Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja mam shih-tzu przywieziony był z Torunia i te prawie 5 lat temu nie było w okolicy żadnego a teraz ich coraz więcej... ale w sumie mój sie przyczynił, bo spłodził 10-cioro potomków w 2 miotach ;) z dwoma różnymi suczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Ja mam yorka i teraz jak wyjde z nim na podwórko to ma 4 kolegów i jedną koleżanke,oblężenie tej rasy.Dobrze że każdy jest innego wyglądu i wzrostu .I to prawda że yorki mają prawdziwy włos .W tym mają u mnie plusa,hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć irenko 👄 ,jakiego masz ślicznego bobaska w domku ,kochane są te psinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teriery są przeważnie nerwowe i hałaśliwe :) miałam kiedys terierka ;) a te shih-tzu to oaza spokoju, cierpliwość maksymalna i łagodne usposobienie, zero agresji! jak takie misie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed dobraliscie się :D dobrze ,żetrafiles na tak wyrozumiała partnerkę :) Kwiatek śmieszny ten Twoj pies :P : Irrenka Twój to taki miiiisio slodziutki hehe :D a ja mam kundelka ze schroniska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ja nie mówie, ze wszystkie są nerwowe i hałasliwe, ale większość taka jest. Ja nie mówie tego złośliwie - sama miałam teriera i bardzo przeżyłam gdy odszedł, bo był cudownym i bardzo wiernym psem. Jasne jest, ze tez duzo zależy od ułożenia psa, ale i tak osobowość terierów jest specyficzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chyba wiem co mężowi kupię na gwiazdkę... ale co kupić babci????????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Witajcie Niestety ja nie mam psa chociaż je uwielbiam. Ale ja tradycyjnie - wilczury :) Sąsiad ma tak słodkiego i cudownego wilczura, że nie mogę od niego oczu oderwać. A co do wczorajszej randki: wczoraj było fajnie, bez żadnych głupich wstawek (zresztą on w bezpośrednim kontakcie jest raczej nieśmiały, nie to co na gg), wspomniał o następnym spotkaniu. Ale dzisiaj... kurcze nie umiemy sie jakoś dogadać. czasem sie dziwnie zachowuje. zapytał mnie kiedy do niego przyjde. Wiec odpowiedziałam że chetnie sie z nim spotkam ale w bardziej neutralnym miejscu. zaproponowałam sobotę, bo sa andrzejki, można iśc potańczyć. na co on że on już ma plany na sobotę, i że w ogóle musi kończyć rozmowę bo cos tam chce zrobić. I rozmowa sie skończyła.... No i co mam robić. próbować coś z tego wyciągnąć czy dać se spokój? Kurcze, spotkania są naprawdę fajne, ale te niektóre rozmowy na gg - czasem kompletnie nie wiem o co mu chodzi. tak jak by się na mnie obrażał. Czasem się zachowuje tak jak chciałby mi coś niemiłego powiedzieć (takie zachowanie jak ktoś jest zły na coś i się wyżywa na osobie z która akurat rozmawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna cześć a może tak jak ci pisałam on cie traktuje tak na luzie wiesz w wolnych chwilach sie z tobą spotyka jak mu sie podoba a reszte czasu spędza ze swoimi starymi znajomymi,tak jak to robił dotychczas .Wiesz ty jesteś jego nową znajomością i musi sie oswoić że musi teraz podzielić spotkania a to raczej dla facetów trudne,szczególnie jak wasza znajomość na razie nie tryska jakimś zauroczeniem.Dlatego on jest taki oschły nie kiedy ma takie głupie odchyły.Znam to skąś.Albo w końcu coś zabłyśnie w jego główce ,albo nic z tego nie wyjdzie.Jak ci sie podoba z charakteru i ogólnie to weź sie bardziej za niego.Uwodź go swoją osobowością i seksapilem.A jak nie to daruj sobie .Musisz to przemyśleć jak ty odczuwasz.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Hej kaha Nie wiem właśnie sama co robić. Tzn zależy mi na nim ale też nie chce sie mu narzucać. No i dzisiaj ta rozmowa. Wyszło tak jakby czekał tylko na to jak przyjdę do niego. A jak odmówiłam to się obraził. A co do znajomych: niedawno przeprowadził sie do mojego miasta. mieszka tu od jakiegos pół roku więc ludzi jeszcze mało zna, skarżył się nawet na samotność, że mu czasem ciężko w tym jeszcze obcym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna a nie pomyslałaś, że Ci tak powiedział, bo on nie lubi tańczyć :) weź na razie na luz... olej go troszke i poczekaj co on zrobi... i możesz zrobić tak, ze jak on zaproponuje spotkanie, to Ty powiedz, ze nie możesz bo juz masz plany i że innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna a jak widzsz, ze na gadulcu ma kiepski humor i gada głupio to skoncz rozmowe, powiedz, ze musisz konczyc bo wychodzisz :) i sie wyłącz... nie rób aluzji, ze co z nim sie dzieje , czy cos w tym stylu, tylko powiedz, ze zmykaz bo sie z kolezanką do kina umówiłas albo na wspólne zakupy, albo ze ci sie pranie wyprało i musisz powiesic, albo ze za chwile masz gosci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie na to nie poradzi :o a gdzie jest sexy????????????? dawno jej nie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia chciałam babci kupić jakiś dobry likier i coś do tego, ale już moi rodzice mnie wyprzedzili i oznajmili, ze to ich pomysł jest! :P i duuupa, musze wymyślic cos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dla babci to może jakiś Doppelnherz albo Bilobil? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to takie oblatane, wszystkie babcie to dostają ;) a moja dostała na dzień babci już takie coś... muszę coś fajnego wymyślić... hm... może jakąś broszke... nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ,nie uwierzycie co moja babcia sobie wybrała na kolejne urodzinki. \"Wibrator\",moja babcia jest taką zarąbistą babką że hej, w tamtym roku ją namówiłam na internet i se założyła teraz gadamy ze soba na skypie,albo piszemy na gg.Ostatnio ją lekarz ochrzanił bo poszła do niego z bólami kręgów szyjnych,lekarz sie spytał a co pani robi w domu,że takie bóle,a moja babcia na to że całą noc przesiaduje na czatach albo gra w pasjanse hi hi,lekarz sie za głowe chwycił kobiecina 75na karku he he,niezłą mam babcie co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha Babcie masz udaną :D Irrnak broszka to dobry pomysł :) Samotna hmm myśle, że powinnaś zrobić tak jak irrenka radzi :P Dziewczyny i chłopaki miłego weekendu rzycze :P:D ja dzisiaj na imprezke się wybieram hahaha:D Pa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak ja Życze napisałam :D buhahahahahahahahahahahahahahaha:D Ale wiecie o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny👄 na razie nie będe do was zaglądac... bo po szkole jeżdże do brata do szpitala i nie mam kiedy wejsc tutaj... pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×