Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

witam poweekendowo:) Biala Czekoladko__napewno wygladasz swietnie,jezeli roznica jest 9KG!napisalas w swoim poscie dokladnie to samo co wlasnie ja wlaczajac komputer dzisiaj mialam napisac o swoim szkrabie;) Beni nie : raczkuje,nie siada samodzielnie,nie roluje sie w dalszym ciagu:( Beni umie: trzymac nop chrupke pomiedzy kciukiem a wskazujacym,posadzony siedzi sztywno i umie utrzymac rownowage,na brzuszku wspiera sie na prostych rekach podnoszac tluw(ale albo tlow,albo bez udzialu rak pupa,a razem obie te czynnocsci jakos nie moze zalapac),mowi babababa,amaemaa(co chyba oznacza mama),porusza grzechotkami i naciska zabawki jezeli wie ze one maja jakies funkcje,daje czesc,brawo -natomiast mu sie podoba i go rozsmiesza,ale bije tylko reka o kolana;),pelza wokol siebie(tzn wlasniej osi,),lub w roznych kierunkach,ale powoli. Lusiu___u nas tez zmiana o 180st,grzecznie jedzace i zasypiajace bezproblemowo baby zniknelo i w zamian mam marnego jadka i z jedna drzemka !!!w dzien i zasypianiem koszmarnym. moze to jakis skos ,po ktorych nasze dzieciaczki beda raczkowac,mowic itp,a najwazniejsze,niech wroca dawne przyzwyczajenia do spania;):) Duniu___zdrowka dla Ciebie i Twojej rodzinki❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko__tak wlasnie podobnio jest z tymi umiejetnosciami naszych dzieci,ze w mgnieniu ucza sie czegos nowego,maja zastoje a potem szybko nadrabiaja,tez to slyszalam,wiec czekajmy cierpliwie na naszych malych gimnastykow,okaze sie;) niemniej jednak niekiedy mnie to juz frustruje,dlaczego On taki malo ruchliwy,jakby bal sie sprobowac czegos nowego,jak czytam o wyczynach Marianki,Jasia i innych malych lekkoatletow,to tezb chcialabym napisac ze juz cos potrafi,ze jest pionierem w czyms;). a co do wagi ja po ciazy waze mniej niz przed,ale ja bylam gruuuuba,wiec te 10 kilo to byl mus,a teraz wazylam 59kg po porodzie a sa juz 63!!!!!dostaje juz szalu z ta moja waga,a powinnam wazyc 55 max! lece maly B. na puzzlach znudzony:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, to my dwie takie kluseczki jestesmy!!! A sprawdzalas tarczyce? bo moze my cos nie tak wlasnie z tarczyca mamy? Mam isc do lekarza za niedlugo to i o to sie zapytam! Czekoladko - swietny zawod!!! Bo bardzo wszechstronny, wszedzie mozesz sie zachaczyc :) a do czego bylby przydatny angielski? Ja od dawna rozpatruje jakies pomysly na wlasny interes, ale niestety pracuje w branzy bardzo specjalistycznej choc wyksztalcenie mam tez wszechstronne ... U nas tez zmiany temperamentu - na pewno zwiazane to jest z pomieszaniem rutyny, inna byla w domu i inna teraz w zlobku. Dawniej Olenka spala mi ladnie od 12 do czasem az 14.30 a tu nagle tylko 30 min wyrabia a potem chce isc spac okolo 17 na niekrocej niz godzine .... z jedzeniem tez pokrecone, no ale kiedys wyjdziemy na ta prosta, i ona i ja ;) I odkrylam ze w jej jezyku 'yma' znaczy mama :) okej, ide popracowac bo w tym tygodniu to juz mi nie ujdzie, musze sie wykazac :o milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E, faktycznie tarczycę muszę sprawdzić, moja mama miała z nią problemy, a nie wiem czy to jest dziedziczne??? Ganetko ja właśnie też mam takie wrażenie że moja Wiki się boi czegoś spróbować, mobilna nie jest prawie w ogóle pełza tylko do tyłu lub kręci się wokół własnej osi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa , AniuP fajnie, ze sie odezwalyscie! Fasolkowa, mnie tez brakuje tego slonca wiosennego! ehh.. jeszcze tylko max 3 miesiace i bedziemy sie grzac w sloneczku :) a przynajmniej ogladac zielona trawke :) AniuP dobrze, że lepiej ze zdrowkiem u Ciebie! Ale zazdroszcze tego sloneczka i ciepelka!!! Duniu i jak Hania? mam nadzieje, ze goraczka spadla i jest lepiej! Aj te chorobska! Lusiu co do moich cwiczen to nie jest zle, ale tez zatrzymalam sie na 1 dniu 6W :P ale czasu mi tez brakuje, no i kondycja juz nie ta.. postanowilam sobie codziennie cos pocwiczyc, nawet kilka glupich sklonow :) Gonia alez ta Twoja cora ma cudowny usmieszek i przesliczne oczka! Te rzesy takie dlugasne!!!! sliczne zdjecia! i faktycznie, taka slodka kluseczka :D no i dobrze! Biala_czekoladko, Ewcisko, Ganetko, moj tez nie raczuje, a przeciez jest majowy!!!! fakt, czolgajac sie zaiwania rowno :) no ale to nie raczkowanie. Witas tak smiesznie wyciaga jak najdalej lewa raczke do przodu i prawa noga sie odpycha! :D Nie siada taz sam dobrze. Moze 2 razy mu sie przytrafilo ze usiadl na chwilke, ale podpieral sie dobrze jedna reka. Nienawidzi niekapka, a na dodatek ostatnio znienawidzil tez soczki :Dl ale wola " mama, "nuci sobie'" "neneneenana", uwielbia wlaczniki(wlaczanie wylaczanie swiatla), potrafi "powtorzyc po kims jakas czynnosc, tzn np jak ktos o cos zastuka, np o stol, to on lapka tak samo robi :) .. Podsumowując, ja mysle , że nie ma sie o co martwic!I moze z dwa tygonie i nasze dzieciaczki bede nam uciekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen__masz racje,ja tez podczytalam jakies kilka tygodni temu majowki2009,tam juz 2-3 dziewczyny,sa w odmiennym stanie...dla mnie bardzo szybko,chyba zeby sie przytrafilo,ale tak kilka m-cy po ciazy juz znowu,to duze obciazenie fizyczne i psychiczne,ja sobie nie wyobrazam,ale podziwiam kobiety;) moj pelzacz jak juz pisalam w piatek daje sie we znaki z marudzeniem i niespaniem w dzien,wieczorem znoiwu zle zasypua,nie chce smoka,(a bez niego nie umie zasnac),placze,chce na rece...spolokjne,relaksacyjne wieczory byly kiedys...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu__Emilka czaruje usmiechem👄,a tak z wygladu to ona zawsze mi sie szczuplutka wydawala,a tu teraz troszke cialka nabrala,dobrze,bedzie wyrastac miala z czego. ja jak zwykle na raty zeby mi posta nie zzarlo;),jak to sie mi czesto zdarzalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnaaa___Michas co fotka to slodszya co filmikow,to znam to z autopsji;),chcemy sie czyms pochwalic perzed rodzina badz znajomymi,a maly jakby nie wiedzial o co chodzi,to Michas niesmialo ale i tak ladnie pokazal co juz umie,brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała czekolado właśnie dlatego nie ćwiczę tych często polecanych, tylko dolne i skrętne ( nie wiem, brzucha? tułowia?) w każdym razie te co mamy z boku :) poza tym mam obydwa kolana po urazach, jedno po operacji, to już w ogóle odpadają klęki, przysiady i temu podobne ćwiczenia Moja Tosia podobnie jak wasze dzieciaki, jest ostrożna, ale już niestety coraz mniej. Najbardziej interesuje ją to co nie powinno :( czyli kable, drzwiczki od piekarnika i inne tego typu rzeczy. W sobotę cwaniara stanęła koło laptopa, aż byłam w szoku, nie chce raczkować, a stawać już tak! Ale teraz z innej beczki, chyba na całego idą u nas zęby, bo maruda, ślinka i gorączka pow 38. Tylko, czy przy ząbkach może być taka temp? I czy Wy dawałyście coś dzieciaczkom od temp i przeciwbólowe? Czy tak jak kiedyś, na rosnące ząbki nic się nie daje? Idę, bo obudziła się i płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takietam_mnie lekarz powiedzial,ze goraczka przy zabkach to max.38.5 st,ale najczesciej mniej,nioe wiem czy to zgodne z prawda ale pisze to co on mowil,moze rozwieje watpliwosci co do goraczki u Antosi. dzis znow,zagladajac widze swoj wpis jako prawie ostatni,hmmm....ale po 16ej moze bedzie jakas relacja bezposrednio z texasu od Dunii,jak tradycja nakazuje:).Duniu,jak zdrowko,zoladek pozwala w koncu jesc?a Hanina goraczka juz spadla? pozdrawiam i moc cieplych usciskow przesylam❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hophop...pracujace mamusie pomachajcie Fasolkowa,Wiki,,jeszcze tylko troche i do domku,no u Mamy E i Goni godzinka dluzej do przepracowania i poniedzialek w pracy z glowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu ale Emilka ma słodki uśmiech :) jejuniuuuu jak zimnoooo :( Mam włączone centralne i dogrzewam kaloryferem na prąd bo nie było nas pół dnia w domku i tak sie wychłodziło :/ Michaśko tez nie raczkuje i sam nie siada, ale francuz mały też leżeć nie będzie, trzeba go podnieść tzn pomóc bo do połowy sam sie podciągnie a potem purpura na twarzy :D i najchętniej by przesiedział cały dzień albo ..... stał pod biurkiem ;) am stoi opiera sie o deskę porzeczna i ogląda kable szczęśliwy jak by w totolotka wygrał, ech i po co rodzice kupują zabawki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu ale Emilka ma słodki uśmiech :) jejuniuuuu jak zimnoooo :( Mam włączone centralne i dogrzewam kaloryferem na prąd bo nie było nas pół dnia w domku i tak sie wychłodziło :/ Michaśko tez nie raczkuje i sam nie siada, ale francuz mały też leżeć nie będzie, trzeba go podnieść tzn pomóc bo do połowy sam sie podciągnie a potem purpura na twarzy :D i najchętniej by przesiedział cały dzień albo ..... stał pod biurkiem ;) am stoi opiera sie o deskę porzeczna i ogląda kable szczęśliwy jak by w totolotka wygrał, ech i po co rodzice kupują zabawki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za mile slowa o Emilce. No ostatnio troche poszybowala w gore. Tzn w dalszym ciagu nie dorownuje niektorym maluszkom ale wg siatki centylowej to nastapil maly skok, no i tak sie tez lekko zaokraglila. Biala Czekoladko sprzedawca powiedzial tylko ze dziecko powinno miec co najmniej pelne 9kg. I to ze nogi wystaja nie ma zanczenia. Jezeli glowka jest ponizej krawedzi fotelika to w dalszym ciagu jest dobry. Tylko ze akurat pora taka ze nasze maluszki w grubych kurtkach wiec im pewnie ciasno. No ale poki co czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberk, klaniam :-D Ja dzis z opoznieniem, bo przy poniedzialku troche musialam powisiec na telefonie od rana. No i zeszlo :-o Ale wyprostowalam to co chcialam, dowiedzialam sie tez co i jak, wiec nie bylo tak zle :-) Tylko sluchawki mam na chwile dosyc. Dzieki za zyczenia zdrowka. Ja juz na chodzie, cos mnie jeszcze "czysci" ale obstawiam wlasnie wiruska paskudnika jakiegos, jego ostatnie chwile. Na szczescie moge juz jesc normlanie, bo ja sie nie nadaje na 3 dni glodowki ;-) Hania nadal goraczkuje, choc moze juz nieco jest lepiej. Zobaczymy jak to bedzie dzis po poludniu i w nocy. Jesli nie bedzie lepiej, to jutro pediatra, bo 3 dni wysokiej goraczki (gdy ma ok 39C to daje jej "zbijacza") wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala czekoladko____ faktycznie masz mocno wszechstronny kierunek. I pracujesz "w zawodzie" w naszej szanownej telekom? takietam_____ moze byc wysoka goraczka przy zebach, choc to chyba zadkosc. Natomiast jesli idzie w gore goraczka to koniecznie daj cos na zbicie. ja nei wiem co sie stosuje w PL, ale jak odwiedzisz apteke to ci na pewno doradza jakis syrop przeciwbolowy-przeciwgoraczkowy (bo to zazwyczaj razem). Natomiast wiem, ze czesc dziewczyn na bolesne zabkowanie stosuje czopki Vibrucol (to homeopatyczne leki) i niektorym dzieciakom pomagaja jakos to przejsc. Ja poki co "jade" tylko na zelu do dziasel, a Hanka to wogle zabkowanie przechodzila bezobjawowo. A co do teroii, ze na rosnace zeby nic sie nie daje... Coz, jak masz nerwy i cierpliwosc i sile patrzec jak sie dzieciaczek meczy to teoria nadal prawdziwa :-) Natomiast jesli mozna choc troche ulzyc maluszkowi, tym bardziej, jelsi widaomo ze to zabki? ewcisko____ masz racje. U dzieciakow nie nadarmo nazwano to "skokami" rozwojowymi. Bo to faktycznie, z dnia na dzien potrafi sie tyle pozmieniac. Sama przeciez pisals nie tak dawno temu ile Wiktoria sie nauczyla w przeciagu paru dni. Teraz tez tak bedzie, zobaczysz. Nadgonia dzieciaki ze wszystkim :-) U mnie Hania dlugo miala okres bujania sie w przod i w tyl na czworakach (lusia, twoja Ewa teraz tak ma, prawda), oj z miesiac chyba tak sie bujala, ale nie ruszyla na czterech. A mlody, pare dni i wio. Takze roznie to bywa a poki co, naprawde cieszcie sie ze jeszcze nie musicie latac za maluchami po katach :-D A w temacie: Kasza cos ostatnio cicho siedzi, czyzby Marianka znowu dawala czadu tym razem juz na dwoch, w pionie? Co tam slychac nieco nizej w Texasie? Tez u was pada....? annnnnna_____ zgadzam sie, cos w "pod biurkiem" jest. Ciagnie te maluchy do kabli. Ciekawe, czy z udawanym, niby kabelkiem bylaby taka sama wtopa jak z zabawkowymi komorkami, portfelami - dzieciaki je z reguly ignoruja i ciagna do prawdziwych :-) Jaska wygrzebac spod biurka komputerowego to jest walka jakby mial 10 rak i co najmniej tyle samo nog, a jakby mogl to chyba by jeszcze gryzl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko "macham". A u nas nie ma ani postępów w motoryce ani w gadaniu. Co prawda mały nauczył się klękać i zasówa pełzając, tak jak już pisałam najczęściej goniąc psa. Rączkami bardzo ładnie chwyta ale to już dawno. A z gadaniem to daleko w lesie, tylko jakieś dziwne krzyki. Ale ja się nie przejmuje mój maluszek jeden z najmłodszych więc ma czas. U nas już widać białą kreske na dziąsłach, będzie lada dzień ząb. Gorączki Minik nie ma ale widac, że trochę go boli to przed jedzeniem i snem smaruje żelem znieczulajacym. Mamo E ja też działam w dziedzinie HR i tam angielski to podstawa. Większość lektur, raportów i wszystkiego "z czym to się je" jest w języku angielskim. A po drugie to u nas wiele jezcze w tym zakresie do zrobienia, wiedze i wzory trzeba czerpać z zachodu. Każde ogłoszenie prcy w HR jako jedno z wymagań ma znajomość języka angielskiego a u mnie też z tym kiepsko i napewno musze to nadrobić. U mnie "6" ciąg dalszy ale już z założenia jak zaczełam to w niedziele zaplanowałam wolne i wczoraj było wolne a dziś ciąg dalszy. Odkąd ćwicze i poszłam do pracy tz.w ciągu tygodnia schudłam 2 kg, dziś dopiełam się w marynarce, której tydzień temu nie mogłam zapiąć. Mam nadzieję Duniu, że i Ty i Hania już dojdziecie do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu katar mnie wzial, juz wiem, ze bede miala cudowna noc :/ ale co tam, byle tylko maly sie nie zarazil ode mnie... Duniu ojjjj Podobno bananki na takie rzeczy i winogrona... zdrowka dla Ciebie i Hani!!!! Wiki! ale Ci fajnie z tymi kilogramami :) ja czekam na wiosne, bede biegla z wozkiem to schudnę :)A z 6W nadal na etapie 1 dnia :P jestem, ale nie zapominam o cwiczeniach na posladki i uda :P Ciekawe, kiedy zobacze jakikolwiek efekty :) Taaa , kabelki :) u mnie tez to najlepsza zabawka i nawet poswiecilam jedna klawiature na zabawke :) a niech sie dziecko cieszy :D No wlasnie Kasza! halooo A! juz wczoraj mialam pytac , dziewczyny z hameryki, u Was faktycznie takie snieg straszne???? , że niby armagedon sniezny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E, to Wiki odpowiedziała juz na to pytanie z angielskim;-) Duniu, W TP w pewnym stopniu zajmowąłam się rzeczamiz wiazanymiz e swoim zawodem, bo zajmowąłam się min, komunikacją w projekcie, pisałam teksty do biuletynów, cały proces(plan)komunikacji danego projektu tworzyłam, strony informacyjne i komunikacja wewnętrzna w projekcie, więc coś tam było, ale ja tam nie wracam, temat dość skomplikowany..hmm jakby to w skrócie, jestm zatrudniona przez inna firmę i świadczyłam usługi dla TP przez 3 lata, więc teraz, gdybym chciała wracać to musiałabym znów proces rekrutacji przechodzić, bo tamten projekt już się zakończył i koordynowałabym pewnie jakiś inny, a nie chcę tego robić...będę szykać z zapałem innej pracy,a el narazie NIC, nawet jednego tel;-( Moj Kuba też porzybija piątkę i klaszcze, w sumie to tak marudzę, ze nie raczkuje, ale też się przemieszcza, pełza i kręci się wokół wlasnej osi, w sumie to też dociera tam gdzie chce, tylko po swojemu. U nas na topie są piloty, telefony, kalkulator, a z tym niekapkiem to czekam, żeby było tak jak u Kaszy, ze pewnego dnia podejeę, a kubeczek pusty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, no właśnie ja się głownie zastanawiam nad zmianą fotelika ze względu na to, że tak mu ciasno w tych ciuchach i sie ruszać biedaczek nie moze;-(mój to 9kg już raczej przekroczył...hmm musze pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_ 29
Witam z rana przy kawce :) Filipowi wyskoczyly na twarzy dzis 4 takie krosty jakby komar ugryzl. Na reszcie cialka nic nie ma i siedze i mysle od czego to bo komarow to u nas teraz nie ma :P Co do kabelkow - no u nas tez rewelacja :) A wlasnie lobuz wieze popsul bo mama w komputer zapatrzona Milego dnia mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poogladalam blooga dzieciaczki wszystkie super :) Wkleilam bardziej aktualnego mojego klocuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu Emilka faktycznie troszke przybrała, ale ona ma takie subtelne rysy, ze zawsze bedzie wygladac jak slicznotka. Chyba jest do Ciebie podobna. A jakie ma długie rzesy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale wiecie co? Pocieszyłam sie. Myslałam, że moj Mati tylko taki grubasek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shila2 ale masz cudnego małego strażaka w domu ;) Zdrówka dla Duni i Hani 🌻 W sprawie ulubionych zabawek to moje dziecko na dzień dzisiejszy pokochało folię bąbelkową do pakowania, ucięłam mu taki kawał jego wielkości i miętoli do bólu ;) Czy Wasze pociechy tez wyłączają wszystkie grające zabawki? mój młody za punkt honoru sobie stawia jak coś gra to to wyłączyć, tak dłubie przy tych wszystkich pstryczkach i przełącznikach aż mu sie uda, nie interesują go melodyjki i inne klawisze tylko właśnie w każdej zabawce ten od dźwięku. A ja dalej nie mam @ już sie zaczynam bać, organizm mi wariuje na maxa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnnna, no to milosnik ciszy ci rosnie ;) A o @ sie nie martw, organizm sie pewnie jeszcze przestawia. My co prawda juz nei jestesmy 'zaraz po porodzie' ale tak jak kiedys mowilysmy, 9 miesiecy w ciazy, 9 miesiecy dochodzenia do siebie ;) Ja natomiast od dwoch dni mam bole miesiaczkowe a @ skonczylam tydzien temu ... Shila, no przystojny ten twoj strazak :) no i rzeczywiscie ladny klopsik :) samo zdrowie!!!! Goniu, Emilka czarujaca!!! Ach te rzesy!!!! I jak ladnie sie usmiecha do kamery! Alex nie lubi zdjec (tak jak i mama) natomiast Duza od malego pozowala :) Czekoladko, moj niekapek (jest chyba firmy NUK, ale nie dam sobie glowy uciac i nie moge znalezc na necie) ma sylikonowy tak jakby smok. Na poczatku Alex sie bawila i uzywala do gryzienia ale jak jej poleciala woda przy takim gryzieniu dwa trzy razy to zalapala i teraz sama sobie bierze w lapki i pije :) My dzis nocke zarwana mialysmy, ida chyba nastepne zeby - od 2 do 4 Mala nosilam, a o 6 nie ma mocnych, budzik zadzwonil. Teraz w pracy na stojaco zasypiam bo glupia poszlam spac o 24 😠, okropne uczucie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę od końca i co pamiętam... Mamo E tobie ten niekapek z NUKa nie kapie? Bo nam leje się, nie tylko kapie :) ale Antosia go doi paluszkami, to jak ma niekapać :P My przesiałyśmy się w fotelik 9-18 w grudniu i to był strzał w 10, mała nareszcie zadowolona zawsze z jazdy. Nam też pediatra zakazała z jednej strony, że mysi być dopasowany, nie za duży (luźny) a z drugiej doradzała, ze skoro w tym małym ciasno. A wtedy Tosia była taki pulpecik i w kombinezonie nie mogłam jej nijak wcisnąć :) Dziewczyny, czytam, ze ćwiczycie i chudniecie i łapię doła ;( nie mogę się zmobilizować w żaden sposób do ćwiczeń Co do naszych ząbków, temp dochodzi wieczorami do 37.9 nie więcej, smaruję dziąsełka (jeśli uda mi się wsadzić paluchy moje), daję na noc przeciwbólowy syropek. Nocki mamy jak na razie spokojne, tylko gorączkowe. Ale tak na moje oko to dziąsła na dole i górze są czerwone, gorące i miękkie. Jeśli do czwartku, piątku nic nie wyjdzie na wierzch, to chyba jednak zaliczymy pediatrę. Duniu współczuję rewolucji żołądkowych i temp Hani. Do tych bananów spróbuj odgazowaną colę. Mnie zawsze pomaga. Nawet w ciąży piłam colę na zgagę i wstyd się przyznać, ale czekałam na ostatnie usg przed cesarką a mąż trzymał puszeczkę, że niby to on pije :) Wszystkim życzę zdrowia i bezpiecznych kabli dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee ale mnie zatkalo! nie mam nosa!tylko cos w rodzaju zepsutego kranu... ojjj Shila faktycznie, duzego masz juz chlopaka :) a Tobie bardzo korzystnie jest w takiej grzyweczce :D MamoE wspolczuje tej nocy i teraz wyobrazam sobie jak sie czujesz w parcy! ojjj trzeba bedzie sie dzisiaj wczesniej polozyc, co? :) niech Ci dzisiaj praca lekka bedzie :) Annnnnnna a kto nie lubi folii babelkowej :D heheh Takietam najtrudnij jest zaczac cwiczyc :) ja tez sie nie moglam zmusic, ale sie udalo i cos tam sobie codziennie cwicze, i mam nadzieje, ze nie przestane. Nie chce jakos specjalnie sie meczyc, ale wlasnie troche z tej 6W, troche innych cwiczen na inne czesci ciala...wierze, że jakis minimalny efekt jednak bedzie za niedlugo widoczny :) Tunciu a jak tam zdrowie Matiska? juz skonczyl antybiotyk? zdrowka zycze ! A Niki ma sliczne te loczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×