Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

co do tyłeczków męskich...........?????????????????? to hm dobrze jest jak fajne wyglada w jakis spodenkach na kancik, to mnie kreci ale bardziej kreca mnie oczy i zabki, musza byc piekne;) i facet musi byc dosc wysoki:) :P a ja bede nad morzem biegac w wekend, super;) juz nie moge sie doczekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze patrze na wlosy im wiecej tym lepiej na dloniach moja babcia powiedziala mi kiedys ze to symbol majetnosci a jesli facet nie ma wlosow lub male to nawet znim nie zaczynam, bo zawsze bedzie szedl pod gorke w tym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela ja tam mam inne doświadczenia jeśli chodzi o włosy :D jak ma jeszcze blond to tak tego nie widać więc spoko. Ale jak ma ciemne i zarosniete dłonie.... bleeee strasznie mi sie to nie podoba. W ogole nie lubię za bardzo zarośnietych facetów. jak widzę jak czasami facetowi wystaje gdzieś zza kołnierza, to az mną trzepie. brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna oł majj gaaad !! dłuugie smukleee palcceee o Ty Świńtuszku hahaha :d 🌼 ;) mi sie tam duzo kłaków w ogoole nie pdoba u facetach na łapkach czy palcach feee :P I co Ty tam Gadasz niedziele mialam w gimnazjum faceta od w-fu ktory byl okudłaczony że hhoho i wcale majetny nie byl :P to tak jak czarny kot przebiegnie Ci przez droge i masz pecha:> i 13 piatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela* miało byc :P nie poniedziałek , wtorek piątek tylko Pani Niedziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoope ale chodzi na rekach, nie dloniach:P noo dlonie musza byc bez wlosow a moi tez maj piekne dlugie palce;) hahahhahahaha bo fizycznie legaty nie pracowali:) hahahhahahahahahha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel;a cwzesniej napisalas ze na dloniach :D mi i tak duzo klakow sie nie podoba i to dłuuugich , nie iwem bym warkoczyki chyba facetowi robila haha :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ireno.... zajebiste filmiki !!! ten z chlopczykiem juz widzialam ! ale jak ta dzidzia gaworzu cudownie !!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))) sie nakrecila haha :D a pozostale mi sie nie otwieraja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoope oj tak niepotrzebnie sie zakochalam, ojjjjjjjjjjjjjjjjjjj co to bedzie....:P dzis focha strzelilam ze nie pisze i nie dzowni czesto, napisalam mu takiego e-mail ze szok, no wyrzucilam wszytsko, ale swoje salbosci pokazalm a on potem zadzownil i rozmawial ze mna co mi, czulam jaby myslal, ze ja moze sie powiecis czy chce, hahahhahaha, ale wtopa no ........................ teraz mi troche wstyd, bo na ogol silna jestem a tu bummm, no glupio mi, ale chcial byc ze mna w wkend clay, a ja nieee. wyjezdzam odpoczac nad morze, a niech teraz on teskni, a on zdziwiony.................................................................hehehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z tymi włosami na rękach przesadziłas miła :D mój nie ma duzo włosów, poza tym blon i ich nie widać za mocno, a kasa mu sie mnozy w rękach jak zła!!!! czasem aż mnie zatyka jak on to robie, przykąłdowo wczoraj zarobił 1000 zł, tu 100, tam 300, jeszcze gdzieś indziej 250 itd i sie 1000 zrobił - kopara mi opada :o a mój tato ma duuuzo włosów na łapach, czarny jest, to widać wyraźnie i jakos majętny szczególnie nigdy nie był :) więc miła nie patrz na to, bo czasem mozesz skreslić faceta z mety bo ma za mało włosów buahahahahaha a później załowac! toż to zabobon jakiś :P kiedys miałam faceta, co też miłą malutko włosów a kasy ma kupe!!!!! to samo z palcami - geny są odpowiedzialne za ich kształt! a nie praca fizyczna!!!!! :P miałam takiego co zapierdzielał ostro w ojca firmie, na serio - cały tydzien od 7 rano do 18 - głównie fizycznie, w weekendy studiował...i miał szczupłe paluchy :P ale żylaste ręce :D od silnego wysiłku robią się wyraźne żyły na rekach (nie dłoniach) ale mnie to sie akurat podoba! :D :P takie silne ręce hm....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane :) witaj niedzielka i samotna dawno sie nie "widziałysmy" hehe komu kawka ?????? dzisiaj serwuje Davidoff ka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe z mrozona juz sobie dajemy spokój,bo to juz nie pogoda na nia... ale możecie każda inna sobie zamówić czekam na zamówienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×