Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Mamo E, ja tu już 4 niekapki przerobiłam, z silikonowym ustnikiem, ze twardym, różne kształty itd. a on dalej swoje i czai, ze z tego leci picie, bo mu wyciągnełm kilka razy ten zawór, żęby zobaczył, że ma pić, to wtedy pije, ale jak mu przechylam. Kika razy przez pomyłke pociąnął, ten jeden wydaje wtedy charakterystyczny dźwięk,więc wiedziałam, ze leci na pewno i już cała zadowolona, ze czai o co chodz, a potem znów to samo i tak w kółko;-(Może powinnam przestać przystawiać go do piersi jak chce w ciągu dnia tylko zastępować piciem, bo w sumie jak sie napiej mleka to nie chce mu sie pić...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takietam, my mamy inny niz twoj NUK (widzialam na zdjeciu). ten twoj kubek to mialam z Duza i bylam bardzo niezadowolona bo dziecko ciagle sie oblewalo. A qrka nie moge znalezc na necie tego co mam ale on nie ma zadnych zaworow tylko tak ustawione dziurki ze trzeba possac lub przygryzc zeby plyn lecial. Zrobie zdjecie w domu i wam pokaze bo wcale nie mam pewnosci ze to NUK. Czekoladko, widac Kuba tez z tych 'wygodnych' :) Ja za nic nie moge Alex przekonac do brania jedzenia do buzi 😠 ona lyzke juz sama probuje ale chrupka to sobie tylko w lapce obraca a potem patrzy sobie jak spada na podloge - acha, to tez jej ulubiona zabawa, rzucac zabawki, lub cokolwiek padnie pod reke, na podloge (to jak siedzi w krzeselku) i patrzec jak spada :o Carmen, oj bidulka ty tez z tym katarskiem :o a ja coz, barrrrdzo powolna dzis jestem.... zobaczymy czy mi bedzie dane wczesniej spac isc :o Duniu, hlender, za kazdym razem jak chce napisac to ktos cos przyjdzie i powie (i ja oczywiscie musze sie ukrywac z wami) i zapomne 😠 BRAT - to dieta do stosowania przy biegunce i wymiotach. Dziewczyny, pamietajcie bo dziala: B - banany R - ryz A - applesause, gotowane jablka T - toast, stostowany chlebus, niestety suchy w przypadkach kiedy nic nie mozna utrzymac na zoladku, woda z rozgotowanego ryzu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E, moj też chrupki tylko przekręca w każdą strone i ogląda a z wcinaniem średnio;-) z zabawakmi tak samo, jak siedzi w krzesełku, to zadowolony jest do momemntu jak jeszcze ma co wyrzucać, potem ryk;-) aaa i co śmieszne, jak nie wyrzyci wszytskich to wciska je między siebie a krzesełko, ogólnie do momentu jak wszytsko nie zniknie z tacki, a potm wrzask, że mu niewygodnie ja patrze a ona kilka zabawek powciskane ma miedzy nóżkami, za pleckami, między krzesełkiem a boczkiem, ale sie smiejemu z niego, że tak ukrywa te zabawki;-) To ja też załaczyłam kilka fotek ze świąt i jakieś tam na szybko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tylko si pochwalic Jaś zaczał raczkowac ma dokładnie 7 m-cy i 2 tygodnie... Fajowo...lazi po calym pokoju)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tylko si pochwalic Jaś zaczał raczkowac ma dokładnie 7 m-cy i 2 tygodnie... Fajowo...lazi po calym pokoju)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam z kawusia :-) U nas chyba wychodzimy na prosta. Hania od wieczora wczoraj goraczki juz nie ma. Musze ja potem obejzec, czy nie ma zadnej wysypki. Bo cos mi sie widzi, ze to mogla byc trzydniowka. Nagle sie zaczela, wys goraczka, rowno 3 dni trzymala i nagle odpuscilo. A juz sie dzis do pediatry wybieralam. Ale jeszcze jest na obserwacji Hania i siedzimy w domu. Gonia____ fajniutka Emilka :-) Teraz to juz wiekszosc naszych babli takich kluseczkowych. Taki etap :-) Ale mloda oczy ma zabojcze! shila_____ twoj Filip w tym zimowym kombinezonie to prawie wiekszy od ciebie :-) I patrzac na to zdjecie przypomnialo mi sie jak to bylo u mojej przyjaciolki. Ona drobna, maz tez drobniutki, a jej synek w wieku naszych maluchow - duuuuuuuuzy, a tylko na cycku byl do pol roku. A teraz, zwykly osmiolatek. Aha, w rodzinie i jej i meza tez nie bylo duzych osob, podobnie jak u ciebie. Taka wiec moze "uroda" tych naszych koloskow :-D Ja tez mialam niekapek z NUKa ale przy tym jak go Jasiek z zamilowaniem i wrodzona delikatnoscia traktowal, to ile razy z niego pociagnal, tyle razy "podwijal" sie silikonowy smok i zaczynalo sie niemalze lac bokiem. To byl pierwszy niekapek, kupiony w ciemno i potem, jak wam tu go wklejalam to poczytalam opinie, ze niekapek to on sie tylko na papierze nazywa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen____ zdrowka. Niech ci sie "kran" szybko odetka :-) Jak tam plany malzenskie? Jest jakas szansa, ze spotkasz sie z mezem niedlugo? shila_____ gratuluje raczkowania. Teraz kochana, to oczy dookola glowy i chwila oddechu gdy mlodziez spi :-) Takietam_____ taka goraczka to moga byc faktcyznei zabki :-o Dopbrze, ze chociaz nocki macie spokojne :-) A z cwiczeniami tez tak mialam, za nic nie moglam sie zmusic. Patrzylam na nasza tabelke "kilogramowa" co robia inne dziewczyny i .... nic na mnie nie dzialalo zachecajaco. Az w koncu nadszedl taki moment, ze sie zachcialo. No i teraz codziennie rano cos tam sobie cwicze. Troche z tej 6w, ae tez nieco pozmieniane bo wlansie tez robie brzuszki na miesnie skretne tulowia, plus pare innych. Ja wiem moze 20-25 min, ale mam nadzieje, ze wejdzie mi w nawyk. Bo czasmi musze sie jeszcze znmuszac ;-) U nas coraz blizej do wylazenie gornych jedynek a zaraz potem wyjda dwojki. Wlasnie stanal przy krzesle komputerowym i piluje podlokietnik :classic_cool: A wlasnie mialam zapytac. Czy wasze szkraby tez tak wszystko obdrapuja? Nie pamietam, zeby hania tak drapala kazda mozliwa dostepna powierzchnie. Jasiek - wszystko. Nie wiem czy sprawdza dzwiek, jak sie czuje pod palcami - pewnie i to i to. Tyle, ze M trafia jak mlody zaczyna cwiczyc palce na skorzanej kanapie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek zarowno wyrzuca zabawki na ziemie i probuje juz mowic przy tym "bach", jak i wciska je gdzie sie da w foteliku. Ale najwieksza radosc jest jak sie uda cos wykipowac za burte z lozeczka, albo z "zagrody" (ups, porawnie politycznie mowiac, z kojca :-) Biala czekoladko_____ twoj Kubus tez sie zmienil. Alez te wszystkie dzieciaczki sliczne, kazda "odslona", kazdy etap pokazuje nowa twarz. Ja tez dzis cos wrzuce z nowszych fotek, bo juz mnie tesciowie scigali, ze cos zdjec nie dostaja. Fakt, ostatnie to byly swiateczne :-O A jeszcze patrze na te zimowe ubranka maluchow i tak sobie mysle, ze gdybym Jaska miala w cos takiego puchatego zapakowac to by sie wsciekl na maxa :-) Ja wiem, ze nie przyzwyczajony, bo nie ma potrzeby, ale on generalnie nie lubi jak go opatulam. Wystraczy grubsza bluza na wierzch a mlody dostaje krecka przy ubieraniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE zapamietane, BRAT, pewnie nieraz sie przyda ;/ :) dzieki! Mam nadzieje, ze wlasnie milo wypoczywasz :) Sztorm! gratulacje! :)dzielny chlopak :D Duniu, dzieki! :) co do M. to tymczasowo odlozony temat przeprowadzek :) i dobrze !ajjj te plany :)... A co do drapania, to Wito tez, bardzo chetnie :) czy to bluza, gazeta, sciana...poduszka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen, wlasnie mam te '5 minut' :) 🌻 ale zaraz rusze pupe, kapac jedna druga, przygotowac rzeczy na rano dla tatusia i potem moze sie uda wczesnie do lozeczka :) Dobrej nocki wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila super Filipek wyglada w tym kombinezonie taki maly niedzwiadek. Co do problemow zoladkowych to tutaj nawet lekarze zalecaja i podaja w szpitalach ... rozgazowany sprite. Mi to sie troche dziwne wydaje ale... Duniu Emilka tez uwielbia drapac a najbardziej stol (mamy taki szklany z kanty sa metalowe i ona ten metal tak drabie, dzwiek jakby ktos pilnikiem przejechal az dostaje gesiej skorki od tego. Ja tylko na chwile bo gotuje pierogi. Jakby ktoras miala ochote zapraszam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie kurowlam z kolei tutejszym sposobem: cola i paluszki. Ale to jak juz moglam spojrzec na jakikolwiek produkt spozywczy :-) Nie to ze latalam non stop. Cale szczescie - nie, ale mialam takie bujanie zoladkowe, ze kuchnie mijalam z daleka :-) Dzieki za rady. Gonia_____ jakie pierogi? Glupie pytanie z mojej strony, bo ja w zasadzie to na kazde - jak w dym :-) Kasza - hop hop? Marteczka_____ napisz, plizz, choc pare slow co u was slychac. Mam nadzieje, ze z twoim zdrowiem lepiej w nowym roczku ❤️ nemezis____ jak tam, juz po zabiegu? Zycze, zebys szybciorem wrocila do formy i zeby bylo lepiej niz przed oczywiscie ❤️ Dzieciaki spia, M polecial troche sie "posportowac", a ja ide zrobic male spustoszenie w lodowce. U mnie niejedzenie po 18-j odpada z zalozenia. A jest jakas dieta, ktora propaguje niejedzenie do poludnia? Na taka ja se pisze w przedbiegach :-D Wiem, wiem, niezdrowo, ale co ja poradze. Tak mam, w genach, po mamusi.... i cos mi sie widzi, ze Hanka tyz bedzie w temacie sniadania po mamusi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Sztorm - gratuluje raczkowania ! Moj niekapek z nuka - kapie ! zreszta Ewka nie chce z niego pic, z tomee tippe mamy taki treningowy i tez nie podchodzi malej, chce teraz kupic lovi 360 moze ten spodoba sie. Ewka tez ma dziasla na gorze czerwone - marudna na calego, budzi sie w nocy z placzem, wczoraj strajowala i mleka nie chciala pic - niech juz wyjda te zebole ! Takietam - u mnie tez z mobilizacja kiepsko :/ Przez week mialam przerwe w cwiczeniach, wczoraj kolejna... slomiany zapal to malo powiedziane ;) MamoE - zrzucanie czego sie da i gdzie sie da to tez ulubiona zabawa mojej malej ;) Dunia - moja nie drapie , no moze za wyjatkiem mojej twarzy ;) - lubi stukac sobie po wszystkim co sie da. I juz wiem o co Ewce chodzilo z tym przemieszaniem sie do tylu w pol siadzie - od przedwczoraj robila jakies szpagaty, wczoraj juz z jedna noga do przodu i w koncu hurra wczoraj wieczorem pierwszy raz samodzielnie usiadla sobie :) Dzis juz rano byla powtorka wiec to chyba nie byl przypadek ;). Raczkowac dalej niet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia - ale z Twojej pyzolek zrobil sie :D No i prosze jak nabarala cialka to i zaraz wiecej radosci na twarzy ;) I jakie ma ldugasne rzesy :) Shila - faktycznie Filip w tym kombinezonie to olbrzym !!! :D Dunia - szukam tych nowych zdjec i co ? nie ma ! ;) Biala_czekoladko - jaka ty jestes szczupla ! Ja tez tak chce ! Wszystkie nasze bable sa przekochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddałam się i kupiłam chodzik,sama jestem na sioebie zla ale coz.... i to była bardzo dobra decyzja zważywszy na szczęscie mojego dziecka ,mysle ,ze nie zaszkodzi jak posiedzi w nim ok pol godz dziennie a matka przynajmniej z kibelka spokojnie skorzysta nie mam czasu odpisywac ,podczytuje troche,jutro tlusty czwartek wiec masa roboty a Kuba bedzie mial chrzest bojowy caly dzien z nami ,nie wiem jak to bedzie ale to wlasnie urok chowania bez babc cioc itp:( nie mam go z kim zostawic podejrzalam zdjecia od niektórych tylko bo nie mam wiece czasu niestety Biała czekoladko ,wyglądasz świetnie,zawsze bylo ładnie ale te minusowe kg sprawily,ze teraz jest rewelacja ,byc moze dlategpo .ze sama ze soba czujesz sie lepiej:) moze kiedys i minie sie uda jesli chodzi o niekapki moj Kuba nie toleruje zadnego i powiem Ci z doswiadczenia ,przystopuj na jakis czas ,sprobuj za tydzien dwa ,moze wtedy zalapie Shila pieknie Ci z grzywka a Filip to juz powazny facet ,za chwile Cie przerosnie:) reszte jak dam rade pisac a i wyobrazcie sobie ,ze spadlam ze schodow rece mam w roznych kolorach cale przedramiona to jeden wielki siniak a to dlatego,ze mialam Kube na rekach i na przedramiona upadlam zeby go ucvhronic wystraszyl sie tylko a mnie z nerwow nawet nie bolalo ...az do nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, Sztorm - gratuluje postepow! No cos sie zaczyna wreszcie dziac :D U nas przemieszczanie po calym pokoju odbywa sie poprzez turlanie sie, nawet w zlobku sie smieja ;) Alex w zlobku coraz lepiej, usmiecha sie juz cala geba to opiekunek, widac ze im juz ufa :) a wczoraj powitala mnie takim pieknym radosnym usmiechem ze az mi sie plakac chcialo! Znalazlam w koncu ten niekapek - to jest firma Nubi - Tommee Tippee http://thesoftlanding.com/nuby-7oz-two-handle-cup-with-soft-silicone-spout-.html Udalo mi sie pojsc do lozka o 22!!! Poczytalam sobie tak do 23, a Mala obudzila mnie o 0.30 :( no ale dostala 100ml mleczka i rano o 7 jeszcze spala :) Ja za Dunia wolam: Kaaaaaaaaasssssszzzzzzzaaaaaaaaa!!!!!!!! Marteeeeeeeczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, boshe!!! Uwazaj na siebie ❤️ Ja za kazdym razem jak schodze z Mala to mam takeigo stracha bo nasze schody sa bardzo strome :o a z Evelyn spadlam u tesciowej jak miala 4 miesiace, stad ten lek. Czekoladko, tez mialam powiedziec ze Szprycha jestes!! Zgrabniocha ze hej! 😘 zmarzlam dzis rano na przystanku i cosik mi sie wydaje ze ja tez kran otwarty bede miala :o Carmen, jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na szybko,potem jak maly pojdzie spac to cos skrobne;) bylöismy u lekarza na bilansie wczoraj,zaraz uaktualnie tabelke,B.dostal tez 1 dawke szczepinki przeciw kleszczom,nawet nie pisknal,tylko usmioech na 2 sek.znikal mu z twarzy. pediatra mowi ze dolne jedynki niedlugo beda,dal mi tez recepte na tabletki z fluorem,gdyz od pierwszego zeba zaleca dawac dziecku. u Was tez tak jest? co do niekapka,ja tez mam ten z NUKa pseudoniekapek,ale mam z MAMa i ten nie kapie,tylko ze B. ani z tego ani z zadnego innego pic nie chce tylko dziasla ostrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56..........5 / /7.. .7150//72 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........6/9.....8540// 70 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...7/14 ....12kg/75? czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....7//.12 . .8700//72 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........5 /26...7300//66 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........7/ .......9800/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......7//16....9500/74 AniaP................Martusia...13.06....3310/50......7//20 . . ..9260//? Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .6//15....8000//73 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 7/21.....12300/77 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......7/ 5.......9940/70 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...7//05..9500/76 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .7//20...8400// gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..6.....8300//71 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......3 /16...6600//61 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 6/0 .. ..8000/69 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....7/10.. ...9170/72wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 6/5 ...8300//75 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....6000//6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolu__wspolczuje stluczen i siniakow,na szczescie nic powazniejszego WAm sie nie stalo.racja jutro tlusty czwartek-wiec DIETY NIE OBOWIAZUJA!!!!;):) Sztorm__gratuluje pierwszych raczkow! Carmen__zdrowka kochana,pij syropek z cebuli.kataru nie c ierpie,ubiegly tydzien mnie meczyl i do tej pory nie zniknal na dobre. 🌻❤️ Biala Czekoladko__wygladasz naprawde suuuuperrrrr!!!!! Shila__synek puchatek, ale sliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu__dobrze ,ze juz troszke lepiej Hani. a co do paluszkow i coli,ja tez stosuje,sprawdzone przez moja mame. moj B.tez drapie,ale najchetniej mame po buzi,a wprost uwielbia ciagnac mnie za wlosy,ledwie ich triche wiecej sie zrobiklo i przestaly tak mocno wypadac to synek mi czystke na glowie robi,auuuuaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,to znowu ja,bo maly zasnal,a nie wiem czy bedzie dzis druga drzemka czy to bylo na tyle:(;( dodalam bardziej aktualne fotki na blooga,ale to z okolicy 6 m-cy,jak znajde wieksza chwile to postaram sie o jeszcze bardziej aktualne;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do cwiczen,to ja robie tak,ze codzien cos tzn.a6w,to jestem na 3 dniu,ale cwuicze juz 6 dzien dzis bedzie;),a robie po 8 powtorzen razy 2 serie;),wiem to nie wiele,ale lepsze cos niz bic a wmoim przypadku musze dzialac bo kg ida w gore,a 1 kwietnia,ma byc 55kg,bedzie ciezko bardzo:(:(:(.musze jakas diete super wprowadzic,tylko prosze nie chce slyszey ogranicz slodycze i podjadanie,potzrbuje cos naprwde sprawdzonego,jakies idee? Duniu__kilka lat temu w pl ROBILAM DIETE;W KTOREJ DO POLUDNIA PILO SIE TYLKO CZARNA KAWE I WODE;NA OBIAD duza porcja miesa i warzywa,badz kawal sera zoltego i warzywa,badz jajka i warzywa,to samo na kolacje.porcje duze zeby sie najesc do syta ile sie chce.zero cukru,soli i alkoholu,oczywiscie zero weglowodanow,mnostwo wody pic.i dzialalo tylko ze ja teraz przez mojego M.do sniadan sie przyzwyczailam i przed poludniem musze zjesc. sorry za duze litery i literowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geanetko mnie wystarczyloby 65 do kwietnia:) okropnosc z tymi dietami:o aaa mam nowa zabawe ktora Kuba uwielbia ,dmuchane banki mydlane tzn ja dmucham a on stara si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski, Ja tak na chwilke tylko dajac znac o sobie. U mnie wciaz Maja daje popisy i chodzi spac okolo 23.00. A w nocy budzi sie i dopoki nie dostanie mleka albo jej nie wezme na rece ryk na cala chate. Poczytalam poedukowalam sie i tak, nasze dzieciaki moge byc teraz w skoku rozwojowym. Akurat przypada na 33-36 tydzien. No Majka przynajmniej na pewno jest. Bo jak nie to ktos mi dziecko podmienil:-))) No i pytanko, czy Wasze pociechy tez lubia teledyski??? Majka normalnie ma kilka swoich ulubionych i jak tylko uslyszy je albo zobaczy w telewizji to mozna juz z nia robic wszystko. Wylorzystalam to i przy karmieniu kilka razy puszczalam jej te teledyski to chetniej jadla. No i co sie stalo..... Maja teraz nie chce jesc jak jej nie wlacze teledyskow!!!! Normalnie ze ja taka glupia bylam!! I wczoraj wlaczalam juz jej jakies teledyski z piosenkami dzieciecymi, a ona buzka zamknieta, odwraca glowe i nic. Juz nie mowiac o tym jak probowalam przy wylaczonym telewizorze!!. Po 20 minutach poddalam sie, wlaczylam teledyski i jedzonko zniknelo ze sloiczka! Super sie wkopalam:-))) No a druga sprawa.. ten moj cholerny @, wciaz na niego czekam. Juz mial byc a tu cisza. Kurde, Carmen37, annnnnna.... teraz ja musze czekac:-)) No nic moze rodzenstwo sie dla Mai szykuje:-))) Wlasnie kupilam testy przez internet, za zimno zeby wychodzic z domu. Zreszta sam fakt ze kupilam moze odblokuje psychike i przyjdzie co ma przyjsc. Ale kazdy wynik mnie ucieszy:-)) Nie wiem jak z moim M:-))) Nawet obliczylam na kiedy bym miala termin:-)) No super mialam cos jeszcze napisac a musze konczyc. Pozdrawiam Was bardzo bardzo bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niekapek mam taki: http://www.allegro.pl/item901318574_canpol_butelka_treningowa_balonik_250_ml_21_701.html Jest fajny i naprawdę nie kapie. Wiki jak już pisałam najczęściej się nim bawi ostatnio. Ale czasem coś tam wypije:) Jolu ja też mam chodzik, i Wiki aż promienieje jak ją do niego wsadze. Teraz to już po całym mieszkaniu śmiga i jest meeega szczęśliwa!!!!! i też pilnuje żeby nie dłużej niż 30 min dziennie w nim była, przez to on jej się w ogóle nie nudzi i za każdym razem jak ją wsadzam to uśmiecha się!!! Myszko oo, to życze takiego wyniku testu jaki chcesz:) Moja mała też uwielbia teledyski, w ogóle bardzo lubi muzykę jak tylko usłyszy jakąś melodię (nawet taką w zabawkach) to odrazu się kołysze:) Super to wygląda:) Ale rzeczywiście sama ukręciłaś sobie bata!!!! A ja mam pytanie do mam karmiących jeszcze piersią. Czy wszystkie macie już @, tzn czy normalnie miesiączkujecie. Bo za kilka dni już 8 miesięcy po porodzie a ja @ nadal nie mam. Nie żebym tęskniła no ale trochę mnie to wkurza bo nawet jakby nam się dzidziuś przytrafił to nie będę o tym wiedziała, a przecież nie będę za każdym razem testu robiła (a ostatnio trochę z M poszaleliśmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, ja karmilam jeszcze po trochu do okolo 13go stycznia, potem przeszlysmy an butle i 28go dostalam @. Przed 13ym mialam bole miesiaczkowe ale za kazdym razem jak podalam piers to znikaly, wiec mysle ze gdybym jeszcze karmila to @ bym pewnie nie miala ;) Tyle ze karmiac nie ma wcale ochrony przed zajsciem w ciaze ;) Myszko, no ale sobie urzadzilas!!! No ale chociaz fajnie ze Majka taka muzykalna! Sluchaj, a jak u was framugi? Bo mam na zbycie cos takiego a nie moge uzywac z Ola bo nie mam gdzie w domu zawiesic, no chyba ze na pietrze ale my tam nie biesiadujemy. Evelyn miala w tym zawsze swietna zabawe i usmiech od ucha do ucha! Oczywiscie wiesz ze sie nie obraze jesli nie masz na to ochoty ;) http://www.lindam.com/product/bouncers/baby-play/bounce-about.html tak za dwa tygodnie moze (jesli nas znowu nie zasniezy) bysmy podjechaly w piatek? bedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, a dokladnie to mam to - jesli nie chcesz to zaniose do charity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×