Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

...ale jak bylismy we wrzesniu w górach to żałował, ze nie pożyczył lornetki od mojego taty -stąd ten pomysł, ze teraz bedzie miał swoją własną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy witaj ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 a no widzisz - narobiło sie duzo kwiatków ;) ;) ...ale Pan Kwiatek nie miał z tym nic wspólnego! żeby nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem....dosc czesto sie tu Pan Kwiatek pojawia...wiec moze cos zaiskrzylo?:-P Zróbcie jeszcze więcej tych małych kwiatuszków:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kwiatku juz lepiej....o wiele:)moze nie tak do konca jak bym chciala,ale jest si;) jakie fotki?:)a Ty masz konto na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek nie bój żaby... jak schudne z 4-5 kilo to będę szczupłą laska ale nie chudzielec ... spoko...za bardzo lubię jeść i słodkości smakować żeby się na szkieletora zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;] Irrenka a nie robimy sobie prezentów ponieważ stwierdziłysmy, że lepiej za te pieniadze kupic cos wiekszego dla rodziców a my obejdziemy sie bez prezentów :D Kompletnie nie wiem o jakich grach mówiliscie hehehe :D Ircia swietny prezent dla meza.:) Hehe Kwiatek ja nie wierze w porzadnych facetów :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangi
hm:) ja właśnie przeczytałam \"zołzę\" i sama nie wiem co o tym myśleć. Powiem Wam szczerze, że się trochę rozczarowałam bo wychodzi na to, że przez całe życie mam udawać. Że nie mogę z kimś na kim mi zależy spędzać czas kiedy tylko chcę, nie mogę się do niego przytulić jak tylko mam ochotę, za to muszę go zwodzić. Męczące to. Dla mnie. ALe nie ukrywam, że sporo prawdy w tym jest. Tak przy okazji mam właśnie przypadek- idealny do przetestowania \"zołzy\". Pewien chłopak okazał mi swoje duże zainteresowanie. A co ciekawe nawet nie musiałam w tym celu otwierać buzi:P Po prostu wpadłam mu w oko. Był intensywny kontakt. Smsy, maile. I nagle... urwało się. Niby uznał, że jednak za bardzo się różnimy. W co mi ciężko jest uwierzyć, bo ewidentnie iskrzyło;) Tak czy inaczej mi trudno odpuścić. Bo to ja z reguły zdobywałam. A tu dziwna sprawa - byłam zdobywana i nagle.. NIC. Ostatnio napisałam do niego. Zaczepnie. Odpowiedział. Też zaczepnie. I teraz nie wiem co mam robić. Jakieś pomysły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek Helcia a no chyba że tak - dobry pomysł :D a powiedz mi kochana, czemu Ty masz w opisie na nk zniczki dwa?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mangi zbyt dosłownie potraktowałaś tą książkę. Tu nie chodzi o to, ze masz udawać, tylko o to, ze musisz nauczyć się żyć w taki sposób, zeby nie poświecać całej siebie, całego swojego życia i czasu facetowi... że dobrze jest jak masz jakieś swoje zajęcia, swój świat... ale przeciez jeżeli Ci sie nie podoba, to nie musisz tego robić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mangi ale to własnie facet zazwyczaj zdobywa kobiete i to jest bardzo fajne ;) :) :D wtedy można zauwazyć jak bardzo mu zalezy... czy walczy , czy raczej woli sobie odpuścić (czyli nie jest ta znajomość dla niego ważna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bo im coś trudniej się zdobywa to bardziej się to szanuje i o to dba:D Bo szanuje się swoją własną pracę,wysiłek itd itp. Ot co :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani:) Irrenka bardzo ładnie wyglądasz:) i na pewno nie jak taka Blondi:) ja mam tez blond ale takie ciemnie teraz...ale w poniedzialek ide do fryzjera zrobic pasemka:)i chce ich duzo i bradzo jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nowej Pani chyba wszystko Irrenka napisała :) Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to nie Biblia ;] ja np. w ogoke z niktorymi rzeczami tam się całkowicie nie zgadzałam i negowałam je typu ze jak zapraszamy faceta totzreba mu podac krakersy jakby chcial cos jęśc czy coś takiego , że potem bedzie wiedzial i zabieral nas do restauracji (bezsens dla mnie ;) ) mangi facetowi sie nie narzucamy, zyjemy swoim zyciem, mamy swoje pasje i swoich znajomych z ktorymi spedzamy czas :) jezeli facet nie jest zainteresowanmy to nie ma co robić jakiś podchodó do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tez przyzywczaić sie musisz :) m iza jasno nawet było jak kiedyś pasemka blond miałam :D ale mowie dla mnie to Ty w swoich wloskach the best wyglądałaś :D ale to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Irrenka a mam swieczki gdyz taki znajomy w wojsku popełnił samobójstwo. Strzelił sobie w klatke piersiową.. A co do włosków to wygladasz świetnie, ale jednak uważam, że w ciemniejszych Ci ładniej :P ale to takie moje skromne zdanie :D to ty musisz się czuć w tym dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangi
Dziękuję za rady:D widzicie ale ja mam swoje życie i swoich przyjaciół:)) i spędzam z nimi tylko moje chwile. Zawsze tak było:) sęk w tym, że czasami kogoś spotykasz i po prostu z czystej ciekawości chcesz wiedzieć jaki ten ktoś jest, bez zastanawiania się czy coś z tego wyjdzie czy nie;p po prostu spotkać kogoś z nie swojego świata i tak jest z tym kolesiem. I ja wiem, że to dobrze być zdobywaną tylko, że ja mam w sobie chyba za dużo męskich cech;p Nie lubię odpuszczać, a na takie problemy jak moje "zołza" nie daję rozwiązań;p niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mangi a nie próbowałas czasem po prostu wrzucić na luz i pozwolić by sytuacja się wyklarowała bez Twojego ewidentnego działania w danym kierunku?? ja rozumiem, ze jak komuś zalezy, to nie chce odpuścić, ale jest tu problem tego, ze jak sie przekroczy pewna cienką granice, to zachowanie może stać się nachalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×