Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

wczoraj dostałąm wypłate, a mam wrażenie że za tydzien już jej nie bedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulkaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa za granicą to wiesz :P ...ja nie pojade po misia za granice ;) bo to miał byc niedrogi prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co Wy dzisiaj takie spokojne????? wylegiwacie sie w słoneczku ? u mnie własnie rozpętuje sie burza!!!!!!!! dlatego ja spierdaczam od kompa! bo juz kiedys przy buzry miałam tu z nim przygody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zołzy Irrenka Ty mi tu nie gadaj o samolotach bo ja za 2 tygodnie bede lecieć!! A 2 dni temu obok mnie rozwaliła sie awionetka....... Więc jak tu ktoś jeszcze raz cos wspomni o samolotach i katastrofach to.... po łapach dostanie :P Ale stracha i tak mam niezłego. Po tym pierwszym airbusie sie wystrachałam a teraz to już całkiem. Nawet nie wiem co to za samolot co będe leciec, ale mam nadzieję że nie airbus...... Może lepiej nie sprawdzać? ;) swoją drogą niedługo wyjeżdżam a ja jeszcze nic nie mam przygotowane. Musze jakieś zakupy zrobić!! Nie mam sie w co ubrać, nie mam w czym jechać aaaaa nic nie mam. Moze sobie chociaż zrobie liste co mam kupić i zabrać;) Anulka, no wiem jak to jest z odległością. Ciężko utrzymac taki związek. Ale moze coś z tym nowym wyjdzie :D trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazliwiec
dziewczyny potrzebuje lania, jestem najgorszym popychadlem z mozliwych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna juz nie pitol, ze nie masz sie w co ubrać, bo chyba nago nie chodzisz :P a gdzie kochana lecisz?? wrażliwiec co żeś narobiła????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka lece do Szwecji. uciekam od tych upałów ;) No nie mam w czym jechac bo dawno nie wyjeżdżałam na urlop to nie kupowałam "turystycznych" ubran. trzeba uzupełnić szafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazliwiec
no bo...sie poryczalam ( debil debil debil) jak zadzwonil pytal o mieszkanie i takie tam( bo dzisiaj bylam odebrac jego klucze itp) no i smiech chichy a on potem no ze cos z ta noga ma, ze chyba operacja i nie wie kiedy sie spotkamy, ze bardzo chce zebym sie jednak zdecydowala na przylot, ze on czeka i teskni...no a ja sie poryczalam bo tez tesknie!!! no jak moglam, czuje sie jak idiotka, bede popychadlem do konca zycia:((((????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrażliwiec eee... nie bardzo wiem jak ci tu pomóc, ale gdzie on jest i jak jesteście daleko od siebie ? dlaczego ty do niego nie polecisz i nie zamieszkasz z nim jeśli się kochacie, przecież taka odległość to udręka. Albo jesteście razem coś mi tu nie pasuje ,ukrywasz coś, chyba psuje się coś miedzy wami ze nie do końca się rozumiecie...jeśli nie masz nic przeciwko gdybyś o tej odległości więcej powiedziała. Zresztą jeśli sobie ufacie , to ja nie bardzo wiem na czym problem stoi, odległość to sprawa którą trzeba szybko rozwiązać.A jedno jesteś pewna ze to ten mężczyzna? Wiesz rożnie z ta tęsknota jest , aż się nie chce pisać bo jak se pomyśle jak z byłym byłam popychadłem , to musiał się zaraz zjawić bo tez tęskniłam ,ale wiedziałam później ze to nie będzie miało sensu i zmieniłam się diametralnie , mam spokój ! A te tęsknoty to dobre zagrywki chłopaków , wiedza ze poruszy kobietę.No ale u ciebie muszę zdiagnozować pytaniem , jaki jest główny problem? czy tylko odległość, czy jest coś pozatym? Uważasz ze jesteś popychadłem?ja bym powiedziała ze do tego prowadzi twoja wrażliwość i naiwność (sorry jeśli uraziłam) ale musisz zrozumieć ze im ci jest go żal (bo biedak nóżkę połamał)on na tym wygrywa, bo wykorzystuje twoja wrażliwość..musisz zrozumieć pewne mechanizmy czytając ta dobrze opisana ze zrozumieniem książkę, po prostu za dużo o nim myślisz i to jest źle. Ale mogę się mylić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) dawno mnie tu nie było........ostatno od weekendu chodze jak nie ja mysli nie moge skupić w obłokach bujam....ja normalnie nie wiem musze oprzytomnieć ja samolotów unikam...boje się gdy nie mam gruntu pod nogami..brrryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, bo ja wiem czy płacz jest taki zły? Wiadomo ze nie non stop, no ale jak sie dawno człowiek nie widział, a ostatnio jeszcz sie trochę pokłóciliście więc ja tam w samym płaczu nie widze nic złego. No chyba że mu tak codziennie płaczesz w słuchawke :D Związek na odległośc to jest jednak trudna sprawa. Wiadomo że w takiej sytuacji też nie zawsze można być zołzą, bo normalne jest że sie teskni. To jest silniejsze. I wg mnie jak najbardziej normalne. także jesli nie płaczesz mu za czesto to ja nic złego nie widze w Twoim zachowaniu. Jesteś normalną kobietą, emocjonalną, wrazliwą. ostatnio sie pokłociliście to dzisiaj wyszły z Ciebie wszystkie emocje. I jak dla mnie dobrze że wyszły. I od czasu do czasu jak najbardziej powinnas mu mówić że tesknisz. Pojedziesz do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna tam wcale nie jest ostatni tak zimno :P widziałam nawet ostatnio, ze w helsinkach jest nawet 26 stopni!!!!!!! wrazliwiec, nie denerwuj sie kochana, bo łez sie czasem nie da powstrzymać. ja tez nie raz sie rozbeczałam. To wcale nie znaczy, ze popychadłem bedesz do konca życia :P nie nie nie ale napisz coś wiecej o tej waszej rozmowie, co wyszło na koniec? doszliście do jakiegos porozumienia? on cos powiedział pozytywnego? witaj luka!! co u Ciebie co taka zakręcona??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w weekend byłam w klubie ubrana w jeansy w zwykła bluzeczke i po zastosowaniu zołzy wszyscy faceci chcieli ze mną tanczyc i mówili mi ze jestem taka nie zwykła a ja nie zwracałam uwagi na inne panny w miniówach i z dekoldami do pępka,byłam pewna siebie,usmiechałam się,wygupiałam, tylko się bawiłam i oczywiscie z zadnym sam na sam nie zatanczyłam,delikatnie odmawiałam i oni podchodzili kilka razy,byli mili mimo ze wokoło innych dziewczyn........no i kogos poznałam......jako jedyny facet nie był pijany co byłam w szoku totalnym....tylko jest szczegół bo jest młodszy o duzo odemnie...no i on tez jest w szoku ze mam tyle lat ale mu to nie przeszkadza,zreszta nie wygladam na swój wiek......ale chodze jakas w euforiii bo zaskakuje mnie i taki sam gaduła jak ja...no niech mnie ktos sprowadzi na ziemie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka no co ja Cie bede szczęścia pozbawiać :) dobrze że tak sie stało! bardzo się cieszę z twojego "promieniowania" szczęściem :D ale mówisz, ze on młodszy, hm... mówisz sporo, to uważaj, zeby nie okazało się, ze on chciał sexu z doswiadczoną i swiadomą swej seksualności kobietą. Żeby później jakis rozczarowań nie było. A tak poza tym to płyń tą rzeką rozpusty i szaleństwa, a o zołzowskich nawykach nie zapominaj ;) czerp z tego jak najdłużej same przyjemności!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wczoraj spotkalam sie z tym nowym, wieczorek jak wieczorek, wesolo milo, a tu nagle wypadlu mu z ust \" ze nie jestem pierwszej młodości\" no szok, wiecie co , koles przesadzil, i nie interesuje mnie to czy to bylo w jakims kontekscie czy nie, nie wazne to dla mnie, wkurzył mnie, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr koniec..... potem mnie przepraszal, ale ja dzis od rana wkurzona siedze, bo zaden mi jeszcze tak nie powiedzial, nigdy... raczej sie podobam bardzo facetom i wieku po mnie nie wiedac, w koncu 30 jeszcze nie mam, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczkabra
nie no, co za chamstwo!! jakis burak z tego faceta, a na dyplomate to na pewno zaden material z niego :o masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wiem jak moj facet "prawie były" mogl sie wkurzyc i mial racje, nie raz mu dojechalam ze jest stary, fakt ze starszy o kilkanascie lat ode mnie, ale nie musialam do nieog tak mowic, to boli i czlowiek zaczyna sie czuc, hujowo.... kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki👄 a ja dzis nie mam humorku...codziennie wstaje po 5 wracam po 17 z wieczoru nic nie ma,krzątam sie po domu bez celu i znowu noc:( bez sensu to.......cała podminowana chodze rozdrażniona.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede miala urlop ale odpiero od 18lipca 2tyg.ale to kuzwa tak przeleci....ehhh gdybym chociaz miala zajecie po pracy,miec gdzie z kims wyjsc,a tu lipa ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×