Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Duniu centralna Polska powiadasz??? No to ja mam ok 30 km do Piotrkowa Tryb. a do Łodzi 50 km:) Zakochana Mamo zdjęcia świetne, ale ta Twoja Kornelcia się zmieniła, a ty wyglądasz rewelacyjnie. Tunciu Lusi chodziło chyba o to kiedy można podać zupkę taką już na wywarze mięsnym bo wiem że dla maluchów powinno się gotować osobno mięsko i osobno warzywa i dopiero jak się ugotują to połączyć i rozdrobnić. Mnie też to interesuje kiedy właściwie można to gotować razem??? A mojej córci coś się poprzestawiało, ma dwie drzemki w ciągu dnia pierwszą ok 2 godz.a drugą ok 1 godz. a od paru dni zasypia o 22 i śpi do 6 bez żadnej pobudki, normalnie jestem w szoku. Może dzieje się tak przez chorobę. Pierwszą noc jak miała katarek to budziła się co pół godziny a teraz najwidoczniej jakoś sobie radzi z tym katarkiem. Normalnie jestem wyspana, huraaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no alez mnie Maja dzis zaskoczyla, po pierwsze spala sama od 11 do 8 nad ranem i ani razu sie nie obudzila!! Normalnie okolo dwa razy sie budzi na dokarmianie. Wczoraj studiowalam jak oduczyc ja od tych pobudek a tu prosze tak sama z siebie. No ale to moze byc chwilowe albo miec jakas przyczyne bo drugie co gorsze obudzila sie mi z goraczka!!! Ma 38.3 C!! Oczywiscie najpierw spanikowalam no ale zachowuje sie normalnie. Zabki juz na dole jej wyszly czyzby te na gorze sie szykowaly? No nie chce panikowac ale niecierpie takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ewcisko - wlasnie chodzilo mi o robienie zupy na miesku , ale jak Tuncia juz daje i jest ok to moze zaczne robic . Po wczorajszych dwoch lyzkach rosolku nic jej nie bylo . Tuncia - zdrowka dla Ciebie i Nikiego ! MantraElle - :) ja chetnie pojechalbym do Meksyku czy na Karaiby :D a co do wyjazdow wakacyjnych - to my chyba wybierzemy sie nad nasze morze - mysle o Ustce (mile wspomnienia z lat mlodzienczych :D ) - no i mysle ,ze w sam raz nie jest to dziura i nie jest to miasto , jest tam promenada nad morzem - wiec mozna spacerowac z wozkiem . Chcialabym pojechac w drugiej polowie czerwca - nie bedzie jeszcze tloku, koloni, tylko z pogoda moze byc roznie bo w zeszlym roku czerwiec byl tragiczny. Egzotycznych wyjazdow z mala ja bym sie bala - nawet Egipt czy Turcja to dla mnie z takim szkrabem przesada - zwlaszcza w lato , przy temp ok 40 stopni ;) MOja kolezanka byla z ponad rocznym dzieckiem w Egipcie i bylo ok , ale jesli dopadloby malucha jakies zatrucie pokarmowe to jakos tego nie widze przy ich sluzbie zdrowia... Za rok planuje Chorwacje , ewentualnie Wlochy, a pozniej dopiero dalsze wojaze . Coz jakas taka strachliwa jestem ;) Na spotkanie chetnie bym sie pisala - ale ja jestem z poludnia Polski, wyjdzie na to ze pomacham Wam w drodze nad morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - obserwuj mala i jak cos to do lekarza. Przy zabkowaniu niektore dzieci goraczkuja, ale z drugiej strony jak orgaznim walczy z zarazkami to tez dzieci dluzej spia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja jak na nia tez dluzej pospala - od 16:30 (jak zawsze) do 21 - pobudka na jedzenie i zabawe :/ -tak ok 40 min, spanie do 5:15 - jedzenie , zabawa 30 min i spanie do 7:10 !!! Moze tak byc codziennie ;) i spi znowu od ponad godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to kiedy mam zaczac panikowac?? jaka temperatura jest niebezpieczna? przed chwila zaczela jeczec wiec juz myslalam ze ja cos boli ale polozylam ja do lozeczka i zasnela. Normalnie mam przerabany dzien dzisiaj, bede miala tysiace glupich mysli i podejrzen. Najlepiej to by bylo jakbym miala takiego lekarza co sie pojawial na moje zawolanie:-))) pstryk i juz jest:-) pewnie by siedzial dzis ze mna na kawie caly dzien:-) Mam nadzieje ze to albo zeby albo trzydniowka bo na chora nie wyglada. a wogole to wczoraj tez mnie Maja zaskoczyla. Zawsze jak ja usypialam to kladlam ja do lozeczka a ja lezalam obok. I jak wypadal jej smoczek albo jak go czesto sama wykladala i potem nie mogla trafic to ja jej go wkladalam i to pomagalo jej usnac. Wczoraj dla odmiany polozylam ja i zostawilam sama w pokoju, I normalnie szok, Maja po ok 10min zasnela sama bez smoczka w buzi, to samo na wieczor. Ja nie moglam w to uwierzyc:-)) ahhh idealna ta moja Maja:-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia79 no pewnie masz racje ze to przez goraczke tak przespala mi noc, czyli zadna radosc. Co do wyjazdu na wakacje to ja jestem za. Ja wogole uwielbiam podrozowac i zwiedzac nowe miejsca. I Maja absolutnie nie jest dla mnie przeszkoda, to juz moj M bardziej panikuje i mowi ze Maja jeszcze za mala na takie wyjazdy. Chetnie bym poleciala gdzies na jakies wakacje, nawet i na Karaiby:-)) Niestety w tym roku ze wzgledow czysto finansowych nie damy rady, Poza tym mamy kilka wizyt w Polsce zaliczyc i zwyczjnie M nie ma tyle urlopu, a szkoda sloneczko plaza to brzmi jak marzenie:-) Pewnie najblizszy taki wyjazd to bedzie podroz poslubna:-)) A gdzie wy bylyscie w podrozy poslubnej?? Wczoraj szukalam zespolu na necie i sluchalam demo roznych zespolow weselnych:-)) Niektore byly przesmieszne ale udzielil mi sie taki klimat polskiego wesela:-)) Mantraelle jak to organizowanie Ci poszlo? Udalo sie fajnie wszystko zorganizowac na odlegosc? Na poczatku mialysmy tabelke i tam bylo wpisane ktora skad pochodzi. Oj pamietam ze bylysmy rozsypane po calej Polsce:-)) Takze chyba kilka takich spotkan musialoby byc:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pediatra Kubusia rowniez tak jak Wy sklania sie ku temu,ze to zeby ale dostalismy skierowanie na badanie moczu zawiozlam juz go do analizy i wieczorem znowu do pani doktor,zobaczymy dziekuje Wam za rady i troske:) tez wydaje mi sie ,ze to zeby ale wole sprawdzic ,nie naleze do wrazliwych mamus ale wydawalo mi sie,ze to za dlugo trwa no i dowiem sie pozniej. Duniu moje dziecko nie nawidzi mycia ani masowania dziaselek od razu ma odruch wymiotny:D U nas tez sprawdza sie butelka po wodzie jako zabawka:) Mamo E ja mam do Piotrkowa przeszlo 200 km ale jakby zdecydowaly sie dziewczyny na spotkanie to ja chetnie:D Tuncia co Ty na to ??biore Ciebie po drodze?:p w koncu do Ciebie mam jakies 20 km Takie tam trzymam kciuki za Toske ,mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok🌼 Mantra moj Kuba np na sniadanie zje 13 malych lyzeczek kaszki ,specjalnie dla Ciebie policzylam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu ja podobnie jak Tuncia gotuje zupke na piersi lub kawałku np golebia i daje warzywa rozne a pozniej miksuje z dodatkiem odrobiny masla badz oliwy.Kuba nie przepada za sloiczkami chociaz ma kilka ulubionych wiec mieszamy raz mama gotuje raz kupne a najbardziej lubi rosol od mamy z talerza:p wczoraj dalam mu kawalek ciasteczka petitek lubis baaaardzo mu smakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja w podrozy poslubnej nie bylam:( zreszta jestesmy 15 lat razem i wstyd sie przyznac ale wspolnie na prawdziwych wakacjach takich nad morzem bylismy raz:(:(:(:(: jak jezdze to sama z Tomkiem a teraz pewnie sama z dwojgiem dzieci aleeee moj m.,obiecal ,ze w tym roku pojedziemy razem z ta goraczka to pewnie jak u mojego Kubusia zwiazek z zebami wiec nie zamartwiaj sie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........przed ciążą/wzrost...teraz....chce...forma...ciąża +?kg Sztorm..........53/158.........59,5....... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg Anaconda_a...90/173.......85.......70.........basen1xtyd z, bezsłodyczy nemezis2682...54/???..........50........54.. ......nerwy carmen37.......58/163.........59........54........spacer y+dieta..+21kg Dunia77..........64/170..........66.......64 min....duchowe wspieranie odchudzających się aktywnie joolaa............70/165..........77......70min...basen,ćwiczenia+36kg Fasolkowa m....55/162.....58.......54/55.....spacery+przemyślenia a, stres+15kg ewcisko.........81/169.........81........71......wyciągn ięta kaseta z ćwiczeniami Gonia.............65/169........65,5.......60........nic ........+10kg Biała_czekoladka...65/162.....61........53...fitness 2x w tyg. dużo wody, spacerów i karmienie piersią ..+22kg tuncia...........82/173........82,5.......75..........st res ..........25kg mama E..........68/170.........78........63......ćwiczę i dietuje w myślach.. z 25kg ganetka.........70/155.........59........55......wielkie chęci i słaba wola AniaP.............60/169.........60........57.....szalej ące hormony.+18kg wiki3010........58/156.........71........58......szlaban na słodycze i plany żeby ćwiczyć (na razie tylko plany + 23kg jagoda369....86/176..........94........80.......francusk a dieta proteinowa +22kg AtillaMama....?/170.............66.......?........ograni czam słodycze,pływam raz w tygodniu lilianka09......61/169........58.......58........karmien ie piersią lusia.79.......55/168........59,5......55.......jakas za slaba motywacja moze na wiosne rower, moze wczesniej basen +15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tabelka dla Ciebie skad jestesmy:) przepraszam mamy ktore wg tabelki jeszcze nie urodzily ale Kubus wstal i musze zmykac i nie ma czasu na szukanie innej:D NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama.....21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......W arszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn... .Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06.....38+5......3250/57...sn.....Kornelia......Kal i sz AniaP................13.06..............3310........sn.. ....Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko............13.06....40+6........3270/57....sn... ... ..Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc..... Malaika. . ........Tarnów takietam.............15.06.......40.....3090/51....cc.. .Antosia..............Lublin jolaa.................15.06..............3850/58....sn.. ......Kubuś.......Śląsk annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....M ichał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50......... .Emilia..........Limerick gonzallo.............17.06..............3550/55 ..sn.....Jaś...........Częstochowa MantraElle..........17.06.....40+2....3370/51....sn...Al ex........stany Mama E..............19.06.....40+4....3526/53....cc........Alex.. .......UK myszka79...........21.06......39+5....3200/51.....sn.... .Maja...........UK kasiulaaa25.....22.06....40+5..3450/57...sn.....Julia... ......dolnyśląsk jagoda369......23.06...40+6...3600/58...sn......Kamil... ..nowy sacz nemezis2682....24.06....??....3300/54....??.....Łucja?.. .......Maków Sztorm.........25.06....??.....3550/56.....sn....Jaś.... .......Bielsko-Biała gaanetka.......27.06......??...3500/51....sn.....Benjami n............Wiedeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chwilowo nie gotuje zupek brak sil :( ide na operacje denerwuje sie jak zostawie Milenke :( a po wypadku mala boi sie na podlodze siedziec zaraz panika :( chodzi tylko do tylu narazie wy tak duzo dajecie dzieciom a ja sie boje jakos jeszcze nie probowala normalnego jedzenia za to przepada za kaszka pure ziemiak i szpinak odezwe sie jak wroce do domu trzymajcie kciuki za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jooola dzieki za tabelke:-)) no i juz wiemy kto gdzie mieszka:-))) no i jedz koniecznie na wakacje!!!! nie ma to jak byc samemu z dala od codziennosci:-) Super sprawa, dzieciaki sie pochlapia w wodzie, duzo przezyc wiec i szybciej sie zmecza a wy z mezem bedziecie miec czas na krotki romansik:-))) oj uwierz mi warto poswiecic te kilka groszy na cos tak cudownego:-))) namezis coz ci sie bidulko stalo?? czy to ma zwiazek z tym twoim chorobskiem? co to za operacja?? oczywiscie trzymam kciuki, bedzie dobrze zobaczysz:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam o ulubionych zabawkach naszych dzieci i moja to samo, pilot, telefon, klawiatura, i z dostepnych dla niej pusta butelka po wodzie:-)) Az smieszne ze takie rzeczy im sie podobaja:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja jeszcze tym razem w "pizamach" :-) Jasiek sie bawi w lozeczku, Hania i M juz wyprawieni z domu. Mloda malo juz kaszle, w nocy prawie nic, od soboty nie ma goraczki i juz chciala - wiec poszla do przedszkola dzisiaj. Zobaczymy jak bedzie popoludniu :-) lusia_____ Jasiek zupki z miesem je juz od jakis 2 miesiecy. I co tu kryc, tylko pierwszych kilka bylo takich, ze gotowalam mieso osobno (na parze) i warzywka osobno, a potem laczylam, dodawalam wode i miksowalam. Teraz mlody juz "jedzie" na zupach wywarowych. Nie chce mi sie "bawic", z reszta skoro wcina ode mnie z talerza tez to czemu mam mu nadal gotowac osobno? ;-) Nic mu nie jest, ale ja te miesne zupki robie mu na zmiane z takimi bezmiesnymi, bo mialam na poczatku wrazenie, ze po miesnych bylo mu "ciezko" na brzuszku. Ale to zamierzchle czasy :-) i szczerze - nie daje mu sloiczkowych zup. A to dlatego, ze szybciej (i taniej) mi ugotowac nawet jak dla nas cos robie, to jemu lzejsze przy okazji :-) myszka______ skoro Maja ma taka temp dosyc wysoka, ale zachowuje sie normalnie to ja bym obstawiala trzydniowke. Owszem, moga byc i zeby, ale chyba by wtedy tez nieco marudzila, bo raczej zebole by dokuczaly. A wlasnie przy trzydniowce jest wysoka temp znikad, a dzieciak najczesciej zachowuje sie normalnie. Tutaj jest zasada, ze do lekarza trzeba sie udac jesli u niemowalaka temp przekroczy 102F, czyli 38,9C. A jesli nie i nie ma innych niepokojacych objawow to z reg trzy dni sie czeka co to siez tego wykluje dajac ewentualnie cos na zbicie goraczki, jelsi dziecko odczuwa dyskomfort (albo jesli mamusia zaczyna swirowac z nerwow, a to tez norma ;-) . No i jesli temp zniknie tak nagle jak si epojawila, a dziecko wysypia jakies krosteczki - to byla trzydniowka. Zycze zeby jednak temp zeszla bez zadnych wiekszych historii, ale spanie - niech Maji tak zostanie :-) U nas ze spaniem od paru nocek, tfu tfu przez lewe ramie, lepiej, zdecydowanie. Mlody budzi sie raz na jedzonko/picie i zasypia bez jakis godzinnych, czy dluzszych nawet ceregieli i jekow. Z reszta ja tez sie wzielam na sposob. Daje mu flaszke, smoka, otulam kocykiem i wychodze z pokoju, nie czekam az zasnie. Ide do lozka i coz, jesliby zaczal plakac to wtedy poszlabym do niego. Ale poki co - dobra nasza :-D Moze w koncu po 2 miesiacach jazdy spaniowej cos nam idzie na prosta? Pewnie do kolejnych zebow :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis___ czy ta operacja to cos zwiazane z twoja choroba? czy to jakis bardzo powazny zabieg? Oj, bidulko, jak nie urok to... Ale trzymam palce zeby wszystko sie udalo, zebys w koncu nieco odetchnela od problemow zdrowotnych (i swoich i Milenki - jak jej pupcia? co to sa te nowoczesne tetry?) i zaczela cieszyc sie malzenstwem ze spokojna glowa ❤️ kasza____ haloooooo? :-D Hehe, podroz poslubna? My wyskoczylismy na cale 3 dni w okolice... Zywca :-D Fajnie bylo, jakos tak malo realnie, bo my nieco w amoku (milosnym :-)) a poza tym w gorach, poza sezonem, jesiennych... Fajnie, tylko krotko. niestety na dluzszy wyjazd nie mielismy szans ze wzgledow urolopowych, a jakos nawet nie chcielismy chyba gdzies za granice sie wybierac :-) Natomiast urlopy wakacyjne, jeszcze bez dzieci w PL zawsze razem, z reguly na lajbie na Mazurach. Teraz, stad i z dziecmi - moje wakacje to 3 mies w PL, ostatnich pare tyg z M. Jak juz pisalam, w tym roku musze pokombinowac z jakims wypadem nad morze. Musze pogadac z siostra, bo oni z reg co roku jezdza, moze sie pod nich podczepie z maluchami. Choc to bedzie srodek sezonu, a wolalabym nieco bardziej na spokojnie i tez chodzi za mna druga polowa czerwca. Ale wtedy to chyba z mama albo tesciami... Zobaczymy co wyjdzie, na razie to gdybanie :-) Moje maluchy i tak podrozy beda mialay po uszy... 9godzin przez Atlantyka, a potem jeszcze przesiadka we Frakfurcie pewnie do Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z innej beczki. kasza, MantraElle - pamietacie nasze domysly i dyskusje na temat "epidemii" swinskiej grypy :-D Teraz juz od jakiegos czasu w WHO az huczy, ze sprawa rozdmuchana, glownie przez naciski lobbystow z frim farmaceutycznych zeby szczepionki sprzedac itp itd. :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia ja nie mysle dzis leb mnie boli zaraz mala idzier na playgroupa ona bedie w nursery a ja z mamuskami a mi sie nie chce dzis socjlizowac...buuuu;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kurcze jakoś nie potrafię się wdrożyć w tematy o jakich piszecie. To skutek tej mojej długiej nieobecności. Z tym jedzonkiem małej to powiem wam że ja jakoś kurcze się boje podawać jej rzeczy inne niż dla dzieci. Mała jest na gerberze i bobovicie. Sama gotuje dość rzadko bo tylko w sobotę i niedzielę. Niestety brak czasu. Ale odpukać malutka na razie nie choruje. Zaszczepiliśmy ja na rota a teraz planuję meningokoki i pneumokoki. ooooooooooooooooo budzi się muszę lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE - tak dobry osrodek, ale bardziej jak takiego malucha utrzymac jak on wszytsko lize i do buzi bierze pewnie wkrotce bedzie na dobre raczkowal. Poza tym woda w meksyku niby jest filtrowana w tych dobrych osrodkach, ale pewnie wciaz pozostawia wiele do zyczenia jak poltora roku temu bylismy to moj M dostal rozwolnienia...dla malucha takie rozwolneinie moze byc niebezpieczne... poza tym klimat, upaly, i insekty... do tego jak cos sluzba zdrowia i troche mi sie odechciewa. Tak faktem jest, ze to dziecko powinno sie dostosowac do stylu zycia rodzicow, ale jak wiemy jest to bardziej teoria niz praktyka, poniwaz rodzice musza bardzo dostosowac sie pod wieloma wzgeldami szczegolnie w pierwszych miesiacach i latach zycia, ale dla mnie to jest OK bo taki maluch wiele wynagradza. Wiec mysle, ze zostaniemy przy pd stanow Duniu - zatoka to jednak wciaz stany, to zmienia postac rzeczy:) jakbym miala jechac do europy to tez bym sie nie zastanwiala Duniu - pochodze z Wroclwia bede na trasie Wroclaw - Katowice (moj M z Katowic). Na pewno bede jeszcze w Szczyrku i planujemy wypad chyba nad morze. Jednak jak bysmy cos organizowaly mozna wziac pod uwage z jakiego okregu jest najwiecej osob i dostosowac sie i jakos dograc...dla chcacego nic trudnego:) dawjacie znac dziewczyny co myslicie i co by wam najbardziej odpowiadalo i jaki termin jesli chodzi o WHO etc to nawet staram sie nie interesowac.... "zdrowiej" Myszko - zdrowka dla Maji Ja w podrozy posulbnej bylam na Arubie i bylo naprawde super, polecam Organizownie naprawde poszlo dobrze a slub/wesle naprawde super. Fakt ze bylo troche pracy. Na szczescie fajana restauracja, w ktorej duzo przyjec robili i kobieta/manager wiedziala co robi i miala poczucie smaku wiec to bylo pomocne jesli chodzi o przyjecie. Pzoa tym wszytsko bylo na mojej glwie i dalam sobie rade, wiec ty z pewnoscia tez sobie dasz. powodzenia! Lusiu - jesli chdzi o wyjazdy mam podobne podejscie do Ciebie Jolu dzieki za extra prace:) moj maly czegos gestego/ sycacego to az tyle nie zje, ale np (butetrnut squash) rodzaj dyni potrafi zjesc 12 lyzek ... rzepki tez sporo potrafi Gratuluje -2 kg Nemezis - powodzenia i duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianka____ cos dla ciebie, na pocieszenie :-D Dzis w ciagu godziny mniej wiecej Jasiek: dwa razy gibnal sie do tylu z kleczek (na szczescie na gruuuuby dywan), sciagnal na siebie domowa niszczarke do dokumentow, walnal sie w czolo wajcha regulowania wysokosci od fotela przy kompie (usilnie wlazi pod fotel i w koncu sie nadzial) i malo brakowalo, a huknalby sobie balonem - jak to mowil Puchatek "peknalby sobie balonik" - w buzie (bo dorwal i zawziecie probowal ugryzc) :-) Teraz drzemie a ja juz sie zastanawiam co bedzie pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciu ja juz gotuje Mateuszkowi zupki razemz mieskiem. Pierwsze słysze ze nie wolno. Rosołki tez gotuje na skrzydełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolciu ja chetnie sie spotkakam tylko ze czasu mam mało jakos. Ale jak Ci sie nudzi to zapraszam na kawcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........przed ciążą/wzrost...teraz....chce...forma...ciąża +?kg Sztorm..........53/158.........59,5....... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg Anaconda_a...90/173.......85.......70.........basen1xtyd z, bezsłodyczy nemezis2682...54/???..........50........54.. ......nerwy carmen37.......58/163.........59........54........spacer y+dieta..+21kg Dunia77..........64/170..........66.......64 min....duchowe wspieranie odchudzających się aktywnie joolaa............70/165..........77......70min...basen, ćwiczenia+36kg Fasolkowa m....55/162.....58.......54/55.....spacery+przemyślenia a, stres+15kg ewcisko.........81/169.........81........71......wyciągn ięta kaseta z ćwiczeniami Gonia.............65/169........65,5.......60........nic ........+10kg Biała_czekoladka...65/162.....61........53...fitness 2x w tyg. dużo wody, spacerów i karmienie piersią ..+22kg tuncia...........82/173........81.......75..........stres,ciagły brak czasu..........25kg mama E..........68/170.........78........63......ćwiczę i dietuje w myślach.. z 25kg ganetka.........70/155.........59........55......wielkie chęci i słaba wola AniaP.............60/169.........60........57.....szalej ące hormony.+18kg wiki3010........58/156.........71........58......szlaban na słodycze i plany żeby ćwiczyć (na razie tylko plany + 23kg jagoda369....86/176..........94........80.......francusk a dieta proteinowa +22kg AtillaMama....?/170.............66.......?........ograni czam słodycze,pływam raz w tygodniu lilianka09......61/169........58.......58........karmien ie piersią lusia.79.......55/168........59,5......55.......jakas za slaba motywacja moze na wiosne rower, moze wczesniej basen +15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakonda widze ze Ty to wziełas sie ostro z zrzucanie kilogramow. Tzn duzy rygor sobie zrobiłas, zycze sukcesow. Ja to tam nawet nie marze o takim ekspresowym zrzuceniu wagi. Narazie od m-ca stoje w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54.......8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56.........5/ /7.. .7150//72 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......6/9.....8540// 70 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...6/7 ....11kg/73 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....7//.12 . .8700//72 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........5 /26...7300//66 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........7/ .......9800/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP................Martusia...13.06....3310/50......5//11 . . ..8520//? Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .6//15....8000//73 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...4/24..9490/70 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......7/ 5.......9940/70 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...7//05..9500/76 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .6//13...7650// gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..6.....8300//71 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53.......7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......3 /16...6600//61 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 6/0 .. ..8000/69 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....6/23.. ...8690/70.5 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 6/5 ...8300//75 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54......... /...........//... attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....6000//63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54.......8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56.........5/ /7.. .7150//72 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......6/9.....8540// 70 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...6/7 ....11kg/73 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....7//.12 . .8700//72 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........5 /26...7300//66 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........7/ .......9800/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP................Martusia...13.06....3310/50......5//11 . . ..8520//? Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .6//15....8000//73 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...4/24..9490/70 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......7/ 5.......9940/70 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...7//05..9500/76 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .6//13...7650// gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..6.....8300//71 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53.......7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......3 /16...6600//61 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 6/0 .. ..8000/69 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....6/23.. ...8690/70.5 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 6/5 ...8300//75 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/.9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....6000//63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×