Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość Atillamama
ja tez mam z bokiem otwieranym,dwu poziomowe niby z lampka i wibracją haaa aaaa opis : wibracje słychac jakgby motor ---lampka świecący nosek pieska ,melodia tak głosna ze sie sama boje ja właczyc nie opłacało sie takie kupic ,mysle ze takie tradycyjne normalne jest ok .powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilke wpracy czasu na kawkę wiec popiszę. Moja gwiazda równiż już całkiem niezle sobie radzi z chdzeniem, nawret już zaczyna puszczać się sama kiedy Nas nie widzi, mówi mama, tata, daj, chodz, dzieci, kaka, diet (???)baba, czesc, halo. Byliśmy wczoraj u lekarza i p dr stwierdziła że rozwija się błyskawicznie, umie np zakasłać na zawołanie, dać buzi, przytulić, udawać że śpi, zrobić cześ, przybić piotkę, udawać że czyta i krzyczy przy tym gaggu itp. Jednak nas martwi coś innego, Natalia od połowy marca ma kaszel, taki duszący przechodziliśmy już różne syropki nawet podałam czego potem żałowałam bo Kasza mnie uśwaidomiła Bactrim. Jednak po błąkaniu się po różnych lekarzzc trafiłam do wspaniałej pediatry alergolog i od 2 tyg leczymy się troszkę inaczej, pod kontem allergi, rezultaty kiepskie od wczoraj mała musi dostać niesety antybiotyk bo w oskrzelach już słychać szmery wiec dostała na 5 dni sublamen, zobaczymy jakie da efekty,zrobiliśmy jej pełne badania ale wyniki dopiero we wtorek :( musze lecieć poiszę później Pozdrawiam Was wszystkie, te które mnie przywitały i te które nie piszą już jakiś czas pozdrawima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mewlduje sie,podczytalam wreszcie....u nas troche lepiej,ale zeby ida ciagle tzn mamy juz dolna lewa dwojke(prawa tez sie przygotowuje widac)i gorna prawa dwojke:),ale widac ze gorne jedynki bardzo gotowe,wiec kolejne dni czyt.noce moga byc dluuuugie:O a z nowosci top-Benjamin od 3 dni raczkuje!!!:):):) ale moj Pan jest wygodny i robi to tylko do okreslonych rzeczy typu miski psa,aktywny stolik chicco i ogolnie to co zakazane;):O widac ze jego rajcuje bycie w pionie wiec probuje na czym tylko moze i nie moze sie podciagac,rozgadal sie ale ciagle w swoim jezyku,wreszcie robi czesciej papapapa raczka i przytula sie ciagle,wariuje w lozeczku nawet jak jest padniety przed snem to musi sie kilka razy wspiac w gore,posciskac misia itp,a tearz zasnal w pozycji siedzacej,przecholony do przodu z glowa na kolderce:D,ciagle trzeba patrzyc bo pozycje ma bardzo komiczne do zasypiania ostatnio. tak ze jestesm happy ,bo w koncu dogania inne dzieci w rozwoju:). DUniu__no to sie nadzwigasz i srodladowanie do tego,ale potem 3 m-ce wakacji,rozpieszczania przez rodzinke i wogole ,pewnie bedziesz tym zmeczona ale wiadomo jak jjuz kiedys pisalysmy gdy o moj wyjazd chodzilo,dzieci musza miec kontakt z dziadkami i rodzina,to dla malcow wazne,a i Ty pewnie juz tesknisz za PL troche. bedziesz sie do nas odzywac z Pl? pozdrawiam i zycze duzo sily i cierpliwosci przy pakowaniu i przygotowywaniach do wylotu🌻 Myszko___tak .tak definitywnie klimat w PL odmienil Ci M,ale to super,ze na taki strone,teraz tylko do dziela...:) a co do sali,to jak Carmen i reszta dziewczym napisaly podpisuje sie pod tym,to zalezy od wielu czynnikow,a od ludzi najbardziej,pamietam bylam na takim weselu chyba 2 razy i raz bylo do bani ,ale towarzystwo bylo afee,a innym razem to na boso tanczylam do rana i wodeczke z kim przy stole bylo pic,ale wiadomo..zawsze znajda sie niezadowoleni,to jest bez znaczenia czy jedna,dwie sale,zawsze jacys zyczliwi doope obrobia,to jest norma. Ewcisko__swietnie,ze tak dobrze z komislja poszlo,o widze ze stresika mialas na maxa skoro taka roztargiona bylas,a z kregoslupem kochana to uwazaj i dbaj o siebie.❤️ cos mialam do ktorejs pisac i mi wypadlo...:( Barbara__witamy!pisz z nami jasne,ja Cie wogole nie pamietam,ale ja to dolaczylam prawie na mecie do dziewczyn,wiem ze wtedy nasza Pimach urodszila prawie Antosia,wiec rok teraz bedzie. zdolna masz ta coronie! Carmen__przykra sytuacja z tesciowa,mialam kiedys zapytac o nia gdy pisalas ze wyjezdzacie do Irlandii i mi wyskoczylo. los plata figle,a to ze jest niesprawiedliwy i zlosliwy to pewnie wiesz,to do syt.z weselem. a co do napiecia z M,to twarza w twarz rzeczy wygladaja zupelnie inaczej niz przez tel,wiec ja sadze ze szczera rozmowa i bedzie ok. Shila___wykorzystaj czas z M sam na sam ,na odnowienie i pielegnacje Waszego zwiazku,bo rozumiem jedziecie sami do Torunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP__dzieki 😘za podeslania tej idei z kieliszkiem,pieniadzem,rozancem i ksiazka,bo gdzies to widzialam a nie wiedzialam do konca o co w tym chodzi;)i wogole te wyliczanki na bloogu super fajny zbiorek. a lozeczko turystyczne to dla nazych smykow juz im mniej hockow-klockow tym lepiej,najwazniejsze -stabilne,latwe do rozlozenia i z zabezpieczeniem dobrym tego mechanizmu skladania,a wiecej hmm...my mamy takie dla poczatkowo malych baby,podwieszane,a teraz juz tylko korzysta sie z tego zwyklego na dole materacyka i wiecej udogodnien nie trzeba. przewijak u nas nawet ten zwykly to juz chyba niedlugo pojdzie w odstawkke,bo Beni sobie tam wszeklkie cwiczenia robi,a zmiana pampersa na nim badz ubieranie to szarpanie nerwow mamy:( Nemezis__niezle poedejscie z kielbasjka;),u nas akurat kaszki mniam mniam,obiadki i owocki ze sloiczka mniam mniam,narazie tylko twarde,wieksze kawalki pozywienia sa nie akceptowalne,ale to przez ilosc mla zebow,pewnie na dniach to sie zmieni. Gonia__ale wredna ta babcia,wiesz ja rozumiem ze mozna synowej czy cos nie dazyc sympatia,jak to tesciowe,ale wnusie,co to ma wspolnego i zlego.jakas zapatrzona w siebie kobieta.pozdrawiam i buzki dla pieknookiej Emilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy juz to pisalam... czy wiecie ze u mie min 2 imprezy urodzinowe beda oficjalnie,a nie oficjalnie pewnie 3-4..:O otoz nr 1 w Pl u moich rodzicow tzn w sob 26.6 u mojego dziadka tam zjedzie rodzinka mamy mojej,bo do mojego rodzinnego domu nie chca przyjechac poniewaz ojciec ich nigdy nie lubil,nie chca robikc dziwniej syt,wiec spotkamy sie u dziadka mojego ukochanego.potem 27 w dzien urodzin prawdziwy zdmuchnie swiecke u moich rodzico kameralnie,(tak tylko przy moim ojcu w kocnu dziadek B),a potem tego samego dnia jedziemy do domu tzn do wiuednia,a w srode przyjezdza rodzinka mojego M .tesciowe i siostra z 2 dzieci,i tu impprezka w pt albo w sob bedzie,a ze nie wszscy znajomi sie zmieszcza i wtedy kniektorzy sa na uropie to pewnie bedzie jeszcze jakas trzecia. w wiedniu tort zamawiam jakis typowy na 1 urodziny,a w Pl moja ciocia wspaniale wypieka,wiec pewnie ona sie uprze ze to zrobi dla Malego,ale nie wiem jaki smak ,jakies idee?dla mnie orzechowy,rumowy(moze byc dla dziecka,w koncu on tego nie je),kokosowy...? MamoE__jak Dukan?i co u Was? Joola__nastroj juz lepszy u Kubusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece pod prysznic bo maly juz 2 godz prawie spi wiec moze sie budzic,aja jeszcze w pizamie :O nie gotowa:O milego dnia mamusie! AniuP__jak znajde chwile popoludniu to napisze Ci kilka idei z soczewica u nas linsen,a red lentils to rote linsen,to tak zeby troche powialo tu nie tylko z angielska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo Ja jak zwykle dzisiaj w domku.Mala wlasnie ucina sobie drzmke bo wstala o 7 rano. Barbara rzeczywiscie zdolna Twoja corcia. A co do problemow zdrowotnych najwazniejsze ze wreszcie trafilas do odpowiedniego doktora. A antybiotykiem sie nie martw wiekszosc naszych forumowych dzieciaczkow niestety tez juz je bralo. Najwazniejsze to podawac probiotyki ja dawalam zwykly actimel. Ganetka no to gratulacje dla malego raczka. A tak sie martwilas a tu Beni tylko sprawdzal Twoja cierpliwosc;) My tez juz nie korzystamy z przewijaka od jakiegos czasu tylko na podlodze ze wzgledow bezpieczenstwa. Mala tak sie wierci ze balabym sie ze mi spadnie. I nie martw sie pozycja Beniego do spania. Emilka teraz zasypiajac wyglada jakby oddawala komus poklon. Na kolanach pupa w gorze glowa na materacyku buzia do niego. Ale jak jej tak wygodnie... Aniu P co do lozeczka my mamy zwykle drewniane ale wydaje mi sie ze dziewczyny maja racje ze im prostsze tym lepsze. Zamiast grajacego mozesz przeciez dac Marcie ulubionego misia albo inna grajaca zabawke a niestety za te wszystkie bajery ytrzeba dodatkowo placic. A rozumiem ze Marta bedzie w nim tylko spala bo watpie zeby chiala siedziec zamknieta w dzien jak bedzie tyle do zwiedzania ;) A jeszcze co do zmian pogladow naszych M. Moj zawsze mowil ze chce syna. Zanim sie Emilka urodzila pozniej musial sie pogodzic ze bedzie corka ale caly czas bylo ze drugi syn a ostatnio patrzy tak na mala i mowi nagle ze jednak moglibysmy miec druga corke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko jak to Beni nie bedzie jadl tortu??? Obowiazkowo musisz mu dac sprobowac :P Duniu ja Cie podziwiam za ta wyprawe z dwojka maluchow. Ja bylam przerazona lecac z jedyn +walizka i torba podreczna a tu wszystko podwojnie. Ale pewnie bedziesz mogla liczyc w razie czego na pomoc stewardesy nie to co w ryanerze . Chociaz jakby je poprosil moze by nie odmowily w sumie nigdy nie probowalam. Zycze spokojnego lotu i udanego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie obudzil:O,zanim sie umylam wiec wersja w pyrsznic bez mycia wlosow ,wetdy szybciel:D;):P ale przez te zeby to maruda:/ A tak mi sie przypomnialo o lozeczku turystycznym,ze nasz Beni jest w nim przez dzien u rodzicow tzn gdy jestesmy w pl i ,jak musze cos zrobic,ale spac w nim nie spal,jakos zasnac nie mogl,a u tesciow,oni maja etatowe dla wnukow drewniane;),to spal super,bo jak wlasne w domu i szczebelki ma.;) oj lece,bo stolik chicco juz mu nie pasi:O Goniu__hmmm no wlasnie z racji roczku chyba mu trzeba podarowac odrobine slodkiej rozkoszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
hej! tak sie zastanawiam czy moge dolaczyc? tez urodzilam moj maly skarbek w czerwcu. mial byc koniec maja ale nie spieszylo jej sie na swiat choc ja juz kota dostawalam bo ile mozna byc w ciazy ;) mam nadzieje, ze znajdzie sie miejsce dla mnie. jesli tak to sie zaczernie i z checia powymieniam doswiadczeniami choc z tego co widze mam ich troszke mniej bo realia zmusily mnie do pojscia do pracy i tym samym babcia i opiekunka dostaly etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbaro witaj ponownie i oczywiscie pisz esli masz ochote... kurcze nie mam czasu na nic...podczytalam po łebkach co u Was za co przepraszam a jak uda mi sie poczytac to jak siadam zeby odpisac to zapominam co czytałam wczesniej:O Gratuluję chodzącym maluchom :) ja tęsknie bardzo za czasami kiedy Kuba leżał w leżaczku bądz kołysce i potrafil patrzył sobie grzecznie na karuzelę:D Nastał czas robót ogrodowo podworkowych i wiekszosc czasu spedzam na dworze z czego kuba jest baaaardzo zadowolony Aniu ja mam kojec ze wszystkimi udogodnieniami ale on mi sluzy za pólke ,przechowywacz,kojec dla malego,lozeczko w dzien itd...czasem zabieram do nawet na dwor jak musze miec Kubusia"uziemnionego"co mu sie bardzo nie podoba Wiem,ze takie proste lozeczka turystyczne sa w jysku i kosztuja ok 100zl Ewcisko ja torta pieke sama tzn torty bo u mnie gosci duzo i co tam jeden:p na pewno musi byc kremowy bo ojciec nie je nic lekkiego zadnej smietany jogurtow itd wiec tego torta zrobie chyba w ksztalcie kubusia puchatka ale jeszcze nie wiem jeden jogurtowo owocowy a jeden szwarcwaldzki ale jeszcze mysle nad tym Geanetko z prezentow polecam to auto wywrotke wader bardzo duzo sie bawi nim Kubus z prezentow to ojciec chrzestny czyt moj brat malolat kupil Kubusiowi za pierwsza wyplate auto juz na roczek ,teraz na niego niecierpliwie z Tomkiem czekają juz nie wiem czy kupil go sobie czy malemu http://www.allegro.pl/item1024091917_super_prezent_mercedes_retro_na_aku_pilot.html kolor waniliowy ,szczerze uwazam ,ze moglby sie bez tego obejsc ale Tomek tez mial auta i tratory akumulatorowe i bardzo duzo nimi jezdzil tylko wiadomo pod opieka doroslych sam soba sie nie zajmie w gorach bylo cudownie,pogoda byla w kratke ale dojechali do nas znajomi wiec nie nudzilismy sie,pochodzilismy po gorach ,robilismy ogniska,gralismy w karty ,byl czas tylko z m.,i dziecmi,siedzielismy do pozna,rozmawialismy baardzo duzo (w koncu byl na to czas)rano wylegiwalismy sie w czworke w łózku ,bardzo sie cieszylam tym wyjazdem,dzieci rowniez szczesliwe ,polecam wszystkim zapracowanym mijajacym sie z dziecmi mezem taki wyjazd kilkudniowy ok musze isc dac Kubusiowi obiad a pozniej na spacer poki nie pada,mam nadzieje,ze uda mi sie jeszcze dzisiaj wpaac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mama jasne ,zaczernij sie i pisz w miare mozliwosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa haha to autko to zdecydowanie dla brata nie dla Kubusia :) No moze dla Kuby za pare lat ;) Tez mama oczywiscie witamy serdecznie i zapraszamy do pisania z nami. U mnie tez opiekunka na pelny etat wiec sie nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pobijam dzis wszystkie rekordy - u mnie 12.30 a ja jeszcze w pizamie :D:D:D normalnie wstyd ;) Witam Barbare i takze mame - pozdrawiam oby dwie pracujace. Ja tez juz wrocilam do pracy i nie narzekam, chwale sobie spokoj i cisze w moim biurze i odpoczywam :) Przepraszam dziewczyny ze rzadko ostatnio pisze, szczegolnie ciebie Ganetko bo zadalas pytanie i ja jeszcze nie odpowiedzialam :o chyba przechodze jakies przesilenie wiosenne, bo ja ciagle padnieta chodze. Na dodatek w pracy mam dodatkowe projekty i czasu na neta nie ma :( a w domu, jak juz sie wyrobie z dziecmi i pozalatwiam jakies sprawy papierkowe, ktorych to ostatnio mielismy sporo, to juz 22. lub i pozniej i trzeba isc spac .... ehhhh, zycie. Co u nas: Ola od kilku tygodni raczkuje, no teraz to juz zasuwa jak turbo motorek, gonia sie z Duza. Od tygodnia-dwoch podciaga sie na czym sie da i jej wychodz, i staje. Jak wychodze do ogrodu to mi macha zza okna (musze zasuwac drzwi bo mamy schodki). Rozgadana jest ale ciagle tylko w swoim jezyku, ada ada, to jej ulubione powiedzenie. Ulubiona zabawa, a raczej dwie, rozwalac koszyczek do przwijania i jego zawartosci, co robi wlasnie teraz, i wchodzenie pod stol a potem wymyslanie sobie labiryntow i przeciskanie sie pod krzeslami. Powiem wam ze bardzo elastyczne to moje dziecko jest ... Nadal mamy problem z ropa w uchu, na koniec wyladowalam u prywatnego lekarza bo mnie juz ta tutejsza sluzba zdrowia rozbroila. Jestesmy na jakims super antybiotyku, raz na dzien, no i zobaczymy jak dalej pojdzie .... Mala nie wydaje sie w bolach, a raczej, zachowuje sie normalnie, wiec chociaz ten klopot z glowy. Zatrzymalysmy sie na dolnych jedynkach i gornych w polowie drogi, jak narazie o nastepnych nic nie slychac i mi nie spieszno, bo ostatnio Mala przesypia cale nocki, wiec nie tesknie za przerywanym snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak was podczytywalam to prawie spalilam kuchnie! zapomnialam ze wstawilam makaron z jarzynkami dla Malej ... wy wchlaniajace jestescie a ja bym bezdomne dzieci zrobila ... :o na szczescie nos jeszcze pracuje! aaaa, zaczelam znowu podpalac, z czego dumna nie jestem :o AniuP, my mamy tez bardzo proste lozeczka turystyczne, i przez jakis dziwny zboeg okolicznosci u obydwoch babc takie same modele tylko w innych kolorach :) w PL mamy chyba marke Conoco, latwo sie sklada i ma nawet wlasna torbe czyli jest dosc przenosne. Carmen, gratuluje kroczkow Witusia!!! no rosna rosna te nasze kruszynki :) ani sie nie obejzysz i chlop jak dab bedzie ;) Przykro mi z powodu choroby tesciowej, dla twojego M musi to byc nielada bol. Ale nie za bardzo rozumiem czemu masz rezygnowac z pojscia na wesele? Naprawde nalezy ci si kobieto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, fajny macie zwiazek z M i lubie go, bo nawet jesli mowisz ze chlop ma swoje wady, ale wynika ze kocha cie bardzo. Takiego weekendu to pozazdroscic!!! Oh marza mi sie ogniska i smarzone kielbaski :) Lusiu, wiesz co, ja to sie chyba na ciebie obraze!!!! Jak to, z racji twojego wieku? w prawdzie plodnosc spada z wiekiem ale rodza tez i kobiety po 40. a ze zdjec widze ze ty zupelnie na twoj wiek nie wygladasz, wiec o co sie martwisz? Najwazniejsze to byc mlodym w sercu :) Goniu, moj tez niby chcial chlopca. Urodzila sie Evelyn :) w drogiej ciazy mowil ze chce droga dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, powiem cie tylko jedno, plany nigdy nie wychodza ;) :p Ja wiem ze wam narazie ciezko, ale zobaczysz ze kiedys, i mam nadzieje szybko, bedzie o niebo lepiej! Jestescie mlodzi i sie kochacie, a dzieciom tylko tego trzeba. Ja to widze po Duzej, cholera obsypywalam prezentami, zabawkami, cudami, a to wszystko jest niszczone .... nie mowie ze w obdartych butach chodze, ale jak mam kupic sobie to wole dzieciom, a tu i tak szczunku dla tego nie ma. A wlasnie teraz maja wielka ucieche, Duza zbiera porozwalane woreczki na pieluszki i rzuca w gore, hichy i hachy maja :) A kiedy dokladnie w Ldn bedziesz? bo juz mi wymknelo. My do PL jedziemy dopiero w Lipcu, M ma wazna prezentacje 28. czerwca wiec musielismy przestawic. Co do podrozy z dwojka dzieci to sprawa organizacji. Moja Duza jest na tyle duza ze nie musi chodzic za raczke a ze do latania jest przyzwyczajona to wie jak, co i gdzie ze tak powiem. Stewardesy w Ryanairze nawet mile i pomocne, ale rowniez inni pasazerowie jak jest potrzeba :) Oczywiscie nasze dwugodzinne loty nei sa porownywalne do podrozy Mantry i Duni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE__najwazniejsze ze znowu jestes z nami kochana,a pytaniami sie nie przejmuj moimi juz wiem o co chodzi.wielkie😘dla Ciebie i dziewczynek.milego weekendu wydluzonego:), a swoja droga ciekawe czym nas nasze dzieci zaskocza w niedziele,bo przeciez dzien matki,ja juz jestem podexcytowana bo w koncu poraz pierwszyy go obchodzic bede,ale wiadomo 26 maja jest w pl kalendarzu wiec pewnie i ten bede troche swietowac.wszystkiego najlepszego mamusie na "zachodzie"i w PL,mozemy byc dumne odwalamy kawal dobrej roboty.❤️🌻😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko, no wlasnie pisalam teraz do ciebie ale Ola przyszla, podciagnela sie na moim laptopie i zaczela walic w klawiature i wszystko mi sie wylaczylo! Za kare polozylam ja spac :p zartuje, to byl wlasnie jej sposob powiedzenia mi ze chce isc spac. Co do Dukana, tak, mase info na necie, ja zamowilam tez ksiazke przez merlin.pl chociaz tu tez juz teraz wyszla. Powiem ci, ze dieta jest super na samym poczatku bo zrzucasz duzo i szybko. Ja w ciagu pierwszych 17 dniu spadlam 6kg i wlazlam w sporo przedciazowych ciuchow, hurra! Ale prawdziwa dieta zaczyna sie teraz. Waga spada przecietnie 1kg na tydzien co i tak jest swietne ale rutyna zaczyna byc troszke nudna a ze nie mam za bardzo czasu na gotowanie przepisow z ksiazki, to jem super proste proteiny i nabial. Najgorsze sa dni proteinowe wypadajace w weekend bo trudniej wtedy zorganizowac posilek rodzinny i wtedy musze szykowac dwa obiady i dwie kolacje :O no ale efekty sa i je widac, a o to chodzilo :) Co do dnia matki to ja juz obchodzilam ten angielski i watpie zeby M pamietal o tym polskim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D no pewnie, 14ty zapisany w kalendarzu!!!! Mam nadzieje ze pogoda w koncu nam dopisze, co? co do sali, zgadzam sie z opinia ze osobna sala taneczna nie powinna byc na przeszkodzie dobrej zabawy o ile towarzystwo jest zgrane i atmosfera swojska. No to na kiedy planujecie weselicho? Oj duzo do pogadania mamy!!!! no a teraz musze spadac bo nie uwierzycie jak mi dziewczyny pokoj zasmiecily!!! Musze wykorzystac ze Ola spi do potem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, juz w nie tak superowskim nastroju jak wczoraj:-( Otoz banka szczescia pekla i wesela tak szybko jednak nie bedzie, przynajmniej nie tak szybko jak myslalam. Niby do szczescia mi ono nie jest potrzebne i fajnie jest jak jest ale jakos te ostatnie dni tak mnie nastroily ze mi sie zachcialo jednak miec meza:-) hehehe a powod...kasa!!! Ta cholerna kasa!! Oj dlugo by opisywac ale tak bardzo skrotowo chodzi o to ze pochlania nas kredyt ktory wzielismy na dom i mieli nam go poczatkowo pomoc splacac rodzice M, ktorzy sa nam winni kase i okazuje sie ze jednak nie sa w stanie, wrecz sami potrzebuja kasy. Oj dlugo by opisyac ale historia jest nie wesola i niefajnie sie stalo. Jestem bardzo rozczarowana postawa pewnych osob ale wiecie jak to jest jak sie pieniadze pozycza w rodzinie i nie chce sie popsuc stosunkow?? Do tego trzeba bedzie doplacic w gotowce za dom za rozna takie dodatkowe rzeczy, plus notariusz, plus zycie tutaj.... Wiecie ile policzyli nas za ubezpieczenie samochodu w tym roku??? 1600 funtow!!! Nasz samochod jest troche wiecej wart niz to cholerne ubezpieczenie!!! Oj dlugo by gadac o wydatkach, no a koszt wesela to teraz w granicach 30-45tys zl, to tez mnie glowa rozbolala jak uslyszalam. Licze licze i faktycznie tak na oko tyle to wyjdzie. No i patrze licze i nie ma szans zebym sie do pazdziernika wyrobila z wydatkami, no nie ma szans. Takze w tym roku chyba juz sie nie zalapie:-( No a jak nie teraz to nie wiem kiedy bo jak wiecie niedlugo moze zaczniemy starac sie o nowego maluszka w rodzinie, a to jest dla mnie wazniejsze niz slub:-)) Zreszta czas pokaze co i jak, bedziecie na biezaco:-)) I wielkie dzieki za rady a propos sali. I macie absolutna racje, nie o rozklad ale o gosci chodzi. Jak ma byc fajnie to bedzie, zadna sala im nie przeszkodzi:-) No i wczoraj sie juz zdecydowalam na ta sale ale jak pisalam wyzej wyszlo jak wyszlo... Mantraelle, no widze ze mialas jak ja podobnie i fajnie ze wesele wyszlo,czekalam na takie rady z zycia wziete:-) Ja jestem z pld-wsch Polski, Rzeszow/Stalowa Wola zeby Ci bylo latwiej pokojarzyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko...super z ta komisja:-)) To odstawiaj mala od piersi i opijaj malutki sukces:-)) i do kiedy teraz masz spokoj?? Tez mama.... no neladnie ze dopiero teraz dolaczasz:-) Takze nadrabiaj i klikaj i za kare ze tak pozno to duzo duzo, zebysmy Ciebie troszke blizej poznaly:-) No i Ciebie Barbaro:-)) MamoE... no i fajnie, do poludnia w pizamkch a co, nalezy sie relaksik:-) Jak trzeba to i caly dzien w pizamach chodz:-) Jeszcze sie nie przyzwyczailas, tutaj to nawet do sklepu tak chodza ubrani:-) A co do spotkania to az sie boje cieszyc, naprawde mam ogromna ochote Cie zobaczyc i poplotkowc troszke:-) Takze za tydzien o tej porze bedziemy siedziec w pieknym zielonym parku na Primrose Hil Ok?? :-) Joolu... ja tez lubie twoje historie malzenskie:-) szczegolnie te ostatnie:-) hehehe fajnie miec dystans do wszystkiego:-) I najwazniejsze to sie kochac i szanowac:-) Takze tak trzymac Lozeczko tez uwazam im prostsze tym lepsze, bez udziwnien. Maluchy i tak malo czasu ta spedzaja teraz. barbaro...rzeczywiscie szybko rozwija sie twoja corcia, mozesz byc dumna:-) a duzo czasu z nia spedzasz, mowisz do niej, czytasz jej?? czy ona tak po prostu sama z siebie szybko lapie? Ganetka... tez Ci sie podroze szykuja pod koniec czerwca:-)) No i tych tortow sie ojesz:-)) Tu i tam, wszyscy chca byc obecni przy urodzinkach Benjego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP - oto przepis, ktorego najczesciej uzywam dla malucha mozna na podstawie tego zbudowac danie dla "dorolsych" wiecej przypraw etc maluszkowi tez juz wiecej dodaje i czesto juz je to co my przepraszam, ze po ang, ale mam w moim programie wiec tak szybciej 1/2 cup onion, finely chopped 2 medium carrots, peeled and chopped 2 tablespoons celery hearts, chopped 1 tablespoon oil 1/4 cup split red lentils 1 medium sweet potato (8oz), peeled and chopped 1 3/4 cups water or stock Directions: 1. Saute the onion, carrots, and celery in the vegetable oil for about 5 minutes or until softened. 2. Add the lentils and sweet potato and pour in the stock or water. 3. Bring to a boil, turn down the heat, and simmer, covered, for 20 minutes. 4. Puree in a blender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka spi a mi sie nic nie chce, wkurzylam sie troche. Siedze wiec i klepie do Was. Mysle jak tu zarobic. Nie mam jak isc do stalej pracy ale moze chociaz dorywczo bym cos zlapala, albo jakis biznesik by rozkrecic?? dobra uciekam, nic tu po mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dla doroslych, chwile juz nie robilam i wdze, ze maluchy tez spoko juz moga jesc 1/2 cup lentils 3 cups water 1 onion, chopped 1 carrot, chopped 3 tomatoes, chopped 2 cloves garlic, minced 1/2 cup parsley, chopped 2 tablespoons tomato paste 2 tablespoons fresh thyme, or 1 t dried thyme 2 tablespoons olive oil sea salt to taste 3 stalks celery , chopped Directions: 1. Bring lentils to a boil, reduce heat and simmer for about 1 hour 2. Add chopped onions, celery, and carrots and stir while simmering 10 additional minutes 3. Add chopped parsley, tomato paste, thyme, and salt if desired Simmer 3 more minutes 4. Stir in olive oil an serve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskoczylam tak sobie z nudow na blooga,bo maly zasypia a za oknem pada deszcz,a jeszcze slonce po12 na spacerze walilo prosto w oczy...laski ,ale niespodzianka:D:D:D:D,piekne panie. Barbara29__witam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbaro29.... witaj raz jeszcze:-)) 🌼 zaczynam sobie Ciebie kojarzyc:-) hehehe ;-) No to teraz nas nie opuszczaj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie Ganetko - gratulacje raczka u nas beda dwie imprezy roczkowe jedna w PL n aten wlasciwy roczek i 2-ga po powrocie MamoE - ja tez cos zmeczona ostatnio... wieczorem jak nakarmie i poloze spac malego to sama najchetniej poszlabym spac Myszko - no tak juz jest ze musimy liczyc sily na zmiary, ale pol srodki:) ale czasami fajniej cos dobrze przygotowac.. wiec dobra strona, wiecej czasu na przygotowania;) ja jestem dokladnie z 2-giej strony PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale pol srodki... tylko - albo pol srodki..i pol srodki mam nadzieje osobno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wywoluje do raportu;) Fasokowa mamo_jak Kinga i jej alergia? Biala Czekoladko__Ty cos umilklas,moze zawodowo cos dzilasz,jak tam ten kurs z UE? Monik85__jak u Was leci? Wiki__hophop Zakochana mamo__a Kornelcia pewnie juz biega? Lilianko___jak z M?a co nowego u corci? a reszta dziewczyn,ktore do nas niedawno dolaczyly,Calimero,midorka.... A Pimach,moze zrobi nam niespodziankew dzien urodzin Antosia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×