Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lonewolf

czy sa dziewczyny ktore lubia dominowac w zwiazku ?

Polecane posty

Gość Lonewolf

da sie znalezc taka ,ktorej taki uklad by odpowiadal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię :-) W dodatku otwarcie o tym mówię na początku znajomości, żeby nie było zaskoczenia... Mój aktualny \"apsztyfikant\" (bo jeszcze nie partner ;-))) stwierdził z uśmiechem, że \"to słodkie\"... naiwny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja silna
nie ma hu.. ktory by mnie zajebal i to mowie otwarcie wtedy kazdyfacet wie na co sie decyduje i ze nie ma do czynienia z jakas beksa tylko twardo chodzaca po ziemi kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononono
eh ja mam dość !!! Byłam dominą przez 5 lat zwiazku w seksie i w życiu i finito!. No ja pierdole jak za bardzo zdominuje to sie obraza ze nie pytam go o zdanie jak za mało to decyzje nie podjęte i weź tu zrozum facetów..... eh koniec dominacji teraz poczekam na jakiegos pana co to sie tym razem mna zaopiekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja silna
nigdy ne pozostawiam swojego losu w rekach faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra mam chwilę dobroci
absztyfikant abbbbsztyfikant abbbsztyfikant abbsztyfikant absztyfikant a wracając do tematu, ja dominowalam i mam dośc, tteraz chcę faceta silnego, ktory zaopiekowałby się mną, dośc ciot!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja silna
doba mam chwile dobroci - to sama stan sie teraz ciota zobaczysz jak oni to wykorzystaja powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej dominuję, choć w sumie niespecjalnie chyba to lubię, a raczej nie jest to dla mnie jakimś wyjątkowym powodem do zadowolenia, ale tez nie jest czymś, czego w sobie nie lubię - po prostu jest jak jest i już (w ogóle trudno okreslić coś takiego). Nie mam na to wpływu - taki mam charakter, osobowość i tyle. Dla mnie to nautralna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra mam chwilę dobroci
do takaja silna - nie bardzo wiem co masz na mysli. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja silna
dobra mam chwile doroci -jak dobrze zrozumialam to ty nie chcesz dominowac ale nie pozwol sobie na wszystko wiem o czym mowie bo zanim sie obejrzysz on zrobi z toba co chce gdy czuje sie silniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra mam chwilę dobroci
Aha, o to chodziło. Nie ma strachu, nie dam się zdominować do konca zadnemu samcowi. Ale chcialabym wreszcie czuć się "zaopiekowana". :) W miłym znaczeniu tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja silna
d zobacz dla kogo ta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra mam chwilę dobroci
widzę, czytac umiem. A dygresje na każdym topiku były, są i będa. jak najbardziej zwiazane z tematem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×