Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość
Jak tam zołzowanie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja ogladałam :P:D i normalnie czasami to oczy z ziemi zbierałam :P:D Masakros w ogóle:D niektórzy to naprawde są niexli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope byłam u manikiurzystki, dlatego mnie nie było :D ja ogladałam i mi się podobał ten gościu ze szklaną kulką i ci dwaj faceci co gimnastyke akrobatyczną przedstawili...no i oczywiscie kawał dobrej roboty ta mała dziewuszka odwaliła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajny post :) Juz napisalam meila z prosba o Zołe:) Napewno mi sie przyda bo nie dawno bylam o wlos od stracenia faceta, bo mu pewne rzeczy we mnie nie pasowaly np zazdrosc;/ Ale dal nam szans ei wiem ze teraz juz jej nie moge pokazywac:) Ale chcialabym wiedziec jak obudzic w nim chec mowienia o uczuciach i nauczyc sie postepowac z facetem ktory jest twardy ... Zawsze mialam takich ze mowilam i mialam a z nim tak nie jest;p W sumie to dobrze bo ja sama potrzebuje twardej reki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dzieki juz posciagalam Bede czytala w weekend bo teraz to nie mam czasu ... praktyki i nauka do poprawki z anatomi;(( Czarno to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,a u mnie w mieszkaniu zimno,że hej,dopiero dzisiaj wlewali wode do kaloryferów,ciekawe kiedy bedzie ciepło,w dodatku mój mały mnie zaraził bo mnie już boli gardło i jakas taka jestem nie wyraźna,ojjjj zaczyna się.A ja tak kocham upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez zimno... chata wolna ale ukochanego brakuje ;p I nie ma kto mnie ogrzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka podzielam Twoje typy z tych co występowi jak na razie w mam talent :D Helcia no właśnie ja to karpika robiłam przysłowiowego haha :D Jestem ciekawa co będzie dalej :) Wick a zołzowanie aaaa jakoś leci :D ja juz teraz mam wrodzone , że nie odpisuje odrazu na smsy itd. :P no i podpuszczam z zazdrościąlekko mojego pana , bo lubie jak sie denerwuje ;] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez nie ma kto ogrzac rozgrzac itp. ale to kwestia przyzwyczajenia.. Jak na razie nie zamierzam tego zmieniac... zaczne sie grubiej ubierać :P:P:D Mnie do tego co powiedziała irrenka podobał się ten mały co na fortepianie grał :d jakie zwinne palce ten maluszek musi miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie troszke wycwaniłam jak maż wyjechał,dlaczego mam marznąc sama w łózku,syn z prawej strony łóżka a z lewej mój zmarzluch piesek.Ta rasa jest śmieszna (york) wystarczy trochę zimna za oknem a on sie cały trzęsie,hihi .Ryje sie pod kołdrę jak krecik,ale on kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Chopin :) Też doby i skromny taki hehe :D Ale z jednej strony to też tak mysle , co taki dzieciak ma za dzieciństwo... jak pewnie masa godzin prób gry, masa zakazów i nakazów... no ale ja kto zaowocuje w przyszłości... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kahakurde mnie teżyorki się podobają i owczarki niemieckie :D a mam kudla :D ale jego jakbym dała by leżał na łóżku... to by zajmował 80 % miejsca a dla mnie zostałoby... STANOWCZO ZA MAŁO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmarzluchy tak maja że pod kołdre sie pchają ;-) mój sie nie pcha, mój czeka na snieg :-D wtedy jest w 7 niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z poznania 28 lat
dziewczyny małżeństwo mi się sypie, czy mogę poprosić o książkę, dlaczego mężczyźni kochaja zołzy na maila kasia28poznan@interia.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z poznania 28 lat
dziękuję serdecznie, zabieram sie do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam beagle suczke i mi teraz chrapie w nogach :D:D:D Zamiast spac w swoim wyrku to sie wladowala do mnie :) Wykorzystuje fakt ze rodzicow nie ma i jej nie pogonia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój psiak też najchetniej spałby ze mną ale go rodzice gonia i śpi w swoim wyrku hehehe:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj kompan to zawsze zasypia u mnie w pokoju :) nie na łóżku bo go gonie, bo kłaczory zostawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psy najlepsze :D dla mnie żaden kot nie dorówna psiakowi :D Zawsze u mnei w domu pies był i ... będzie :) Wiele wnoszą zwierzaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×