Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

to może ja tez sie zamknę w czterech scianach i zniknę na jakis czas:-o a mialas konkretny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu zycie kochanie.... życie.... niestety to nie jest bajka na jaka wygląda... ale juz jest dobrze,przynajmniej ze mną psychicznie... musiałam sie poprostu pozbierać do kupy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie zaszywac się we własnysch scianach, bradziej odpoczywam przy przyjaznych mi ludziach, choc wiedome ze w tym wieku ich mało, a czasem wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia najwazniejsze, ze jesteś juz z nami. a tam w dupie z nami, ale ważne, ze juz nabralaś chęci do życia i wróciłaś wśród "żywych" ❤️ love :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz anulka czasami jak świat sie na łeb zawali to lepiej pokurowac sie w samotności, ale masz racje, każdemu co innego pomaga i czego innego potrzebuje w trudnych chwilach :) dobrze że madasiol jest z nami :D bo mi jej brakowało jak cholera!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy skarbie nie smuc sie tak nooooooooo bo we mnie złość na Ciebie wzbiera!!! grrrrrrrrr ja dzisiaj senna jestem... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nie podacie na meila waszych numerów gg i jakby tez profile naszej klasy wasze:) samotnosc to straszna rzecz, ten kto przezyl samotnosc w czterech scianach to wie co to znaczy... no ale cvzas wybudzic sie z spiaczki. Sexy podobnie umnie ,dlatego wypieprzam do Wrocka , tam szkoła a pozniej zobaczymy .Bo ze jak wam zazdroszcze ze macie rodzeństwo:) zawsze oparcie jakies jest. Madasia ja jestem nowa ,bo widze ze wy troche jestescie w temacie ja za pozno zawitałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka, ale masz kogoś, z kim ćwiczyłas w dziecinstwie relacje, chocby poprzez przepychanki i rywalizacje jakąkolwiek. Jedynak tego nie ma i przez to jest troche inny :o własnie jutro bronie pracy mgr na ten temat!!!!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wsparcie..od rodzeństwa???zależdy kiedy.......:-o Starszy brat zajety pracą...a jak nie pracą to dziewczyną....... siostra to samo....ona jeszcze ma studia wiec juz w ogole zajeta..a młodszy brat cały czas nos w kompie:-o no i jakie to wsparcie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak irrenko twoje gg mam :) ale reszty nie mam poza sexy również:) anulka a wiem sa samotnicy na własne zyczenie , nie chca miec nikogo ale mysle ze to ma podloze psychiczne bo albo ojciec zostawił matke lub na odwrót to odbija sie na psychice takie podobne rzeczy albo tak postanowli i juz. No ale takie zycie. irrenka to bardzo ciekawy temat :) a tak sie ciebie spytam na jakim ty kierunku jerstes:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze,ze Impressive20 sobie przypomnialas o moim gg bo juz chcialam Ci nakopac:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ja Ci nakopie wiesz z rodzenstwem to tak jest, ze im sie straszym jest to sie mniej czasu razem spedza, ale pomyśl czy jak bedziesz dorosła dorosła to czy rodzeństwo sie nie przydaje?? nie są wsparciem w trudnych chwilach?? a jak rodzice umrą to będziesz ich miała, ja nikogo!!!! zastanów sie co Ty gadasz :P i przestań mi tu marudzić już dziasija bo sie poswięce i pokonam te 120 km do Ciebie, ale jak juz dotre to Ci nos złamie!! :P 😠 impressive to pedagogika - komunikacja społeczna i samorządność. Anullka jutro o 17 zasiada komisja! jeżeli bedziemy wchodzić alfabetycznie to bedę na końcu (dzieki nazwisku po mężu) więc prosze trzymać choć jednego kciuka kazda! jednego, żebyscie mogły drugą raczką pisac na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh bo mam gg w pracy i w domu:D dlatego zapomnialam zapisac nowe gg:Dtyry tyry ide na zakupy jakies buty musze kupic:p bede za godzine:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie umiem sobie butów kupić, bo jak kupie, to zaraz mi cos nie pasuje, teraz mam takie z odkrytymi placami i place wyskuja mi za bardzo do przodu, z tylu odkryte są wrrrr musze tez cos nowego kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle anulka :) ja tez zmykam na 20-30 min - praca wzywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka to zapraszm:) w koncu będę miala sie z kims gdzies wyrwac na miasto:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×