Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość weronisiax
Masz 100% racji....Nie wiem jak mam sie tylko ustosunkowac do tego co mu napisalam wczoraj.....Ze skoro woli kolegow to mozemy juz w ogole sie nie spotykac...Ach nerwy mnie poniosly a moglam to przemilczec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia zrób narazie tak... fakt pisanie przez nerwy to totalna porażka,wyślij jednego eska - jednegooooo!!!!!!!! że sorki nerwy mnie poniosłydousłyszenia... to wszystko, bez zbednych tłumaczeń,wylewów... jak bedzie zainteresowany tym co cie gryzie,to da ci znać.. jutro piątek - zaplanuj sobie jakieś wyjście ze znajomymi.. i ani mi sie waż z niego zrezygnować jak zadzwoni.. możesz mu zaproponowac żeby poszedł z wami,ale jak nie bedzie chciał pójść to ty idziesz z nimi,a on niech mysli.... ok????i żadnych esków ani monologów na gg,czekasz... jak jest za toba sam bedzie cie szukał,nie narzucaj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Robilam tak jak opisane jest to w ksiazeczce-nie pisalam,nie dzwonilam itd on mi zaczal pisac smski,ze teskni itd... A tu nagle bum,widac jak teskni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witaj Madasia :) wiesz jam raczej stadne bydle choć samotnością i spokojem nie pogardzę.Poza tym bardzo miło czasami przeczytać taki wpis jak Twój 🌻 Do tego kafe to lepsza skarbnica wiedzy o kobietach niż niejedna psychologiczna,naukowa książka na Wasz temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Tak zrobie:) Dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 🌻miło mi słyszec takie słowa :)) ja tez stadna jałówka jestem juz,ale życie uczy cały czas i gdyby człowiek miał ten rozum i tamte lata.... ehhhhhhhhhh.... działo by sie... hahahahahaaaaaaa a tak tylu fajnych facetów uciekło przez naszą głupotę hahahahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia 🌻 nie dziękuj,nie za ma co hahahahaaaaa poprostu bądź soba zawsze i wszedzie,mężczyzna który będzie miał cie dostrzec, dostrzeże cię i napewno będziesz z nim szczęśliwa- bez biegania za nim,wydzwaniania,proszenia o spotkania... to ma byc spontaniczne,świerze, młode... tak jak ty... powodzenia kochanie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia ,wiesz nie narzekam bo dopiero teraz mam powodzenie co wprowadza mnie w zdumienie,a że doświadczenie nie małe i rozum lepszy niż kiedyś więc fajniście i zajebiście jak to młodzież mówi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed no widzisz dlatego sa tak rózne zdania i postępowania ale swiat byłby nudny jakbyśmy byli wszyscy tacy sami :) kwiatek moge wiedziec kim ty jestes?/ bo jakos chyba nie mielismy sposobnosci sie poznac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi kwiatek zawsze juz coś o tobie wiem ;) ja rok więcej hahahahahahahahaaaaa a co cie tu sprowadza do nas??? mnie tu długo nie było,poprostu z braku czasu ale lubię nowe twarze i wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek no baaaaaaaaaaaa.... jak nie jak tak... ale kochane zołzy a nie te złosliwe wiedźmy hahahahahahaaaaaaaa trzeba wiedziec kiedy i gdzie nie przekroczyc tej granicy... bo tego wy tez nie lubicie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie.... do tego sie dorasta jak do wszystkiego w zyciu.. hahahahahaahaaaaaaaa a dlaczego się chciałes kłócić??? no wiesz??? o co??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APELLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZOŁZYYYYYYY!!!!!!!!!! sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex zawsze leciały na nie jak muchy do lepu.... :P :P :P :P :P :P :P :P :P może dzisiaj tez to podziała ,może nasza marianka się też da skusić :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia:) Nie kojarze Cie hehe ale milo mi Cie poznac:-D Weronisia nie bede potarzac Madasi bo ona napisala Ci wszystko b.dobrze jak powinnas postepowac:) stosuj sie do wskazowke ksiazki...ale jak zoabczysz rezultaty to nie cofaj sie...tylko trzymaj sie i dalej wprowadzaj w zycie te wskazowki:-P Bedzie dobrze.ulozy sie:)zoabczysz:) Kwiatek--->>>jak nie lubisz sztucznych to twoj probelm:-P ja mam bardzo slabe paznokcie wiec aby ladnie wygladaly musze miec sztuczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady nie pamietam czy pisałam jako oliwia06,czy makarenka czy tez madasia ale jestem tu z wami od 3 lat.... chyba że ty doszłas w między czasie.. nie kojarzę nicków po tej zmianie i nie wiem za bardzo kto z kim i gdzie hahahahahahahaaaaaaa ale jak zawsze miluchno pogadac przy kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj panowie w to chyba nie śmiecie wątpić,ze sexy lady z tym nickiem nie ma więcej sztuczności w sobie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia tak ja doszlam z innego topiku o zołzach:-D No dziekuje Kwiatek:) nie,nie mam wiecej sztucznosci niz paznokcie:-P ani silikonowego biustu ani niczego innego hehe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy.... ich było juz mnóstwo do tej pory,tylko sie nazwy zmieniały a dziewczyny wciąż te same w tych pokoikach siedzą :P, ale widze ze doszło do nas prę nowych twarzy,choćby meskich... bo na początku ich nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA DOSZLA tez pozniej:-D jakos na wiosne chyba:-D Tak mamy tez meskie grono publiczności:xyzed-poodbno Gwiazda Kafeterii:-P no i Kwiatka,ktory ost.za mna na topikach podąża:-P no i nawet tu sie zdarł:-D ale co tam,ja tam mubie mężczyżn:-P moga zostac jak dla mnie:-P Byle by sie tylko na cos tu przydli:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APELLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZOŁZYYYYYYY!!!!!!!!!! sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex zawsze leciały na nie jak muchy do lepu.... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P i prosze mnie na e-maila wysłac kto jest tu kto,bo nie łapie sie wogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy.... hahahahaahhaaaaaaa masz rację,bo nie ma to jak dobrze spozytkować czas przy kawie hahahaahahhahahahaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed dlaczego???? hahahahahahahaaaaaaa ,nie trzeba.... poprostu czasem wystarczy liczyc sie tez z naszym zdaniem.... ot co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba tylko tych inteligentnych sie bojicie co???:-D to dobrze...bo my inteligentne Zołzuchy jestesmy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku bo i nie masz czego.... uważam że nie na tym polega obcowanie z kobieta czy mężczyzną,żeby sie bać jedno drugiego.... to sie mija z celem.. to ma sporawiac przyjemnośc, wywoływać chęć dalszej konwersacji,a nie bojowe nastawienie.... tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boi się tylko nierozsądny i nierozważny,a potem płacze :D:D:D:D Zasada ograniczonego zaufania się kłania:D bo kobiety są nieobliczalne. Inteligentne mnie nie przerażają lecz głupie i takie ,które wyżej srają niż tyłek mają :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta bardziej męskie jest później płakać i biadolić ,i użalać się nad sobą lub ziać nienawiścią do wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×