Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

impri to tak jak ja widze odbierasz tę meska część ciała hahahahahahahahahahahaaaaaaaa czasami to aż mam ochote podejść i tak klepnąć ten tyłeczek mmmmmmmmmhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hahahahahahaahahhahahaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wymiętosić, mniam Ja nie lubie takich bardzo chudych kościstych tyłków, ale umięśniony o mamo...az mi sie cieplo robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy bo one w wiekszości czekały na taki wariacki temat hahahhahaaaaaa bo juz smutnawo sie tu zaczęło robic..... takie poważżżżżnnnneeeeeeeeee sie zrobiły wszystkie...... jak to było???? dobry odkurzaczyk ,dobry... tylko jego pani jakas taka powazna hahahahahahahaahhaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ulicy rzadko patrze na tył1ki męskie, ale czasem sie trafi jakis kąsek przykuwający ma uwagę ;) za to na plażyyyyyyyyyyyyyyy to są pupencje!!!!!!!!!!! tak tak! musi byc jędrna męska pupa!!!!!! az sie chce klepnąć :P tak Madaś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przedszkola.. poszedl tam moj siostrzeniec. Wtorek, ok...jesc nie chce bo niejadek, wczoraj tez, ale stwierdzil ze wezmie sobie urlop, bo go wkurza jak go panie zapraszaja do jedzenia i jest komputer ale nie ma myszki i nie mozna ogladac traktorow :D Dzisiaj płakał i trzeba bylo go zabrac..ciekawe co bedzie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no temat fantastico hahaha :D ja na ulicy to tam nie ogladam chyba ze ktos idzie prxede mna to odruchowo moj wzrok tam pada hahahah :D czy na schodaxch jak chlopak jajkis przede mna wchodzi tez wzrok pada tam i siam :D moje zboczenie to ladna klata :D mojego meza uwieliam zarys kaloryferka jest mniaaam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze że temat mi sie udał hahahahahaaaaaaaa zlot jak ta lala hahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo majjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj gooooooooooooooooootttttttttttttttttttttttttttttt hahahahahahhaahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr namówiłaś mnie Ircia hahahahahahhahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam powoli po moje dziewczynki :) do jutra kochane i nosy do góry jutro bedzie piekny dzień :) sexy dla ciebie tym bardziej pamietaj ;) miłego popołudnia dla wszystkich papapapaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Madaś :) ❤️ ale dzis jest własnie takie kiepskie powietrze...czuje jakby było z ołowiu -tak sie cięzko oddycha :( chyba cisnienie spada też :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri a ja niedysponowana dzisiaj i czuje ze mam niski nastrój mimo wszystko, to z sila czarne mysli mnie dobijaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia mówiłam że tak tam było na forum. az chcialam im napisac że ja po niecałym jednym dniu noszenia paznokci musialam zakladac paznokcie po takiej "stylistce po kursie" ale nie chcialo mi sie z nimi kłócić bo to bez sensu i tak jest. zaraz zmykam robic paznokcie cioci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) O Irrenka mdłości super rzecz :D hehe :D Ale mi dzisiaj ulżyło :d oł jee moge pisać mature tylko z 3 przedmiotów, a nie jak mnas ciagle upewniano że z 4 a jednak to My mieliśmy racje :) Ale na żadnych stronach nie pisze, z czego trzeba pisać mature aby dostać się na poszczególne uczelnie 😠 Kurna u nas też pada dzisiaj jak ze szkoły wracałam, to mnie burza spotkała :o jak ja burzy nie cierpie :o zaraz mam ful portki :o :D hehe Irrenka to zapraszam kiedyś na plaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri rozumiem :( Przytulam Cie mocno :) ❤️ :) Uni dzis przyszła do mnie paczka :D ale kurde tak patrze i patrze na to wszystko i nie wiem od czego zacząć :( weź mi napisz w wolnej chwili w punktach najlepiej pokolei co robisz... bo sie cholera pogubiłam...a na pierwszy raz taka instrukcja by mi sie przydała!!! nie wiem do czego jest ten duzy płyn w biało pomarańczowej butelce z psikadełkiem :o dali mi w prezencie 5 pojemniczków z ozdóbkami ;) he he fajne!!! tylko czy ja będe umiała to uzyć ;) ha ha ha może w weekend sie przyłoze i an sobie przecwicze :) chociaż mój małż chce mnie do niemiec po auto zabrac... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia na plaże oooo ja uwielbiam latem plażeeeeeeeee mogła bym tam non stop siedziec!!!!!!!!! a u mnie nie pada ;) ale tak sie zastanawiam, czy moje mdłości to nie wynikały z tego, ze dziś taki kiepski dzien...ciśnienie spada i w ogóle ciężko sie oddycha!!!!!! buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znowu Grzmi :o ooooo nie :o Irrenka ja mam w przyszłym roku długie wakacje :P także wpadaj na weekend chociaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie dziewczynki (Impri i Irenka za ksiązki :) U mnie jest gorąco i dobrze. I żeby jutro tak było bo mamy spotkanie ze znajomymi i chcemy posiedzieć w ogródku przy piwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×