Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

wierze ci ja też sie boję zeby nie wyszło coś gorszego,co do gastroskopi to ja na żywca nie ide teraz jest możliwośc uspania tak miał mój mąz ja tez tak pojde,miałam rok temu kolonoskopie to jest z drugiej strony kamera,ból nie samowity ale tylko przez to że mam dodatkowe liczne pętle w jelicie i bardzo sa wąskie szybko sie zamykają z czego mam problemy z wypróżnianiem sie ,i po tej meczarni na badaniu lekarz stwierdził"Jakbym wiedział ze panią bedzie tak boleć to był to zrobił na śpiąco"Nieźle co.Oj ci lekarze ,szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha to może to własnie przez te zawijańce w jelitach masz takie dolegliwości! kurcze współczuje, ale duzo zdrówka zycze!!!!! sexy powiedz mamie, że nie ma co sie bac i do lekarza iść trzeba - zdrowie mamy jedno!!!! trzeba o nie dbać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kaha jak mowisz ze jest na spioco tez to moze sie zdecyduje:) ehhh moja mam sie boji i jesy uparta=pojdzie wtedy kiedy juz nie bedzie mogla wytrzymac z bolu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady - to nie dobrze!!!!! nie życze jej tego w zadnym wypadku!!! ale zeby sie nie okazało, ze juz jest za póxno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna Ty uważaj bo napalę się na Ciebie jak dzika świnia na kasztany i nie odpuszczę dopóki nie skosztuję ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irrenak
witajcie :) ja juz po zajęciach :) niestety zwiałam z jednego przedmiotu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki:):) mowie wam ale było weselichooooo :):) wybawiłam sie, wytanczylam:):) no i złapałam WEOLN :D:D:D:D:D hie hie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też mam problem z facetem. Czuję jakby mu przestało już zależeć. A jak chcę o tym porozmawia ćto jemu się nie chce albo tylko słucha i nic nie odpowiada. Dziś np. caly dzień się nie odezwał. Rano mial wyłączony tel. a wieczorem już byl włączony i nawet nie oddzwonił. Ogólnie czuje się olewana. O co bym go nie poprosila to mu się nie chce. MAm tylko nadzieję że jeżeli on nie chce ze mną być to by mi powiedział, a nie tak zbywał. MA bardzo róźny charakter. Raz nie odzywa się caly dzień a raz jest słodki wogóle czuję że jestem kochana,tylko te dni zdarzają się ostatnio coraz rzadziej. Jest mi tym bardziej ciężko bo wiem że kiedyś byl inny i potrafił okazywać uczucia. Gdybym chociuaż była pewna że mnie kocha to też bym na niektóre rzeczy przymykała oczy. A poza tym to wydaje mi się że ja za bardzo pokazałam że mi zależy. Wydzwaniałam po kilka razy dziennie. Mimo że on miał zadzwonić to ja go wyprzedzałam i dzwoniłam szybciej. Wiedział że cokolwiek by nie zrobił to ja i tak z nim będę. To chyba mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni to świetnie :D:D:D już się szykuje na weselichoooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D Wkońcu imprezka w moich rytmach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję. Zaraz zacznę lekturke. A tak pozatym czy sądzicie że chłopaka mogło do mnie trochę zniechęcić brak mojej samodzielności.-, tzn. on zazwyczaj załatwia sprawy bo ja np. się wstydzę albo jak on nie ma czasu czy coś to ja siedze w domu zamiast gdzieś wyjść, jakoś zająć się sobą. Ale to zazwyczaj ja angażuje spotkania. Boję się że jak ja przestane to już wogule się nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy ja również mogłabym prosić o książeczkę? Z góry ślicznie dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka mysle, że mogło go to zrazic troche, bo musi sie z toba obchodzić jak z dzieckiem -załatwiając wszystko... poza tym nie dzwon tyle do niego, ty za nim gonisz a on ucieka - normalka - jakbys przeczytała Mężczyxni sa z marsa a kobiety z wenus, to bys wiedziała, ze facet czasem chowa sie do \"jaskini\" ;) ale najwazniejsze jest to, ze musisz miec swoje zycie, swoje zajęcia, swój swiat - on nie może byc twoim całym światem, bo to zniszczy wasz związek! Nie lataj za nim jak pies z wywieszonym jęzorem :) daj mu troche swobody, w sensie niech on zatęskni za Tobą! KONIECZNIE PRZECZYTAJ KSIĄŻKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla byle głupka może i wystarczą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ,a to chyba wam wystarczy??? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ładnie sie zachowałes kolego prosze bez takiego tu obrazania! a jak sie na żartach nie znasz to wyjazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed :O:O:O w przeciwienstwie do Ciebie mamy jakieś wymagania Irrenka 🌼 Julka mam podbne zdanie do Irrenki, faceta moze sięzrazić taka Twoja niezaradnością życiową, to że sięwstydzisz to jedno ale nikt zawsze nie bedzie za Ciebie zalatwial spraw... i z tym dzownieniem... jest takie powiedzenie co za duzo to niezdrowo , poczekaz aż sam zadzowni a nie wyprzedzasz go , to nic dobrego i na dluzsza mete zaszkodzi ;) zajmij się soba nie mozesz uzalezniac sie od faceta , odnow jakies stare znajomosci ;) zmien moze cos w wygladzie, moze przemebluj sobie pokoj ;) postaraj przemalac sie ta swoja niesmialosc nie ma co sie wstydzic pokaz mu ze nie jestes taka sierotka Marysia ! :) powodzeni:A:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie.....
ja wlasnie poraz kolejny przeczytalm te ksiazke.i duzo wtym racji.ja cholera w pewnym momencie zaczelam zachwowyac sie jak mamusia,obiadki wozilam chuchalam dmuchalam.poza tymjak jechalismy gdziec nie pozwalam za siebie placic,dawlam z siebie wszystko nie chac nic.a potem w srodku sie gotowalo znerwow.mialam to na swoja wlasna prosbe. czy ktos ma może ,,mezczyzni sa z marsa...''to prosze uprzejmie mi przeslać na indue@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×