Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

impressive bardzo ładnie to napisałaś! podoba mi się !!! jesteś bardzo mądrą dziewczyną!!!!!!!!!! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmx
nadal sie nie odzywa:( nie wiem co mam ze soba zrobic. A jak nigdy nie napisze? moze ja powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz sexy, zwroc uwage ze juz wielokrotnie odmowilas ...alez nie musi zamęczyc cie na śmierć...nie no prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx wiem, ze Ci cięzko,a le bądź twarda!!!!! bo to jest czas prawdy! jesli sie odezwie tzn że zmiękł i się martwi, bo mu na tobie zalezy! a jeżlei sie nie odezwie w ciągu najbliższych dni tzn, ze ma na Ciebie olewke...taka bolesna prawda! jeżeli sie nie odezwie tzn,z e nie jest Ciebie wart! bo Ty mu dajesz siebie a on tego nie szanuje, nie docenia. Z takim człowiekiem nie warto marnowac zycia i tracic na niego swojego cennego czasu! klmx jesli on sie nie odezwie to niestety będzie znak, ze on Ci szczescia nie da! ale spokojnie kochana, czytalas o tym jak ja swojego zostawiłam i mój był twardy tydzien czasu!!!!! ;0 nie odzywaj sie - teraz macie siłe charakterów! kto twardszy, kto szybciej zmieknie! juz wystarczy twej dobroci! on nie może byc taki ciebie pewien, ze ty zawsze na zawsze będziesz zabiegać o niego, odzywac sie, zapewniac o uczuciach a wzamian za to nic nie bedziesz dostawać.... o nie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze porzucony pewnie tez mialo wplyw, ale i smierc bliskiej osoby . A wielu rzeczy sie nie wie ... Tak, niby umiem spojrzec z boku, ale potem i tak robie to co nie powinnam hehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lej na niegooooo :D teraz ty jesteś górą! Ty masz satysfakcję! ty rozdajesz karty!!!!! :D Niech wie, ze nie może miec każdej!!!!!!!!!! że ty nie jesteś lolitka co za nim sika!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx odezwie sie, to chyba jedyne zajęcie mężczyzny który zauważy brak kontaktu...:p tak mi się wydaje... iri dobrze ujęłaś:):)👄 sexy u takich facetów to już jest ADHD haha:p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super wiesz to nie tylko na tym polega, zeby chlopa "tresować", ale nad sobą tez trzeba ciągle pracowac... nie tylko pokazywac różki, ale też zrozumienie - bo w koncu milośc to partnerstwo, to przyjaźń, to miłość fizyczna, to wspieranie siebie, wspólny smiech i łzy... trzeba byc otwartym na potrzeby drugiej osoby...trzeba dawać i brać -złoty srodek. oboje partnerów musi o siebie dbac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri :) he he he psychologia mnie ciągneła, ale dokonczyłam pedagogikę ;) ujmujac krótko z wykształcenia pedagog, z zamilowania psycholog ha ha ha mam kilka książke o facetach i o relacjach damsko-meskich ;) czerpie z nich wiedze i próbuje pomagać innym i sobie tez czasem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja to rozumiem. Tylko niestety z tego co widze to ja najwiecej musze sie nameczyc zeby bylo ok. Ale juz koniec ( ciekawe do kiedy wytrzymam ). On na poczatku naszej znajomosci bardzo sie staral, po moim powrocie z wakacji rowniez, ale potem .. wszystko sie skonczylo, po tym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super nie dziękuj :P bo na razie nie masz za co ;) pogadaj z nim...powiedz, ze musicie podjąć wspólna decyzję, że jezeli chcecie byc razem to oboje musicie sie starać, musicie sie dogadywac i szanowac...ale w równym stopniu. A jak mu nie zalezy, albo nie chce dawać z siebie wiecej...to sie rozejśc i poszukac szczęścia każde u boku kogos innego. proste! możesz mu powiedziec, ze ci zalezy, ale że ty siostra samarytanka nie jesteś! ;) że musicie podjąć ważną wspólna decyzję i sie do niej dostosowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła tez o tym myslalam:-D Spotkac sie byc sexy,uwodzicielska,mila,slodka kokietka...a potem adijos amigos:-D Uciekam laseczki.....do juterka!Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela tamtego nie da sie rozkochac, bo koles jest jak lalus smerfus i to on mysli, ze wszystkie sie ślinia na jego widok...mysli że gwiazda jest i laką po nogach leci jak go widzą!!!! więc sexy z góry będzie potraktowana jako jedna z fanek ...no może bardziej znajoma fanka, co chce poczuć w sobie franka :D ha ha ha ha żarujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'jest super jest super więc o co Ci chodzi, jest super jest super!!!!" :D oj sexy wiem,ze Cie korci, tylko żeby potem płaczu nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powaznie porozmawiac napewno. Ja chcialam np. dzis, ale sie nie dalo. I teraz nawet nie wiem czy kiedykolwiek w ogole pogadamy ... :( Ojejj znow mnie naszlo przygnebienie :( Teraz ja naprawde nie wiem co robie zle. Chcesz dobrze a i tak dostaniesz kopa w tylek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'jest super jest super więc o co Ci chodzi, jest super jest super!!!!" hehe tak moja piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmx
odezwal sie i napisal ,,czasami sie zjawisz czy ci kompa zabrali" odpisac mu od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx na pewno nie od razu!!!!!!!!!! ja bym chyba dziśiaj nie odpisała na twoim miejscu -niech sie pomartwi! ale jak musisz koniecznie to odczekaj przynajmniej bite pół godziny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za te pół godziny to jak musisz to napisz cos, ale krótko hej kochany jestem, ale ide spac juz...dobranoc! ha ha ha wszystko w temat!!!! ale mówię - ja bym dzisiaj nie odpisała! zawsze możesz sie wytłumaczyć, ze źle się czułaś i poszłaś szybciej spać...albo że ogladałas fajny film, który Cię wciągnął bardzo a po nim od razu spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×