Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Taa tez słyszałam, ale tego nie uznaje za duzo maja tych świat :P jeszcze słyszałam , że niby w czerwcu też mają tak jakies świeto wieć, albo dzień meżczyzny, albo dzień chlopaka :P co za duzo to nie zdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ZOłzy :D ja wpadłam w wir pracy :)tydzien to mi leci rach ciach pach poniedziałek - piątek a jeszcze szybciej mija weekend...:) byłam też w kinie na Kochaj i tańcz - dla mnie taki średniak :) ale nie powiem nóżką sobie potupałam jak muzyka leciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope Ty podrygiwaczko :D :classic_cool: no włacha! faceci mają dzień chłopaka i dzień mężczyzny a my tylko dzien kobiet, nie ma dnia dziewczyn... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ten dzień chłopaka się liczy ... :D bo dzień mężczyzny... gdzie Ci mężczyźni?? prawdziwi tacy:D orły sokoły... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknisie:) przepraszam Was Kochane,że ost.Was zaniedbuje,ale jakos tak sobie zyje ostatnio z boku,ze nie mam ochoty z nikim gadac.... no ale sie odezwalam,aby nie dostac znowu ochrzanu od tej Ślicznej Rudowlosej hihi:-P 👄na nowy dzionek! Mi tez sie nic nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy a co z tą Twoją szkołą????????? zdałas egzaminy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinistyczna świnia...
Wy to kurwa byście chciały cały rok mieć święto:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka tak zdalam:-P jeden mi zostal....na za rok:( niestety...ale razem ze mna 20osob:-D Zostaje w tej szkole,bo w koncu chce miec mgr:) kurde ostatnio jakas taka rozdrażniona chodze:-O wszystko i wszyscy dzialaja mi na nerwy:-O Masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no zawsze na poczatku najgorzej... dla mnie tez pierwszy semestr mgr był najgorszy... a teraz juz czwarty i z górki, wiec spoko... a jak sie zrobi wiosennie to Ci sie humorek poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello dziewczyny fajnie mi sie was czyta gorzej z pisaniem na forum,jakoś też mam ostatnio takie nastawienie do codzienności jak sexy lady ,ach ja mam nadzieje że w końcu poprawi sie ta pogoda i powróci radość życia.;-( pozdrawiam was ,buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha a jak zdrówko?? i jak tam z mężulkiem sie układa :) a poza tym kiedy nad dzieciaczkiem rozpoczynasz prace?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie maja jakies takie pochmurne nastroje. Wszyscy na wiosne czakaja a u mnie dzisiaj sniega pada 😠 a rano trak fajnie było i słoneczko i w ogóle aż się chciało wstac i na dwór wyjść ... Ja mam jutro egzamin próbny zawodowy i tak bardzo chciałabym go zdac a mam wrażenie, albo jestem pewna ze nic przez te 3 lata sie nie nauczyłam w tej szkole 😠 Ratunku własnie co tam u Ciebie??:) Kaha a jak sie układa praca nad małym beybe ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski. Masakra ja sie dołączam do was z moim humorem... Dzisiaj siedziałam i chyba z godzinę płakałam mojemu Skarbowi ...Mam dośc tego wszystkiego... szkoły...tych idiotek z klasy... Jakos ostatnio nie mam z czego sie cieszyc...jedynym wytchnieniem był ostatni weekend... ale wiadomo po piękny chwilach zawsze przychodzi szara rzeczywistośc... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia ciężko coś nam nie wychodzi ,praktycznie kochamy sie bez zabezpieczenia od dwóch miechów i nic,chyba za bardzo o tym myślę. Dzisiaj na chandrę poszłam sama do kina na Kochaj i Tańcz i powiem szczerze ,że jak dla mnie to fajny,, było parę razy smutnych scen ale reszta to ubaw i świetna muza,najbardziej mi sie podobało gdzie tańczyli,jednak muza w kinie to świetne wrażenie przez połowę filmu miałam gęsią skórkę hi hi.Potrzebowałam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha>> nie mysl o tym bo tak jest ze jak ktos bardzo chce dziecka i ciagle o tym mysli to mu nie wychodzi a jak ktos po prostu nie mysli o tym to sie uda;) Mój kuzyn dowiedzial sie ze z zona nie beda mogli miec dzieci wiec kupili sobie mieszkanko nie za duzo i tu nagle dzidzius:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe jak to ze mną bedzie, ale póki co ciesze sie \"wolnością\" i tym, ze moge sobie wypić drina lub winko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale chciałabym po wakacjach zmajstrowac malenstwo ;) :) najlepiej dziewczynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha- może za duzo myslicie i za bardzo się staracie?? więcej luzu mniej myslenia. tak mi się wydaje:) Kochaj i Tańcz mi się bardzo podobało hehe :D najlepszy był sławcio i to jego pedantyczne zachowanie :D \"Uwarzaj na Trusie\" :D hahahahahahahahahaha... Jeżeli chodzi o zły nastrój.. to ja też mam... ale staram się to trzymać w sobie, żeby innym nie popsuć humoru. czasmi ni stąd ni z owąd wybucham płaczem, ale mysle, że to z czasem przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLACZEGO FACECI SĄ TACY FAJNI ?? :))) , bo : 1. Ich pupa nigdy nie jest czynnikiem decydującym podczas rozmowy o pracę. 2. Ich orgazmy są zawsze prawdziwe. Zawsze! 3. Ich nazwisko zostaje. 4. Garaż jest ich cały 5. Ich plany weselne troszczą się same o siebie. 6. Mechanicy samochodowi zawsze mówią im prawdę. 7. Gówno ich obchodzi, że ktoś nie zauważa ich nowej fryzury. 8. Ta sama robota a większa płaca. 9. Zmarszczki dodają charakteru. 10. Nie muszą opuszczać pokoju aby poprawić sobie krocze. 11. Suknia ślubna 2000 PLN; Wynajem smokingu 100 PLN. 12. Ludzie nigdy nie gapią się na ich klatkę piersiową podczas rozmowy. 13. Nowe buty nie tną, nie robią pęcherzy, nie deformują stóp. 14. Jeden nastrój, zawsze! 15. Rozmowy telefoniczne w 30 sekund. 16. Pięciodniowe wakacje wymagają tylko jednej walizki. 17. Sami otwierają słoiki. 18. Dostają fory za każdy przejaw troskliwości. 19. Bielizna kosztuje 5 PLN za trójpak. 20. Jeśli mają 34 lata i są samotni, nikt tego nie zauważa. 21. Trzy pary butów w zupełności wystarczą. 22. Nie używają podpasek. 23. Jeśli inny facet przyjdzie na przyjęcie w takim samym ubraniu, mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi na wiele lat. 24. Nie muszą znać nazw więcej niż pięciu kolorów. 25. Nie muszą się zastanawiać, w którą stronę kręcić nakrętką czy też śrubą. 26. Posiadają dar niezauważania zagnieceń na ubraniach. 27. Ta sama fryzura potrafi przetrwać latami, a nawet dekadami. 28. Ich brzuch zazwyczaj ukrywa duże biodra. 29. Jeden portfel, jedna para butów, jeden kolor przez wszystkie pory roku. 30. Manicure robią przy pomocy scyzoryka. 31. Zakupy Świąteczne dla 25 członków rodziny robią 24 Grudnia, w kilka minut. 32. Cały Świat jest dla facetów ubikacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDZIWA KOBIETA: Nigdy nie ma: 1. Czasu 2. Pieniędzy 3. W co się ubrać Zawsze ma: 1. Rację 2. Genialne dzieci 3. Męża idiotę Z niczego potrafi zrobić: 1. Sałatkę 2. Kapelusz 3. Awanturę małżeńską Trzy okresy w życiu kobiety: 1. Pierwszy: Psuje nerwy swojemu ojcu 2. Drugi: Psuje nerwy swojemu mężowi 3. Trzeci: Psuje nerwy swojemu zięciowi Trzy zwierzątka prawdziwej kobiety: NORKI ( w szafie ) JAGUAR ( w garażu ) OSIOŁ ( co na to wszystko zarobi !) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff już nas wypuscili z tej nuuuudnej szkoły ;) ale jutro znowu na 8mą i do wieczorka :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś fartownie na tym zjeździe miałam 2 wykłady odwołane i w efekcie wczoraj skończyłam po 14 a miałam o 19:30 a dzisiaj przed 11 :) a powinnam o 16 :D nie jets źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×