Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Dzieńdoberek!Ja też sexy tak różowo nie mam, tez tylko praca albo szkoła i tylko na znajomych moge liczyc wtedy kiedy oni maja czas ,bo oczywiscie z partnerem musza poswiecac cale zycie ,no ludzie, gdzie jest tamten swiat kiedy komórek i komputerów nie było:( przeciez kazdy sie spotykal niewazne czy ktos mial partnera czy nie. Swiat schodzi na psy , bo przecytalam gdzies ze sa wakacje dla singli:D i ze w biurze podrozy dobieraja tez singli znajomych ktorych mozna poznac , nie jest to złe:) jak tylko zmienie prace na dobrze płatna musze zaczac jezdzic do ciepłych krajów, bo ilez po polsce juz mozna jezdzic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka czasami przyjaciele staja sie wrogami , moze to trudne do zrozumienia, nie kazdy tak wesoło ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez za czesto nie spotykam sie z koleznkami, one sa czesto zajete maja mezow, lub zajete sowimi facetami, zadko sie spotykamy, ale zawsze cos tam co jakis czas wypadnie, jakies male spotkanko.... pamietam kiedys jeszcze jak w liceum byłam , to zawsze z kumpelą, nierozlaczne. a teraz, kazdy sobie rzepkę skrobie, to ten wiek:), dziwny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ale koleś spalił!!!!!!!! sexy chyba jestes przed okresem :P a widziałaś to http://wiadomosci.wp.pl/gid,11271837,title,Traba-powietrzna-nad-Wielkopolska---zdjecia,galeria.html sexy nie nastawiaj sie do urlopu tak negatywnie, w koncu to ma być pozytywne doswiadczenie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle sie link wkleił http://wiadomosci.wp.pl/gid,11271837,title,Traba-powietrzna-nad-Wielkopolska---zdjecia,galeria.html?ticaid=184e1 ja taeraz też sie źle wkleił, to go skopiuj i usuń spacje w tym jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny...... wracam pod starym swoim nickiem... i tak niech już zostanie :)... teskniłam za wami bardzo... moje czarownice :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z okolic Poznania..tu pracuje i studiuje ale mieszkam pod.na takim zaupiu ze szkoda gadac:-o nie ma barów,pubów,kin,imprez....:-o kolezanki?Jedna taka najblizsza,ale laska ma juz zadatki na starą panne i zachowuje sie jak ksiezniczka :-O druga ma chlopaka wiec w olnym czasie spedza go z nim.....a w Poznaniu.......w pracy mam ale nawet nie mam kiedy i gdzie z nim wyjsc,bo one tu mieszkaja a ja nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaisa kochanie my za Toba też tęskniłyśmy!!!!!!! ❤️ anulka czerwoniasty taki :D to sexy taki ;) impressive no przeszła trąbka podobno, ale ja jej nie widziałam :) ja za daleko od poznania jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy a Ty codziennie dojeżdzasz do pracy z domu?? ja myślałam, ze wynajmujesz coś w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka wlasnie jestem po :-o chyba ze bede miala drugi raz:-P ile mozna siedziec przed kompem??:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkalam do konca lutego..teraz dojezdzam...bo na stancji bylo do dupy!!!!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jesteś po... hm... to zjedz coś czekoladowego, może to pomoże na humor - mnie pomaga ;) ale co z tym siedzeniem przed kompem?? ja tam sie ciesze ze mam kompa w pracy, bo jak bym go nie miała to bybyła kiszka ... i z wami bym nie mogła pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznan nie jest wcale taki tani:( poza tym tu mnie nic nie trzyma tez poza praca....bo studia przeciez do pazdziernika nie istnieja dla mnie:-P Nawet jak tu mieszkalam to za duzo nie skorzystałam....na imprezy tez nie bylo wtedy z kim chodzic:-o ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestm czekolady ani słodyczy jestem na diecie;) chodzi mi o to ze ile mozna siedziec przy kompie po powrocie do domu...jak w pracy juz tyle siedzie:-o A nawet na głupi rower nie ma z kim jechac....chyba sama pojadę w siną dal:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ,sexy dziewczyny jak fajnie znów byc miedzy wami.... :) mam nadzieje że wiecie kto ja jestem hihihihihihihihhiiiii..... kliver,Madziulek ;P :P :P :P :P :P :P odzywać sie do mnie szybciutko bo zaraz będą razy na tyłek hahahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie czerwone kwiaty ziwsające, mocno czerwone, takie krwist0 czerwone, myslalam ze to begonia, ale ona inaczej na tych zdieciach internetowych wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ale ty dzisiaj masz wisielczy humor!!!!!! eh pesymizm szkodzi urodzie, więc sie rozchmurz, bo Ci nakopie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stancji mieszkalam w pokoju z siostra...ale warunki nie byly rewelacyjne.......poza tym w mieszkaniu byla tez wlascicielka....babka miala 70atkę ale taka cwaniara i scibska ze nas wkurzala na maxa!!!!! Moze na jesien znowu tu zawitamy ale wtedy to juz chcemy wynajac mieszkanie moze z jakimis kolezankami......ale do tej pory przez lato to sie chyba zanudzę na śmierć....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nowe gg irenka wam wszystkim poda i zapraszam na pogaduchy jak kiedys ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia kochana gdzie Ty sie podziewałas przez ostatni czas?👄 irrenka no mam,mam kuźwa.....rano nie mam ochoty wstawac najchetniej bym kogos zabila....nie wspomnę juz o ludziach w tramwaju:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy... :( zaszyłam sie poprostu we własnych czterech ścianach i dochodziłam do siebie... pozbierałam sie juz do kupy, wczoraj Misia wróciła z obozu i musze znowu być super mamą... pobyłam troche sama wiele rzeczy przemyslałam i juz czas na powrót wśród żywych :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×