Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

nie wiem czy to pogoda, czy biometr niekorzystny... ale zasypiam na ziedząco.. Irrenka, nawet 2 kawy nie postawiły mnie na nogi. ---> pewnie chce z Tobą zerwać, co zamierzasz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antropomorficzna
ja go raz zostawiłam. Potem zrozumiałam ze jest dla nie wazny-on cały czas na mnie czekał. Ale powiedział mojej koleżance, że boi sie ze znów go zranię, i że moje zachowanie świadczy o tym, że mi niezalezy i że on sam nie wie co ma z tym robić bo boi sie ze się tylko nim bawie i go znów zostawie. Ale ja chce z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki:) Uff nareszcie w domu:) Mam dosyc tej mojej powalonej klasy ehh.... a jeszcze cale 1,5 roku z nimi 😭 Ja tez uważam że bez względu na to jak długo jest się w związku zasadę zołzy można zastosowac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antropomorficzna to mu to powiedz! nie dziwie sie, ze chłopak czuje grząski grunt pod nogami... moze Twoim problemem jest własnie to, że nie potrafisz mu swoich uczuć okazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka Mimonka 26 to taka pogoda! u mnie w pracy wszyscy jakis kiepski humor mają hej Uni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Irrenka:):) a u nas kurcze też zimenko:(:( co sie z ta pogodą porobiło?? Ja to bym chetnie juz w kurteczke zimową wskoczyła he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA PIJE kochane babeczki 3 kawe, ziewam i przy tym wszystkie mięśnie mnie bolą|!| dziś odpuszczam nauki i inne przyjemnosci :P Chetnie z wami popiszę...dziś i tak mądrego nic bym nie zrobiła...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie czeka jeszcze nauka wiec same rozumiecie ... kurde a tak mi sie nie chce no ale nauczyc sie trzeba tym bardziej ze do 18 mam czas zeby sie nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zimnooooo ...mój men ma dzisiaj kiepski humor :-o a jutro mi znowu wyjedzie na 3 dni na zastępstwo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa dzisija jestem tak zaganiana , że nie mam nawte kiedy Was poczytać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewuchy 😘 naszczęście juz w domku obaidzik zrobiłam zjadłam i posprzatałam:P teraz chwila odpoczynku i tez zabiore sie za nauke:p dzisiaj dowodzik odebrałam i będę mogła kupowac chlańsko :P:D:D:D:D Zimno zimno i to jak ale ja za tydzień będe sie wygrzewac :D:D mam nadzieje, że pogoda dopisze:D ja to w ogóle zaczynam zołzowac od samego poczatku i każdy sobie spokój daje hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszębaaaaaaaaaaaaardzo
czesc :) czy któraś z Was mogłaby przesłać mi "zołze" ?? z gory baaaaaardzo dziękuję i pozdrawiam ida9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola la la i tarla la
UWAGA DZIEWCZYNY!!!! PILANIE POSZUKIWANIA KSIĄŻKA "DLACZEGO MĘŻCZYŹNI POŚLUBIAJĄ ZOŁZY" :) DAJCIE ZNAKA,!!!! magdalka@windowslive.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście,że rozmawialiśmy o dziecku,bardzo dużo spraw poruszyliśmy rozmawiając ze sobą,tylko ciekawa jestem jakie będą z tego efekty. Co do dziecka to powiedział,że on jest bardzo chętny ,ALE...Jest jedno ale,tam gdzie wczesniej pracował szef go oszukiwał 4 miesiące z wypłatami,mój mąż naiwny ciągle czekał na polepszenie bo szef obiecywał że kolejny miesiąc bedzie lepszy,niestety nie było lepiej tylko coraz gorzej,jak to bywa u niektórych prywaciarzy.Dopiero ja musiałam mojemu mężowi oczy otworzyć ,że musi sie stamtąd zwolnić i poszukac czegoś konkretnego,aby nadgonić przez te straty.Dlatego zmienił prace. Na państwową..Przez te słabe wypłaty jesteśmy do tyłu w paru płatnościach,mąż jest przez to bardzo zły,ale doszliśmy we dwoje do takiego postanowienia jak tylko wyjdziemy na czysto ,bierzemy się do pracy ;-) Niestety to jest okres trzech miesięcy..........także jeszcze troszkę z tym poczekamy.Taki nasz los. Ja już zostałam sama ,2 godzinki temu wyjechał........................:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszębaaaaaaaaaaaaardzo Ola la la i tarla la ksiązki do Was poleciały Kaha 🌻 widze, że Wy potraficie ze sobą rozmawiać a co wazniejsze wspólnie podejmowac decyzje, czyli dogadywac się :-) to dobry znak :-) gadaj z nim częściej to może zaczniesz troche dyskretnie wpływac na jego zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka ja mam, ale w wersji papierowej w domu... podobna do "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy", tylko troche w inne słowa ubrana, skupia sie już wiecej na stałych parach o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem w szkole byłam :P pilna ze mnie uczennica :P:P Kaha - rozmowa najlepszym lekarstwem :):) Oby tak dalej :) dogadac sie to połowa sukcesu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oglądałyście \"Mam Talent\" ?? :> mi normalnie szczena to parę razy opadła , że tak się wyrażę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×