Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Witam Joola no to rzeczywiscie pogrywasz z M ale czasami tak trzeba. U nas to niestety M czesciej wychodzi. I wkurza mnie jak mi sie pyta "nie masz nic przeciwko" bo nawet jak mam to i tak wychodzi. A ostatnio zaargumentowal mi to :" bo ty nie masz zadnych planow" . Cholercia a moje plany typu ugotowac obiadek dla malej, przygotowac ubranka i jedzonko na nastepny dzien do niani, posprzatac to sie nie liczy bo nie wychodze wrrr. A z "dobrych" rzeczy to mala juz pedzi jak autko wyscigowe. No i najfajniesza zabawa jak ja gonie i lape. Nauczyla sie juz wyjmowac karte z dekodera, wygrzebywac ziemie z kwiatkow, robic przeglad szafek, ostatnio zwalila komputer z polki, komputer na szczescie caly. Pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm mi mozesz wyslac zdjecia Pimach to dam na bloga naszego :) i jak bedziesz do niej pisac to pozdrow mocno od nas! /chyba dziewczyny pozdrawiacie Pimach, co? :)/ fajnie by bylo, gdyby wrocila na nadsze forum.... Joolaa piateczka! masz racje! i tak dalej!!! Mnie tez sie zdarzyło tak sobie "pogrywac;P z M. taka slodka, bardzo slodka zemsta! :D No i pogratulowac wynikow!!!! Dziwewczyny dzieki na przepisy na brokuły !!!! Nemezis! no nic sie nie zmienilo! Milenka coraz piekniejsza!!!! :) Myszko moze jednak jakos sie Wam uda dotrzec do Polski!!! powodzenia! Ganetko zeby coraz lepiej bylo!niech Beni szybciutko wraca do zdrowia! Ewcisko Wam tez zyczenia zdrowka! a! i moze ta miksturka z cebuli i czosnku pomoze!!!!!! przepis na blogu naszym :) Ta! to spotknie w czerwcu w Krakowie! ja sie pisze jesli jeszcze bede w Polsce! bardzo bardzo A "roczek" u nas bedzie w malym gronie , bo nie mam sily na duze imprezy. Malym tzn jakies 11 osob wystarczy nam :D dobrej nocki kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Witek tez radzi sobie z dekoderem i z szafeczkami, ladnie jednym paluszkiem wskazującym wylacza komputer, i tymze paluszkiem grozi mowiac titititi" robi "buzi" i klaszcze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też to M wychodzi. Ja miałam dotychczas 1 babskie wyjście i jedno wyjście na samotne zakupy ciuchowe - tyle dobrego. A tak w ogóle to od piątku zaczęliśmy z M starania o to by było między nami tak jak kiedyś. Ostatnio to atmosfera była już nie do zniesienia i teraz widzę, jak bardzo odbiło się to na naszej Martuli. Teraz w nocy zupełnie inaczej śpi, w znaczeniu lepiej. Trzymajcie kciuki. Kurcze nie pamiętam co jeszcze miałam napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP, trzymam kciuki :) Swietnie, ze sa wiadomosci od Pimach! dzieki Sztorm! Ciesze sie ze jej sie uklada, bojowa dziewczyna jest - pamietacie jak jechala na wlasny porod? :) U nas M przewaznie wychodzi w piatki prosto z pracy i tez dzwoni i sie pyta czy moze 😠 nie raz juz mu powiedzialam ze nawet jak powiem ze nie to on i tak pojdzie ... Wedle zasady, kogo nie mozesz pokonac, z tym sie musisz zaprzyjaznic, nauczylam sie "lubic" moje samotne piatkowe wieczory. "Przed Ola" to bylo fajnie bo kladlam Duza spac, potem otwieralam sobie butelke jakiegos dobrego winka i wstawialam jakies dvd, ktorego nigdy bym nie obejzala z M bo my mamy troszke odmienne gusty co do filmow. No a teraz to troszke inaczej wyglada bo zanim sie wyrobie z dziewuchami to M juz jest i nie mam oddechu dla siebie samej :o Ale tak ogolnie dziewczyny, z doswiadczenia wlasnego, jesli macie mozliwosc to wychodzcie chociaz raz w tygodniu, z jakas kolezanka, na drinka, do kina, etc, bo facet latwo sie przyzwyczaja ze nie ma za duzo odpowiedzialnosci! Ola ma jakiegos wrzodka w rogu buzki, nie wiem czy to czyms smarowac? GP dzis rano powiedzial ze nic na to nie da, tylko obswerwowac ... hmmmm W przedszkolu znowu ospa sie chrzata .... Nareszcie otworzyli "niebo" w UK to moze Myszka jednak poleci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam zdjecia Antosia Pimach na blooga! fajny chlopak z rozbrajajacym usmiechem!!!! :D Sztorm nie wiem, czy wiecej mialo byc tych zdjec. Udalo mi sie tylko otworzyc te dwa , ktore zamiescilam wlasnie. jak cos to mi przeslij reszte na eweliwka2@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po dlugiej przerwie :) Nie nadgonie co u Was tylko pobierznie przeczytalam. Duniu ciesze sie, ze chlebek wyszedl :) Widze, ze wszystkie dzieciaczki rozrabiaja :) Moj tez Glownie to stac przy meblach i szafkami walic. Nic nie moze lezec gdzie powinno, bo najlepiej to na podlodze i Filip wszystko zrzuca jak tylko zobaczy, ze cos gdzies lezy. Teraz idzie mu rowno jedynka i dwojka gorne. Ja na uczelni badania robie i siedze po 9-10godz dziennie :( Juz normalnie padam, ale musze napisac w koncu ta mgr :P W tym tygodniu odpoczywam, bo w zezlym siostra mi Fifka pilnowala, a w tym nie ma kto :( Moja matka siedzi w domu, ale nie moze wnukiem sie zajac, bo nie ma na to ochoty :( A ja juz nawet nie prosze :P Z m tez sie kloce i ostatnio juz sie prawie wyprowadzil, Teraz po rozmowach jest ok, ale sama nie wiem, jak dlugo... Ehhh jakos nieladnie i nieskadnie napisalam, ale poprawiac nie mam weny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! LECE!!! Normalnie jeszcze skacze z radosci :-)) MamoE... jestes niesamowita!! W momencie jak dostalam smsa od Ciebie wlasnie bylam na necie i zobaczylam ze Ryanair odwolal odwolane loty:-) Tzn wznowil od jutra!! No i ludzi troche juz odwolalo czwartkowe te loty wiec sie zrobilo miejsce dla nas i lecimy!!! Szok:-) I fuks zarazem:-)) A Ty MamoE masz nosa:-)))) Podobno dobrzy ludzie maja takie wyczucie:-))) hehehe Smigam skakac z radosci dalej, no i popakowac sie musze, poprac etc.. Wielkie buzki dla wszystkich!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tak na szybko, nie wiem czy wszystkim odpisze!!! Dzięki za rady!! Niestety wyjechać nigdzie chyba nie dam rady:( Muszę się przemęczyć jakoś i jak tylko mała wyzdrowieje to zaczynam odstawianie od cycusia, jakoś to będzie, będę najwyżej dawać jej picie łyżeczką. Kasza butelek tommy tippee oczywiście też spróbowałam. Myszko taka najtańsza też była, ale mała poprostu nie umie ciągnąć z żadnej butli, wydaje mi się też że poprostu się tego nie nauczy i muszę spróbować uczyć ją z normalnego kubka chyba. Co do dawania jej butli przez kogogoś innego niż ja sama też było i to nie raz. Dzisiaj zamówiliśmy ten kubek lovi 360 i ten bidon canpola i zobaczymy chciałabym żeby kubek służył jej do picia mleka a bidon do innych napojów, zobaczymy jak to wyjdzie. Chociaż czytałam że żeby napić się z tego kubka to trzeba też trochę zassać, mam nadzieje że to jej przypasuje!! Mała nadal chora, ale jest troszkę lepiej, katar jest ale nie ma już takich ataków kaszlu. Kasza a antybiotyk lekarka przepisała bo stwierdziła że ten kaszel jest taki typowo oskrzelowy i że jeśli nic z nim nie zrobimy to właśnie mógłby przejść na oskrzela, ale narazie tam nic nie było słychać. Fajnie że są jakieś wieści od Pimach, a właśnie Sztorm dlaczego ona nie pisze z nami??? tylko na meila?? A Antoś supppper:):) Wesołek:P Nasze pierwsze forumowe dziecko:) Mamo E pamiętam ten opis drogi na porodówkę Pimach:P Myszko no i jak lecicie jednak do PL??? Jolu super znęcasz się nad M:):) Podobało mi się:):) U mnie niestety z seksem porażka:( Nie wiem co się z nami porobiło, tzn ja ochote mam ale mój M nie:( Dziwne prawda??? Żeby facet ochoty nie miał??? Dlatego myślę że to przeze mnie że mu się już nie podobam, nie pociągam go:( Rozmawialiśmy ostatnio no i on powiedział że on sam nie rozumie co się z nim dzieje:( Myślę że przydałaby sie nam jakaś porada fachowa!!! I w jaki sposób mamy począć kolejne dziecko?? Mieliśmy już od kwietnia zacząć starania, a my od początku kwietnia kochaliśmy się tylko raz:( Poprostu masakra z tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko Milenka nie bije z butelki a ni z niekapka tez nie umiała daje jej w normalnym kubku trochę to czasochłonne ale cóż jola naprawie to z fotkami:) Antos suuuuper chłopczyk:))) co do tamtych tematów u mnie na razie suuuuuuuper:) nigdzie be zemnie nie wychodzi ciągle mnie wysyła żebym odpoczęła zajmuje sie mała cóż początki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Sztorm - dzieki za te informacje ! POzdrow goraco Pimach :) Myszka - no to super ,ze udalo sie ! Jak tylko wroce do domu to zaraz wskakuje na naszego bloga ! Carmen - Ewka tez daje buzi :) robi to juz od dluzszego czasu i troche zlowieszczo to wyglada gdy zbliza sie z szeroko rozdziawiona buzia :) U nas tez moj czesto sobie gdzies wychodzi - czasami niby w sprawach zawodowych a potem okazuje sie, ze przy okazji spotkal sie z kolegami ;) Ja staralam sie przynajmniej raz na tydz tez gdzies wychodzic i nie pytalam o zdanie tylko informowalam . Ewka maruda do potegi n-tej -chyba przez zeby ale tak zle to nie bylo :/ Ze spaniem klopoty - wczoraj poszla spac dopiero o 19:30 ! Pobudek niezliczona ilosc w ciagu nocy , a od 5 juz wyspana :/ W ciagu dnia tylko lazi i jeczy wspinajac sie po nogach i wyciagajac lapki, jedzeniem pluje, kupska 3-4 dziennie,,, aaa kupilam w rossmanie jakies ich mleko - 15 zl za 600gr ! taniocha - bede niebawem testowac . A od 6 do 8 mce kosztowalo 16zl za 800gr. hmm zobaczymy ile jest warte. Narazie mam Nan3 i jest ok - nawet lepszy zapach i mniej piany niz Bebilon - jak Ewka bedzie je tolerowac to okaze sie pewnie niebawem - dzis dopiero pierwszy dzien je dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko no to super wieści - szczęśliwej podróży. Mój tata już dziś narzekał ile to będą mieć pracy, bo teraz to na lotnisku ruch będzie, że hej. MamoE pamiętam jak Pimach opisywała drogę do szpitala :) Co do TYCH spraw. Ewcisko mój M też czasem odmawia, co więcej dodaje że nie ma nastroju :) My kobiety od razu odbieramy to w ten sposób, że pewnie chodzi o nasz wygląd, ciało itp. M ostatnio mi wytłumaczył, że u niego to jest spowodowane stresem. I jak ma za dużo na głowie to nici z baraszkowania. Ostatnio się go spytałam, czym on się tak stresuje, no i okazało się, że oczywiście poza pracą on się martwi tym, że za mało zarabia, że nie może znaleźć innej pracy zgodnej z wykształceniem, martwi go również to, że nasz powrót do PL to wielka niewiadoma, przez co też nie wiadomo jakie dalsze kroki podejmować tu w UK itd. Jak widać faceci też mogą mieć mnóstwo dręczących spraw na głowie, no i może twój M też tak ma. Pewnie trzeba go trochę pomaglować zanim wyjawi o co chodzi, ale może warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze mam do Was pytanie, jak zaczne małą odstawiać od piersi to jakie mleko wybrać, nie chodzi mi o markę tylko o numer, czy 2?? czy 3?? Nemezis a w jaki sposób Milenka pije z kubka, ty go trzymasz i ona tak po łyczku pije, czy sama go trzyma??? Super że tak Wam się z M układa, oby tak dalej:) Lusiu moja Wika w ten sam sposób daje buzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko ja niestety nie doradzę w sprawie mleka. Jak odstawiałam MArtę to ona miała 6 mcy i dałam jej takie dla noworodków, no bo ona wtedy jeszcze poza moim mlekiem to nic innego nie jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P ja właśnie z moim M już rozmawiałam i on twierdzi że ja mu się nadal podobam ale właśnie nie ma nastroju no i że często myśli o tym żeby jakoś się nam finansowo ułożyło, o tym że mała Właśnie chora jest, albo żeby się nie przeziębiła bo coś np robiliśmy z nią że mogła się przeziębić no i w ogóle często myśli o dziecku no i ten nastrój jest nie taki wtedy do seksu:( Ale to ja właśnie nie czuje się atrakcyjna bo kiedyś on mnie zaczepiał i mówił np że "ma na mnie ochote:P " lub coś w tym stylu a od czasu porodu nie było tak ani razu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, sposob na to jest taki: zalatwcie sobie kogos kto zostanie z Wiki na noc (najlepiej wezmie ja do siebie) a wy zrobicie sobie romantyczny wieczor sami!!! Myslisz ze mozna zorganizowac? A Tusiek taki duuuzy i zebaty!!! ❤️ Sztorm usciskaj wirtualnie Pimach i powiedz jej ze jak ma ochote to niech zajzy tutaj, my przeciez nie gryziemy ;) Jeszcze teraz jakies wiadomosci od Kluni i Gonzallo byly by milo widziane. Tak samo jak fotki od Monik85!!!! hop hop????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko trzymam jej na razie bo sama się oblewa ja jeszcze niestety ale z czasem liczę ze przez słomkę możne się nauczy ostatnio znowu nie chce jeść chyba przez zęby teraz 3 az naraz wychodzą ciągle odruch wymiotny ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko ja na Twoim miejscu wprowadzilabym mleczko 2. Tzn takie po 6 miesiacu zycia. Przeciez Wiki to juz nie niemowle. 2 albo nawet 3 (nan ma 3 po 9 miesiacu) no ale ja ekspertem nie jestem. jesli natkne sie gdzies na jakis artykul co i jak to Ci napisze. Np wczoraj przeczytalam, że jesli chce sie odstawic od piersi to powinno sie to robic regularnie zmienjszajac liczbe przystawiania z dnai na dzien.Tzn nie radza drastycznego ciecia". I nalezy dziecko czesto ptrzytulac w tym okresie, żeby wiedzialo, że nie tylko moze sie przytulac gdy bedzie przy piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Ewcisko, carmen ma rację z tym stopniowym odstawianiem. Nam zajęło to tydzień, ale mnie czas gonił. No i dużo się przytulałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff nocka lepsza byla - Ewka usnela bez problemu, pobudka przed 5, wrr - ale dalam smoka, polozylam na boczku i spala do 6:30 :) Martwi mnie tylko ,ze ma cienie pod oczami - opuchniete i takie sinawe :/ - nie wiem czy to zwiazek z zebami czy moze jakies chorobsko lapie... Pimach - synek sliczny i jaki duzy juz :) Nemezis - Milenka ma chyba kilka razy wiecej wlosow niz Ewka :D Fajnie wyglada z taka czuprynka :) jeszcze co do mleka - Nan ma o wiele wiecej wapnia i zelaza niz Bebilon - myslalam ,ze sa jakies odgorne ustalenia i roznice sa dosc spore w skladzie... Ewka zmianie mleka latwo zaakceptowala , wiec kolejne bedzie to rossmanowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko__hurrra!!!:),udanego lotu,wspanialej zabawy na weselu i milego pobytu w Pl,a gdy juz wwyjadujecie szczesliwie w Uk spowrotem to zamelduj sie nam tu Kochana. Nemezis__piekna masz ta corunie,jak z obrazka🌻,swietnie ze sie Wam dobrze uklada z M,tak poczatki sa rozowe,zycze aby zawsze tak u WAs bylo. Kasza__ooo,u nas tez podobna czestotliwosc,jakos tak wychodzi,ze gdy ja mam ochote na zabawy:D,to M w pracy musi byc,a gdy on to u mnie niechec sie wlacza,ogolnie nigdy nie bylo zeby kilka razy w tygodniu,jakos takie libido,czy stresy i zmeczenie,w sumie teraz po porodzie to o wiele lepiej i tak te sprawy wygladaja;). fajnie,ze sa wiiesci od Pimach:),a czemu ona wlasnorecznie do nas nie pisze ?nie lubi juz naszego forum?:(,akurat gdy ja do Was sie przylaczylam pamietam ona w tych dniach urodzila Antosia,a mozecie mnie oswiecic dlaczego ona na porod sama jechala autem?bo jakos nie moglam doczytac,a nie wiem gdzie jej sytuacja zyciowa byla wczesniej opisana. zaraz spojrze na blooga,na Antosia.... Shila_szkoda jednak,ze Twoja mama nie wykazuje checi nad opieka wnusia,byloby WAm latwiej,a tak to pewnie stres zeby pogodzic pisanie pracy mgr i miec opieke nad Fifim. a co do meza to pewnie wlasnie przez narost problemow zyciowych sa spiecia,ale to juz wiesz,rozmowa,zrozumienie i chec bycia razem,tworzenia rodziny to da WAm sile w przezwyciezeniu klopotow.zycze powodzenia❤️ Joola__jak leci?slodkiej zemsty ciag dalszy?czy moze juz skomlejacy pies ze zbita lapa zrozumial ze popelnil blad i Cie to zabolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko__ja tez jak dziewczyny pisza doradzam,abys zaczela od mleka 2,my takie wlasnie wprowadzilismy dopiero w 8 m-cu,wczesniej maly B.byl na 1 od poczatku i dopoki to mu wystarczalo to nie bylo potrzeby zmiany,a wg mnie 3 to jest za duza bomba do strawienia dla dziecka ,ktore bylo karmione piersia. zdrowka dla malej ksiezniczki Wiktorii. Carmen__wiec zycze nam i Tobie,zeby nam sie udalo spotkac zanim wylecisz do Dublina:),a wg 11 osob to juz nie takie male grono,u mnie tyle to juz duzo jest,w mieszkaniu to wogole bym tyle nie pomiescila przy stole,a w domu u rodzicow jest masa miejsca,tylko syt w domu chyba pdoprowadzi mnie do tego ze zrobimy w restauracji,no u WAs to juz calkiem niedlugo bedzie to wielkie swieto,w sumie 1 m-c. Gonia__czyli Emilka ma zainteresowania wszechstronne,od kuchn.mode,,po media techniczne i biologie,swietnie,tylko wspolczuje pilnowania,no ale oczy ciesza,gdy widac postepy i rozwoj dziecka,a to slodkie spojrzenie wymazuje zlosc z jaka trzeba posrzatac np rozrzucona ziemie. a co do M,to wlasnie oni sa tacy plany =wyjscie,a dla nas to stek obowiazkow do odwalenia co dzien. AniuP,ja tez rzadko wychodze na rozrywke sama,z reguly w soboty czasem M pilnuje Beniego,a ja mowie ze jade na caly dzien dokumpeli,na zaklupy,kawe itpo,a konczy sie ze wracam po 3-4 godz,bo teskni mi sie i czuje sie jakas niekompletna:O,chociaz chyba jednak musimy sie przezwyciezyc z M i wybrac gdziecs sami wieczorem,2-3 godz.dobrze nam zrobia i naszemu zwiazkowi,bo momotonia zwnowu sie wkrada,tzn.przede wszystkim jestesmy rodzicami,owszem czasem gdy maly spi,to robimy jakies wyglupy jak kiedys,ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja robie literowki:O do Goni...mialo byc przez mode... LUsiu__no ja tez obstawialabym zeby u Ewki,ale pomysl Ty i tak masz dobrze,bo Ona spi zazwaaczaj od 16.30 juz na noc,a np Beni to polozony o 20 zasypia niekiedy dopiero po 40 min-do godz,ostatnio coraz czesciej z marudzeniem i placzem,schemat-mleko,pozegnanie z tata,do lozia,biuziak od mamy(ze slowami spij dobrze i zdrowo,samych kolorowych snow),kolysanka na cd,.....i dziecko odlatywalo juz chyba nie wroca:( zycze Ci aby Ewka wrocila szybko do zwyklej pory zasypiania i ladnie przesypiala noce. u nas juz lepiej,chociaz przedwczoraj za cienko Go chyba na spacerku ubralam i wczoraj wieczorem troche frukal noskiem,ale mozna powiedziec to nic w porownaniu co bylo:) wczoraj robilismy foto do paszportu nr2,bo waznosc konczy sie na pocz.lipca,a wtedy najprawdopodobniej zrobimy gdzies urlop sobie(nie wiadomo gdzie jeszcze),maly polubil robienie sobie fotek juz w wielkanoc i gdy wczoraj u fotografa zobaczyl skierowany na niego obiektyw to radosci bylo co niemiara,ujecie n1 rece w gorze i buzia otwarta,nr2-mniej wiecej to samo no i nr 3-ok,ale i tak dobrze bo gdy bylismy robic jak mial ok 8 dni to byla masakra,niedosc ze spal i nie mozna go bylo rozbudzic w zaden sposob(podstepem -zmieniajac pieluche)to byl tak trudny do uchwycenia zeby bylo odpow.normom EU,ze ujec bylo9! a dzis po obiadku idziemy na dlugi spacerek do C.H.,zeby kupic M cos naprezent bo w niedziele ma imieniny,zadnych idei jeszcze nie mam.a impry nie bedzie,bo tu imieniny raczej sie nie swietuje,a pozy tym w sob na kolacje do znajomych idziemy,wiec w niedziele tylko we wlasnym gronie sobie milo czas spedzimy,tak M lubio chyba najbardziej,bo on domator raczej z natury;) milego dnia. a wczoraj Dunia sie nie zameldowala,czy mi to umknelo? Monik_hop hop,pokaz sie nam. Lilianko__co u Was? Fasolkowa Mamo__jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! przyznam że czytam Was codziennie ale jakoś nie mogę się przemóc żeby coś napisać ale skoro ganetka mnie wywołała to melduję się. U nas problemów z jedzeniem ciąg dalszy.Tzn cyca podjadałaby na okrągło.Tez chciałabym już ja odstawić ale wtedy to całkiem nic nie będzie jadła.Sąsiadki mi podpowiadają zeby posmarować cyca solą to mała się zniechęci to zacznie jeść normalne posiłki!!Ale ja bym na pewno nigdy tak drastycznej metody nie zastosowała.Szkoda mi jej. Mała nauczyła się niedawno chodzić w butach bo do tej pory biegała tylko w skarpetkach.Myślałam że ciężko będzie ale szybko załapała o co chodzi. Jeśli chodzi o mojego M to w kółko to samo.Najpierw narozrabia a potem do rany go przyłóż.Ach to juz taki typ. Dziewczyny coś mnie zamroczyło i zapomniałam jak sie zdjęcia na bloga dodaje.Dziwne bo nie miałam do tej pory problemów.Proszę o pomoc bo chciałam się pochwalić swoją niunką/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka - fajnie ,ze odezwalas sie ! A gdzie reszta dziewczyn ???? Niedlugo to pewnie bede pisac monologi ;) Bylismy dzis u lek na kontroli i jest ok :) Ewka rozwija sie prawidlowo , reh juz niepotrzebna - pytalam o stawanie na palcach i niby ok - bo wiele tak dzieci robi jak zaczyna stawac/chodzic -lek sprawdzila jej stopy i napiecia nie ma :) , pytalam tez o chodzenia przy meblach - bo Ewcia chodzi zazwyczaj tylko w prawo ! I nie jest to problemem - lek powiedziala ,ze widocznie to dominujaca strona i od niej zaczyna sie i tyle... Tak sobie mysle ,ze jakbym od razu trafila na ta lek to zapewne nie chodzilybysmy na ta reh - ale coz zaszkodzic nie zaszkodzilo. Za jakies 2mce na kontrole - Ewka powinna juz wtedy chodzic i lek sprawdzi czy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach masz przystoniaczka oj masz. Slodziutki. Marteczko macham i ja do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu ja sie nie dziwie ze sie tak wsciekłas na M. Moj tez raz nie wrocił do domu ale sie okzałao ze spał u mamy bo nie był w stanie doijechac do domu to juz rozumiem, ale tak to bym go chyba zatłukła. Faceci to jednak swinie:P Mamo E jak ja karam meza ze jak sie nie postara to seksu nie ma to on sie tez zaprze i wtedy sie czuje fatalnie bo dopioero mysle ze mnie zdradza. Nemezis sliczna ta Twoja córunia. Taka strojnisia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu no to sukces! Dobrze, że juz wszystko w porządku! Lilinko a probowalas metody w ktorej Mala jest z Wami przy stole i ona je swoje jedzonko i Wy swoje? Podobno dzieciom jak tak obserwują jak ktoś je , to i jedzenie bardziej smakuje. Ja tez np jak karmie Wita to daje mu takze lyzeczke do raczki i on sobie trafia albo do talerzyka, albo stuka o cokolwiek. jakos to nawet dziala.... No nie wiem co jeszcze . Zycze powodzenia!!!!! Wklepać adres bloga. Wpisać hasło 1.W prawym górnym rogu klikamy „zaloguj się 2.I wpisujemy login i hasło 3. szukamy swojej notatki (wybieramy "kategoria: np Lilianka" :), dalej "pokaż" i pod nia klikamy napiszmien wpis 4. dopisujemy lub dodajemy zdjecie (wstaw obrazek z zasobow>wybierz plik>dodaj plik>wstaw jako obrazek>publikuj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×