Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Sexy Lady przecież juz mu mowials \"co Ci na sercu lezy\" !!! nie katuj samej siebie !! ile razy on jeszcze musi Cie upokorzyc abys przejrzala na oczy :O co mu powiesz , ze Cie zranil? chcesz mu dac satysfakcje a potem za tydzien on odezwie sie do Ciebie jak gdyby nigdy nic ? :O po co !! po co sie do niego odzywasz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witalic 32
Wiecej godnosci!!! wiesz co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witalic 32
Ona lubi byc kopana po dupie :) Kto lubi byc jeszcze kopany po dupie???? zglaszczac sie do mnie?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Magdalena Zołzolec Istni
do HOPE: ona i tak nic nie zrozumie, jestes dla niej za dobra - a ona ciebie i tak nie rozumie! na darmo sie wysilasz HOPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ludzie, tak czytam i czytam i calkowicie wypadlam z obiegu... Nowe twarze,nowe sytuacje a ja nic nie rozumiem :D Biore sie za sprzatanie. A z mezczyznami dalam sobie spokoj, i odkad mam ich gleboko w.. powazaniu, jestem szczesliwsza i faceci czesciej mnie zaczepiaja:D Jak to jest;) Bede tu dzisiaj zagladac, tylko badzcie grzeczni!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslicie ze Was pod pomaranczkami zrozumie? ;) to , że po niej jedziecie nic nie da Sexy Lady dla mnie niepotrzebnie szukasz z nim kontaktu pod pretekstem rozmowy.. .najlepiej odciac sie od tego, szybcie cięcie mniej boli niz takie zagrywki, uwierz mi z doświadcvzenia Ci to mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Magdalena Zołzolec Istni
Lataka za Toba bo im się nie nawalasz swoją OSÓBKą- czego sexy lady nie za bardzo kuma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Magdalena Zołzolec Istni
a czy zrozumie? jej zycie-jej sprawa, i tak uwazam HOPE z jestes aniołem, ja nie mogłabym tak pieknie tlumaczyc, ze to zle... wole zjechac :P bo ona i tak cie nie poslucha.... Nawalajac sie facetowi, on zawsze jak oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zjedziesz też nie posłucha :) ja jak napisałam wczesneij to trzeba przeżyć samemu, upaśc na dno, dostać po dupie i wtedy przejrzy sie na oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Magdalena Zołzolec Istni
hehehe, noooo!!!! kazdy po przezyl, ale ja mam honor, a ona jakos nie ujawnia ze go miala czy ma :/ do jakies sado-maso co ona robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Hope:) Widze ze trzymasz straz na topiku,a ten calkiem adnie sie rozwija hiih choc bez mojego wkladu:p Ale obiecuje poprawe,choc w moim zyciu nic ekscytujacego sie nie dzieje..choc...o np.w czwartek zanioslam buty do szewca i kazal mi przyjsc za godzine a ja poszlam za dwie:p i juz bylo zamkniete(a zanioslam do niego buty mojej szefowej) ahhhh....alez to bylo ekscytujace,a ile adernalinki :D szaleje ,no nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołziątko
czesc wszystkim.Jestem tu nowa.. i jeśli mogę to dołaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Magdalena Zołzolec Istni
dawaj do nas zołziątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Magdalena Zołzolec Istni
moze masz jakis temat, bo sexy boring jest juz :P uuuuuu nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPE--->>DZiekuje🌼 wiem,ze wszysyc chca mojego dobra i daltego mi tak pisza,ale od dzis KONIEC!!!!!!mam go gdzies!!!!nie mam zamiaru sie juz odzywac!!!!! a jak sie zachowac jak on cos napisze??napisac SPIERDALAJ czy nic nie odp:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołziątko
jejuuuuu a ja mam czasami ochote mieć faceta a czasami nie.. wczoraj byłam na siłce i takiego fajnego instruktorka miałam,że łlooohohoo,taką miał ładną pupęcję ;D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołziątko
ale wole jednak nie mieć,bo zaś bedzie kapa..nie mam szczescia do facetow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka no właśnie liczę , że Twój wkład będzie większy :D Sexy Lady - olać ;) nic tak nie boli faceta jak pokazac , że ma sięgo w dupie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołziątka chyba każda kobita w swoim życiu powiedziala " ze nie ma szczescia do facetow" :P do czasu... aż pozna księciunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołziątko
masz racje. dbrze jak ktoraś z Was natrafiła na takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trafić na ksiecia wcale nie jest latwo. Tak, faceci nie lubia jak sie ich olewa. Hope, bede sie przykladac, bede wkladac cala siebie w ten topik:p Choc cala to sie raczej nie zmieszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny,a wiec juz pisze co u mnie . Mąz przyjechał wieczorem ,jak wszedł do domu akurat byłam w łazience,otworzył mu syn,jak wyszłam on sie rozpakowywał ja stwierdziłam ze go z leksza bede olewać,on mi mówi \"Cześć\" a ja mu \"Czesc\" i poszłam do kuchni ,on sie mnie cos spytał gdzie sa jakieś papiery ,ja na to olewająco i delikatnie z tonem\"Nie wiem musisz poszukać\"hmmmmmmm,potem sie pyta czy dalej jestem na niego zła ,że on tam nic takiego nie robił zebym była zła,ja olewka,stwierdziłam ze porozmawiamy jak bede miała czas,bo teraz nie mam pisałam smsa do kumpeli.On w szoku,nawet bez piwa przyjechał bo zawsze weekend browarek sobie kupił a wczoraj nic,i była cisza przez jakis czas tylko rozmawiał z synem bo ja ciagle cos robiłam jakby nigdy nic.Poszedł sie wykompac a ja czmyk do łóżeczka.I zasnęłam .Obudziłam się jak on już był na mnie ;-) Miałam taką ochotę na niego ze nie umiałam sie powstrzymac ,bez słow zaczelismy sie cudownie kochac jak nigdy.Dopiero po wszystkim jak juz leżelismy w łózku paląc papierosa,powiedziałam mu że najpierw mielismy porozmawiac i wyjasnic sobie pare spraw a pozniej ewentualnie jakis sex.A mąz na to że już nie umiał wytrzymac ,szczególnie jak mnie zobaczył w tak świetnej formie(ja zrzuciłam 25kilo)w ciągu 2 miesięcy).Ale teraz mozemy pogadac i powiedziałam mu ze nie spodobało mi sie to jak mnie potraktował ostatnio,że co ja mogłam sobie pomyślic ,tylko o zdradzie.Zapomniałam całkiem ze on ze sobą wziął aparat cyfrowy,i pokazał mi co wtedy robił i kto tam był,tak mi sie głupio zrobiło,że szok,ale powiedziałam mu żeby mnie tak nie olewał na drugi raz,wiecie co powiedział,że on to niekiedy specjalnie robi że mówi mi ze np.ida gdzies na piwo albo robią cos innego,bo on jak widzi ze ja sie wkurzam i że jestem zazdrosna to wtedy jest pewien ze ja go kocham ze zalezy mi na nim,hmmmmm.Odpowiedziałam że moze on sie czuje wtedy super ,ale mi tym robi przykrość ,a ja bym tez chciała byc szczęsliwa w tym związku.Oznajmił ze nie wiedział ze on tym mnie rani,hmmmmm.Po wyjaśnieniu sobie paru spraw kochaliśmy sie jeszcze długo zasnelismy nad ranem,mam tylko nadzieje ze to nie żadna ściema ,i że przestanie mi ubliżac w taki sposób. Tak jak pisałyście ze za bardzo sie wkręciłam w to wszystko,aha i mówił ze cały czas myslał o nas szczególnie ze nie dzwoniłam do niego przez cały tydzień,czyli widać ze on specjalnie to lubi jak ja za nim szaleje,dzwonie i wogóle.Hm musze mu odrobine wiecej zaufać nie wkręcać sie jak nie dzwoni przez pół dnia,ale tez stwierdziłam ze nie bede wydzwaniac co chwile jak wyjedzie.Oby było tak jak mówi,bo jak znowu mi kolejny numer wykręci w weekend no to juz niewiem jak zareaguje.Pozdrawiam was.Teraz uciekam idziemy na kręgle z synem.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronia
a ja sexy lady nie wierze ;] i tak bedzie lała po gaciach jak go zobaczy :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnatrzydziecha
hej zołzy witam wszystkie ze starej ekipy. I nowoprzybyłe na topik. mam nadzieje że topik będzie rozwijał. Czasem tu będe zaglądać. W każdym bądź razie miło as tu wszystkie widzieć. Czasem mi brakuje tego co było rok temu. ale to już przeszłość. ogólnie nie jestem w zbyt dobrym nastroju więc może lepiej jak się nie będe odzywać ;) Ale pozdrawiam ciepło wszystkie zołzy ze starej ekipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Dziewczynki:):) Ja mam tylko nadzieję że Sexy Lady weźmie sobie do serca to co napisałam i podejmie właściwą decyzje;) Ehhh ja spotkałam dzisiaj mojego byłego i... trochę tak dziwnie jak mijamy się jakbyśmy się w ogóle nie znali... No ale cóż życie:P:P Ogólnie dzionek minąl mi milusio:):) Kaha>> mam nadzieję że mąż mówił szczerze i jak sama widzisz... rady Zołzy pomogły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa345
Ok, zołzy teraz sie wypowie facet. nieczytalem tego tematu ale mam dziewczyne zolze, kocham ja ale jej zolzowatosc doprowadza mnie do ruiny(niepolecam :)) kocham ja, staram sie, jest dla mnie krolowa, ale ten zwiazek chyba niema szansa. Moje pytanie jest takie: Czy zolzy potrafia zbudowac/utrzymac staly zwiazek? czy tylko kochaja siebie, mysla tylko o swoich potrzebach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeszce szansa na ksiazke
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzzzzzzzzzzzzzzzzzz
oodp. 1 nie ma szansy na ksiazke odp. 2 zolzy jak nazwa wkazuje to zolzy, wiec mysle tylko no sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że wy źle rozumiecie pojęcie zołzy... Zołza z książki to nie jest kobieta która jest wredna, zła, myśli tylko o sobie. Zołza z książki to kobieta ktora od czasu do czasu wtedy gdy trzeba potrafi zając się swoimi potrzebami, pomyśli o sobie a nie skacze ciągle dookoła faceta i spełnia jego zachcianki. Nie deneruje sie od razu gdy on nie dzwoni o umówionej godzinie...Tylko potrafi sie tym nie przejmowac i nie pokazywac facetowi że zawsze siedzi w domu i czeka aż on zadzwoni, tylko zajmuję się soba i swoimi przyjemnościami... o takiej Zołzie jest mowa... Niestety większośc myśli żę jak w tytule jest Zołza to my od razu jesteśmy złe, okrutne i niedobre...Ta Zołza to po prostu taka przenośnia jest... Jaaa345>> może twoja kobieta to prawdziwa zołza a nie ta z ksiązki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×