Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

a Ty co?? adwokat Madasi?? Madasia to moja kochanka, więc uważaj sobie bo oprócz nosa złamie Ci coś jeszcze :P ;) :D ale Ty chyba lubisz takie sado-macho, skoro chcesz żebym przyjechała mimo, ze nos bedzie złamany :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja dziewczyny głupia jestem, jutro obrona a ja jeszcze nic nie ruszyłam, nic sie nie uczyłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:-P Drugim kochankiem:-P Możesz mnie połamac całą:-o To rusz swoja zgrabną dupeczkę i jazda Panie Gwiazda do nauki!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem i kupiłam buciory , ale tak naprawde to nic ciekawego nie ma :O kupiłam takie gladiatory skórzany kolor bomba :p:) tylko na obsacach ciezko mi bylo cokolwiek wybrac:p a wy co ? praca was wszytskie wezwała:D no to pracujcie :p ja jem tosta ktorego kupiłam po drodze:D mniam mniam smacznego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive głodna teraz jestem przez Ciebie 😡 a mam tylko serek wiejski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 🌻 miło mi cię poznać i myślę,że nawiązemy dobry kontakt ze sobą :)... a po drugie czekam na ciebie we Wrocku :) :) :) :) :) :) i zapraszam serdecznie do naszego pieknego miasta :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiem co zrobie, do serka sobie wpakuje dwie łyżeczki miodu lipowego :) miód ukradne koledze z pracy!! uwielbiam miodek naturalny, samo zdrowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie moje kochanie wróciło!!!!!!! :D madasia jutro trzymaj kciuki (od 17 w góre) bo sie bronie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia ;) a ty wiesz że jedyna kochanka zawsze będziesz ty :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że będę ;) i tylko mi nie zawal bo wierze w ciebie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie chwile przerwy w pracy to pisze do Was. Ze znajomymi mam to smao. Pozakładlai rodziny, nie ma sie kiedy spotykac, a jak nawet sie spotykamy to jesteśmy jak z dwóch różnych światów. Ja mam inne życie, oni inne. Ja nie rozumiem ich problemów, oni nie rozumieją moich. prawda jest taka, że te spotkania zaczynaja mnie dołowac. Wiec już coraz mniej mam ochote sie spotykać, no ale siedzieć samej w domu też źle. A co do rodzeństwa, no niby fajnie ale w tym wieku już też każdy ma swoje życie. A do tego jedna moja siostra, od kilku lat mnie delikatnie mówiąc irytuje. No po prostu jak ją widze to ...... wrrrr. Czasami takie głupoty pierdzieli że mam ochotę potrząsnąć ta jej głowką i powiedzieć zeby sie palneła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii rodzenstwa z jedynakiem się nie dogada ten co rodzeństwo posiada! rodzeństwo dla jedynaka jest tym, czego nigdy nie posiadał i posiadac nie bedzie, jest to tesknota za tym, czego tak na prawde nie zan a czego szalenie chciałby doświadczyć.... to był mój mały trening przed obroną ;) żartuje :P tzn. żaruje :D :D :D czy ktoś pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czego nie zna, a czego szalenie bardzo chciąłby doswiadczyć. ach te literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o o ...w moim podbrzuszu grzmi, chyba nadchodzi krwawa burza ;) pierwsza po odstawieniu tabsów anty...ciekawe czy będzie bardziej bolesna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia to ty w wrocku jestes?? a to tam mieszkasz czy wynajmujesz gadaj:D bo potzrebowalabym wynajetego łózka bez oferty przypietego faceta do niego ;)hehe No to super ,czekam na jakies spotkanie ;) irrenka ale sie stresujesz co:p nie ucz sie nic tylko wez zrelaksuj sie:) ciaża?:p wow ale szybko:p Anulka pobudka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka no jak za kiedyś odstawiłam tabsy to pierwszym razem miałam tak bolesną, ze myslałam że zejdę normalnie. Potem jeszcze przez jakiś czas nie chciał mi sie uregulować. Ale to też zależy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez brałam tabsy i jak odstawiłam to działo sie dziwnie dziac , tradzik sie nasilil, brzuch był nie do zniesienia, a tym bradziej pozno okres dostalam :p no ale dobrze sie skonczylo:p mysle ze to normalne objawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie sie na razie @ szykuje w terminie, nic na gębie niepowyskakiwało, a w pierwszy, czasem też w drugi dzien i tak zawsze biore przeciwbólowe :) więc zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 🌻 ja z wrocka rodowita dolnoślazaczka hahahahahaaaaa dlatego tak szczerze zapraszam do nas :) a co do łóżka bez przypietego do niego faceta to gorzej,ale jak bysmy sie rozejrzeli to pewnie by sie cos znalazło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie wrocław :) musze sie kiedyś wybrać :) o ile szef mi da urlop jakiś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×