Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Dzieki AniuP :):) Ja reklam nie widze, bo tv mamy polska jedynie :):) Tylko fajnie by bylo, zeby on po polsku gadal, bo dzieci z angielskim, to 2 rozne swiaty :):) Niestety,ale stycznosci z angielskim narazie nie maja, bo w domu siedza :) A moj Filip to tylko do dzieci na placu zabaw hejoo mowi :) (tzn hello :P ). Ale moja mama cos zaczyna mowic, ze w styczniu chce przyjechac, to moze jej pomysl podrzuce :) Dobrze, ze co rano Twoja Marta nie ma dola :):):) Moj to mowi, ze golas jest :) A u nas z hitow u mojego dziecka, to ostatnio moj Filip chcial siadac na oparcie sofy. Wiec ja do niego nie wolno Filip! A on na to: Mama cicho badz prosze :) Ja znowu nie wolno i on znowu, mama cicho :P No i to pierwszy raz, kiedy nie udalo mi sie zachowac powagi i wybuchlam smiechem :):) No, a moj Filip na oparcie i tak usiadl :P Z okazji Świąt, życzymy Wam wszystkim spełnienia wszelkich marzeń, dużo zdrowia i pociechy z dzieci!!!! Aby święta upłynęły spokojnie, w rodzinnej atmosferze, no i fajnie by było gdyby można było z dziećmi bałwana ulepić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamuski i Pociechy, Zdrowych i Radosnych Swiat, Spelnienia wszystkich Gwiazdkowych marzen, smacznego zarcia (Kasza!!!) i nie za duzo kg na przodzie po swietach :) A na Nowy Rok, milosci, zdrowia, polepszonego libido, lepszej organizacji, radosci z dnia codziennego i nie za duzo klopotow. I Zdrowia!!!! Sciskam i caluje mocno Wszystkie - czytam ale czasu na pisanie niet. Narazie! Wesolych Swiat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie :0 eh kasza y to masz zycie :) jak ja Ci zazdroszcze tych ciaglych podrozy... Teraz sobie lezysz na plazy na innym kontynencie a u nas mroz -7st.C Zycze udanego odpoczynku 🌼 U nas wszytsko ok, dzieci zdrowe ja zdrowa. Pozdrawiam wszytskich i zycze Wesolych Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Dziewczyny, Wam i Waszym najblizszym samych radosnych chwile w ten swiateczny czas. Nawet jesli nie jest to Wasze swieto - niech te dni gdy inni swietuja beda dla was chwila oddechu, spokoju i radosci z najblizszymi. Na Nowy Rok spelnienia marzen, rozwiazania konfliktow i wszelkiej satysfakcji z zycia. Zeby nam dzieic nie chorowaly, nie amrudzily, nie tupaly, nie ciskaly sie, zeby mas sie sluchal i pomagala, zeby byl czas na drinka pod palemka i ksiazke w wannie :-) ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dokladam sie do zyczen : Radosnych, Wesolych Swiat dla Was, Dzieciakow i Rodzin! Ewka mi robi prezent na swieta i rozgaduje sie w tempie blyskawicznym - przez ost 2/3 tygodnie nadrabia chyba wszystkie zaleglosci - mowi juz zdaniami zlozonymi, odmienia przez przypadki, tryby, czasy, liczy (ale bez 7- podobno jej nie lubi ;)) ma pamiec jak sloniatko :) a Shila to mama cicho ! -znamy juz od dawna, jak i wchodzenie na oparcia i siadanie na nich ;) Kasza fajnie masz sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na szybko tylko z zyczeniami. Od powrotu do pracy ciagle mi brakuje czasu, a teraz nie dosc ze cale przygotowania do swiat to jeszcze mam wiecej godzin w pracy. Wiec doba powinna miec 48h. Zycze Wam radosnych Swiat, zeby ten czas przepelniony byl spokojem i cieplem rodzinnym. Jak najwiecej uciechy z prezentow (to dla naszych milusinskich). A na Nowy Rok zycze wszystkim mamuskom (i sobie) cierpliwosci i wytrwalosci kazdego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam reksia dla Mateuszka:)) A tymczasem zycze zdrowych i spokojnych świat. No i zeby kolejny rok był lepszy od poprzedniego (bardzo bym chciała:)) :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia_____ u nas idzie "lan, tu, pri, por, paip" liczenie do 5 :-) Jasiek tez nadrabia, ale do zdan zlozonych to mu jeszcze brakuje. Chyba, ze mieszanke polsko- ang uznamy za nowy typ zdania "zlozonego" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jak zwykle nie mam czasu... teraz nawet nie mam czasu czytac:( tym razem zabieganie w PL Zycze WAM, dzieciaczkom i Waszym rodzinom Wesloych Swiat! i licze na to, ze wejde poczytac jeszcze przed Nowym Rokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Z okazji Świąt życzę Wam dużo spokoju od codzienności, uśmiechu i radości każdego dnia, nie tylko w te świąteczne;-) aby słoneczko świeciło w każdym w domu każdej z Was, aby był to czas wyjątkowy i spędzony w rodzinnym gronie i aby nasze Maluszki znalazły pod choinką to, co sobie wymarzyły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja również z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze,spełnienia marzeń,o które warto walczyć,radości ,którą warto się dzielić oraz nadziei bez której nie da się żyć. Pozdrawiam serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne zyczenia pelnych ciepla, spokoju i radosci Swiat Bozego Narodzenia oraz pomyslnosci i sukcesow w nadchodzacym Nowym Roku -oby byl taki jakim sobie go wymarzymy. AniaP z Martusia i M :) Oj nie wierze ze juz nie spie i na necie buszuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne zyczenia pelnych ciepla, spokoju i radosci Swiat Bozego Narodzenia oraz pomyslnosci i sukcesow w nadchodzacym Nowym Roku -oby byl taki jakim sobie go wymarzymy. AniaP z Martusia i M :) Oj nie wierze ze juz nie spie i na necie buszuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne zyczenia pelnych ciepla, spokoju i radosci Swiat Bozego Narodzenia oraz pomyslnosci i sukcesow w nadchodzacym Nowym Roku -oby byl taki jakim sobie go wymarzymy. AniaP z Martusia i M :) Oj nie wierze ze juz nie spie i na necie buszuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️Spokojnych , radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia , odpoczynku od zawieruchy codzienności, przepysznych potraw na stole i ogromnej ilości wymarzonych prezentów pod choinką życzy Zizu z Rodziną 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt moje Kochane Mamusie!!!! Radosnych, pięknych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!!! Satysfakcjonujących prezentów pod choinką, zadowolonych gości, uśmiechniętych dzieciaczków, smacznego jadła!!! Wszystkiego co najlepsze na te Święta!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ i dziękuje za Życzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam piękne życzenia...Może i skopiowane,ale piekne. Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy... Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie. Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi. Wiary, która dodaje oparcie kiedy bezradność przerasta... I tego wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, teraz to was chyba Rudolf pozarl pod choinka :-) To ja tylko przywitac sie poswiatecznie, jeszcze w starym roczku. Milego dzionka i koncowki roku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamy jak zywkle wskakuje bez czytania,a teraz jeszcze z opoznieniem ale... wszystkim Wam zycze wszystkiego Dobrego aby Nowy rok 2012 pozwolil aby usmiech,radosc i zadowolenie goscily czesciej w naszych domach. my ciagle chorzy mielismy ospe potem przeziebienie z a teraz tuz przed swietami Beni przyniosl wirusa paskude z przedszkoal no i bez antybiotyku sie nie obylo:(....mama tez:( kurujemy sie a w polowie stycznie jedziemy do Krakowa do Dziadkow,gdyz zawiesilam Malego w przedszkolu na styczen aby odbudowac mu troche organizm po coiaglych chorobach(zalecenie pediatry) pozdrawiam,nie jestem na bierzaco ale wszystkie Was sciskam mocno a dzieciaczkom zycze zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja się melduję!!!! Wszystko juz po Świętach zjedzone, prezenty rozpracowane :) nawet ładnie posprzątane :D Święta minęły spokojnie :) jedynie ja ledwo mogłam mówić bo mi coś na gardle siadło :) dopiero dzisiaj sie obudziłam z jako takim głosem, bo wcześniej to po przebudzeniu słowa wymówić nie mogłam :) U nas dobrze!!! :) Ja oczywiście jestem coraz większa :) dzidzius szaleje w brzuchu :) ja miewam humory i tak oto jestem pokłócona z M. :D Wyprawka jeszcze nieskompletowana :/ Imię jeszcze nie wybrane.. Troche się zaczynam obawiać co to będzie w marcu :) jak sobie poradze z dwójką dzieciaczków :? Gonia Ty mnie kiedys pytałaś, czy juz Witka zapisałam do jakiegoś przedszkola... jeszce nie zapisałam :/będę o tym myślała na wiosnę, bo i tak jeśli już, to Witek pójdzie od września, kiedy to 3 godziny dziennie będzie miał za darmo... poza ty zobaczymy, czy zostajemy na tym mieszkaniu na jakim jesteśmy teraz, czy się gdzieś przeprowadzimy... Wiecej nie pamiętam co miałam napisać :)... do następnego, kochane moje !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!! Ganetka!!! Witaj!!! ale miły od Ciebie prezencik!!!! fajnie, że znalazłaś dla nas chwilkę!!!! dziękuję i również Tobie i Beniemu życzę Szczęśliwego Nowego Roku!!!! Przede wszystkim zdrowia!!!! miłych niespodzianek od losu, dużo pieniędzy, wspaniałych , życzliwych osób wokół Was!!! niech się spełniają Wasze marzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i swieta jak co roku szybko przelecialy. Tuncia - madre zyczenia Ganetko - zdrowia dla Was, a z ta przedszkolna przerwa w takim przypadku to chyba bardzo dobry pomysl. Carmen - ach te ciazowe humorki , mnie trzymaja jakos do tej pory :D Do marca jeszcze sporo czasu i wszystko przygotujecie. Udanego pozegnania starego roku zycze i Wszystkiego co najlepsze w tym Nowym nadchodzacym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nadchodzacym roku zycze Wam i calym Waszym rodzinom duzo szczescia i spelnienia marzen!!!! My sylwestra w domku ze znajomymi, Jednak nikt z Nas nie ma wielkiej ochoty na zabawe, wiec aby do 24 dotrzymac i tyle :( Wczoraj odszedl synek naszej kolezanki :(:(:( Mial tylko 2miesiace :(:( Prosze kochane pomodlcie sie za niego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane MAMUSIE!!!! Udanego Sylwestra :) Szczęśliwego Nowego Roku. Niech 2012 przyniesie nam same dobre rzeczy!!! Zdrowia dla nas, naszych dzieciaczków i naszych bliskich, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym :) Samych miłych niespodzianek od losu! Życzliwych, dobrych ludzi wokół nas! Wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok!!!!! I oczywiście niech nasze forum przetrwa kolejny rok!!!!!!!!!!! :) mocno ściskam Was wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sylwestra też spędzamy w domu :) w zasadzie to nawet nic nie planujemy :) dzień jak co dzień, poza tym jesteśmy trochę popsztykani", nie lubię dzisiaj mojego M i już!!!!!!!!! O! :) Robię tylko Pleśniaka, tak na osłodę życia :) Ciekawe czy mi wyjdzie, bo robię go pierwszy raz w życiu :D Shila, bardzo mi przykro!!! takie tragedie nie powinny się wydarzać!!! Lusia :) uda się , jeśli ja na to łapę położe i się tym zajmę! :) mój M ma czas, no bo przecież 10 marca mam rodzić :D taaaa, przeciez wszytskie dzieciaczki rodzą się w terminie i to może jeszcze co do godziny grrrrrrrrrrrrrrr Duniu, dzisiaj prypomniałam sobie, że dodałaś zdjęcia na bloga! jejku, jak Jasiu wyrósł!!! i niesamowite jest to jak się różni od siostry!!!! blondas i brunetka, karnacja inna, oczy inne !!!! ale fajnie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila_____ tak mi przykro z powodu tragedii, jaka dotknela twoja kolezanke :-( Carmen ma racje, ze takie tragedie nie powinny sie zdarzac. W PL wlasnie minela polnoc, a u nas jeszcze 7 godzin. Poki co dzieciaki siedza z M i graja w PS3, a ja mam chwile oddechu jeszcze w starym roczku. Wychodzimy wieczorem do znajomych, przynajmniej czesc nocy spedzimy w towarzystwie a jak dlugo - to sie okaze. Mlody w dzien dlugo nie pospal, dla Hanki to jak za kare, wiec od rana przezywala, ze ona nei bedzie spala no i oczywiscie nie zasnela, ale dobre ze posiedziala w lozku. Poczytala, posluchala bajki z plyty i chociaz moze tak odpoczela. Bo my wczoraj zaliczylismy 4 godziny w parku rozrywki, na karuzelkach, rolekosterach, i w kolejkach, mega.... Takze mlode wczoraj wymeczone, dzis nocka w planach nieco zarwana wiec zobaczymy :-) carmen___ a co do roznych dzieciakow to masz racje. Sa zupelnie inni i jak juz widac - charaktery tez z kosmosu. Juz teraz na mnie podejrzliwie patrza, jak ide z dwojka... Hanka no moze moja chociaz ze wzgledu na karnacje i kolor wlosow, ale Jasiek.... Pozyczony :-) Sciskam was wszystkie serdecznie i zycze duzo sily, zdrowia, cierpliwosci i milosci w nowym roku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A co tutaj tak cicho? Wszystkie tak zajete w nowym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila - ja jestem zajeta moja chorobka :( Bylismy z nia dzis na pogotowiu - ostre zapalenie migdalkow - prawie nic nie jadla caly dzien, mleka prawie nie ruszyla , nie chce pic - choc powinna i juz boje sie nocy, bo doskonale pamietam jak to bylo w zeszlym roku gdy miala angine i nocka horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×