Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basiabarbara

Czy prasując koszule rękawy składacie tak, że powstaje wyprasowany pasek??

Polecane posty

Gość basiabarbara

Wiem, że głupie pytanie ale jak prasujecie rękawy koszul? Ja składam tak, żeby było na szwie no i chcąc niechcąc powstaje wyprasowane kreska na całej długości, próbowałam to rozprasować to było tylko gorzej, czy jest coś do kupienia oprócz tych rękawków do prasowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie zostaje jak prasuje
mam wyczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba masz wąskie żelazko
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałabyś takich dylematów, jak by facet sam sobie koszule prasował, a wy ich ciągle wyręczacie, zastanów się nad tym póki jest czas, nooo chyba,że to bardzo lubisz.Nie usiłujcie ich uszczęśliwiać na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damskie koszule też mają rękawy, więc problem ciężko zbyć postanowieniem nieprasowania facetom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie mam kantek na rękawach:) Dotyczy to koszul, bluzek i t-shirtów. Prasować trzeba umieć:-P Są specjalne minideski do prasowania rękawów, nasuwa się na to rękaw i się prasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprasowany na płasko rękaw
to jakaś masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kant na rękawie koszuli NIE
To okropne, przecież to nie spodnie z kantami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam proponuję aby wyprasować po kilka bluzek , koszulek i koszul i itp . , po czym ułożyć to ładnie na półkach lub powiesić w szafie , najlepiej w takiej, w której jest mało miejsca i zobaczymy czy nigdzie nie będzie kancików, tak można prasować tylko tuż przed założeniem na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do basiabarbara. Wyprasuj najpierw "srodek" rekawa,to tam gdzie ci sie ta kreska pojawia,od ramienia do mankietu, a potem zloz tak jak zawsze na szwie i wyprasuj rekaw nie dojezdzajac do konca,bo tam juz wczesniej wyprasowalas,mam nadzieje,ze zrozumialas o co mi chodzi...i prosze nie skladaj jej tylko powies,powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze,bo nie przyszłoby mi do głowy coby jeszcze więcej życia marnować nad jakimiś minideskami.Natomiast wszystkie spodnie mam bez kantów,bo żeby je zrobić to też szkoda czasu.Od razu powiem,że mąż jeśli chce kanty to prasuje sam.W wojsku był,to powinien umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxxa
Jak prasuję sobie, to nie mam kantów, jak synowi, to nie chce mi się bawić i ma kanty. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli prasuje koszule, co nieczesto mi sie zdarza, to staram sie bezkantowo. natomist, ze nic prawie nie prasuje, bo mi sie nie chce, problem ten pojawia sie zadko. w ciagu ostaniego roku wyprasowalam tylko 1 koszule, ale w tym tygodniu chyba bede mila i wyprasuje mu druga, bo bedzie mial wystep publiczny ;) lniane rzeczy wieszam i po praniu na morko paltnie rozprostowuje i rozciagam - bez prasowania nie roznia sie od wyprasowanych po kilku godzinach noszenia, a roboty o ile mniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×