Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

sexy nie przejmuj sie, u mnie w pracy takie klimaty, ze słabo sie robi... i do tego głowa mnie boooli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuu irrenka:(mnie gardlo.....:(3majmy sie dzielnie....ja dzis ide kupic sobie jakas bluzke bo w sobote mam isc na impreze....z ..."kolega"........hmmm ale jakos totalnie nie mam na nia ohcoty isc.Tym bardziej ze w niedziele koło pisze:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy jak sobie kupisz nowa bluzke, to Ci sie humorek poprawi ;) a poza tym czasem dobrze jest sie rozerwać wtedy koło Ci lepiej pójdzie - odstresujesz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj skończyłam czytać
"Jak radizć sobie z mężczyzną i nie zwariować" REWELACJA, zabawnie napisane, bez wywodów, zupełnie nowy punkt widzenia faceta. Polecam wszystkim kobietom, które chcą aby ich mężczyzna czuł sie wyjątkowy i zakochał po uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hej zołzy i zołziki ;) A mnie zaraz coś trafi z moja koleżanka z pracy. Robi tak podstawowe błędy (tylko i wyłącznie z niestaranności i niechlujstwa) że mi ręcę opadają. I nie umie obsługiwać swojej własnej skrzynki pocztowej i ciągle mi zawraca głowę. Dzisiaj mnie już coś trafiło i musiałam sie wygadać na forum ;) Żeby jej czegoś nie powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek współczuje Twojej mamie bo to najwyraźniej bardzo nowoczesna kobieta - przeciez kto w tych czasach słucha kaset :P ja na jej miejscu tez bym wyrzuciła :D taka jedna rozumiem Cie doskonale, ja mam na przeciwko pania dyrektor, która podstaw pracy na kompie nie zna a głowe tak wysoko nosi... oststnio mało sie nie przewróciłam jak usłyszałam,z ę ona nigdy sie z poczty nie wylogowywała :D albo jak mądra włożyła toster (taki opiekacz - zamykany) pod kran, zeby go umyć!! i dodała do tego, zę w domu zawsze tak robi i nic sie nie dzieje!! o matko!!!!!!!!!!!!!!! to jest moja szwagierka!!!!!!!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek mylisz się, kaset słuchałam i to sporo... nawet sama sobie składanki nagrywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
ja swoje stare kasety powrzucałam do pudełka i trzymam w szafie. nie wiem po co bo i tak nie mam ich na czym słuchać ale twardo trzymam :) Moja koleżanka często robi tak, że otwiera maila, otwiera załącznik, na tym otwartym dokumencie robi poprawki, zamyka, po jakimś czasie znów otwiera maila i jest strasznie oburzona że komputer nie zapisał jej tych poprawek. Kiedyś przed ważnym spotkaniem, z tabelki w excelu pousuwała niektóre wiersze bo nie pomyślała, że jak robi usuń wiersz, to usuwa się CAŁY wiersz a nie tylko jego prawa część spoza tabelki. Musze właśnie znaleźć jakiś sposób na sprawdzenie ostatnich operacji w dokumencie (już po zapisaniu) bo kiedyś nie wytrzymam. Jak wiecie jak to sprawdzić to chętnie sie douczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sialala :D a kasety to ja też gdzieś mam :) nawet na mature jak się uczyłam prezentacji to sobie nagrałam na kasete i słuchałam potem :) Irrenka hahaha z tym tosterem to przesada hahaha :D szkoda ze nie myła suszarki do włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis urlopik miałam więc mnie nie było od rana :) spałam sobie smacznie do 10tej :D no i mam pierwsze prezenty z głowy :) tzn mamie już kupiłam i babci w połowie :) został mi tato i mąż ... no i teściowie ... buziolki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuchy :) 😘 Przepraszam, że nie zaglądam ale jakoś nie mam czasu teraz.. Rano do szkoły a potem do mamy do szpitala i jeszcze się uczyc troche trzeba i tak jakoś czas leci... Do usłyszenia papapasQ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hej Zołzy Uni jak brat i mama? Irrenka i co kupiłaś? Kwiatek to mnie nie pocieszyłeś. Miałam nadzieje, że jest jakiś sposób nawet w office tylko ja go jeszcze nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik kasik dzięki za propozycje :) samotna kupiłam mamie krem nivea DNAge w dwupaku z serum na szyje i dekolt :) oraz ten nowy puder z maxfactor z pędzelkiem 2 w1 a babci pomadke i dokupie broszke :D tacie zamówiłam perfumy na www.iperfumy.pl - wiem,z ę mu sie bardzo podobają, ale mu szkoda kasy... tylko mój mąż to ciężki przypadek :O i nie wiem co mu kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kwiatek ,kurna toć Ty zwiędniesz na tym szwabskim żarciu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale Niemki śpetne ponoć są:D:D:D:D ,a jak która urodziwa to wiadomo Słowianka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha bo młode Niemki to już nie czyste rasowo Niemki ino krzyżówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam widzisz kto ratuję wygląd tej szpetnej rasy :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to sporo niemców jest przystojnych :) ale ja i tak nienawidze tego ich szwargotu :P język ten mnie drażni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Moja mamcia dzisiaj już ze szpitala wyszła :D Jupi :D A miała mięsniaki na macicy i jej całą usunęli bo i tak powiedzieli ze w tym wieku to jest nawet bardziej wskazane.. Ale jak ją widziałam po operacji to się tak przestraszyłam, że masakra normalnie... No ale na szczęście i jak na razie jest wszystko dobrze:) Kwiatek- ja nie nawidze niemców a tego ich jezyka jeszcze raz tak jak ich samych :D jak mam iść na niemiecki w szkole to pierodlca dostaje na szczęście to ostatni rok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyt
a ci to jest Anlaufphase??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×