Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

I bardo dobrze samotna ,świetny pomysł z tym ,że będziesz się rewelacyjnie bawić w końcu faceci lubią wyluzowane kobitki pełne humoru,uroku i seksapilu ,a nie takie sztywne lalunie ,co ani me ani be .Życzę szczęścia i niech uśmiech jutrzejszego dnia z twojej ślicznej buzi nie schodzi. A na co idziecie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :D:D:D widzę,że już o Sylwku dyskusje odchodzą:D:D:D Ja stety samotnie zaszywam się gdzieś w górach na zadupiu:D:D:D:D Ja chcę ŚWIĘTEGO SPOKOJU :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed czemu samotnie?? a Twoja super kobieta?? ...z nią nie chcesz spedzić tak miłego czasu?? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam planów na sylwestra... pare m-cy temu był plan jechania w góry, ale z niego zrezygnowalismy gdyż mamy aktualnie mega wydatki... więc damy sobie spokój z tymi górami... tymbardziej,ze we wrzesniu bylismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo zaczynam robić się takim odludkiem i zaczyna mi być z tym super :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj xyzed ta twoja supermenka to chyba tylko Twój wymysł :) ;) mówiłeś że ona taka suuuper, a tu nagle odludek... cos tu nie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest super:D:D:D ino,że wiesz jako człowiek mimo wszystko ze sporym doświadczeniem życiowym wiem,że od czasu do czasu muszę zrobić taką przerwę żeby irrenko poprostu nie zwariować i nie dać zapędzić się w tzw kozi róg:D:D:D:D:D:D A wiem coś o tym bo i o to się otarłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek Ty chyba chory jesteś!! nawet mnie nie denerwuj!! ty chyba zartujesz z tym upijaniem psa!!!!!!!!!!!!!!!! bo teraz to ja Cie odnajde ... z policją!! nie znęcaj się nad zwierzętami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenko masz jeszcze jakies fajne stronki z sukienkami oprócz allegro,bo tą co wczoraj tu dałaś z tą różową to weszłam na reszte sukienek na tej stronce i sa bombowe.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek nawet mi juz nie wspominaj o tym co Ty psu robisz!! najchetniej zrobiłamby Ci to samo - upiła mega mocno, zebys chodził wężykiem i się śmiała z Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ja mam szkołe w ten weekend :) a poza tym na rndki sie nie umawiam, bo mam męża i znim randkuje sobie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz dziwnego psa mój oprócz mleka nic nie pije:P Szampana mu nawet nie proponowałam, tak samo jak advokata. Ale piwo raz podałam to nie chciał pić:P:P :D chciałam zobaczyć Czy alkoholu też się chwyta:P Mój kuzyn raz zostawił drinka na ziemi i przyszedł jego mały piesek (szczeniak) i wypił mu całego :D hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do psów to mój jak wyczuje kogoś po alkoholu to nawet do niego nie podejdzie,i szczeka nie lubi żadnego alkoholu abstynent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek aa biedny piesio :P wybierz się gdzies na sylwestra a nie biedną psinkę będziesz upijał :) Xyzed co Ty z Ukochana swoja sylwestra nie chcesz spedzic?:P I ona nie ma nic przeciwko?? :) Samotna udanej randki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upijanie psów pozostawie bez komentarza! bardzo mi sie to nie podoba więc nie mam już zamiaru się wypowiadać, bo moge byc nieprzyjemna... a poza tym to dzien dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) *Hope* a wiesz ,że Ona to rozumie? Zresztą należy do bardzo nielicznej grupy osób,które potrafią zrozumieć moją nieskromną osobę:D:D:D Poza tym tak samo jak ja nie lubi tłoku,spędów itp pierdół:D Zawsze urządzamy sobie własnego Sylwestra i nie koniecznie w Sylwestra:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek to co robisz jest karygodne :P xyzed a nikt tu nie mówił, ze masz iść na bal!! ja z moim mężem też raczej stronimy od takich imprez - tym bardziej jeśli są to imprezy firmowe ;) ale są sposoby na milsze spędzenie sylwestra niekoniecznie samotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek wiem jaki to piesek, ale choćby to była najdziwniejsza rasa świata to Cie to nie usprawiedliwia! :P nie podoba mi sie to co robisz i zdania na ten temat nie zmienie . Człowiek powinien byc mądrzejszy! Żal mi tego psa i współczuje mu właściciela, który ma tak porąbane pomysły! nie gniewaj się, ale takie jest moje zdanie i po prostu w tej kwestii nie mamy co dyskutować...bo do żadnego porozumienia nie dojdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek, wiem, to sa pieski, co mają włosy, nie typową sierść, która się inaczej pielęgnuje, kiedys te pieski służyły do jakiś polowań - nie pamiętam jakich, ale świetnie sobie radzą w norach -takich tunelach pod ziemią... :) ale to ze takiego ślicznego psa upijasz wzbudza we mnie tak negatywne odczucia, ze najchetniej bym Cie kopnęła w jaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i co miałes byc grzeczny a Ty tu prowokacje i tak urządzasz albo złagodniałes, bo sobie zdałeś sprawe ze swej głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka no masz rację,że są inne sposoby ale nie przyszło Ci na myśl,że mój pomysł jest w danej chwili dla mnie najmilszy? Ale psa nie upijam:D:D:D:D szkoda mi dla niego trunków poza mlekiem (fuj) i wodą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek nie zgodze się, ze one mają normalną sierść, hodowcy tej rasy nie szczotkują tych psów, tylko im palcami usuwają - wyciągają włosy, które już wychodzą... ich pielęgnacja jest inna :P to na pewno jest inny rodzaj włosa niz Yorki, bo te są bardziej szorstkie... wiem, bo chciałam kiedys takiego psa kupić więc się troche o nich dowiedziałam... ale mam innego cudownego psiaka, szkoda tylko że stał sie "modny" i jest dużo takich ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×