Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Zegnam Was laski na dzis... ide nynac,jutro praktyki, fryzier :D i anatomia ...Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope juz jest ok, ale dzis już wczesniej spojrzałam i nie było :( może ono się jakoś dłużej ładuje jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka to żeś mnei w błąd wprowadziła z tą NK hehe :D kurde jka wszystkie spać pouciekały :P a gdzie jakieś nocne marki ?:P :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pies jest taki smieszny że od samego początku jak go mamy ,to nigdy jak był w łózku to nie spał w nogach,on zawsze smi albo miedzy nami jak jest mąz albo jak sie skulę to koło brzucha ,a jak było ciepło to koło karku takze jak sie chciałam obrucic w nocy na druga strone to wiedziałam ze musze ostrożnie,teraz go wyganiam zeby szedł do nóg bo juz mnie to denerwuje to specjalnie poczeka jak zasnę i pozniej powolutku sie skrada do góry,zauwazyłam to jak raz udawałam przed nim że śpie zamknełam oczy na jakies 15minut i sie nie ruszałam ,on jest taki sprytny ze szok,ale tez i świrnięty nie oddałabym go za żadne skarby na inna rase choć jest jeszcze pare co mi sie podobaja.Yorki sa strasznie złosliwe szczególnie psy ,jak sie z nim nie pobawie to albo szczeka na mnie tak smiecznie i mi przeszkadza albo leci do ubikacji i rozszarpuje papier toaletowy tylko zeby mi zrobic na złośc.Sprytny tak jakby miał rozum człowieka.He he . Kasiu z Poznania 28lat dlaczego sądzisz ,ze ci sie małżeństwo sypie,może wygadasz sie tu na forum ja tez tak zrobiłam i duzo mi tutaj dziewczyny pomogły, ksiązka oczywiście też.Polecam wypłakac sie nam.Może wspolnie z dziewczynami da sie jakos rozwiązac twój problem.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a no pieski mądre są :-) Kaha wierzę Ci że Yorki sa fajne, że Twój jest niepowtarzalny :-) ale ja mam shih-tzu i też jest bąbowy piesek, tez bym g nie zamieniła na innego ;-) to sa takie miśki, przeważnie nie mają w sobie wcale agresji, mój jest taki, że mozesz go wyginać we wszystkie strony a on sobie cierpliwie lezy :-D na inne psy jak szczekają czy cos to się patrzy ze zdziwieniem :-D misiek taki słodki! (ale już dwa razy sobie dzieci zrobił he he - łącznie 10 osobników potomnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak ja sierota pieknie bombowy napisałam ----> Bąbowy kurde chyba sie jeszcze nie obudziłam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :P :) wiewrióry nie śpią hhaha :P :D :D :D ja wracam do lektury... Mężczyxni są z Marsaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu parę cytacików z ksiązki "Męzczyxni są z Marsa a Kobiety z Wenus" ;] ;) Mylne sądzimy, że jeśli nasi partnerzy nas kochają, to będą reagować i zachowywać się w okreslony sposób. Taki sam, w jaki my reagujemy i zachowujemy się, gdy kogoś kochamy. *** Kiedy mężczyźni i kobiety są zdolni do szanowania i akceptowania swojej odmienności - wtedy miłość ma szansę rozwoju. *** Udzielając mężczyźnie rad, kobieta sugeruje, że on sam nie wie, co robić, lub że nie potrafi tego zrobić samodzielnie. *** Samopoczucie kobiety jest uzależnione od stanu jej uczuć i jakości jej związku. *** Kiedy kobieta spontanicznie doradza i próbuje "pomóc" mężczyźnie, nawet sobie nie wyobraża, jak krytycznie i "niemiłośnie" brzmi to w jego uszach. *** Jesli partner odrzuca naszą pomoc, to najprawdopodobniej dlatego, że źle wybraliśmy czas u okazję do jej okazania. *** Mężczyzna potraktowany nie jako problem lecz jako rozwiązanie problemów, chętnie dokona ulepszeń. *** Żeby się odprężyć, Marsjanie udają się do swoich jaskiń, by samotnie rozwiązać swój problem. *** Aby poczuć się lepiej, Wenusjanki spotykają się ze sobą i otwarcie rozmawiają o swoich problemach. *** Moc i chęć działania mężczyzn płynie z przekonania, że są potrzebni. Kobiety znajdują motywację i siłę do działania, kiedy są otoczone czułą opieką. *** Mężczyzna obdarowany szansą udowodnienia swoich możliwości ujawnia to, co w nim najlepsze. Na swe dawne, egoistyczne pozycje cofa się tylko wtedy, gdy czuje, że może mu się nie udać. *** Brak poczucia, że jest komuś potrzebny, oznacza dla mężczyzny powolną śmierć. *** Kobiety odczuwają obawę przed braniem, a mężczyźni boją się dawać. *** Mężczyzna niechętnie słucha kobiety nieszczęśliwej i rozczarowanej, ponieważ odnosi wówczas wrażenie, że to on zawiódł. *** Mężczyzna ma wielkie trudności w odróżnieniu życzliwej troski od współczucia. Nie znosi litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wiewióry:-P hehe ja sie ucze:-D tzn.stwarzam pozory ze sie ucze:-P nie no cos sie ucze do tej obrony,ale powiem wam szczerze ze ciezko mi wchodzi....myslami jestem gdzie indziej....ale wiem ze musze i wierze,ze dam rade :-D w piatek o 10:00 3majcie za mnie kciuki :-P bo jak nie to wine zrzuce na was hehe :-D Ten \\\"moj\\\"od zeszlego piatku milczal-wczoraj pusicl mi sygnal:-P Pajac jeden nie wiem po co sie odzywa...:-P oczywisice sie nie odezwalam i nie mam zamiaru:-D niech spada na bambus banany prostowac:-P Dziewczynki,a macie te ksiazki takie.....hmm...no wiece nie pamietam dokl,.tytulow,ale bylo kilka cos typu tych zołz....wlasnie cos ze kobiety sa z venus,a mezczyzni z marsa..i jeszcze byly chyba jakies 3 cos tego typu?mozecie mi je podeslac,bo po obronie chce wrocic do lektury:-P moj mail:monica.m@wp.pl z gory wielkie dzieki:-)wracam do nauki......moze cos sie jeszcze poucze:-P Buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy Lady a własnie miałam pisać , że ciekawe co u Ciebie czy sie uczysz :D Ksiiki bedziemy trzymac :D a ksiażk isą na stronie 5 ja wklejałam linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to potem sobie w piatek sciagne:-)wielkie dzieki.....cos czytan ale wiesz.....jakos nie mam weny :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ksiiki" znaczy się kciuki :D ;) Przestań MUSISZ mieć wenę :)) On juz udowodnił jaki z niego palantunio i że nie warto sobie nim głowy zawracać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,wiem.....nie mysle tyle o nim co juz o dniu obrony:-O o sobocie i weekendzie co sobie zaplanowalam ładnie:-D ALE najpierw musze piatek przezyc:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ,ale ksiazki to na ten mail mi wyslij monica.m@wp.pl bo ten w nicku to jest juz daaawno nieaktualny:-D Dziekuje.papasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA 46
czy mogę też prosić o przesłanie mi książki na m'eila joanna_ol@o2.pl Zycie też mi zrobiło psikusa i chce się z tym uporać. narazie jako ta zdeterminowana znalazlam ten topik. jak nie mogę dostać tej książki to odpiszcie mi. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ON mowi \" chce dac szanse naszemu zwiazkowi\" to co przez to mozna rozumiec? jesli wczesniej kolo 2 tygodni zastanawial sie czy nasz zwiazek ma sens... pomimo tego ze kocha sercem a rozum mu troche inaczej mowi... Licze na Wasza szczerosc Bo niedlugo zglupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×