Nemezis,gratulacje,jezeli tak szybko sie zdecydowalas na ten krok to oznacza ze jestes pewna tego kogos i pewna tego ze bedzie Wam Trojce razem b.dobrze.trzymam kciukasy zeby Ci sie teraz juz tylko dobrze dzialo wzyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo,Kinia,to zreczna dziewczynka,gratuluje przewrotow,moj B.natomiast ciagle sie leni tylko sie przesuwa i pupa wgore jakby mostek chcial robic;),ale ogolnie to sie motorycznie leni. Carmen zapomnialam ,Tobie tez Gratulacje dla Witusia. Aha,dziewczyny jeszcze jak chodzi o pranie,to ja dodaje zamiast plynu do plukania plyn antybakteryjny,niszczacy wirusy i grzyby,ale on rzeczy nie zmiekcza wrecz przeciwnie,ale my mamy psa i wogole tu sie zaleca tez do bielizny i dla noworodkow,wiec jestem na wplywowa i uleglam reklamie,ale jest dobry.(lysoform,sagrofan) ja jeszcze nic nie dodaje,tylko sam aptamil albo aptamil-comformil narazie,chociaz kaszke ryzowa i sloiczki juz mamy,lyzeczki tez,czekam tylko na zielone swiatlo od pediatry i na ukonczony 4 m-c. ja kupilam kaszke ryzowa jak na poczatek bez dodatkow,podobno tak jest lepiej,niz od razu raczyc malenstwo bomba smakow(slodkich).tak sie wlasnie zastanawiam,czy np zaczynajac z kaszkami to na poczatku nie dodac miarki kaszki do mleka w butelce zeby B.stopniowo sie przyzwyczajal a potem sukcesywnie coraz wiecej kaszki dodawac,ale niestety nie powinno sie mieszac kaszki w ktorej jest juz mleko z mlekiem,a do tej pory nie rzucil mis ie w oczy kleik ryzowy w sklepie,musze bardziej poszukac;) u nas odwiedzimy z pl minely w super atmo,Beni dal nam nawet wieczorami posiedziec przy winku i pochoichrac sie jak za dawnych czasow,przyjaciolka z mezem byli pod wrazeniem ze taki grzeczny i spi w nocy,oby mu to sie nie zmienilo,ale naprawde noce mamy ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liianko,jest takie stare pow.-"przyszla koza do woza..",ten Twoj M,poprostu myslal chyba ze zycie to taka zabawa,nie podoba mi sie to zbieram zabawki i ide sobie,a tu prosze,zatesknilo sie.przejrzal na ocz!prawie zawsze chwilowy urlop od siebie robi zwiazkowi dobrze,ja wszystko rozumiem i juz sie ciesze ze istnieje dla Waszej trojeczki nadzieja,tylko jedno mnie irytuje,dlaczego tak strasznie postapil przy chrzscie,jak wytlumaczy kiedys dzieck gdy zapyta a gdzie jest na zdjeciu z chrztu tatus,i to chyba bedzie dla niego najwieksza kara,gdy uslyszy od corunii,to pytanie,bo wybrnac nie bedzie mu latwo z odpowiedzia,zeby dziecko bylo zadowolone. to tylko od Ciebie zalezy czy dasz mu szanse,bo nie wiadomo co miedzy WAmi wtedy zaszlo,jezeli widzisz swiatelko nadzieji ze oplaca sie walczyc o zwiazek i chcesz tego to ......trzymam kciuki,zebyscie sie odnalezli na wspolnej autostradzie zwanej zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola,wspolczuje 2 chorych facetow pod jednym dachem,to sobie potrafie wyobrazic ze cisnienie siega u Ciebie zeniutu,ja mialam M chorego przez tydzien na pocz pazdziernika i poprostu myslalam czasami ze mu zapodam persem´n na spanie i bede miec milo,ciagle narzekanie a herbatke a za zimno a chodz tu przytul mnie ,wogole burzyl mi rytm dnia do ktoregojestem przyzwyczajona,dla mnie weekend to juz wystarczajaco gdy nonstop sie widzimy tak to wystarcza w tygodniu po pracy te kilka godzin wieczorem.zycze mezczyznom Twoim zdrowka niech fruna jak najszabciej z domu do szkoly badz pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, mogę dołączyć?? Też rodziłam w czerwcu tego roku. Mam synka Michałka, za 8dni skończy 4miesiace. Waży 8100 i ma 70cm-kawał chłopa z niego. Daję już pomału deserki ze sloiczka, zaczęłam marchewka+jabłko juz je ładnie po pół słoiczka, jutro zaczynam inny smak, potem zupki. Pije juz soczek jablkowy i teraz chce sprobowac marchewkowy. Kaszek i kleików jednak nie daje bo i tak nocy mi po tym nie przesypia, a to b. tuczy dziecko a mój juz jest i tak grubaskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaszczepili mi małego😭 bo moj malo myslacy M.,pomylil godz 😠 po poludniu czeka mnie kolejna wyprawa Tom ma wywiadowke i chce tez na jakies zakupy bo moja najlepciejsza ciotka zaprosila nas na 20 lat po slubie wiec maly musi sie prezentowac:D dzisiaj przymierzylam mu komplet ktory dostal od chrzestnej na 80 cm jeansy i koszula dobrze,ze to wygrzebalam bo jest akurat:) no i matka tez musi jakos wygladac a na razie nie ma w czym:) Ganetka ciesze sie ,ze rozumiesz🌼 Gosiakk witaj🌼 oczywiscie jestes przyjeta:p a Twoj synek na modyfikowanym? szybko zaczelas z "innym jedzeniem":) ale jesli pediatra zaleca czemu nie:D ja jestem na piersi i powoli zaczynamy tez proby smakowe chociaz moglam czekac do 6 m-ca jako cyckowa maly strasznie rwie sie do jedzenia ,u nas wyglada to tak ,ze daje mu ze dwie lyzeczki jablka ,troszke kaszki itp ale on nioe pogardzi niczym:D tutaj masz tabelke wpisz sie Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........4//24...8100//71 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56.........4//10 ...6700.//68 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......3//17.....7085 // 64 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......4 /12 .....6130 /65 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...4/0 ....9000/70 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....3//22. .6800//64 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........3 /13.....//6700 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/ .......8000/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....3//02.. . ..6590//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .3//18...6400//62 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...3//1..7850/68 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......3/ /1......6280/59? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...3//14..7300/? annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .3//19..5800//62 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..3.....6450//65 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53.......3//26... 6920//67 myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /20 ...5620//? kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 3/0 .. ..6700/62 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....3/15.. .....6420//62 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 3/15 ...6750//64 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54......... /...........//...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto moje wyniki w odchudzaniu nick........przed ciążą/wzrost...teraz....chce...forma...ciąża +?kg Sztorm..........53/158.........60....... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg nemezis2682...54/???..........50........54.. ......nerwy carmen37.......58/163.........59........54........spacer y+dieta..+21kg Dunia77..........64/???..........66.......64 min....duchowe wspieranie odchudzających się aktywnie joolaa............70/???..........80......70min...fitnes s ,basen,ćwiczenia Fasolkowa m....55/???..........59.......54/55......spacery+przemyśleni a ewcisko.........81/169.........81........71......wyciągn ięta kaseta z ćwiczeniami Gonia.............65/169........65,5.......60........nic ........+10kg Biała_czekoladka...65/162.....61........53...fitness 2x w tyg. dużo wody , spacerów i karmienie piersią ..+22kg tuncia...........82/173........82,5.......75..........st res ..........25kg mama E..........68/170.........78........63......ćwiczę i dietuje w myślach.. z 25kg ganetka.........70/155.........59........55......wielkie chęci i słaba wola AniaP.............60/169.........64,2........57.....mnie j słodyczy....+18kg wiki3010........58/156.........71........58......szlaban na słodycze i plany żeby ćwiczyć (na razie tylko plany + 23kg jagoda369....86/176..........94........80.......francusk a dieta proteinowa +22kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gannetko ciekawi Cie to co między nami zaszło.Już odpowiadam.Mój M to tak zwany " niegrzeczny chłopiec".Już za czasów chodzenia rozstawaliśmy się i powracaliśmy do siebie.Ah te przeciwieństwa.Zawsze coś przeskrobał a później były kwiatki,przeprosiny,prezenty i jakoś głupia wybaczałam.Najwięcej było sporów o moja rodzinę od której chciał od samego początku mnie odizolować bo twierdził że ,co jest kompletną bzdurą, moja rodzina chce nas ze sobą skłócić.No i jego chorobliwa zazdrość też dawała się we znaki.Najlepiej jakbym siedziała w domu i gotowała bo poza domem mogłabym kogoś poznać.afery ciągle mieliśmy.A co do tego ostatniego razu to dostałam smsa od kumpla z pracy,zwykłego smsa a ten się wściekł i zaczął się wydzierać że mam kochanka, ze nudzi mi się w domu i wrażeń szukam na boku,poleciały brzydkie słowa!!!!!!!!!Idiota.Wtedy się wyprowadził .No i zrobił mi karę nie przychodząc na ten chrzest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........4//24...8100//71 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56.........4//10 ...6700.//68 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......3//17.....7085 // 64 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......4 /12 .....6130 /65 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...4/0 ....9000/70 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....4//10. .7150//69 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........3 /13.....//6700 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/ .......8000/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....3//02.. . ..6590//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .3//18...6400//62 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...3//1..7850/68 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......3/ /1......6280/59? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...3//14..7300/? annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .3//19..5800//62 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..3.....6450//65 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53.......3//26... 6920//67 myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /20 ...5620//? kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 3/0 .. ..6700/62 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....3/15.. .....6420//62 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 3/15 ...6750//64 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54......... /...........//... Uaktualniam się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Duniu, pewnie ci w uszach dzwonilo, co? Tak sie o ciebie dopytywalysmy i dedektywow juz szykowalysmy ;) Ciesze sie ze to tylko mile towarzystwo cie od nas chwilowo odciagnelo!!! Ganetka, ja tez tak bede zaczynac, najwpierw kaszka ryzowa, potem powoli slodkie warzywka, pietruszka, marchewka, dynia itp. Ja nie kumana jestem, czym sie rozni kleik ryzowy od kaszki? Ja mam taka kaszke ktora nie zawiera mleka ani wody, jest w wiorkach. Do tego bede dodawac moje mleko. Czy to wtedy bedzie kleik? Ganetko, sa u was marki Hipp, Heinz, Organix? Bo oni wlasnie maja te kaszki ryzowe bez niczego. Fasolkowa, prosze sie pokazac w jasnym blondzie!!! :) Jak Evelyn miala 5-6 miesiecy kupilam jej cos takiego i byl to najlepszy present jaki jej moglam zrobic! http://www.mothercare.com/Lindam-bounce-about-plus-blue/dp/B001CC426I/sr=1-2/qid=1256039608/ref=sr_1_2/277-8458662-2345139?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=77156031&mcb=core Ganetka, fajnie ze pod podpisem Maly Benjamin, chlop jak dab siedzi ;) Duniu, no wlasnie te siodelka sa dla dzieci ktore same jeszcze nie siadaja. Siedzenie jest wglebione i tak zbudowane ze dziecko ma super podpor z kazdej strony. W kazdym badz razie mysle ze ten twoj Pan Jas juz by sie chyba w takie cos nei zmiescil ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec użalania się nad sobą,lepiej napiszę coś o mojej Księżniczce.Jest strasznie ruchliwa,nie lubi spać tylko by cały dzień się wygłupiała i śmiała.Jak gdzieś pójdziemy to głowę ma jak na sprężynce,tak się rozgląda jakby chciała zejrzeć wszystkie kąty. Każdy się z tego śmieje.Uwielbia też jak z nią tańczę,robimy to codziennie, strasznie się przy tym chichocze. Identycznie jak chyba synek Wiki bardza lubi klawiaturę od komputera.Uderza w nia z taka siłą jakby grała na jakichś klawiszach.może z niej muzyk wyrośnie.Musze jej kupić jakieś organki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko sorry ale ja myslalam ,ze to cos naprawde strasznego ...zdrada,inna kobieta,rekoczyny ,klotnia taka powazna no nie wiem co jeszcze a chlop za przeproszeniem o takie pierdy sie wyprowadza? no fakt jesteś śliczna ma o kogo być zazdrosny ale co mu Malutka zrobiła...eh niepotrzebnie unosze sie i denerwuje Ciebie,powodzenia❤️ silna musisz byc dla siebie i dla malej Mamo E fajny ten skoczek ..ja juz powoli nie mam gdzie umieszczac kolejnych Kubusiowych zakupów:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko, ja kiedys, bardzo dawno temu, z kims o podobnym charakterze chodzilam i dobrze ze tylko na chodzeniu sie skonczylo! Choc i tak nie wiem jak mnie to ominelo bo dziewczyna ktora mial przede mna i ta co mial po mnie, obydwie w ciazy z nim zostaly :o W kazdym badz razie, to byla (jest jeszcze) osoba z powaznymi problemami psychologicznymi. Mowie to na podstwie tylko mojego doswiadczenia bo twojego M nie znam i mam nadzieje ze u neigo az tak zle nie jest. Ten chlopak zrujnowal moje poczucie wlasnej wartosci, jak szlam ulica to tylko z wzrokiem wklutym w ziemie bo jak sie spojrzalam na kogos (oczywiscie jakiegos innego faceta) to zaraz flirtowalam, mialam kochankow!! Swoje poczucie nizszosci staral sie przeniesc na mnie, staral sie za kazdym krokiem mnie "zmniejszyc". Jak obronilam magisterke to nie potrafil zrozumiec czemu ja chce dalej sie rozwijac i zdobyc jakas pozycje w zyciu, wg niego powinnam siedziec w domu i robic makaron, a jak pracowac to najlepej w jakims magazynie bez kontaktu z ludzmi. I jak tak w tym zwiazku siedzialam, chudlam, bylam szkieletem samej siebie - i wiesz co? To on mnie zostawil!!! Robiac mi najwiekszy prezent jaki mogl! achhhh, przepraszam, z serce mi sie wylalo... Lilianko, chce tylko powiedziec ze jesli on wczesniej taki byl to i teraz sie nie zmieni. Masz racje nie przebaczajac mu latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Bralam dzis udzial w dyskusji na forum kafe na temat mleka bebilon i bebiko ktore lepsze. Ja daje Emfamil i jak napisalam ze dziecko sie po nim lepiej rozwija to tak po mnie pojechali ze nie wiem. Czy Wy tez uwazacie ze wybor mleka nie ma najmniejszego znaczenia dla rozwoju dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, trzymaj dla nastepnego ;) :p :D:D:D U nas kurka zabawek i ciuchow ogrom! Jak sobie pomysle ile na to kasy juz poszlo .... :o hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E splun przez ramie i odpukaj w niemalowane:D po Tomaszu trzymalam i na rok przed urodzeniem Kuby wyrzucilam wsio:p teraz pozbywam sie na bieząco:D a fakt kasy idzie strasznie duzo ,np ciuszkow staram sie nie kupowac za duzo a i tak niektore mial ubrane raz:-O tu 50 zl tam 150 i kasa leci strasznie Jagoda ja podaje piers wiec nie pomoge ,starszy syn mial Bebilon i rozwijal sie dobrze,syn kolezanki Bebiko i tez bylo okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianko oj znam taki charakterek ex mial moze i lepiej ze juz z nim nie jestem raz z zzdroscio smsa bylo bardzo groznie :( ale to przeszlosc teraz mam tolerancyjnego faceta:) no ale ma dziecko 7 lat narazie mnie akceptuje u lubi:) ja daje ten soczki i tyle narazie dunia jak dobrze ze jestes:) stesknilam sie za twoimi postami witam nowa mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×