Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Kwiatku ja swoim śmigam tylko lewym pasem :D:D:D:D:D:D 280 rumaków swoje robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... kwiatek E klasa to super wóz, nie musisz mi mówić, on nie jedzie tylko płynie!!!!!!!!!! :D wiem, bo jechałam kilkoma (mój mąż sprowadzał takie z niemiec na handel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek mnie sie calibra nie podoba, ładna była może kiedys to fakt, mogła robić wrazenie, ale teraz to juz przezytek ;) a w ogóle to zbyt duzo jest tych aut!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audiczki tez fajne są :) i tez kopa mają a nie mówie wcale o s3 czy s4 ...ale jechałam ostatnio taką s4 jako pasażer - mało się nie posikałam w gacie ze strachu!!! o nie nie! - pierwszy raz zabroniłam mężowi kupic jakieś auto! ...Calibry są obrzydliwe - tak jak mówisz choinki z nich porobili, chcieli im dobry tuning zafundować a zrobili z nich szkaradne auta!! co za duzo to nie zdrowo ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogólnie mówie, ze za duzo aut!! poza tym miasto w którym mieszkam jest 2 pod względem najwiekszej ilości samochodów przypadających na osobę... nie wiem co sie stało, ze spadło z 1 na 2 ;) masakra!!!!!!!!!!! bleeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku spoko szaleje tylko wtedy ,gdy jadę sam i na autostradzie.Osobiście gustuje w japońcach ,a mój Lancer Evo piknie śmiga.Z Audików to Q7 mi podchodzi bo w moim wieku to raczej Crosovery pasują:D Najszybciej ciąłem Porche Cayenne bo 290 na blacie było:D ależ jazda była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie bardzo nowe mazdy podobają :D ale ja baba jestem, to mi się mogą różne rzeczy podobac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Evo jest bordowe w metaliku i mówię,że zawsze się do mnie śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od taty zaraziłam się dużym westchnieniem do forda mustanga GT :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki seksik można w tych autkach uprawiać:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he irrenka zarządza - koniec gadania o samochodach!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie teraz sex sex sex !!!!!!! i może inni się też pojawią:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chłopaki nie potraficie jakiegoś uniwersalnego tematu zarzucić?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcy mam problem z prezentem gwiazdkowy dla męża... może pomożecie?? zołzy moje kochane a może któraś przyleci na miotle i też zabłyśnie jakims pomysłem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko w mroźny dzionek . Co do tych tirów \"TIR-y jadace 100-120 \" to one chyba były bez kagańców,bo tir może najwięcej jechać 90km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenko co do prezentu to kup mu ciepłe majtki ,żeby mu nie odmarzł he he,oczywiście żartuje ,ja sama mam dylemt w tym roku ale chyba kupię mu jakąs odjechaną bluzę ocieplaną żeby piknie wyglądał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka teraz to modna jest nawigacja satelitarna więc jeśli jeszcze tego w wozie Twój chop ni mo to mu to sprezentuj:D Ceny są zjadliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
a mi sie najbardziej podobają Chryslery PT Cruiser i Crossfire :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna Crossfire taaak cacuszko ;) xyzed ma juz nawigacje kwiat on nic nie gada co by potrzebował - w tym problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka to by znaczyło ,że ino seksiku z Tobą potrzebuje :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mikołaj musi przyjść :P w zeszłym roku była 6 grudnia mikołajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup mu wejściówke na gokardy na pewno sie ucieszy,albo autko na sterowanie,przeciez wiesz irrenko że większosć facetów to małe chłopczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kaha wiem :D ale u nas w miescie, w tej zasranej dziurze nie ma gokartów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a na urodzinki w tym roku dostał helikopter sterowany i zrobił mu takiego hardcora, ze nawet sobie niewyobrażasz :D wiec ja juz mu takiego prezentu nie dam sama rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jego miejscu ucieszyłbym się ,gdybyś kupiła sobie jakąś super seksi bieliznę,przywdziała się w nią owiązując wstążką i wkroczyła do sypialni z tekstem,że chcesz być jedynym i najmilszym i tylko dla mnie prezentem :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×