Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

proszę bardzo i link do "dlaczego męszczyżni kochaja zołzy" czy jakoś tak... plizz to mój email: asiaasia3@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna nie bądź taka wredne bo nie dostaniesz ;) :D he he żart ;) już masz na mailu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
Czy ja tez moge prosic na mojego e-meila 'Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy'??? kasia_r_22@interia.pl Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nooo Helcia sorki... ;) ale morze we wakacje widziałaś :P a ja nie :( zrobiłam moje pierwsze tipsy :) 3,5 godz. siedzenia i wdychania smrodu i pyłu...ale są... :D myśle, ze jak na pierwsze moje dzieło to nawet nieźle wyszły :) jak sie juz wysiusiam, zjem coś i odsapne to zrobie fotke i wysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia a ty na pewno też widziałaś wiele ciekawych miejsc których ja nie widziałam :P hehe a morze to mam na co dzień więc żadna atrakcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna, to nie dostałaś maila?? helcia ale ja kocham nasze morze i bardzo mnie boli, gdy go latem nie odwiedze :P :( a ja mam daleko nooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIŁA HEJ :) NO DZIĘKÓWKA :) Kaha już ma brzuszka jak gruszka ;) he he he ładniusiooo!!!! ...no u mnie tez pogodna bleeeeeeeeee a całą noc mi było zimno :( mimo, ze ogrzewanie by.ło włączone... kurde nie wiem czy coś mnie nie łapie, bo kicha mi sie troszke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kahaaa super wygladasz z brzuszkiem ! :)))))) :D Irrenka wow świetnie Ci te pazury wyszły :D zrobilam karpika jak otworzylam hehe :D na 1 raz dla mnie bomba :) u mnie pada :D popijam herbatkę i podgrzewam sobie w biurze bo zimno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
hej dziewczynki!... jestem tez niewyspana, ale potem to nadrobie:)...ja znowu dołki, nic mi sie nie chce, i jeszcze ta pogoda...Boze, jak ja nie lubię jesieni-bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesien chyba wszystkich dołuje :o no ja już 3 herbatki i jeden goracy kubek mam za sobą dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dziękówka!!! wiem, ze granica białego koloru moze sie wydawać za blisko, w sensie za nisko, ale to jest biały tips doklejany, dlatego nie miałam innego wyjścia...to niemalowane a doklejane...za 2 -3 tyg jak troche odrośnie to bedzie już git!! ;) ale wtedy nawale więcej ozdób :D bedzie mega brokatowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam serialowy wieczór :D wczoraj jak po szkole zaczęłam czytać 11 minut Coelho to wciągnęłam całą :) podobała mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubie jesieni!!!!!!!!! Zawsze mnie taka deprecha łapie, że nie wiem 😠 Zawale tą Mature jak nie wiem co.... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia dasz radę... 30 procent to niewiele i można spokojnie zdać! :) głowa do góry :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, a co z ambicjami ?? Przecież wiem że 30 procent to dla mnie stanowczo za mało...A do nauki to mam taki ogonnnnn mmmm że głowa mała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia co Ty bredzisz???? zdasz na pewno!!!!!!!!!!!!! :P to sie tylko takie straszne wydaje... hej u mnie świeci słonko dzisiaj :D no niemożliweee ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Unitra ! chyba ja mam taki problem ! nawet nie chyba a napewno ! ... pomozcie dziewczyny ! ...co zrobic zeby bylo jak dawaniej ? moze ja przesadzam ?moze po 4 latach nie moze byc tak jak na samym poczatku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×