Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

...u mnie leje deszcz :( dziewczyny musze dziś już przysiaś i te pazury zrobic sobie w końcu...ciagle mi czasu brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła nie wiem czy Ci chodzi o te kolczyki co ja wkleiłam, ale jak tak...to moja kumpela takie robi i jakby co moge dac nr gg żeby sie dowiedzieć które w jakiej cenie są itd...mozna zamówic nawet takie jak już są sprzedane -wtedy ona na zamówienie zrobi :) ceny zaczynają sie od 3.99 :) ja kupiłam jedne za 9.99 i dwie inne pary po 7.99 na serio jestem zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
:), wiem, wszystko rozumiem, ale mam czasami takie gorsze chwile, mimo ze ogólnie jest ok, potrafie sie smiac, wygłupiac, normalnie pracowac itd...ale w takich gorszych chwilach pisze własnie na tym forum, bo wiem ze mnie postawicie do pionu i najzwyczajniej w świecie opieprzycie:)!!!tego mi trzeba....a wracając do tematu....ja tylko raz płakałam, błagałam, osmieszałam sie przez faceta, prosiłam o miłosc...szok...od tego czasu powiedziałam, ze nigdy wiecej nie bede prosic o miłosc, o zainteresowanie itp...i mysle ze nawet dlatego trzymałam dystans z tym gosciem, ze nie potrafiłam do konca zaufac, i całe szczescie, bo teraz przezywałabym to wszystko na maksa, a tak, mam nadzieje ze za tydzien dwa całkiem mi przejdzie.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki 🌻 u mnie też zimno :( a rano deszczyk padał bleeeee , jeszcze gardło coś mnie zaczyna boleć wr... iiii studia mi się zaczęły :) no i teraz czasu coraz mniej niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kaszana z tą pogodą...a jak coraz szybciej robi sie ciemno, to czas ucieka niewiadomo gdzie :o eh ...byle do wigilii i potem do wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu miesiączki dostałam :) Hurrra jak się ciesze :):):):) U mnie dzisiaj słonko fajnie świecilo i w ogóle ;) tak fajniutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski. jakby co nie mam wszystkich numerow gg bo mialamnaprawe kompa i dopiero musze wprowadzic wszystko do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Zołzunie :D ja tu myslalam ze bede miala mase stron do nadrabiania a tak wcale nie jest :) mialam pare dni wolnego i prawie odpoczywalam :P weekend mialam pełen wrażeń niestety nie za dobrych... za to wczoraj byłam z moim na rowerach i prawie 30 km zrobilismy :O a to był mój pomysł :P bo słońce świeciło i chciałam jakoś wykorzystac tą pogodę... a tu on mnie po jakiś lasach w kółko pod górke nogi mi w pewnym moemencie odmówiły posłuszeństwa hehe ale dałam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOOOpe:) czesc;) na rowerku smigalas ,czyzbym ciebie przekonała :D:D zazdroszcze ci bo ja wczoraj pogode mialam deszczowa i zimna a zdzisja tak ciwpło prawie 22 stopnie:D a gdzie reszta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj padało i całą noc też deszcz na ziemie spadał :o teraz się lekko przejaśnia...na szczeście!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna te 25 stopni to chyba nie u mnie :o a jak tak ciepło będzie to umre z przegrzania!!!!!!! za ciepło sie ubrałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre no to przez te Twoje sexowne zdjęcie :D :D :D hehe :) u mnei odwrotnie wczoraj slonce :D a dzisiaj nie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...u mnie też wyszło słońce!! normalnie nie wierze :) wczoraj było paskudnie! i całą noc słyszłam, jak deszcz w parapet stukał.... a tu teraz świeci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope czy ty mi kochana możesz dać raz jeszcze przepis na tą sałatke z gyrosem?? bo go gdzies zapodziałm a mój maż się przeprosił z majonezem, którego nienawidził strasznie i moge teraz juz cos takiego mu zaserwować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wczoraj popołudniu wchodze na neta, na kafeterie ...chce wpisać nick...a tam na pasku, gdy sie rozwinął widze oprócz moich nicków jeszcze jakiś nowy...zaczynający się od imienia mojego męża... hm... sobie myśle: zapytam go póxniej dyskretnie o to....jak wieczorkiem jechalismy już do domu to zapytałam czy cos pisał pod nikiem XXX na jakims forum. A on mi na to,z e tak, że na kafeterii, bo kliknął w pasku na jakas stronke, a mu przeskoczyło i kafeteria wyskoczyła, a tam jakis temat przykuł jego uwage i napisał co myśli ... buahahahah :D uważajcie laski, bo mój mąz może kiedyś nawiedzić nasze forum i dopiero bedzie dym ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahaha iri rozsmieszylas mnie :D kurcze! fajnie gdyby faceci to czytali hehe pewnie domysleliby ze ich kobiety tutaj gadaja hihi przeciez po nicku raczej nie odgadna ,trzeba miec lepiej nick swoj na kafeterii:P hehe iri a ten temat czytał:P jezuu..co by było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię, raczej nie czytał naszego, ale nawet jakby przeczytał, to by sie co najwyzej z nas posmiał ;) mój mąż ma dystans do takich rzeczy ;) he he więc luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wie jaki ja mam nick ;) kiedyś widział jak coś tu pisałam...i sie śmiał z mojego niku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art76
Znajdź miłość z pomocą serwisu matrymonialnego: http://iduo.pl To Twoja szansa na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..lasencje, przez najbliższą godzine mój małż siedzi na moim gg...wiec na gadulcu nie piszcie do mnie nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×