Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

xyzed ale to ma byc prezent pod choinka,a przeciez ircia nie położy sie pod nią ha ha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha nie był z allegro... xyzed ile razy można to samo dawać?? :P teraz musi troche zatęsknic za tego typu prezentem, bo inaczej mu się znudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle tak nie zatęsknił,że se inno znejdzie ,a Ciebie bydzie "oszczędzał" żeby Tobie się nie znudziło :D:D:D:D:D:D:D:D:D Mnie tego typu prezent nigdy się nie znudził:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmm to irrenka mu zafunduje prezent pod choinke jak będzie niewierny,kupi mu papier ścierny heeeeeeee he hehehehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed no cos namacalnego chce mu dac, a nie do macania!! macamy sie bez okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek no przeciez napisałam, ze to rok temu było na 6 grudnia :P poza tym taki może byc dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spoko, na luz weź... tak sobie teoretycznie gadamy a nóż widelec ktos cos fajnego wymysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puzzle z twoją sexi focią,bedzie miał co robić przez zimę ,a jak uda mu się ułożyć hmmmmmm będzie w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w tym rzecz, zeby prezent był udanym prezentem, czyli dać komus coś na co by sam nie wpadł, a z czego by się ucieszył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha u Ciebie słoneczko???? na serio??? bo u mnie śnieg pada!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no było ,,teraz jest juz nisko za chmurkami . Ja to mam inny dylemat co tu włożyć na sylwka,oglądam codziennie allegro i juz mnie oczy bolą he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy zamiar zapisani jesteśmy,w tamtym roku też tam bylismy i było super bal sylwestrowy organizowany w świetnej nowoczesnej szkole w auli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha jak gdzies cos fajnego wyłapie to dam znac :) ale napisz tak ogólnikowo jaka ma być ta sukienka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;] No kwiatek dobrze wiedziec :P Chociaz nie takiej odpowiedzi oczekiwałam :P hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz racje :D hehe nie nie mam innych planów względem niego :D Może gdyby napisał z dwa lata temu :P:P W mózgu włącza mi się zawsze taka blokada gdy ktos juz jest zajety :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh A myslałm Kwaitek że z Toba nie da sie gadac :P Na razie nic nie wiem o katastrofie ich malżeństwa wiem tylko, że czasami nie gadają ze soba tygodniami ale jakoś zawsze się godza. Także nie pomogę mu w podjęciu takiej decyzji. Byc może wcale takiego wyjścia nie rozważa. kto go tam wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Hej Zołzy Irrenka mi też się podobają takie sukienki (ta różowa co wkleiłaś, mam na myśli krój) ale jak kiedyś przymierzyłam coś podobnego... wyglądałam jak maszkaron ;) No ale w tym roku Sylwka spędzę w domu więc sukienki nie muszę szukać. A szkoda, ech. Zastosowałam się do Waszych rad, wrzuciłam na luz i jutro wybieram się z tym panem do kina. I zamierzam się dobrze bawić ;) nawet jesli więcej spotkań mi nie zaproponuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
ups. wczesniej miało być cześc zołzy i zołzole rodzaju męskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×