Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Carmen- zdrówka i trzymam kciuki, żeby nadżerka już się nie powtórzyła. Jeśli chodzi o antykoncepcję ja tabletkom mówię zdecydowane nie, wiem, technologia idzie do przodu, ale cały czas mam w pamięci czasy, gdy po tabletkach tyłam i nastrój miałam do bani. U nas stara dobra gumka króluje. :P Atilla- czkawkę Kinga też miewa dość często. Czasem z zimna, czasem jak nie odbije się po jedzeniu. Zdarza się też bez konkretnego powodu. Aniu P- dla Ciebie jak najwięcej pozytywnych myśli i wszystkiego dobrego. Jesteś śliczną dziewczyną, widziałam na zdjęciach i tusza tego nie zmieni. Hormony się unormują i wrócisz do swojej wagi. Najważniejsze, żebyś była zdrowa. Wiem, potwornie ciężko jest się pogodzić z nagłym przytyciem, zwłaszcza, jak nie ma się na to większego wpływu. Grunt jednak ,to myśleć pozytywnie i uwierzyć w siebie, bo przecież od tego jak my siebie postrzegamy, zależy, jak postrzegają nas inni. M na pewno kocha Cię za to, jaką jesteś, a nie jak w danej chwili wyglądasz, a chlapnąć jakąś niezręczność każdemu facetowi się zdarza. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za słowa pocieszenia. Ja się jeszcze łudziłam, że może te problemy z tarczycą to poporodowe i że szybko miną, ale wychodzi na to że nie. Szczerze mówiąc to ja sama jestem w szoku jak szczupła byłam kiedyś. A wtedy to jeszcze sobie myślałam, że trzeba by zrzucić ze 2kg. Teraz nie jest tragicznie mam 169cm i 66kg, udało się przystopować tą wagę, ale i tak czuję się źle. Ciuchy mam prawie wszystkie za małe. Jutro idziemy na urodziny do koleżanki i idę w spodniach ciążowych!!!, w których chodziłam do końca ciąży. Fakt, że tą gumeczkę to mam mocno zaciągniętą, ale reszta ładnie leży. Trochę mi głupio, że się tak użalam nad zbędnymi kg, bo wiem że niejedna z was ma dużo poważniejsze problemy, ale na chwilę obecną muszę sobie to jeszcze przetrawić i przygotować się na wieloletnie zmagania. Oby nie - jeszcze mam cichutką nadzieję :) Jooluu a ty już 8 lat wojujesz z tarczycą. A przyjmowałaś radioaktywny jod? Dziewczyny a wy w tych chustach to gdzie nosicie dzieciaki? W domu, w sklepie? O czerwcówce w kolejnej ciąży nic nie wiem. Marta ma czkawki, jakoś specjalnie się tym nie przejmuję i nie pamiętam nawet jak często. Myślę, że kilka razy w tyg. Dziś na pewno miała. Ja nic z nią nie robię, Marcie to chyba nie przeszkadza (już w brzuchu miała czkawkę codziennie to się przyzwyczaiła :P ). Czkawka to chyba pojawia się przy przechłodzeniu ciała albo jak się dziecko nałyka powietrza. Nie wiem. Sama czkawka jest chyba zjawiskiem, którego cel jest nieznany więc może to czkanie nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś Biała Czekoladka wspominała o przygodzie z zadławieniem się Kubusia w foteliku do karmienia. Dzisiaj my mieliśmy takie zdarzenie. Kingutka jadła obiadek i jak zwykle ostatnio kombinowała z wkładaniem rączek do pełnej jedzenia buzi, otwieraniem buzi i pokazywaniem zawartości, itp. Ma takie jazdy od jakiegoś czasu. W każdym razie podczas takiego otwierania buzi z zawartością zadławiła się. Czerwona, łzy w oczach i oddechu nie może złapać. Nie było czasu na wyplątywanie jej z tych szelek od fotelika, złapałam za cały fotelik, przechyliłam i po plecach Małej. Cała zawartość jedzenia znalazła się na mnie, ale Kindze nic się nie stało. Na szczęście. Teraz jednak na własnej skórze sprawdziłam jak w gruncie rzeczy niebezpieczny może być fotelik do karmienia. W nagłej sytuacji nie wypniesz dziecka natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu Witek ma ciuszki w wiekszosci po starszym koledze :) A ten kolega to w Irlandii mieszka wiec to raczej tam kupione...:) Joolaa to daj znac jak czy jestes zadowolona z tej wkladki. U mnie tabletki odpadaja, ze wzgledu na moje wariacje hormonalne, spirala źle mi sie kojarzy, gumki to wiadomo, a wkladka - ciekawa alternatywa.... AniuP to dzieki , że nie napisalas, ze strasznie bolalo! :) juz i bez tego prawie trzęsłam sie ze strachu co to bedzie! ale ze mnie tchórz sie zrobił ostatnio!I Krolewiczsie obudzi, dokoncze pozniej buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P mozesz faktycznie xle sie czuc z kg ale radze Ci nosic odpowiednie ciuchy. Ja jak była grubsza to na siłe probowałam sie wbijac w mniejsze rozmiary i w efekcie wygladałam jak pasztet. Jak teraz pogodziłam sie ze swoim ciałem nosze rozmiar 42-44 i wygladam duzo szczuplej w takich wiekszych ciuchach. Kg na pewno zbijesz jestes młodziutka. Co do czkawki to u nas to samo. MATI MA CZESTO A MOJ nIKI TEZ MIAŁ CZESTO. pRZEWAZNIE JAK SIE SMIEJA TO ICH DOPADA. nIC Z TYM NIE ROBIE. pEDIATRA ZAWSZE MI MOWIŁ ZE TO ZDROWO BO DZIECKO LEPIEJ KUPKE ZROBI:) ups sorkiza Caps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za porady co do chusty. Czyli super sa te z kolkami, własnie sie zastanawiałam czy dobrze trzymia. Ja szukam tez chusty ktora bedzie sie szybko nakładac, bo Matiska przenosze z lekarza do lekarza i jakbym miała sie bawic w supłowanie to mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pisze na raty, bo tak powolutku staram sie was doczytywac. ANIUP jeszcze radze Ci spodnie legisy. Ja nie umiałam sie do nich przekonac z racji własnie mało szczupłych nog ale powiem Ci ze wygladam duzo szczuplej niz w moich ulubionych dzwonach, albo getry i na to tunika. Wkleje swoja fotke na bloga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogolnie AniuP to grzeszysz! Widziałam fotki na blogu. Nic nie widac zebys była jakos gruba czy cosik. Twarzyczka taka szczuplutka i promienna ze pozazdroscic. Talii nie pokazałas ale na pewnoie az tak xle nie jest co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP to nie tak duzo wazysz, bo wysoka jestes, wiec pewnie Ci sie to ładnie rozkłada. I Tuncia ma racje! trzeba kombinowac z ciuchami, tzn podkreslac to, co mamy najlepszego, a np po tuniką ukrywac to, co nam sie mniej podoba... :) Fasolkowa masz racje, czasami te super foteliki do karmienia dzieci sa dla nich pułapka. Ja nigdy przy jedzeniu nie zapinam Witka w szelki wlasnie na wypadek takiego zaksztuszenia... AtilaMama no nie wiem, czy trzeba sie martwic czesta czkawka u dzieci... Moj Witek miewa bardzo rzadko... najlepiej zapytac lekarza przy najblizszej okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P weszłam jeszcze raz na bloga żeby dokładnie ci się przyjrzeć.Jesteś naprawdę bardzo ładna dziewczyną i zawsze jak oglądałam fotki to podobał mi się Twój typ urody.Ja nie widzę u Ciebie tych zbędnych kilogramów ale rozumiem co czujesz skoro mówisz ze wcześniej byłaś dużo szczuplejsza.Ja sama przy wzroście 169 ważyłam 65 kg i wtedy Mój M sie we mnie zakochał teraz ważę 54 i każdy mi mówi że jak byłam grubsza wyglądałam lepiej. Mój M tęskni za czasami jak miałam więcej kg,gada że jestem za chuda i podtyka mi słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie U nas jakas leniwa ta niedziela M z mala dalej w lozku a ja nawet sie jeszcze nie ubralam. Ale i tak pogoda do bani bo pada :( Co do krzeselek do karmienia ja po przygodzie z zakrztuszeniem chyba Kubusia od Bialej Czekoladki nie zapinam malej w szelki tylko zalozylam blat wiec mala i tak nie wypadnie a bez problemu moge ja szybko wyjac. Aniu P dziewczyny maja racje wcale po Tobie nie widac dodatkowych kilogramow. Ale tak troche to Cie rozumiem bo mamy taki sam wzrost i wage. tylko ze ja przyjecha;lam do Irlandii dziesiec kilo szczuplejsza. I tutaj zmiana jedzenia, nawykow i tak polecialo, staram sie niby ograniczac, odchudzac ale co ja poradze ze uwielbiam jesc i mam slaba wole ;) Tuncia ma racje probuj zatuszowc kg odpowiednm ubraniem. Atila, Fasolkowa Mamo Marteczko fajnie ze sie odezwalyscie. W temacie chust nie doradze bo nie uzywamy. Czkawke Emilka teraz ma juz rzadziej, ale jakos mi ani jej nie przeszkadza. Slownictwo Emilki mama, dada, baba chociaj to bardziej jako ciag sylab. Potrafi wyglosic monolog w swoim jezyklu tzn przez dobre kilka minut gada ciag jakis sylab. Nikt nie wie o co jej tak naprawde chodzi. Poki co nie przejmuje sie ze nie mowi nowych wyrazow. Gdzies mi utkwilo ze ze wzgledu na angielski taty zacznie mowic pozniej. A moze mile nas zaskoczy??? Roz i niebieski niestety w Irlandii tez kroluja te dwa kolory. Chociaz ja ubieram mala w Penneys (angielski Primark) ze wzgledow finansowych i ostatnio kupilam jej zolta sukieneczke i zielone bluzeczki. Wogole trudno mi sie bylo zdecydowac co kupic bo wszystko takie piekne a i ceny przystepne. Moze jakosciowo mozna kupic cos lepszego ale na te 2 miesiace zanim wyrosnie moze byc. I w dalszym ciagu nie dodalam zdjec bo mi ostatnio komputer fiksowal. Pozdrawiam i zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyci tyci
podobno Wasza koleżanka,przepedzona z kafeterii jak niepyszna(jagoda 365)jest w ciąży.pochwaliła się tym na jakims tam temacie.mozliwe,że to jej wytwór wyobraxni,ale jest mozliwość,że to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już lepiej z choroba dziewczyn :) co do chust to już dawno nie używam trochę za ciężko mi było jakoś nosidło tez już z 2 miesiące nie używane co do tych ciąży to mam zamiar próbować :) skoro to możne być ostatni dzwonek a bardzo chce jeszcze jedno zobaczymy jak będzie z tym tym bardziej ze jajeczkuje bardzo rzadko Foteliki do karmienia sa nie bezpieczne tez się przekonałam i nie zapinam do jedzenia a jak u Babci Milka ma taki co potem krzesełko i stolik to wstaje przechyla się wiec dokupione zostały pasy AniuP wyglądasz świetnie nie widać zbędnych kilogramów ale wiem jak to jest ja tez teraz przytyłam :( znowu 57 ważę a co do jagody to nie wiedziałam ze została przegnana jak zwykle do tylu okazuje się ze jestem z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj rowniez kroluje roz i blekit, ale mozna wszystkie kolory znalezc szczegolnie juz na maluchy w naszym wieku...ale na noworodki to niebieski, rozowy w wiekszosci co do chust, to jak malutek byl malusi to nie lubil i nie uzywalam... te dzieci, ktore kopia nozkami duzo nie lubia niby z zalozenia i u nas sprawdzilo sie. Pozniej byla proba noszenia w nosidelku ale nie lubi nic nie widziec:) tak samo jak w lozeczku i glebokim wozku, wiec proba polegla i bylam pewna, ze jak zacznie trzymac glowe i bedzie mogl byc przodem do "kierunku jazdy" to polubi i tak wlasnie bylo. Wiec nosidleko miedzy 3-7 miesiacem naprawde przydalo sie. Teraz wciaz uzywam raz na jakis czas, np wczoraj bylismy na imprezie i mialam go w noisdelku z przodu z dwie godziny i lubie to duzo barzdiej niz chuste z klokiem ktora tez mam, ale maly sie wierci i trzeba bardzo uwazac. a wczoraj zakupilismy nosidelko na plecy wiec jestsmy gotwoi na szlaki gorskie, chcielismy dzisiaj wyprobowac ale pada. wlasnie Duniu - zakupilismy rowniez maclarena techno, jedenak nowy quest rowniez nie rozkalda sie do konca i ma duzo mniejsze kolka i daszek. Z tym, ze techno ciezszy i do noszenia w reku, nie ma tej mozliwosci na ramie. no ale wybralam wygode dla malucha. No nic mam nadzieje, ze sprawdzi sie AniuP - moj M przez lata walczyl z nadwaga i stwierdzil, ze dwa tyg to czesto za malo zeby waga drgnela. Z tym, ze nie wzial pod uwage problemu tarczycy. Pamietam ze kiedys czytalam o zanieczyszczeniu organizmu, grzybicznymi infekcjami w polaczeniu z tarczyca i ze czesto pozbycie sie infekcji i odtrucie organizmu leczy problemy z tarczyca, ale nie mam zbyt duzej wiedzy w tym temacie, jednak wspominam, jakbys miala ochote wglebic sie w temat. Co do wagi ja rowniez przytylam i waga utknela na 56 i ani nie drgnie. Moja ulubiona waga to 52-54 i to dlatego, ze nie tyje "ladnie" ze tak sie wyraze. Jak tyje to glownie uda i pupa a rece i twarz i tak szczuple. Gdyby kg rownomiernie rozkladaly sie to przy wzroscie 170 wieksza waga bylaby ok. Wczoraj jak sie staralam na impreze ubrac to kany w spodnaich na udach mialam rozprasowanie ze tak powiem:) Czkawka - w brzuchu moj maluch mial przynajmniej raz dziennie, jak byl malusi tez dosyc czesto, ale teraz juz bardzo rzadko zdzarza sie czkawka. Niby to nic powaznego, chyba cos tam z ukaldem trawiennym, ale nie wgelbilam nigdy tematu u nas chyba pierwsze przeziebienie od grudnia, ale nic powaznego, wiec mam nadzieje, ze nie rozwienie sie. Poza tym bylismy na wizycie na 10 miesiecy. Zaraz poszukam tabelki. Maluch mail tez test na anemie robiony, lekarz powiedzila, ze w tym wieku test nie powinien juz wykazywac anemi, wczensiej tutaj nawet nie robia. Minimum jest 11 maluch mial 13.3 wiec jest super. Moje dziecko przy staniu rowniez czasami podwija paluszki w lewej stopie, zapytalam o to lekarza i on mowi, ze to jest ok, nic nadzwyczajnego i problem jest wtedy gdy dziecko chodzac o wlasnych silach cos takiego robi to wtedy jest temat wczesniej tematu nie ma , wiec wierze mu wszystkim chorym maluszkom i mamusiom - duzo zdrowka przepraszam, ze tak pobieznie odpisuje, ale w temacie barku czasu nic nowego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56..........5 / /7.. .7150//72 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........6/9.....8540// 70 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........9/2. ..7.600kg//71 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........9/ .......9400/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50.....9//3 . .10340//ok70 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .9//25....8600//73 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......8/ 9.......10220/72 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58.... . ...7//05..9500/76 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .10//7.....9.3//76 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......8/ 12.....9900/ 70 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56..... . 8/0 .. ..8600/71 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....8/10.. ...9400/72 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....6000//63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze przypomnialo mi sie ze to moje nosidelko przednei mozna uzywac na plecach i na boku, i na boku naprawde te zjest super wiec polecacam juz szukam jakie to http://www.buybuybaby.com/product.asp?SKU=118745&RN=7035& naprawde polecam, np babybjorn zupelnei nei sparwdzilo sie i wymienilam wlasnie na to i maly szczesliwy od poczatku. w tym sa duzo bardziej nozki rozstawione na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia jak ci zalezy na czasie to chusta kolkowa najlepsza bedzie. wazne zeby byla dobrze zawiazana, potem juz nawet jej odplatywac nie musisz, fruuu na ramie i juz:-)ja normalnie musze zrobic zdjecie jak w moim szalu nosze mala to sama zobaczysz Nemezis ty mi o jajeczkowaniu niz nie mow. Ja mam PCO, tzn ze moje jajeczka se nie uwalniaja, zostaja i tworza cysty na jajnikach. TYle testow, usg itd i 4 lekarzy mowi; nie ma peni pelnej owulacji. No i co? dzien po okresie, stosunek przerywany z prezerwatywa i jest Marianna:-P w sumie moze przez to ze jestem smarkula to sie udalo ale podsumowjac mojej jajeczka tez byly do niczego PODOBNO:-D wiec do dziela moja droga:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis na wycieczce motorkiem wokół Tatr -słowackich i naszych............piekna sprawa . Ja owszem mieszkam w gorach-goralka niskopienna ale Tatry zawsze robia wrazenie a osniezone cudo. Mama swietowala 10 miesiecy JASIA sama))))) Zdjecia na "nk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie dodalam zdjecia na bloga. Mielismy wczoraj maly wypadek tzn Emilia miala spadla nam z lozka. M ja przebieral a ja go poprosilam o zapiecie bluzki i w sumie chwila i tylko byl wielki placz. Na szczescie skonczylo sie tylko na malym sniaczku na czole. Ale stracha sie najedlismy. Joola jak tam Twoje "pogrywanie" z mezem przynioslo oczekiwany efekt??? My ostatnio mielismy powazna rozmowa w efekcie M obiecal ze bedzie mi wiecej pomagal w domu i spedzal z nami wiecej czasu. Poki co musze mu przyznac ze sie stara ale na jak dlugo zobaczymy. Nawet ostatnio kupil mi dwie bluzki, a dzisiaj bylismy w restauracji na obiedzie. Bylo bardzo milo nawet Emilia probowala ;) byc grzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Aniu....tylko Ty widzisz te zbedne kg:p no i gdybym ja tyle wazyla to bylabym very happy:D Tuncia dobrze radzi z tymi ciuchami:)ps świetne zdjęcie pokazowe na blogu:D Kasza no tak chodzilo mi o Jagode,ale dopiero jak napisalam to pozniej doczytalam jaka afera z nia w roli glownej byla:o Mantra u nas jest smyk to z sieciowek a pozniej mamy takie duze sklepy u nas nazywa sie "brzdac" a drugi"marko"duze i o wiele tansze niz smyk a najwiecej to kupuje w tesco:) Sztorm buziaki dla Jaska z okazji swieta:) ale Ci faaaajnie ,z tą wycieczką:) Goniu Emilka ma cudowne oczy i rzęsy zawsze jak na nią patrze to pierwsze na co zwracam uwagę:) piękne zdjęcie z tym praniem..hehe pomocnica mała:) cudownie wyglądacie obie. mi juz Kuba pare razy spadl z łózka przewaznie przy M., on go bierze do siebie a pozniej zasypia i nie wie kiedy maly mu leci...klocimy sie o to wiec pilnuje sie a pozniej znowu cos sie przytrafia:( Co do męza to wczoraj mu odpuscilam bylo mi go juz zal ale do wczoraj wieczora nie odzywałam się do niego wogóle albo zwracałam się z ogromnym sarkazmem wypominałam itd a w piątek pojechałam do kolezanki zeby zrobila mi paznokcie nie poinformowalam go gdzie jade ani o ktorej wroce...czekal na mnie z wyrzutami wczoraj stwierdzil,ze zrozumial i poprosil zebym odpuscila bo on juz dluzej nie wytrzyma,pogadalismy i wydaje mi sie ,ze rozumie o co chodzi a jak juz lezelismy w lozku powiedzial,ze zagrywki na tle erotycznym to bylo czyste przegiecie z mojej strony ,tak sie nad nim znecac..:D oczywiscie oburzylam sie ,gdziezbym smiala sobie pogrywac w tak prymitywny sposob:D a pozniej przytulal sie wielce wiec mu powiedzialam,ze teraz to ja mam ochote na rozmowy a nie na seks ,normalnie krztusilam sie ze smiechu jak faktycznie przestal sie do mnie dobierac ,zaswiecil nocna lampke i z mina zbitego psa czekal na moj monolog ...nie mialam sumienai go dreczyc,zreszta domyslil sie ,ze zartuje:D dzisiaj nie zapeszajac byla cudowna niedziela ,rano wzial malego na dol zebym mogla pospac,zrobil dzieciom sniadanie i poszli do kosciola ,pozniej gral z Tomkeim w pilke,po obiedzie poszlismy na spacer a pozniej zrobil grila i nawet pojechal kupic mi desperado wiec az boje sie zapeszyc ale na razie jest miod z mietą:) oki zmykam sie myc bo "pachne"grilem na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzięki za komplementy i porady odzieżowe (tunciu ładnie ci w czerwonym; myślałam o legginsach,ale nie mogę się przełamać, zresztą ja to mam 2 lewe ręce jeśli chodzi o umiejętność dobierania stroju, zero wyobraźni :( ) Z ciekawości musiałam wejść na bloga i zobaczyć z kiedy jest moja ostatnia fotka na blogu - 5 miesięcy temu, miałam 59,5kg czyli prawie mój ideał. Mój M się we mnie zakochał jak miałam 57kg. Ale nadal kocha :) Wkleję fotkę z Wielkanocy, to zobaczycie jaki księżyc w pełni jestem ;) A z rozmiarem większym to rzeczywiście muszę się polubić. Dziś miałam nową bluzeczkę i wszystkie fałdki na brzuchu i pleckach ładnie przykrywała :) joolaa od razu lepiej jak wszystcy w domu pogodzeni no nie :) mantraelle w Poznaniu jest kilka hurtownie dziecięcych, w których jest również detal. Może poszukaj w necie hurtowni w twoich okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiłam moją rodzinkę na bloga. Wkrótce postaram się wkleić więcej zdjęć Martuli. joolaa widziałam już twoje nowe zdjęcia. Ale Kubuś podobny do ciebie, ładny chłopczyk :) No i ty świetnie wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantraelle przypomniała mi się jedna nazwa sklepu w Poznaniu - Pati i Maks. Mają absolutnie wszystko. Ja byłam na diecie 5 tyg i nic, potem 2 tyg ze słodyczami i też nic :) Teraz znów bez słodyczy. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania P Boze ja tu lece wstukuje bloga mysle 'loooo grubasa pewnie zaraz zobazce'. EEEEEEEEEE...o co Ci chodzi kobieto? przeciez wygladasz bardzo dobrze, dopiero teraz widze ze marta do ciebie podobna bardziej, ten sam nos , usta,ksztalt twarzy. wczesniej mialas zapadniete podkrazone oczy, i wygladalas jak smarkula a nie jak matka. Werdykt; wygladasz lepiej, bardziej mi sie TERAZ podobasz. Nie obraz sie ze tak dobitnie ale...nie schizuj kobieto,tak jak ci dziewzyny mowia, ciuch ekstra kup (spodnice w ksztalcie litery 'A' ratuja zycie)piers wypnij i jak to sie w latach 90 mowilo; 'coco jumbo i do przodu':-) jestes mama a nie nastolatka, (nie)stety macierzynstwo najczesciej przynosi wielkie zmiany w organizmie, nie zawsze odwracalne. Ja np mam rozstepy, zanikla mi talia mimo ze jestem szczupla i mam zwisajace cycki a najmlodsza z was jestem. Jakbys Ty wygladala tragicznie, tylka nie mogla podniesc z sofy, miala cukrzyce, zadyszke z powodu tuszy; oooo to jest pood do zmartwien. Glowa do gory i nie masz sie co zamartwiac, serio nie jest zle, ba! jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×