Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

en mialam kilka miesiecy po obejrzeniu filmu, wiec nie tak bezposrednio... ae sen naprawde zabawny... taki bardzo pozytywny byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wkoncu byla zupka warzywna, a na drugie kopytka,o! MantraElle, ja wlasnie mam spakowane dwie walizki- jedna z moimi rzeczami, a druga z maluszkowymi. W Pl. trzeba zabrac niemal wszystko dla dziecka, wiec to troche zjamuje(pieluszki np.!). Taki podzial jest bardzo wygodny.Jeszcze mam zamiar miec mala torbe zjedzeniem, bo z doswiadczenia wiem, ze po porodzie apetytu sie nie ma( jak u mnie), poza tym wiadomo jakie jedzenie szpitalne jest, a ja nadodatek nie jem miesa( a na sniadanie jakos czesto sa parowki!), no i z cukrem musze uwazac. Po porodzie przelykalam jedynie suchary,biszkopty i suszone owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko - ja mam tylko przygotowane jakie spower bars dla meza, wybral sobie jak bylismy na zakupach. Moze rzeczywiscie dorzuce jakis ulubiony suchy prowiant dla mnie. Chociaz z 2 strony u mnie w szpitalu jest wybor (szwedzki stol) wiec pewnie cos bedzie dla mnie do przelkniecia. jesli chodzi o rzeczy dla dziecka to ja poza ubrankiem na wyjscie i fotelikiem nic nie potrzebuje. Ale zabiore chyab jeszcze malutki smoczek i butelke ze smokiem w ksztalcie piersi z wolnym przeplywem -tak w razie czego - wlasnie musze to jezcze wyparzyc i zapakowac Duniu - piszac o foteliku wlasnie przypomnailo mi sie, ze mozna sprawdzic czy jest wlasciwie zamontowane dla maluszka. Ty jzu masz doswiadczenie wiec pewnie jestes OK, ale jak cos oto link http://www.nhtsa.dot.gov/cps/cpsfitting/index.cfm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK MI PRZYKRO ZE NIE MAM CZASU NA CZYTANIE MALA W NOCY NIE SPI A WDZIEN JEST MASE ROBOTY A TAK MI SPRAWIALO przyjemnosc PODCZYTYWANIE WAS.U nas okey ale mi zostal duzy brzuch wygladam jakbym byla w 5 miesiacu jestem przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaruniu - brzuchem nie przejmuj sie. Wlasnie wczoraj wpadla mi w rece rozpiska od mojego lekarza i bylo napisane ze po 4-ch tyg macica w 80% wraca do poprzedniego rozmiru. Ana zupelny powrot potrzeba okolo 6 tyg. Oczywiscie u roznych kobiet roznei to przebiega, ale raczej nie masz czym sie stresowac... kilka tyg i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarunia, nic sie nie martw, do znikniecia brzucha masz jeszcze czas.Na poczatku faktycznie ma sie jeszcze mala pilke, ale zczasem i ona znika.Tylko pozniej warto zainwestowac w cwiczenia, zeby flak nie pozostal. Caluski dla Twej malutkiej pociechy!👄:-)Oby dala mamie pospac... MantraElle, dobrze, ze nie musisz sie martwic o rzeczy dla maluszka w szpitalu. Choc powiem szczerze, ze mam jakies opory przed szpitalnymi ciuszkami...Napewno sa zdezynfekowane itd. no, ale wlasnie...srodki dezynf.tez moga byc nietolerancyjne dla skory dziecka. A koszule to byly takie sztywne, twarde,ze szok...ale swojej bylo szkoda zaplamic na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka_____ moze tak placki ziemniaczanie? Za mna od jakiegos czasu podarzaja swinskim truchciekiem, ale jeszcze troche sie wstrzymam, bo o ile smazone miesko jadam, to placki chyba jednak bardziej tluste bywaja. anaconda____ plan dnia masz niezly :-) I ostatnie twoje dzialania - przyprawiaja o zawrot glowy, ze masz takie uparte malenstwo :-D A meza najlepiej przez zaskoczenie.... Aha, ja herbate z malin pilam regularnie od konca 36 tyg a ruszylo mnie 38 tc + 3 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko - ja juz mialam badania w tym szpitalu, wiec mniej wiecej wiem co i jak. Koszule sa miekkie i OK wiec do pordou nie biore swojej. Na po porodzie biore pizame (czarna w wypadku jakby mi co nie cos przemoklo). Jak cos to moge byc tez w szpiatalnej. Mialam wziac poduszke swoja, ale tez zadecydowalam ze nie biore. Natomiast jak ubierzesz dziecko w swoje ciuszki to najczesciej polozone i tak przebiora z tego co mowili podczas zwiedzania oddzialu. Biore jednak kilak body takich jak uzywaja w szpitalu. Czyli z dlugimi wywijanymi rekawkami na raczki, poza tym zakladaja czapeczki i owijaja w cieniutki kocyk - taka niby pieluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach- a jak z jedzeniem u Twojego szkraba?ja mojemu daje co 3 h jakies 40-60 wypija i czasem to trwa godzine............chcialabym zeby jadl wiecej,ale z niego taki tadzio niejadzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny_____
mam male pytanie. W co bedziecie ubierac dzieciaczka na wyjscie ze szpitala? Body plus spiochy, czapeczka starcza? (plus do przykrycia kocyk na przyklad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rodze ale ze Mlode sie nie rusza to jade do szpitala zeby mnie sprawdzili bo ani kawa ani kakao ani szturchanie nic nie pomaga:-( bede pewnie wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, placki to tez bym zjadla...mmmm.Ale na kolacje to nie wypada;-)Dunia, moglas wczesniej dac cynka:-P Kasza, to czekamy na wiesci.Moze juz Cie tam zostawia, tez tak moze byc... Ja na wyjscie spakowalam: body z dl spiochy, ew.pajac cieply pajac ( teraz to naprawde zimno sie zrobilo) czapeczka kocyk Tak sie zimno wlasnie zrobilo, to sie zastanawiam, czy by rozka nie kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przypomnil mi sie temat pasa na brzuch... polecacie jakies konkretne? wiem ze nie pwoienno sie caly czas nosic, ale ze warto troche. Slyszalam opinie, ze naprawde jest roznica i pomaga prywrocic brzuszkowi forme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeczka-to ja myślałam,że rożek trzeba mieć niezależnie od pogody?Tzn jeśli mamy na myśli oczywiście tzw becik.Ja miałam chyba nawet przy Hani więcej niż 1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam taki pas, ale nie pamietam firmy..Nawet nie wiem, gdzie byl kupowany( M.kupowal).Chyba w aptece. Wazne, zeby dobry rozmiar dobrac. Czy pomogl? Nie wiem sama, moze troche tak- w polaczeniu z cwiczeniami.Ale teraz niewyobrazam sobie, zeby go nosic...w lecie( choc za oknem co innego phi).No i on pogrubia talie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka___________sory z tymi plackami :-) my dopiero sniadanie niedawno zjedlismy wiec nie pomyslam :-) Ale moze pomysl na jutro czy w tygodniu? czarunia____ jak dziewczyny pisza - poki co brzuszkiem sie nie przejmuj. U mnie prawie 2 tyg od porodu i w sumie juz plasko, tylko na dole zostal jeszcze flaczek, ale na cwiczenia jeszcze za wczesnie. No i te 7-8 kg na plusie nadal, uhhh. W ciuchy sprzed ciazy, nawet wieksze spodnie jeszcze nie wchodze, czyli bioderka jeszcze musza sie zejsc na mijsce. Poki co nadal latam w ciazowych ciuszkach, nawet bluzkach bo sa szersze i mieszcza mega biust :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę,w sprawie pasa się nie wypowiadam bo miałam cesarkę i lekarz mi zabronił.Ale też słyszałam,że warto zainwestować. Mantraeel-sory za złośliwość-ale jeśli Twoje zdjęcia nie są obrobione w photoshopie to Ty po porodzie będziesz miała brzuszek jak marzenie.Przeciez ja tak wyglądałam w 6mc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widac ze podobne gusty mamy ;) ja nie wytrzymalam i w zeszlym tygodniu placki usmazylam ku wielkiej radosze takze naszego robotnika i M :) na jakis czas mi wystarczy. Ze smakow to juz chyba nic mi nie pozostalo do nadrobienia przed urodzeniem... Kasza, trzymam mocno mocno kciuki!!!! Moze wrocicie juz we trojke???? 😘 Ja na wyjscie dla dziecka nawet nei pamietam co mam, wiem ze na wszelki wypadek zapakowalam welurkowy kombinezon no i gdyby miala by byc dzisiejsza pogoda to by mi sie przydal, bo zimno jest!!! brrrrr chyba mam jeszcze spakowane ze dwa sweterki na zalozenie na spiochy, ale jesli bedzie cieplo to pewnie tylko spiochy, czapeczka i cienki kocyk na wierzch. Pamietam z zeszlego razu ze na po-porodowce jest bardzo cieplo i ze Mysz byla tylko w bodziakach i skarpetusiach, na noc przykrywana kocykiem Czaruniu, dochodz do siebie, a pewno troche zycie do gory nogami macie przewrocone teraz, ale dojdzie do ladu i to szybko zobaczysz! Duze 😘 dla ciebie na wzmocnienie!!! A brzusiem sie nie przejmuj, nie od razu Rzym zbudowano! Narazie dochodz do siebie i nabieraj sil, potem sie zajmiemy gimnastyka - po cc troszke trudniej do siebie dojsc, dobrze wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo - tutaj w ogole nie ma czegos takiego jak rozek. wiec jak jest cieplo to pewne sie obejdzie. Slyszalam, ze wygodnie jest w tym karmic, co na to doswiadczone mamusie? ja mam poniewaz tesciowa mi wyslala, ale jakso szczegolnei nie staralam sie zeby miec. Kupilam za to taki fajny niby kocyk do zawijania malucha w foteliku samochodowym i na hustawce... ma dziurke na pasy i mozna ciasno dziecku raczki zawinac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo, no ja tak myslalam, ze w upalne dni w szpitalu sie nie przyda, a wystraczy kocyk ( tak ktos radzil). Sama juz nie wiem:-o Pamietam, ze lepsze sa wiazane, a nie na rzepy.I najlepiej z wkladem kokosowym, zeby powietrze przepuszczaly. Przy Matyldzi ( urodzona w zime) mialam jeden i fakt przydal sie, a potem sluzyl dlugo jako taka lezanka. Cos Matyldzia nie przychodzi-dziadki ja wzieli do lasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo, ja tez mialam cc, a pas nosilam, nikt nie zabronil. Tyle tylko, ze mowili, zeby nosic max. po 2 godz. 2 x dziennie. MantraElle- podaj prosze linka do tego kocyka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo - nie, zdjecia nie sa obrobione:) a jak z brzuszkiem bedzie to sie okaze. Mam dosyc mocne miesnie brzucha - bz cwiczen. Nawet kiedys zastanawialam sie jak to mozliwe bez cwiczen i wiecie cow ciazy zorientowalam sie ze bardzo czesto naturalnei zaciskam miesne brzucha... a photoshopem przydaloby sie obrobic moje wlosy np:) bo kazdy w inan strone o i na zdjeciu w spodniach spojrcie na moja stopke jaka napuchneita tez przydaloby sie troche wyciac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie slyszalam ze pas powinno sie bardziej nosic po cc. Gdyby moja mama przyjezdzala to by mi przywiozla, a tak to musze sie rozejzec tutaj ale watpie zebym znalazla. Poza tym mysle ze przy upalach to nie bedzie mi sie chcialo pasa nosic.... wciaz wierze ze jednak lato upalne bedziemy mieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zawsze wydawało,że becik jest po to aby dziecku zapewnić komfort po narodziniach-bo u mamy było w brzuszku ciaśniutko,więc taki becik ma właśnie opatulić maleństwo.Ale fakt-do karmienia tez jest wygodny-tak usztywnia dziecko i chyba łatwiej jest je podnieść czy trzymac na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny_____
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko oto link http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2953056&camp=PPC%3A297640911 MamoE - tutaj w sklepie widzialam jden rodzaj, ale jeszcze nie sprawadzalam na net. Ja bym nie chciala upalnego lata, dobijaja mnei wysokie temp, nawet nie tyle temp co potwornie wysoka wilgotnosc. Tutaj jednak wszedzie jest klimatyzajca... inaczej zyc by sie nie dalo. Wiec pewnie iles tam dzinnie po domu bede w stanei nosic taki pas dla dobra brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagala
Ratujmy Pola Mokotowskie – 18.06 jest organizowany wielki happening odbywający się przed Ratuszem w Warszawie. Miłośnicy Pól będą wspólnie protestować przeciwko rozsprzedawaniu zielonych tenerów prywatnym inwestorom. Przyłącz się i broń z nami serca Warszawy! http://naspolke.pl/ogloszenia/widok/231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzollo - tutaj jest zwyczaj ciasnego zawijania noworodkow pieluszka lub jakims cienkim kocykiem tw swaddling, juz w szpitalu tak robia. Dziecko w takich warunkach lepiej sie czuje. W rozku o tej porze roku czesto moze byc za cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×