Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka nie do konca ja mam kundelka na dodatek ze schroniska i jest zaprzeczeniem słów , że kundle są najmądrzejsze , taki głupol wariat mi sie trafił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjatek :-D :-D :-D ja mam teraz rasowego i jest głupi jak but, łamaga, fajtłapa, sierota skończona ;-) jest cholernie ciapowaty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest bardzo inteligentny :P:P:P Zaraz po tym jak go wykapie to idzie sie wytrzec w moje łózko :P:P i oczywiście nikogo do domu nie wpuszcza chyba, że ten ktos mu się jeszcze nie naraził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśmy nawet na temat drugiego dziecka rozmawiali przed jego zmianą pracy,jak mu powiedziałam a jak ja sobie z dwoma sama poradze,bo tu niemowlak a tu uczeń szkoły i to początkujący,wszystko na mojej głowie.To stwierdził ,że wtedy by mi pomóg i poszukał gdzies blizej prace,ale to takie gdybanie faceta dzisiaj mowi tak a pozniej by mowił inaczej,wydaje mi sie ze jakby mu tak zalezało na nas to by juz teraz zmienił ta prace gdzies bliżej,i powiedziałam mu to co teraz wam napisałam to nic nie powiedział,widocznie mu nie zalezy ja tez czarno to widze z tym drugim dzieckiem,wystarczy że mój mąż,syn i pies zachowują sie jak dzieci.A ja jako kobieta to sie czuje jak facet.Wszystko na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha niestety kobiety maja przegibane :-( ale spróbuj jeszcze z nim o tym pogadac, może faktycznie poszuka pracy blizej... to by był dobty pomysł, zeby go od tamtego towarzystwa odciagnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha daj znac jak tam z mężem Ci poszło :) Jest piątek tygodnia koniec i początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia a moj to by wszystkich do domu wpuscil :] gościnny taki piesio :) nawet złodzieja ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chłopaka
Ratunku na pomoc ale mnie rozbawiłaś, niezła beka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chłopaka
Długo mnie nie było. Z tydzień, napisałam wtedy: Kobitki... radźcie co robić Zastosowałam metode z książki o zołzach ze zlewaniem - czyli nie mam czasu, zajmuję się sobą. chłopak wyjechal na tydzien, i wczoraj mi zostawil wkurzony wiadomośc na skypie ze ja pewnie tu wychodze z chlopakami, ze pewnie mnie podrywają, ze jemu sie to nie podoba itp. (a ja siedze w domu i po prostu filmy oglądam, ale ciesze się ze zaczal troche byc zazdrosny) i teraz... jak się zachowac, co zolza by zrobila? tlumaczyć ze siedze w domu, jawnie się buntowac i nie mowic mu co robilam? nie wiem irenka mi tak odpisała: dziewczyna chłopaka - moim zdaniem powinnaś mu wyjaśnić, że owszem byłas zajeta, że byłas u babci (he he) albo na zakupach by pomóc mamie, że musiałaś załatwić jakieś papierkowe sprawy a w wefekcie żeby sie odprężyć poszłas sobie do kina lub na basen ... cos w tym stylu,żeby widział, że Ty tak naprawde grzeczna jesteś, ale też dbasz o siebie! Słuchajcie, ale najgorsze jest to, że ja jestem za granicą. Nie mam tu za wielu przyjaciół, on tu juz był dluzej. Ja z kobietami mam kiepski raczej kontakt, i on o tym wie, jak rowniez to ze nie stac nas zebym tu chodzila do kina/klubu etc. pogoda tez do kitu :( Zołzunie, może poradzicie mi coś? Jak ja mam się zająć sobą, jak jestem tu sama jak palec, znam tylko mojego chłopaka. Co można robić w wolnym czasie, zeby przestac myśleć o spędzaniu czasu z NIM. To jest juz jak nałóg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chłopaka
p.s. Poświęciłam ostatnio prawie 3 godziny na depilacje cukrową :) myślicie że to jest dobra droga..?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chłopaka
jeszcze jedno: jak wyzbyć się CHOROBLIWEJ ZAZDROŚCI i chorobliwej wręcz dumy (typu, że nie ma się po chamsku odkręcać za innymi, bo mnie to upokarza jak jasna cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:0 O widzę że dzisiaj pierwsza jestem:):) Dziewczyna chłopaka>> w domu można robic mnostwo ciekawych rzeczy :) Możesz znalezc sobie w internecie jakies prepisy na domowe maseczki i potem je wypróbowac to zajmuje troche czasu a przy okazji oczysisz cere i takie tam;) Możesz ugotwac cos dla siebie badz upiec:) poczytaj książke czy zabaw sie w wizazystke i takie tam;) Taka robota zawsze zajmuje czas a ty moze wymyslisz cos zeby np zmienic troche swoj wizerunek...a nóż widelec coś ci sie z tych pomysłow spodoba i bedziesz miala jakas zmiane;) Sexy Lady>>sorki że dopiero po kilku stronach odpisuje na pewną Twoją wypowiedź ale dopiero teraz jestem przy kompie... Pisałaś że nie jest łatwo kopnąc w dupe chłopaka, którego znasz 6 lat... Wiem co to znaczy ale uwierz mi że można... Sama przez to przeszłam... Znałam mojego byłego faceta 7 lat... Razem byłiśmy 3 LATA!!!!!! I uwierz mi,że można kopnąc w dupę kogoś,kto Cię zupełnie nie szanuję... Wiem, to boli, ale lepiej troche pocierpiec po rozstaniu niż cierpiec całe życie u boku kogoś kto Cię nie szanuję i się Tobą bawi... Tak uważam... Buziak dla Ciebie[usta[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wiem, to boli, ale lepiej troche pocierpiec po rozstaniu niż cierpiec całe życie u boku kogoś kto Cię nie szanuję i się Tobą bawi... Tak uważam..\" Popieram w 100 % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem też , co Ty tak wcześnie , przeciez sobota powinnaś odpsypiać szkołe hehe :D A tu proszę Unimil ranny ptaszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja idę spać koło 2, 3 i wstaje po 8 - 9 😭 ale to wina tegoż iż jest teraz wrzesień i mój organizm nauczony od lat , że rano do szkoły :P a tu jak studia i się męczę rano :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no ja też wczoraj poszłam wcześnie spac to wiesz szybko sie obudzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz zmykam na zakupy więc odezwę się pewnie wieczorem:0 Ale obiecuje że wpadne chociaz na chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Lasencje! Unitra--->>>dzieki za słowa otuchy....wiem,ze musze sie postarac,aby go olac...:-( Chcialam sie tylko z nim spotkac i pogadac szczerze...powiedzialabym wszytsko co mi na sercu lezy ,widzialabym jego reakcje...nawet jak by byla SPADAJ MAŁA...ale wiem ze w koncu dotarlo by do mnie jaki to palant. Na poczatku tyg.mu zaproponowlalam spotkanie...zgodzil sie ale wiadomo czas...nie wie kiedy...wiec go olalam....to w czwartek on mi nap.ze chetnie sie ze mna spotka.......odp.mu dopiero wczoraj wieczorem ze Oki spotkajmy sie i pogadajmy w koncu szczerze......to mnie olał....Boze jaka ja glupia jestem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroni Mineral 28
jesteś nudna sexy lady, i masz co chciałas :/ prosimy o wiecej takich naiwniarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroni Mineral 28
Jesteś tak nudna, jak flaki z olejem... Jezu jak mozna sie tak unizać .. porażka istna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×