Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość też mama
Sztorm gratulacje dla malucha za chodzenie. teraz kaczuszka a potem da Ci w kosc jak sie pusci i zacznie uciekac ;) moja mala nadal obrazona na chodzenie po niefortunnym upadku... falszywy alarm. tylko wzdychala przez sen i odpychala tate. kurcze, ja zaraz ide spac i az szkoda mi jej brac do lozeczka tak slodko spia. ale wole byc konsekwentna bo potem moze zaczac wymuszac, ze woli spac z nami. juz miala taki okres, ze jak kladlama ja do lozeczka to sie naprezala, robila czerwona jakby specjalnie nie odychala. jak wracala na rece i do nas do lozka to od razu jak aniolek. na szczescie sie odzwyczaila i nie mam ochoty jej przypominac o naszym lozku ;) dzieki dziewczyny za slowa otuchy ale na mnie to jakos nie dziala :( mi sie porobily okropne rozstepy i te biale i takie fioletowo-czerwone (te wlasnie mam po obu stronach brzucha nad pepkiem) i nie umiem w swojej psychice tego przeskoczyc. ja wiem, ze dla M jestem najpiekniejsza i powinnam miec gdzies zdanie innych ale po prostu nie umiem. przed rozstepami kochalismy sie przy swietle a teraz nawet przed tym mam opory i jestem wdzieczna pogodzie angielskiej, ktora nie wymaga skapych ciuchow. a co do klimatu to juz wczesniej mialam rozmowe na ten temat. bo Laurka to globtroterka jest. z Bham nie ma lotow do Wwy wiec i byla juz w Londynie, w Polsce i Portugalii. wiec generalnie lekarz powiedzial mi, ze przy achowaniu odpowiednich srodkow ostroznosci, higieny i szczepionkach nie ma sie czym martwic. a mala ma tez w sobie cos z Brazylijki bo rodzina M to jedna wielka mieszanka portugalsko-brazylijsko-angolska. nie wiem jakim cudem M jest tylko sniadawny a mala mojego koloru ;) kasza tak z ciekawosci - jak Twoi indyjscy tesciowie reaguja na Ciebie? dogadujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem do tylu z czytaniem wiec pisze po lebkach Moja mloda ma katar i sie wscieka nie wiem albo przezibienie ja lapie (kurde plus 30+ a ta chora no ale chlop cos marudzi tez) albo alergia na pylki bo kicha. Antosiu: przyjmij spoznione zyczenia od Cioci z Ameryki:-D spelnienia marzen nasz slodki roczniaku, duzo slonca i radosci! cudownej imprezy i niech mama do nas wraca. Ktore mlenstwo nastepne siwetuje? Duniu; no to w Imie Ojca i Syna, trzymam kciuki ja mam jeszcze ponad miesiac do tego 'wyczynu' niby ilosc dzieci przez pol ale sikam w majtki ze strachu:-( daj znac ze zyjesz i Twoja psychika nie ucierpiala Tez mama; z racji wykonywanego zawodu w UK najprawdopodobniej to Twoi znajomi znaja mnie (ale ci ktorzy mieszkaja tam od ok poltorej roku minimum). W wolver zostala moja mama, brat, przyjaciele i moje najlepsze wspomnienia. Co do tesciow ; nie bylam w Indiach, oni nie byli w UK i nie przyleca raczej do usa (zdrowie tescia nie pozwala) za to mecza nas i czekaja kiedy nam bilety przyslac do Indii. Kilka razy na skypie rozmawialismy i jest ok. Oni nie mieli problemu z kim ich syn sie zeni chcieli tylko wyprawic nam impreze w Indiach i to bylo ich jedyne zyczenie niestety poki co nie dalismy rady go spelnic o co maja zal. Dodatkowo sa to ludzie 'na stanowiskach' z wyzszym wyksztalceniem ,chrzescijanie wiec juz wogole luz. No ale zobaczymy jak to bedzie jak sie wreszcie spotkamy, bo tesciowa juz teraz lubi 'doradzac' przez internet co doprowadza mnie do szalenstwa...;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, dziekuje za życzenia i pamiec o nas. Na razie tyle. Uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu miłego wypoczynku, a i NA KAWKĘ ZAPRASZAM :) Kasza zazdroszcze ci tak "bliskich " kontaktów z teśiową Tunciu wybierz się do dobrego psychologa, taka rozmowa może bardzo pomóc...trzymam kciuki. Uciekam, pracy po pachy... Pimach witaj!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu odpoczywajcie ,mam nadzieję,że podróż spokojnie minęła...a na kawke to w czerwcu spotykamy się w Krakowie droga Barbaro:D Kasza Mlody tez ma katar normalnie oszalec mozna nosa nie da dotknac wiec na razie ratunek w wapnie i wit c:o nastepna do roczku szykuje sie Kinia Fasolkowej mamy:) Tunciu Kochana nasza,trzymaj się nie znam zadnego psychologa z Rybnika niestety ja chodzilam do Gliwic ale wyslalam juz maila do kolezanki ktora chodzila w Rybniku jak da mi znac to Ci zaraz napisze a co do niespodzianki na blogu to przyjrzyj sie dokladnie nie tylko Antoś nam się objawil ale pewna mamusia;) Pimach pozdrowienia dla Ciebie i calusy dla Antosia ,milo ,ze chociaż pomachalaś do nas;) oby częsciej ... ps baaaardzo podoba mi się Twoja stopka też mama zapraszam na grila ja Ci skrzydełkek nie zrobię takich jak u Ciebie w domu ale moj maz to specjalista od miesa wiec cos wyczaruje;)ja moge zrobic salatke ew deser jakies banany z grila z czeolada albo napoje orzezwiajace czy cuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,u nas dzis swieto,mam M w domu:O,a w dodtku wczoraj okazalo sie ze okienko czyli pt tez maja wolny w pracy,szkoda tylko ze tak pozno powiedzieli bo moznaby bylo cos zaplanowac na te dni. Pimach___wiiitaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjj!pisz do nas wiecej,co u WAs? Tez mama__oj fajny wypad do Brazylii,tylko ja podobnie jak Lusia,bym jednak jeszcze z tak malym dzieckiem nie ryzykowala,kompletna zmiana klimatu no i te temp,chociaz pewnie u nich teraz tam chlodniej troche jest,ale mimo wszystko to malizna na taka wyprawe,ale zazdroszcze ze taka propozycja wyszla od tesciowej,tylko nie wiem czy perspektywa spedzenia wiecej niz tyg z tesciowa to taki super wypoczynek,jak juz na taki urlopik to moze sami i troche pozniej. Goniu__zeby,zebole,uffff,oby szyblo wyszly i dziaselka mniej bolaly,to powtarzam co wieczor B.,kladac Go do lozeczka i Emilce tez tego zycze. cos mialam ktorejsc napisac i zapomnialam:O:O:O Carmen__zycze aby u Was w zwizku sie wszystko dobrze poukladalo. Tunciu__Kochana nasza,porada fachowca i obiektywna osoby,ktora wyslucha da Ci z pewnoscia ulge i sile do myslenia pozytywnego,sciskam mocno❤️🌻 Myszko,MamoE,tez Mama___coraz wiecej Nas w Uk(tzn ja nie,ale na naszym forum mamusie z UK przoduja,a i Kasze mozna polowicznie do WAs zaliczyc;) pozdrawiam wszystkie i milego slonecznego i pezproblemowego dzinka zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola i Kasza__zdrowka dla WAszych zakatarzonych smykow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola__Ty zawsze kusisz jakimis smakolykami,ale teraz to juz mi serio slinka cieknie:D,bez jaj....M musi dzis grilla rozpalic na balkonie(elektrycznego);).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez Mama__a co do wystepu w bikini....ja zawsze mialam obiekcje do tego,ale ja mala i gruba z duzymi balonami wiec wygladam nie halo,ale Ty juz mi tu nie marudz,180cm ,,a rozstepy ..ktora kobieta z nimi nie walczy jak i z cellulitem,to nasza druga skora;),najwazniejsze to cieszyc sie chwila,anie wyszukiwac problemow,na plazach jest pelno,grubych,z zaduzymi badz z zza malymi piersiami,szekrokimi biodrami,masywnymi udami,ogromna pupa,obreczami na brzuchu,badz z dwoma brzuchami,tacy sa ludzie jeden jest taki drugi inny,na plazy kazdy powinien cieszyc sie zyciem,a nie sadze zeby kazdy patrzyl na Cibie i doszukiwal sie tylko mankamentow figury,tym bardziej ze ,jezeli Twoj portugalskiM jest Toba zachwycony,po co doszukiwac sie dziury w calym,a figure mozna modelowac strojem,pareo badz tunika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze wysyp zdjęc Czerwcowych dzieci na NK :D Carmen ale przystojniak i jaki duzy chlopczyk a jakie mam śliczne oczy niebieskie:) Duniu ja juz Ci kiedys pisalam,ze marzylam o takim modelu rodziny(nie to,ze moj jest zly:p) i strasznie podoba mi sie Twoja Hania ,taka dziewczęca ,szczypiorek ,sliczna twarz ,te iskierki w oczach ,Jasiek typowy facet,duzy,silny:P Ewcisko Wiki ma rozbrajajacy uśmiech,teraz te usmiechy maluchow sa cudowne z tymi ząbkami:) Lusiu Ewka ma oczyska normalnie błękit:) super to zdjecie z ziemią:D a widzę ,ze ma zabawe A'la Kubus wyciaganie paklanek z opakowania:) zauwazylyscie ,ze nasze dzieci maja cudowne oczy...od blekitu po węgielki :) Sztorm nastepny przystojniak z mega wielkimi oczami a jakie ciemne,super:) ale widzę Ty ciemne oczy ,Madzia też takie sliczne ciemne,mąż równiez wiec Jasiek wpasował sie rodzine Mezus tez niczego sobie;) Takie tam zdjecie z kotkami bomba...kto tutaj z kim odpoczywa...hehe Tunciu to zdjecie ostatnie z Matiśkiem super,jaki słodki ,radosny:) Zakochana Mamo ale ślicznotka z Kornelci swietna ta chusteczka z Nike,rozgladalam sie za czyms takim dla Kubusia ,chcialam mu kupic czapke z daszkiem ale kurcze wszystkie za duze byly czyt ostatnio po lebkach ale chyba dawno nie widzalam Annnnnnny...a moze mi sie sie wydaje jesli tak to sorki:p Wiki co tam u Was? Klusiu Ty juz na dobre nas opuściłaś?Miałas nadrobic :p Anaconda? Apsika? Motylku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geanetko 🖐️jak dzien Mamy minął? wpadaj na smakolyki wpadaj:D co do dylematow w bikini...Kobiety ja mam takie rozstepy ,ze rowkami moze pot na wczasach mi w nich plynac jak rzeczką ale mam to gdzies.... na operacje mnie nie stac...zreszta nie wiem czy zdecydowalabym sie;) jadac do Brazylii bylabym tak szczesliwa ,ze mialabym we d.. czy ktos widzi moj celulit czy nie:D:D:D zreszta nie mamy juz po 18 lat ,jestesmy mamami ,wazne ,ze zadbanymi i szczesliwymi a reszta.....sie wytnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TERAZ MOJ SUKCES :d nie wiem gdzie jest ostatnia tabelka wagowa ale oswiadczam wszem i wobec ,ze moj dodatkowy kg spowodowany byl jednak miesiaczka i o to 11 m-cy po porodzie (czyli tak jak zalozylam bez paniki ,ze do roku) UDALO MI SIE OSIAGNAC ZALOZONY CEL mam 70 kg:D:D:D(nigdy nie uwierzylabym jeszcze ze dwa lata temu,ze taka waga bedzie dla mnie satysfakcjnujaca a jednak ciesze sie jak wariat) pewnie wiekszosc szczypiorkow mnie nie zrozumie ale co tam....chyba otworze szampana wieczorem:D:D(jedna lampke przed osiemnasta coby zaraz kg nie nadrobic:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jooolu!!!!!! szampan niech strzela!! gratuluje ogromnie, sukces olbrzymi i wiem jak ciezko wypracowany!! ode mnie wirtualnie ale wciaz bukiet🌼🌼🌼🌼 wielki brawa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno opis twoich rozstepow.... osmialam sie, fajnie ze masz taki dystans do siebie, podoba mi sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dawaj ten przepis na banany z grilla, ja ostatnio polozylam je i nic ciekawego nie wyszlo:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękować Myszko za kwiaty i gratulacje:D wiem,ze ucieszycie się ze mną,przeciez od poczatku połogu smecilam Wam jak mi zle z waga:) banany z grila zalezy na co masz ochote wersja na szybciora od strony zaokrąlenia nacinasz delikatnie zostawiasz ok 2 cm z jednej i drugiej nienaciete,zeby sie nierozwalal i wpychasz 2-3 kostki czekolady gorzkiej lub mlecznej jakiej chcesz ,kladziesz banana "grzbietem " na grill czekasz az skorka zczarnieje i voila ,mozesz wyjadac solo łyzeczką ,mozesz ułozyc na talerzu posypac troszke podpieczonym na patelni kokosem obok gałka loda i tak jesc a najlepiej jak juz grzesze to robie tak...(lub wersja dla gosci:p) banany klade na grilu bez nacinania opiekam z jednej i drugiej strony, na patelni karmelizuje cukier albo wlewam miod do tego garsc bakalii rodzynki ,orzechy ,kokos(w lodowce mam zawsze rodzynki namoczone w jakims alko) mieszam az cukier lub miod oblepi bakalie ,upieczonego banana ukladam na talerzyku nacinam na to klade lyzeczka bakalie z miodem obok lody badz kleks bitej smietany (czasem i to i to):p banana i lody polewam adwocatem badz sosem czekoladowym albo posypuje cynamonem gwarantuje ,ze smakuje wybornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy cos zrozumiałas z mojego opisu,jak czytam sama mam watpliwosci:D czasem robie tez szaszlyki owocowe na deser i pieke na grilu np ananas,banan,brzoskwinia,mango,ukladam na tacce gotowe szaszlyki podpiekam ,gotowe przekladam na talerz skrapiam likierem albo wczesniej przygotowanym sokiem np pomaranczowym z doatkiem rumu posypuje siekanymi pistacjami i tez dobrze smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu, uwazam , że sluszna decyzje podjelas. mam nadzieje, że trafisz na dobrego psychologa, ktory Ci dopomoże! Mocno pozdrawiam!!!! trzymamy kciuki!!! Goniu nie mm pojecia ile tego krochmalu trzeba do kapieli dawac. Nie musialam nigdy tego robic... mam nadzieje, że już lepiej u Emilki!!! Tezmama lanie Ci sie nalezy! :P Szkoda życia na kompleksy! jeszce teraz gdy jest tyle mozliwosci zeby odpowiednimi ubranaimi wydobyc to co w nas najpiekniejsze i ukryc to, czym nie chcemy się chwalić! Np idealnym rozwiazaniem jest o taki np strój kapielowy! : http://www.oui.pl/stroje_kapielowe/Stroj_jednoczesciowy_Monique_099/ A co do blooga to mamy taki prywatny, forumowy blog, na ktorym umieszczamy zdjecia naszych maluszków i swoje. Jest on na haslo. rozumiesz, ze wzgledu na bezpieczenstwo nasze i naszych dzieci. Daletego, żeby miec do niego dostep, po pierwsze, trzeba sie zaczernic, bo pomaranczowego koloru to raczej nie lubimy, ze wzgledu na rozne historie zwiazane ze zlymi intencami piszacych pod kolorem pomarancowym, po drugie , trzeba podac nam swojemgo maila, na ktory to mail przesylamy hasla do bloga.... I trzeba obiecac ze sie bedzie udzielalo jak najczesciej na forum !!! :P {dobrze dziewczyny napisalam, czy o czyms zapomnialam?} Lusiu blond pieknośc Ci rosnie, bez dwoch zdan! A koloru oczu Ewki to tylko pozazdroscic!!! Sztorm to zdjecie z jezyczkiem rzadzi! przepiekne! Kasza tez tak jak Dunia uwazam, że cora coraz brdziej do ciebie podobna! zdrowka dla pannicy! :) Pimach ale super , że sie odezwas!!!! koniecznie musisz nam cos wiecej napisac co u Ciebie!!!! Juz nam nie znikaj prosze!!!!! Joolaa gratuluje! no piekny wynik! czyli jak sie bardzo chce to sie może? :) super super super! Ganetko mam nadziej, że skoro mąż w domu to jakos "swiatecznie" ten fakt wykorzystacie i nacieszycie się wspolnym czasem! :) No i dzieki dziewczynki za wszytskie mile slowa! jestescie the best! no i sie syneczek obudzi! :) do pozniej! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joolaa ja również gratuluję :) Chyba ty jedna z naszego towarzystwa byłaś tak konsekwentna no i jak widać efekt PRZEPIĘKNY!!! Tunciu ściskam cię mocno żeby troszkę lepiej na serduchu ci się zrobiło. Szukaj kochana tego psychologa i wygadaj się mu na całego. Mam nadzieję, że szybko uda ci się znaleźć dobrego specjalistę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiu spóźnione życzenia dla Ciebie i buziaki :* Pimach fajnie ze napisałaś:) Dunia miłego wypoczynku Tuncia zgadzam się z carmen super decyzja Jola gratuluje wagi Kasza zdrówka dla córci Tez mama musisz zaakceptować siebie taka jak jesteś wtedy naprawdę jest inaczej nie ma kompleksów i czujesz się swobodna wiem coś o tym i dużo pracy mnie to kosztowało a u nas katar dalej a tu impreza Martynki za chwile, dogadałam się z babcia Martynki powiedziała nawet ze jestem wspaniałą osoba poza tym jesteśmy po probie za tydzień będę wiedziała czy zostanę znowu mama jak nie to znów próby i tak do skutku:) choć mam dużo obaw poje się ze nie donoszę ze będę leżała znowu cala ciąże ale za to mam przy sobie teraz kochanego M :)a tak mi brakowało tego w ciąży z Mileka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis gratulacje,udalo sie dogadac z bacia:) i trzymam kciuki za ciaze:) Carmen wyslalam Ci rano @:p ale chyba nie sprawdzalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Joolaa! no wlasnie co do tego blooga to zapomnialm dopisac rzecz najwazniejsza, ze dla zaufanych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko Ty tez dodalas zdjecie Wiki a ja nic! Sliczna Ta Twoja Wiki! Tak pieknie sie usmiecha i pucie (policzki ;P) ma takie cudowne! Chyba cala mama, prawda? :) Ale mam dzisij refleks! na dodatek maly nie daje mi spokoju dzioai, niczym nie moze sie dluzej pobawic tylko za rekaw ciagnie, zaraz zaczne krzyczec!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
wczoraj za szybko powiedzialam o tym spaniu jak aniolek. godzine pozniej mala zaczela sie wybudzac srednio co 1,5h z powodu zebow :( takze ja dzis polzywa w pracy :( dzwonilam do opiekunki, mala marudzi caly dzien bo niedospana i zla. macie jakies sposoby na zeby? Laura dostala juz jakies dwa rozne zele do smarowania, ze niby chlodzace i maja lagodzic bol ale nie zauwazylam po nich poprawy. joolaa i znowu przez Ciebie jestem glodna :P ten banan z mleczna czekolada w srodku i galka lodow... kurcze, chyba bede wieczorem robila deser :P zeby tylko te kalorie poszly w cycki a nie w boczki i tylek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
a co do bloga to dawno temu zalozylam swojego z ciuchami. cieszyl sie jakas tam popularnoscia ale potem zaszlam w ciaze i mnie wena opuscila. teraz mysle nad wznowieniem i jak wznowie to sie pewnie pochwale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na blogu ale fajne zdjęcia:-) Carmen ale śmiesznie ten Twój kawaler ze smoczkiem wygląda. A ta bluza z dodatkiem niebieskiego podkreśla jego śliczny kolor oczu. Lusiu ale blond czuprynka u Ewy.Śliczna dziewczynka. Barbara29 ślicznie wyglądasz i twoja niunia też:-) Ewcisko fajne są dzieci z takimi policzkami jak Twoja Mała.Słodziak z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×