Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

u mnie też od rana było obrzydliwie, padało i wiało...a teraz swieciło słonko z ponad godzinke... i teraz zaszło, nie pada, ale wieje... buuuuu Impri, nie wiem kiedy ją zobaczę, dlatego napisze do niej na nk i podpytam ;) jakby co to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeee w siate wygralismy !! :D w nogę wiedzialam , że tak będzie - wszystko w normie :P a najbardziej mnie cieszy wczorajsze zwycięstwo w siatke ze szwabami !! aaaaa !! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mnie też :D:D:D Jak ja nienawidze facetów!!! 😠 Nigdy się do nich nie przekonam Nigdy!! 😠 Zostane starą Panną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie dasz rady samotna ;P hie hie facesi to tylko zbędny Balast. Kretynów w domu nię bedę trzymać!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia jaka z Ciebie zagorzała feministkaaaaaaaa zobaczymy...he he przyjdzie i na Ciebie pora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika-ida
mogę się wbić na Wasze forum? bo widzę , że już tu jesteście jak rodzinka, to nie wiem czy przeszkadzać ;p ja oczywiście tez mam problem z facetem.. byłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika-ida
noo lat to ja mam mało chyba to nie będę sie przyznawać... i wogole mój problem to jest raczej trywialny. No ale jest. Przeczytalam te fantastyczną książkę "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" . Od zawsze właściwie chce odzyskac swojego byłego, raz się udalo, ale bylam zbyt miła, dokładnie taka jaką podaje sherry argov jako negatywny przykład. No i związek po kilku tygodniach się rozpadł. Ale mimo wszystko ja nadal chce zeby on do mnie wrócił, Tym razem jednak nie za wszelką cenę. Chcę żeby mnie kochał, tak jak kiedyś. To jest warunek. Oczywiście on nic o tym nie wie. PO przeczytaniu książki zaczęłam się stosowac do wskazówek, czyli poprostu staralam się go olewać. Żeby poczuł że już nie ma mnie na każde zawołanie. No i efekt był taki, że faktycznie zobaczyłam różnice w tym jak się do mnie odnosi: im mniej ja pisalam tym wiecej on. wiem że to NIEWIELE, no ale zawsze coś. W każdym razie zastanwiam się, czy olewanie go na dłuższa metę doprowadzi do tego, że on bedzie chciał do mnie wrócić, czy to może jednak za mało. Na logike to jak ktoś Cie olewa to odpuszczasz... No ale z wacetami to nigdy nie wiadomo. To ja przepraszam, że wbijam sie tu z takimi głupotami, ale nie wiem co mam zrobić i licze na rade starszych koleżanek. z góry bardzo dziękuję ! :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie olał , to powinnaś poszukać innego..nie wyczarujesz go takiego jakiego byś chciała, jest to niemożliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynika-ida prawda jest taka , że jeżelu mu już nie zalezy na Topbioe , to możesz robic wszystko być Zołzą do kwadratu a on do Ciebie i tak nie wroci... wszystko jest zależne od tego co on czuje... bo jeżeli w nim miłośc do Ciebie sie wypalila to nie bedzie wal;czyc o to by do Ciebie wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka nie feminista (no może troche) , ale po wczorajszym stwierdziłam, że facet to taka świnia takie prosie że mała Bania. jak można przyjechać do kogoś w gościne z żoną upić się i powiedzieć, że z żoną i teściową nigdzie nie jedzie i zostać a żona sobie wcześniej jechała do domu oczywiście mają dwu letnie dziecko i do tego wszystkiego podwalać się do mnie i stawiać dwuznaczne propozycje?? 😠 Jak ja się miałam poczuć i ta żona. A tak fajnie żeśmy już gadały a ten kretyn niszczy relacje miedzy nami 😠 😠😠 :o Heh martynika-ida Hope ma racje mu musi chociaż troche na Tobie zależec i się starać jak nie wiem co. tak bardzo bardzo bardzo zlać go też nie można bo pomysli że masz go gdzieś ale uganiać się za nim to głupota do potegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia przesada ... :O do mnie kiedyś wujek sie przystawiał na imprezie rodzinnej !! zaczal; lapac za kolana , ja mu reke bralam odsuwalam ale jak mnie pocalowal w policzek to wyszlam :O :O :O ja jebie co ten alkohol robi z ludzi m,omentami to szkoda gadać.... a ja wtedy to w gimnazjum byla teraz to bym mu w pysk strzelila wtedy sie wstydzilam i nie chcialam odstawiac szopki bo mi ciorki bylo zal ale teraz nie mialabym skrupułow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia przesada ... :O do mnie kiedyś wujek sie przystawiał na imprezie rodzinnej !! zaczal; lapac za kolana , ja mu reke bralam odsuwalam ale jak mnie pocalowal w policzek to wyszlam :O :O :O ja jebie co ten alkohol robi z ludzi m,omentami to szkoda gadać.... a ja wtedy to w gimnazjum byla teraz to bym mu w pysk strzelila wtedy sie wstydzilam i nie chcialam odstawiac szopki bo mi ciorki bylo zal ale teraz nie mialabym skrupułow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka:):) wlasnie moj kuzyn sie upił w swięta bozonarodzeniowe i kurcze nieszczescie ze akurat kolo niego mialam miejsce i usiadlam , jak juz byl nietrzezwy zaczal łapskami po plecach masowac i zjezdzac mi do tyłka:O:O jeezu!jak ja sie glupio czułam,bałam sie ze jego zona zauwazy,ale ona to spoko babka...i widziała to! Powiedziała mi pozniej ze ,,mam nadzieje ze wsciekla nie ejstes, ale troche Rafcio sie upił'' dzieki bogu ze ma to poczucie humoru, bo czułam sie jak czerowna sie robie..ale dziwnie sie czułam jak mnie masował hihihi i zaloze sie ze juz nic nie pamieta:P:P oj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia no koleszka przegioł i to mocno...ale wiem, ze sie tacy zdarzają... dlatego zawsze powtarzam, "PIC TO TRZEBA UMIEC!!!! JAK NIE UMIESZ TO NIE PIJ!!!!" BO KUŹWA OGÓLNIE ALKOHOL ODBIERA ROZUM, ALE NIEKTÓRZY FACECI ZACHOWUJĄ SIE PO NIM JAK ZWIERZĘTA! masakra!!!! mój rzadko pije, bo głupoty gada po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imore dokladnie czlowiek nie wie jak sie zachowac w takiej syuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbdjvbj
kurwa tyle byków w jednym zdaniu ta to dopiero musiała pochlać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, takich pijaczków to ja nie cierpię. Ale moim zdaniem, jak się jest w takiej sytuacji to się powinno takiego palanta lać po pysku. Mój eks mąż tak się własnie zachowywał. A ja nie miałam o tym pojęcia. Tzn nie widziałam żeby obmacywał jakieś laski. Dopiero mi potem doniosły moje "przyjaciółki". Zamiast mu dać w pysk to pozwolalały na to "obmacywanie" Do dzisiaj tego nie moge zrozumieć. I do dzisiaj ciarki mnie przechodza jak widze takiego pijaczka brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no dokładnie! pic trzeba umieć!!!! jak sie nie umie to nie powinno sie pić!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj były po pijanemu zamieniał sie w agresywnego zaczepnego dupka..bił sie z wrogami nie zwazajac na zagrożenie . Jak był ze mna , na imprezie celowo wzbudzał mi zazdrosc , przesiadajac do innego stolika z dwoma dziewczynami i je przytulał patrzac na mnie takimi durnymi oczami i to na oczach naszych znajomych,nie zapomne jak moje drżące ciało chciało schowac sie pod stół, spaliłam sie ze wstydu, w szyscy na mnie sie gapia i współczucie w tych ludziach,ostatni raz, nastepnym razem jak bede miala taki przypadek zwieje z łazienki do domu, bez zadnego wytłumaczenia, zaluje w tedy ze tego nie zrobiłam..:O a czesto ,,kolezanki'' mi mowily ze czesto 7ywa na imprezach bezemnie i ze podrywa inne panny i caluje po pijanemu...OSTATNI RAZ!!Kiedys mu sie tym odpłace i bedzie załował skonczony idiota...jak miłosc oglupia dziewczyny mówie wam, przekonalłam sie na własna reke, uzywajcie swiadomosci bo to czasem nie idzie sie pogodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miłość jest czasem i slepa i głucha :D impri najwazniejsze,ze masz to za sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie ruskich :P i wygląda koles na cwaniaczka troche ;) ale poza tym jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×