Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hej Zołzy;) i znowu mamy weekend:) he he a ja dzisiaj śmigam na saneczki:) heh mały powrót do dzieciństwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczny
hej jak tam u was weekendzik mija- o saneczki tez bym chciala :) ja siedzialam u tesciow:) zostalam ciocia przedwczoraj moja szwagierka urodzila sliczna coreczke :) irenko mi zaden email nie dotarl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"hej dziewczyny\" no ja wysłąłąm, ale mi wróciła wiadomośc zwrotna, ze nie dotarł do Ciebie, więc albo złego maila podałaś, albo masz przepełnioną poczte i brak miejsca na nowego maila... już wróciłam i masakra, tam 10 stopni na plusie a Tu masa śnieguuuuu :( a wogóle kiepsko zniosłam tym razem lot, bo sporo sie cisnienie zmieniło i cały dzien mi słabo i niedobrze :O a tak poza tym to nie chce mi sie jutro do roboty iść ;) :) Buziole dla Was wszystkich!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowik89
a ja mogę prosić tą ksiażke tez? :> o przesłanie na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* nie powiem żebyć mnie w dupę pocałowała bo dupa jest moja :P Jeśli piszesz na forum i nawet w temacie przez Ciebie założonym to każdy kto to czyta ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie co też uczyniłem:P bom facet i mam prawo reagować na obelgi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowik89
osadurska@wp.pl z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed może pora iść wypowiadać się na MĘSKIM forum ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczny
hmm a moze sprobuj na ten email desperatehousewife@02.pl nie wiem dlaczego ci wrocilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* może pora swoje frustracje odreagować na tym ,który ci koło tyłka zrobił,a nie oplówać innych facetów???? A może boisz się ,że ten ,na któregoś taka wkurwiona ,jeszcze bardziej ci przysra i będzie miał rację??? :P:D:P:D Metody książkowe zawiodłe i jadem plujesz? :P:P:P:P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed to się popisałeś hoho a może już z nim nie jestem? ;]]] I przestaćń się czepiać mojej jednej wypowiedzi kiedy miałam zły dzien i chciałam popisać z DZIEWCZYNAMI !!!! jak Wy nazywaliście niektóre kobiety kurwami nikt Wam nie zwrócił uwag albo pisaliście swoje teksty któe zaczęłyśmy już olewać!! i dla Twojej wiaodmości zawsze keirowałam się ksążką od deski do deski każde słowo ;) Jakbyśbyś uwaznie czytał to wiedziałbyś , że niestety tym co teraz napisałeś mi nie dosrasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* żadnej kobiety nie nazwałem kurwą więc weź sobie jakiegoś antydepresanta i się całej populacji męskiej nie czepiaj i nie obrażaj boś sama swoim obraźliwym tekstem tą burzę wywołała:P Koło doopy mi latają twoje pieskie nastroje i wcalę tutaj nie muszę być żeby mieć do czynienia z takimi frustratkami jak Ty:P Ignorować już nie będziecie musiały przynajmniej moich męskich tekstów bo wybywam ,a ty kiś się w swoim zołzowatym sosie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:28 xyzed No wiesz k**ew to ja nawet nie olewam bo szkoda mi moczu..." ŻADNEJ :)) nie będę nawet komentowała tego co napisałeś :P bo z palca wyssane :) Wy pisaliście milion tekstów , któe w nas wywoływały burze - uwierz ;) A Ty masz jedno wypowiedzenie do któego się doczepiałeś i będziesz bronił się tym ;) Potem napisałeś chyba coś i Ci odpisałam przypomnij sobie albo przeczytaj na forum ;) A co do nieobecności na forum - to o to Nam chodziło :) Mam nadzieje ,że dotrzymasz słowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* stuknij się w głowę i udowodnij,że nazwałem kogoś kurwą ,a nie przytaczaj tekstów ,w których wypowiedziałem tylko swoje zdanie na temat kurew :P Zresztą nie musisz:P Znudziło mi się twoje zołzowanie i faktycznie wybywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a co tu sie dzieje???????? wiecie co to nie wypada żeby dorośli ludzie takie spory toczyli..... :P słuchajcie mam problem... pomóżcie mi.... wyliczyłam sobie kiedy dostane okres i wychodzi mi idealnie dzień przed ślubem ;( i najgorsze jest to że fatalnie sie w tedy czuje , co mam zrobic,żeby przesunąć termin okresu??????? słyszałam ze jest możliwość przesunięcia tabletkami anty jak coś wiecie to napiszcie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliver jeżeli bierzesz tabletki to nie robisz sobie 7 dniowej przerwy tylko po zakończeniu opakowania zaczynasz następne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Hope nie biorę,używam czegoś innego ale mam możliwość wzięćia od marca przy następnej i wtedy po 21 dniach biore nastepne opakowanie od razu tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliver najlpeiej jakbyś teraz zaczęła brać tabletki, bo często przy pierwszch opakowaniach pojawiają się plamienia , a branie tabletek rozpoczynasz od 1 dnia okresu, żeby wszystko się uregulowało ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( no to juz mam 3 dzień dzisiaj ;( i co teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to teraz raczej nie ma sensu brać, może też niech inne dziewczyny się wypowiedzą. Bo wiesz przy tabletkachjak i plastrach możesz mieć plamienia ale też nie musisz, może się okres przesunąć... także niefajnie by było jakbyś np. brała tabletki a w dniu ślubu miała plamienia (odpukać) ! A powiedz m iwcześniej jak brałas tabletki to miałaś plamienia przy pierwszych opakowaniach?? Bo ja np. zawsze miałam a moja koleżanka nigdy... takto jak ci sięokres skończy do gina .. niech przepisze ci tabletki , najpierw zrobi badania by dobrać tabsy i powinno być dobrze!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej mi chodzi o to żebym sie źle nie czuła i mnie nie zalewało bo jestem strasznie rozdrazniona w te dni i spieprzy mi sie cała impreza :( tego sie boje najbardziej i żebym nie musiała biegac co chwilę do kibelka - masakra.... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczny
a ja znam takie tabletki primolut(w skladzie-norethisterone) to sie bierze pare dni przed okresem jak sie chce go o pare dni opoznic. jak przestaniesz brac to za jakies 3dni @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny - spróbuje na ten :) Hope spokojnie - chyba zapomniałas o naszej rozmowie... Kliver dokładnie jak Hope pisze, gdy bierzesz tabsy to po prostu nie robisz przerwy między jednym a drugim opakowaniem... ja tak zrobiłam ostatnio, jak byłam na Dominikanie bo nie chciałam mieć okresu na wakacjach i było Ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Kliver, możesz popytac sie też gina, czy nie mogłabys wziąć jakos w połowie cyklu. ja tak kiedyś poprosiłam ginekolożkę, wziełam mniej więcej (bardzo mniej wiecej bo wtedy miałam cholernie nieregularne) i przesunełam sobie okres tak żeby mi na wyjazd nie przypadł. W sumie to nie wiem czy byś na upartego nie mogła zacząć też od tego 3, czy 4 dnia. Ale to ginekolog musiałby Ci powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna kochanie jak miło Cie widzieć 🌻 ❤️ :) hej dziewczyny - na ten mail wysłałam i też mi zwrotka przyszła!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Witaj Irrenko, jak tam było w Szkocji? Witajcie pozostałe zołzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby fajnie w tej Szkocji, ale ja bym tam nie mogła mieszkac bo mnie przygnebiaął ta aura i ta mżawka i te ciemne kolory domów i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kupiłam sobie tam troche sportowych rzeczy, typu 2 pary butów, śliczna bluze z pumy, spodnie, skarpety itp. bo to sie tam opłaca! za jedne buty dałam 22 funty a za drugie 10 funtów to co to jest w porównaniu z naszymi cenami!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×